AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt?

Go down 
+2
1213
gilinara
6 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt?   Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 27, 2013 1:40 pm

KKad drīzumā sabildēšu... kad būs laiks
Atpakaļ uz augšu Go down
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt?   Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Petite13Piektdiena Jūnijs 28, 2013 7:35 am

http://imageshack.us/v_images.php
Pēkšņi nemāku ielikt bildes. Tas ir links, ja viņš nedarbojas, iekopē. Cerams, ka tad strādās. Es šorīt stulba.BlushNo
Atpakaļ uz augšu Go down
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt?   Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Petite13Piektdiena Jūnijs 28, 2013 7:41 am

Un zilā šalle ir mazliet tumšāka, dzeltenā ir zaļa un rozā dzīvē ir par tonīti lillīgāka, kā arī gara un šaura. Sarkanā ir patentadījumā, zilisarkanimelnā ir ļoti īsa. Ja ņem zilo, zaļo vai zilisarkanimelno, tad vispār var dabūt divas no šīm trim, jo tās tādas mazākas. Kā jau teicu, melnas man nav.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt?   Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Petite13Piektdiena Jūnijs 28, 2013 7:36 pm

Nerāda. Bet tāpat pēc Tevis uzskaitītajām krāsām neviena neder. Pārāk nenēsāju apģērbu aukstās krāsās. Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt?   Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Petite13Sestdiena Jūnijs 29, 2013 5:56 pm

Zaļā un sarkanā ir siltās krāsās... bet, ja neder, neder. Kā var normāli ielikt bildes? Ko citu Tu gribētu? Varbūt kādus auskarus?
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt?   Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Petite13Svētdena Jūnijs 30, 2013 7:06 am

Es nenēsāju auskarus, es nēsāju 1,6 mm biezuma 13 ķirurģiskā tērauda pīrsingus. Razz
Es tak nezinu, kas Tev ir! Kad teici, ka Tev ir daudz visādu šaļļu, tad es kaut kā iedomājos, ka tiešām mājās visu klāj šaļļu murskuļi Very Happy
Es parasti bildes lieku tā, ka vispirms dabūju kaut kur internetā (piemēram, ielādēju lapā http://www.bildites.lv/), un tad vienkārši bildes adresi iekopēju šeit tajā lodziņā, kas atveras, kad uzklikšķini uz ikonas ar bildi. Tas, ja savas bildes liec, ja kādas no interneta, tad vienkārši attēla adresi (to var nokopēt, ja ar  labo peles taustiņu uzklikšķini uz attēla, tad parādās tāda izvēles iespēja, ko darīt).
Ceru, ka kaut cik saprotami izskaidroju.
Atpakaļ uz augšu Go down
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt?   Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Petite13Otrdiena Jūlijs 02, 2013 7:51 pm

Nosauc summu, es Tev pēc 5. jūlija samaksāšu. Nu nevaru vairs neko atrast, ko Tev piedāvāt.Crying 
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt?   Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Petite13Trešdiena Jūlijs 03, 2013 4:55 am

Ai, nu, lai paliek. Bija runāts pret kaut ko mainīt, ja galīgi nesanāk, tad neko (naudu nevajag).
Atpakaļ uz augšu Go down
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt?   Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Petite13Trešdiena Jūlijs 03, 2013 1:46 pm

Nu nevar tā. Man Tev kkas jādod pretī. Bet man nav ideju. Tad tās auduma puķes Tu negribi, ja? varu uztaisīt uz matu gumijas, vai piespraudi. Pārsvarā ir lillā toņi, bet ir arī sarkans, balts, mazliet melna.
Es negribu palikt parādā, bet man galīgi nav ideju. Es pat nezinu, kurā virzienā domāt. Bet es nevaru Tev neko nedot pretī.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt?   Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt? - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Balts pūderis(nedārgs)... kur var dabūt?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Skaistumkopšana un padomi-
Pāriet uz: