AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Garderobes evolūcija [img heavy!]

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Garderobes evolūcija [img heavy!] Empty
PostTēma: Garderobes evolūcija [img heavy!]   Garderobes evolūcija [img heavy!] Petite13Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 3:35 pm

Nosaukums ir pretty self-explainatory. Nesen aizdomājos kā katrs kļuvis vai sācis nopietnāk interesēties par alternatīvo modi? Kāds bija sākums? Caur kādām "fāzēm" esiet izgājuši un pie kurām varbūt esiet atgriezušies?

Garderobes evolūcija [img heavy!] Evolution_of_steve_jobs_fashion

Pati atceros, ka jau no agras bērnības negribēju ģerbties kā meitenes. Vienmēr uzskatīju, ka man sevi jāpierāda - kāvos ar puikām, kāpu kokos. Principiāli nevilku rozā krāsu (tā man laikam vēl tagad trauma Very Happy ) un maksimāli izvairījos no visa, kas ir meitenīgs. 90-to sākumā staigāju rainbow zebras īsajos legingos ar Prodigy krekliņu (kas man bija ka svētlieta), platformas zandalēs un paštaisītu čūskas "šalli". Krāsoju matus ar flomāsteri Very Happy

Garderobes evolūcija [img heavy!] The.Prodigy-band-1997Garderobes evolūcija [img heavy!] Zebra-print-wallpaper-rainbow-zebra-print-rainbow-.-h-ibackgroundz.com

90-to beigās/2000-o sākummā man bija mistiska kļošenu (bellbottoms) un platformas kroseņu kombinācija, tas bija laikam laiks, kas reāli sāku apjaust "alternatīvās modes" eksistenci un nozīmi. Eksperimentēju ar "pušamajām" matu krāsām. 

Garderobes evolūcija [img heavy!] $T2eC16NHJHIE9nyseGi,BRCBSJKYQ!~~60_3

K-kad 2000-šajos man smadzenēs notika īssavienojums (laikam saskatījos "legally blonde", iespaidojos no "women empowerment" mesidža) un es izbalināju matus (worst haircolor!!), staigāju "cacīgās" lavandas drēbēs (pat cacu periodā man nebija nekas rozā Very Happy). Anyway, ātri vien sapratu, ka tas nav priekš manis..

Garderobes evolūcija [img heavy!] Reese-witherspoon-elle-woods-chihuahua-mgms-legally-blonde-215202

Pēc tam biju atpakaļ pie sava basic slightly grungy stila (šitā gan jaunaka bilde, bet ~tāpat)

Garderobes evolūcija [img heavy!] Jthm_merch_by_zeloco


Pamatskolas beigās saņēmos drosmi un sāku ģerbties gotiski. Bet reāli ģerbos kā romantic goth čalis Very Happy Pirmo (un vienīgo?) reizi nokrāsoju melnus matus. 
Kaut kur starp šo un nākamo periodu atklāju j-rock un lolitas, bet tas bija īslaicīgs periods un principā manā garderobē neparādījās. Nu labi, varbūt bišķi..

Garderobes evolūcija [img heavy!] Lol-faggot

Vidusskolā bija eksperimenti ar cyber goth un pankiem - sēju dredus, skuvu matus un krāsoju tos visādās krāsās.

Garderobes evolūcija [img heavy!] 2195750310_e867d22ce2_m
Garderobes evolūcija [img heavy!] P8040034
Garderobes evolūcija [img heavy!] IMGP7914 Garderobes evolūcija [img heavy!] Andrejsala
Garderobes evolūcija [img heavy!] Bildes023
Garderobes evolūcija [img heavy!] P8170027
Garderobes evolūcija [img heavy!] MittensareloveGarderobes evolūcija [img heavy!] IMGP8083Garderobes evolūcija [img heavy!] 334419_03

~2010-tajā gadā izlēmu, ka "laiks palikt par sievieti" un krasi un mērķtiecīgi nomainīju savu garderobi uz classic/casual lolita.

Garderobes evolūcija [img heavy!] Tumblr_lv8gjv5gQZ1qm874xo1_500Garderobes evolūcija [img heavy!] Tumblr_luvlczlUtP1qm874xo1_500

Pēdējā laikā ļoti jūtu vajadzību pēc "cute retro"/polka dots/peter pan collar kind of lietām, tā kā visticamāk, ka es "pieslīpēšu" savu garderobi uz to pusi, bet nu es ļauju tam procesam dabīgi notikt c:

Garderobes evolūcija [img heavy!] BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFnNPcDRGV1RxNEJHRHdkZzhZdFNZMGcAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQGarderobes evolūcija [img heavy!] Ap_jsk_frenchcafeswitching_worn

Traki gari pātari man sanāca Very Happy Bet nu ņemiet par labu un gaidu jūsu "vēstures" Yay!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Garderobes evolūcija [img heavy!] Empty
PostTēma: Re: Garderobes evolūcija [img heavy!]   Garderobes evolūcija [img heavy!] Petite13Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 11:58 pm

pluss par drosmi likt visādas savas vecās bildes ;D ja man būtu saglabājušās (bet ir lūzuši datori un operētājsistēmas sabrukušas tpc viss pazuda :/ ) nez vai spētu būt tik drosmīga Very Happy

bet episki gan pagātnē,gan arī tagad.. arī apbrīnoju drosmi būt sievišķīgai, jo es vēl tā nevaru un laikam negribu...

lai vai kā varu pastāstīt par sevi bez foto, jo to man nav iepriekšminēto ķibeļu dēļ, bet stils man vairāk iet līdz ar mīļāko mūziku, jo tas bija, kas mani izaudzināja.

tāda nojauta par alternatīvo mūziku man radās līdz ar Linkin Park un Evanescence slavas sakšanos, tomēr neģērbos tā ļoti alterntīvi (ok, man bija kkādi 12, piedodams  Very Happy)
tad es atklāju 2000o sākuma new wave punk grupas (Sum41, Blink182, Green Day utt), kas man likās kkā supertuvas, tā uz pamatskolas beigām jau biju izaugusi līdz post-HC mūzikai, kas joporojām viens no maniem mīļākajiem žanriem. nu par izskatu var teikt, kedas, džinsas utt. vairāk pop punk un tā, bet reizēm arī kādi gotiski elementi pavīdēja. 15 gadu vecumā pirmoreiz nokrāsoju matus crazy -melnus ar spilgti rozā šķipsnām un tad visa staigāju melnā pārsvarā līdz pat vidusskolas beigām.
Vidusskolā parāva uz baigo gotiku vienu brīdi, bet tas bija īss periods, atgriezos pie šī punk tik un tā.

ko es varu teikt tagad par sevi? .. i don't know who I am, nepiederu nevienai subkultūrai tā konkrēti. Mīļākie mūzikas žanri- post hc jorpojām, metalcore, electrocore, industrial. tīri kā tās alternatīvās tumblr čikses es neesmu, industriāle vēl jo vairāk, maybe hardcore punk + japanese fashion addict Very Happy  jāsaka, ka man drošivien ir savs unikāls stiliņš ar diezgan palšām izpausmēm :)izskatā regulāri kaut kas man mainās, vienu brīdi apnīk krāsot crazy matus, tad atkal sāku to darīt.  Man ļoti patīk plaid pleated mini svārciņi, ar kuriem man joprojām ir liela apsēstība.  :3 Mīlu kedas (jo īpaši garās līdz celim), spaiku jostas, chokerus, uzročus, šļipses, over knee zeķes, reizēm arī kādu gotisku vai frilly elementu. Mīlu arī platformu apavus, bet pārāk dārgi un grūti dabūt. Diez vai tuvākajā laikā mans izskats paliks diez ko "nopietns", ja tā var teikt. Esmu iekšēji kā bērns, ļoti daudz ākstos, jokojos, valkājos viskaut kur apkārt. Nopietnas drēbes uzreiz būtu čupā no tāda dzīvesveida :Dun es nevēlos arī no tā atteikties. Tuvākajā nākotnē vēlos vismaz vienu tattoo slīvu.

aptuvenai nojausmai, kā izskatos xD (P.S. paldies Gilinarai par šo foto, ar viņu ļoti forši pavalkāties apkārt ;D )
Garderobes evolūcija [img heavy!] DSC_0036

reizēm uznāk kāds sapņains periods un tad esmu arī meitenīgāka (kgan meitenīga esmu jau tā droši vien). nē nu jebkurā gadījumā parasti pa fantāzijām vien dzīvoju, bet reizēm iekrītu smagākos fantazēšanas periodos :Dpar šitā un mana stila kombo mani daži universitātē sauca par anime meiteni. 
Garderobes evolūcija [img heavy!] Image


sadaļā ko tu šodien vilki kādreiz ielikšu kko, vnk neesmu fotogēniska un mazliet kompleksiņš tā atklāti publicēt sevi Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Garderobes evolūcija [img heavy!] Empty
PostTēma: Re: Garderobes evolūcija [img heavy!]   Garderobes evolūcija [img heavy!] Petite13Otrdiena Jūnijs 18, 2013 11:19 am

Ak mans dievs!! Tu esi tik piemīlīga!! =n_n=
Un man vienmēr ļoti simpatizējis "kawaii" vs. hardcore mikslis :DMan tas liekas tik ņirdzīgi, ka tu tāds mīksts un jauks savās rozā rišiņās ar bantītēm un tad noņem austiņas, kurās apmēram spēlē Gabba Front Berlin or something along the lines of "not cute" Very Happy
Elemainiel arī - ģērbjās lolitās un klausās hc smagos japāņus Very Happy


Par tām bildēm runājot, smieklīgākais, ka tās nemaz tik vecas bildes nav. Man ar jau sen bija nojucis dators un visas bildes pa pieskati aizgāja. Te ieliku tās, ko sagrabināju pa netu.
Reku atradu vēl arhaiskos pierādījumus 2005/06 gadi, kad es pirmo reizi biju uzzinājusi par j-rock/anime/lolitām un tusējos bišķi ar otakiešiem:

Garderobes evolūcija [img heavy!] Normal_20060923_100_dsc_2228Garderobes evolūcija [img heavy!] Normal_SuperUberDuperPasaakums%20pie%20za4a%20021
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Garderobes evolūcija [img heavy!] Empty
PostTēma: Re: Garderobes evolūcija [img heavy!]   Garderobes evolūcija [img heavy!] Petite13Sestdiena Augusts 10, 2013 12:16 pm

Es, šķiet, vnk kļūstu arvien vairāk es:D. Lai gan ir bijušās šādas tādas fāzes. Kad sīka biju, uzskatīju, ka apģērbam nav nozīmes, galvenais, lai ērti. Tad ap 12-15 gadiem biju pus nūģis, pus hipijs. Nūģis, jo mamma man pirka stulbas drēbes, bet biju aizrāvusies ar hipijisko. Un vienu laiku(ap 15 gadiem)centos būt hipijiska, cik nu sajēdzu par to, man visas drēbes(tiešām, gandrīz absolūti visas) bija zaļas, valkāju garus svārkus un sēju tamborētu šņori ap galvu. Bilžu nav. tad atklāju gotisko, sākumā vnk nēsāju melnu, tad pa vidu bija krāsainie posmi, tad sāku nēsāt spaikus katru dienu(tgd nēsāju diezgan bieži, bet ne vienmēr), ar laiku kļuvu gotiskāka, brīžiem gan vairāk pēc metālistes izskatījos, tgd esmu wannabe vampīrs, bet dažreiz arī neizskatos gluži tai vampīriskajā stilā, bet bišk citādi, bet pārsvarā tomēr izskatos pēc kkā vampīrveidīga, tikai bez ilkņiem:D. Ļoti daudz lietoju kosmētiku, eksperimentēju, taisu crazy makeup'us, un tāda arī staigāju pa ielām. Vienreiz viens sīkais uz ielas sāka bļaut:''vampīrs, vampīrs! Viņa nogalina cilvēkus!'' Sasmējos, bet uzskatīju to par komplimentu, lol.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Garderobes evolūcija [img heavy!] Empty
PostTēma: Re: Garderobes evolūcija [img heavy!]   Garderobes evolūcija [img heavy!] Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Garderobes evolūcija [img heavy!]
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Diskusijas-
Pāriet uz: