AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Matu vēsture

Go down 
+25
Nihil
kjeepa.nr88
Urban_Fairy
monta
Kawaii_nora
Trisha.
Paranoid.
elemainel
Lirika.
Marionette
Black Angel
romance
Stihija
masq
5FF
Harajuku_girl^^
platformene
Betty
valante
Shade_de_Monesko
Mazais
whisper
Silhouette
Selene
zeloco
29 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorsZiņojums
monta
needles
needles
monta


Number of posts : 33
Registration date : 25.12.07

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Ceturtdiena Oktobris 16, 2008 3:59 pm

Diemžēl laika gaitā visas pazudušas Sad nezinu vai izdosies atrast, starpcitu es domāju skūt matus līdzigus kā tev zeloco un krāsot zilus ar zaļiem Happy


Pēdējo reizi labojis monta Ceturtdiena Oktobris 16, 2008 7:12 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
monta
needles
needles
monta


Number of posts : 33
Registration date : 25.12.07

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Ceturtdiena Oktobris 16, 2008 4:52 pm

Starpcitu es vēl nespēju atrast frizieri kurš būtu gatavs taisīt tādu frizūru Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Urban_Fairy
stitches
stitches
Urban_Fairy


Number of posts : 351
Age : 35
Location : Alastona
Registration date : 22.09.07

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Ceturtdiena Oktobris 16, 2008 5:08 pm

Paranoid, nu jā - ir bijusi vēlme krāsot, taču žēl matus bojāt. Reiz ļoti gribēju melnus, bet tagad nožēlotu, ja man tādi būtu, tā kā priecājos, ka mani toreiz atrunāja. Patlaban gribas sarkanus, bet es mēģinu pārbaudīt savu lēmumu, ļaujot tam nostāvēties Very Happy
Jā, lūk tieši no šīs atkarības jau man arī ir bail Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Ceturtdiena Oktobris 16, 2008 5:48 pm

Man jau labu laiku nav skuvuma.. Sad

Esmu vienmēr ar mieru izpalīdzēt šādā gadījumā Very Happy Man ir viss vajadzīgais (ieskaitot pieredzi) tā kā vari doties pie manis Very Happy PM?

Urban Fairy - piekrītu par atkarību Very Happy bet tas ir izslimojams ^^ Vismaz nav nekādu nožēlu vecumdienās Happy Bez tam pastāv mūsdienu wonderi - pieliekamie mati (ne tikai tās kakainās šķipsnas, bet arī fantastiskie šinjoni un matu treses), piepinamie dredi, bez tam matus var sapīt bizītēs katrai piepinot to pašu sarkano krāsu. Apmierināsi savu vēlmi un nesabojāsi matus ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Ceturtdiena Oktobris 16, 2008 6:16 pm

ak dievs, man ir rozā dredi garumā līdz lāpstiņām, visi kas rīt uz emilie welcome štukošanu redzēs Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
Marionette
needles
needles
Marionette


Number of posts : 35
Age : 32
Registration date : 08.09.08

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Ceturtdiena Oktobris 16, 2008 6:26 pm

Tagad mana nelielā matu vēsture
No bērnības man ir bijuši ļoti gari un dabīgi gaiši mati,ar laiku tie tapuši īsāki un tumšāki.Tad tie tika pārkrāsoti sarkani un tādi palika labu laiku,līdz es izdomāju nogriezt augšējos matu(līdz 7 cm)bet apakšējos atstāt tādu nelielu ļipu:)Tad tie tika pārkrāsoti blondi-lillā un kkas no ruda,tā kā izskatījos kā lLeldienu ola:)
Lai no kā tagad tie apakšējie mati ir pārtapuši pa pusei savos,pa pusei mākslīgos 8 dredos.
Es nezinu,ko lai iesāk ar pārējiem matie,kuri ir apm 15 cm gari.Gribētos jau visu galvu ar drediem,bet mamma mani laikam tad padzīs no mājas.Varbūt vienkārši nogriezt?
Būtu jauki,ja man kko ieteiktu!Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Urban_Fairy
stitches
stitches
Urban_Fairy


Number of posts : 351
Age : 35
Location : Alastona
Registration date : 22.09.07

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Ceturtdiena Oktobris 16, 2008 7:03 pm

Zeloco - jā, doma nav slikta par piepinamiem matiem Happy , nāks laiks, nāks padoms, varbūt kādreiz saņemšos uz ko jaunu ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
kjeepa.nr88
stitches
stitches
kjeepa.nr88


Number of posts : 380
Age : 37
Location : citur
Registration date : 13.09.07

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Sestdiena Novembris 29, 2008 8:11 pm

Īsa manu matu 'vēsture'. Happy
Vidusskolā krāsoju matus rižus un turēju garumā līdz pleciem, vēlāk pārgāju uz īsākiem un melniem.
Matu vēsture - Page 3 6351665263_b
Lielākoties tomēr tie bija īsāki (nodzinu - paaugās, atkal griezu nost etc)
Matu vēsture - Page 3 6351646010_b
Tad sadomāju, ka gribu atkal savu savu īsto matu krāsu un dzinu nost pavisam īsus
Matu vēsture - Page 3 6351621457_b
Tagad jau pāris mēnešus dzīvoju ar grebeni, tas arī ir pagaidām dumākais, ko esmu darījusi ar matiem Very Happy
Matu vēsture - Page 3 6351594463_b
katru dienu gan tā augšā netaisu, jo pārak ķēpīgi un laikietilpīgi, vnk 'atgalaužu' atpakal.
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Sestdiena Novembris 29, 2008 9:53 pm

fooorši

lai gan pirmie man ļoti iet pie sirds (man vienkārši ļoti patīk īsi, melni meitenīgi mati) pārējie arī interesanti. grebene feina Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Svētdena Novembris 30, 2008 5:27 am

I vote grebene! Labaakais izgudrojums, ko var uztaisiit uz galvas Very Happy
Otraa bildee super izskaties!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Marionette
needles
needles
Marionette


Number of posts : 35
Age : 32
Registration date : 08.09.08

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Pirmdiena Decembris 01, 2008 8:38 pm

Tā grebene ideāla!!!Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Otrdiena Janvāris 20, 2009 10:36 pm

Ar maniem nekas ipas ari nav bijis,bet saksim no sakuma...

Berniba.Blondi un cirkaini mati.Ar laiku mati pataisnojas.Protams visu laiku bija cholka.2.klase man mamma nogrieza totaali iisus(eh,ka butu kada bilde,tik ierecami),3.klase ieraudziju,ka vienai meitenei ataudeta cholka un celins pa vidu.Tadi man ari bija.4.klase visi taisni lidz pleciem.6.klase man pa augsu bija dabigie,pa apaksu kirsu sarkani.7.klase tas pats tikai vel tada pasha krasa skipsnas un vel blondas skipsnas.aaaa,6.klase nogriezu slipo cholku(ieraudziju viena meitenu grupas plakata).Tad septitas klases beigas nokrasoju sokolades brunas ar mazgajamo krasu,dienu pirms skolas beigsanas tumsi bruni.Pirma 8.klases mati bija ataugusi un saknes izskatijas ka sirmi mati.Tad izbalinaju blondas skipsnas un tad vairs ar matiem neko nedariju,ataudzeju.Pirms 9.klases ka vienmer,apaksejos nokrasoju sarkanus,rudens beivlaika virs sarkanas u zem dabigajiem(pelecigi)nokrasoju blondus.Gribeju redet ka izskatas,jo u izlaidumu gribeju blondus(balta kleita jau ir,un gribejas Merilinas Monroe stila friceni),bet tgda domaju par sarkaniem un to drizi ari izdariishu....


Pēdējo reizi labojis Nihil Pirmdiena Augusts 04, 2014 7:07 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Otrdiena Janvāris 20, 2009 11:11 pm

whoa! peedeejaas 3 bildees - nekad nepateiktu, ka vien un tas pats cilveeks :O
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Meitene
needles
needles
Meitene


Number of posts : 40
Age : 28
Registration date : 04.01.09

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Trešdiena Janvāris 21, 2009 4:14 pm

Secinājums: Mati spēj mainīt ārieni. What a Face
Atpakaļ uz augšu Go down
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Trešdiena Janvāris 21, 2009 7:27 pm

sākšu no jaunākajām matu pārvērtībām:
Matu vēsture - Page 3 1_pedeja 2008. gada jūnijs. mākslīgie dredi.

Matu vēsture - Page 3 2 2008. gada maijs. violeti mati.

Matu vēsture - Page 3 3 2008. gada aprīlis. melni un sudrabbalti mati.

Matu vēsture - Page 3 L_52954a9636ddabcb91acf4f88ae7178b 2007. gada decembris. dabīgie mati / zili matu gali

Matu vēsture - Page 3 5 2007. gada vasara. dabīgie mati / sarkani matu gali

Matu vēsture - Page 3 L_e6211ebb13844ed86b79204c6928869a kā nu bez grebenes ar izskūtiem sāniem What a Face 2007. g. Depo, discotheque necronomicon #2

Matu vēsture - Page 3 L_a7768a2bd27c09418319b964817dba0a tikko nogriezta čolka.

Matu vēsture - Page 3 6 izbalējuši blondi no visām iepriekšējām krāsām.. 2007. gada aprīlis

Matu vēsture - Page 3 6_starp_7 zili mati. 2006. gada rudens.

Matu vēsture - Page 3 7 blondi mati. rezultāts tika iegūts ļoti traumējot matus, tie pārbalinājās, kā rezultātā vēlāk mati samazināja krietni savu garumu nolūztot/nogriežot

Matu vēsture - Page 3 8 2005. gada rudens. tiek ataudzēta dabīgā matukrāsa, atstājot matu galus kādi tie nu bijuši.

Matu vēsture - Page 3 9 2005.gada jūnijs. atbrīvošanās no melnās matu krāsas, saknes krāsojot košā biešu krāsā : D

Matu vēsture - Page 3 L_0dea17b7610d9171eed21799ec9bc606 2003. gada rudens. pirmo reizi izsūti sāni un nokrāsoti violeti.

Matu vēsture - Page 3 10
2003. gads. pirms šiem matiem vēl bijuši blondi, un pēc šiem vēl daudzās citās krāsās (zili, rozā..)

Pašlaik mani mati ir melni ar pabalējušu violetu toni hello cat
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Trešdiena Janvāris 21, 2009 7:47 pm

Velns,cik superigi affraid
Vislabak man patika tie melni ar sudrabbaltajiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
monta
needles
needles
monta


Number of posts : 33
Registration date : 25.12.07

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Trešdiena Janvāris 21, 2009 7:57 pm

masq man patīk tava matu vēsture What a Face
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Trešdiena Janvāris 21, 2009 8:28 pm

peedeejaa bilde - ftw! :O nekas nepateiktu, ka tu!

Man ļooooati patīk, kā izskaties '07 dec giggle
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Meitene
needles
needles
Meitene


Number of posts : 40
Age : 28
Registration date : 04.01.09

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Trešdiena Janvāris 21, 2009 9:04 pm

Aww.. 3. un 4. bilde heart fav. Pārējās arī ir ok. Diezgan iespaidīga matu vēsture tev. Ko esi domāju iesākt tālāk? Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Trešdiena Janvāris 21, 2009 9:36 pm

O, riktīgi forši. Skatos un brīnos, kā tā var, ka, vismaz manuprāt, visi griezumi un krāsojumi piestāv. Nav neviena tāda par kuru varētu sacīt, ka izskatās neriktīgi. Tiešām interesanta matu vēsture.
Atpakaļ uz augšu Go down
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Ceturtdiena Februāris 19, 2009 6:13 pm

so,šodien noķepēju sarkanus....gribēju koši sarkanus,bet man tik viena kastīte bija,otru nevarēja nevienā veicī izraut......
Matu vēsture - Page 3 Page
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Piektdiena Marts 20, 2009 2:11 am

nenoturējos... man mājās principā nevar turēt matu krāsas... O.o

violets, zils, gaishi un tumshi zaljsh + dabīgā = nearly a rainbow!

Matu vēsture - Page 3 Blue-rainbow
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Piektdiena Marts 20, 2009 4:55 pm

RAWRG cik fANTASTISKI!! ļoti tās krāsas. tā kā pāvs Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Piektdiena Marts 20, 2009 7:19 pm

starp citu - jaa, es to ar shoriit pamaniiju, nu ka pāvs Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Trisha.
sketch
sketch



Number of posts : 15
Registration date : 17.08.08

Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13Trešdiena Aprīlis 08, 2009 2:07 pm

Mani mati:

Matu vēsture - Page 3 33gd87

Vecaaku spiesta pagaidam vel staigaju blonda. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Matu vēsture - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 3 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Matu vēsture
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 3 no 4Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Skaistumkopšana un padomi-
Pāriet uz: