AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Matu krāsa, drēbes, pīrsingi

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Empty
PostTēma: Matu krāsa, drēbes, pīrsingi    Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Petite13Sestdiena Novembris 09, 2013 3:29 pm

1. Par konfekšu kastīti atdodu 3 iepakojumus BERINA rozā (tonis magenta) matu krāsu, jo man tā sasodīti neder. Sākumā mati nokrāsojās smuki, tāpēc pasūtīju vēl, bet pēc dažām dienām krāsa vairs ne pēc kā neizskatījās. (Vismaz tur, kur tai tikusi klāt saules gaisma). Ja nu kādam šeit ir drosme izmēģināt savu laimi (jo ne visas atsauksmes ir negatīvas: http://www.amazon.com/Berina-Permanent-Color-Magenta-Thailand/product-reviews/B007UT828G ), tad atdošu par mazo rafaello iepakojumiņu (kur 5 konfektes) vai ko tamlīdzīgi.

2. Ja nu kādu interesē daži xs-s izmēra drēbju gabali, kam galīgi nav vietas vairs skapī, tad arī atdošu par dažām konfektēm.
Bildēt gan tagad nav patikšanas (laiks arī krēslains), ir sarkanrūtoti skolniečsvārki, plati, melni džinsu šorti ar uzrakstu "bad girl" uz aizmugurējām kabatām (bija garās bikses, bet es nogriezu apakšu nost), korseškrekliņi 2x, strīpains krekliņš, melns topiņš ar baltām mežģīnēm (nesen pati nopirku no vienas meitenes) utt. Par cik atdodu par simbolisku nieku, tad domāju, ka pircēja pati tad izšķirotu, ko paturēt, ko mest ārā vai atdot kādam citam.

3. Pīrsingi (vai, kā mani izlaboja, konkrētāk - strečeri) ar diametru 1.6 mm. 7 gb. Tāpat atdodu par konfektēm.

Jebkurai no lietām varu klāt iedot Missha BB krēmu http://www.ebay.co.uk/itm/Missha-M-Perfect-Cover-BB-Cream-NO-13-20ml-FREE-GIFT-/140639997421?pt=US_Makeup_Face&hash=item20becc0ded , protams, lietots un saprasts, ka manai ādai nepatīk. Samērā gaišs.
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa, drēbes, pīrsingi    Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Petite13Pirmdiena Novembris 11, 2013 2:21 pm

Hei! Man tā matu krāsa interesē. Kāds tas tonis izskatijās pēc mazgāšanas? Vēsi pelēcīg lilā-rozā vai silti gaiši-sarkans?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa, drēbes, pīrsingi    Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Petite13Pirmdiena Novembris 11, 2013 6:05 pm

platformene, grūti atbildēt, trauciņā, kur jaucu sastāvdaļas, tas maisījums beigās bija tādā kā fuksiju / zilo graudiņu šķīduma krāsā, kā es gribēju, bet, protams, uz maniem matiem tā neizskatījās, par cik to krāsu pārlaidu pāri iepriekšējā dienā neveiksmīgi violeti nokrāsotiem matiem. Rezultāts sanāca nenosakāms starp violetu, sarkanu un rozā.
Tā jau būtu bijis ok, tikai pēc dažām dienām saules gaismā tā krāsa palika galīgi ne pēc kā. Nezinu arī, vai tas bija dēļ šīs krāsas, vai tām, ar kurām krāsots pirms tam. Tagad arī vairs galīgi prāts uz eksperimentiem nenesas, tāpēc pati vairs ar to krāsu nekrāsošu. Viņa skaitās permanenta, klāt jājauc 9% attīstītājs (nāk līdzi iepakojumā).
Katrā ziņā, ja to krāsu ņem, iesaku vispirms izmēģināt uz kādas šķipsnas. Vai uz kāda cita brīvprātīgā matiem.
Sanāca baigā antireklāma tai krāsai, bet tāda nu bija mana pieredze - kā jau teicu, citiem cilvēkiem ir arī labas atsauksmes par krāsu, tā ka nezinu, vai es kaut ko darīju nepareizi, vai kas cits pie vainas.
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa, drēbes, pīrsingi    Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Petite13Trešdiena Novembris 13, 2013 2:41 pm

Šķiet, ka manai matu varavīksnei tas ir tieši iztrūkstošais tonis, bet tad es izlasīju, ka šī ir permanentā krāsa. Eh. Tad nederēs pie pārējām, kas man jau uz galvas un atjaunotas - jo tās semipermanentās.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa, drēbes, pīrsingi    Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Petite13Svētdena Novembris 17, 2013 11:12 am

Gribētos zināt, kā izskatās tas strīpainais krekliņš. Ja patiktu, paņemtu pretī dodot vienu rafaello mazo pačku cyclops 
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa, drēbes, pīrsingi    Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Petite13Svētdena Novembris 17, 2013 2:18 pm

1213, krekliņš ir uz lencītēm, strīpas platumā ap 1,5 cm. Bet doma bija visas drēbes kopā atdot par mazo rafaello iepakojumu (kur kādas 4-5 konfektes).
Atpakaļ uz augšu Go down
nightmarrre
thread
thread
nightmarrre


Number of posts : 56
Age : 24
Location : Teika
Registration date : 28.06.13

Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa, drēbes, pīrsingi    Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Petite13Piektdiena Decembris 27, 2013 10:01 pm

Kādas končas gribi pret strečeri. Un kā tu viņus atdod - pa vienam vai visus uzreiz? ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa, drēbes, pīrsingi    Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Petite13Sestdiena Decembris 28, 2013 5:35 pm

nightmarrre, atdodu visus uzreiz.
Tas pats maziņais rafaello būtu ok Happy
Bet, ja uz svētkiem vienkārši sadāvinātas kādas citas konfektes, tad varbūt var ko citu.
Atpakaļ uz augšu Go down
nightmarrre
thread
thread
nightmarrre


Number of posts : 56
Age : 24
Location : Teika
Registration date : 28.06.13

Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa, drēbes, pīrsingi    Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Petite13Svētdena Decembris 29, 2013 1:18 pm

zaptesburka - oho,nu tad kādā 2. vai 3. datumā varētu satikties? Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa, drēbes, pīrsingi    Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Petite13Ceturtdiena Janvāris 02, 2014 5:47 am

nightmarrre, aizsūtīju Tev PM, bet laikam nepamanīji... Šodien (ceturtdien) vairs nesanāks paspēt sarunāt, rīt (piektdien) varētu tikties GalerijāCentrs vai Origo ap 12.45 vai vēlāk.

OK, tad laikam arī šodien (piektdien) nē.
Atpakaļ uz augšu Go down
Antichrist_superstar
needles
needles
Antichrist_superstar


Number of posts : 43
Age : 31
Location : Wtf?
Registration date : 28.01.11

Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa, drēbes, pīrsingi    Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Petite13Svētdena Janvāris 05, 2014 2:11 am

Strečeri vēl ir? Varbūt kāda bilde arī ir?
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa, drēbes, pīrsingi    Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Petite13Svētdena Janvāris 05, 2014 9:13 am

Antichrist_superstar - pat nezinu, meitene pieteicās, bet tagad kur nozudusi. Tad pieņemu, ka varu atdot kādam citam.
Bildes nav, bet te lapa, no kuras pasūtīti - http://www.crazy-factory.com/product_info.php?products_id=1702 - izvēlies izmēru 1.6 mm un produkta attēlā parādīsies, kādi viņi ir.
Atpakaļ uz augšu Go down
Antichrist_superstar
needles
needles
Antichrist_superstar


Number of posts : 43
Age : 31
Location : Wtf?
Registration date : 28.01.11

Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa, drēbes, pīrsingi    Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Petite13Svētdena Janvāris 05, 2014 1:40 pm

zaptesburka rakstīja:
Antichrist_superstar - pat nezinu, meitene pieteicās, bet tagad kur nozudusi. Tad pieņemu, ka varu atdot kādam citam.
Bildes nav, bet te lapa, no kuras pasūtīti - http://www.crazy-factory.com/product_info.php?products_id=1702 - izvēlies izmēru 1.6 mm un produkta attēlā parādīsies, kādi viņi ir.

Bliiin es bleki nevaru likt ausiis, zeel ka taadi Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa, drēbes, pīrsingi    Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Petite13Pirmdiena Janvāris 06, 2014 6:44 am

Ja drīkst jautāt - kas Tev notiek no ķirurģiskā tērauda, ja saki, ka nevari tādus nēsāt?  Shocked  Parasti jau tas tiek minēts kā viens no neitrālajiem materiāliem, kas tieši nerada nekādas problēmas.
Atpakaļ uz augšu Go down
Antichrist_superstar
needles
needles
Antichrist_superstar


Number of posts : 43
Age : 31
Location : Wtf?
Registration date : 28.01.11

Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa, drēbes, pīrsingi    Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Petite13Pirmdiena Janvāris 06, 2014 5:26 pm

zaptesburka rakstīja:
Ja drīkst jautāt - kas Tev notiek no ķirurģiskā tērauda, ja saki, ka nevari tādus nēsāt?  Shocked  Parasti jau tas tiek minēts kā viens no neitrālajiem materiāliem, kas tieši nerada nekādas problēmas.

Es vispaar nekaadu bleki nevaru neesaat, pat kirurgisko, tikaibioplastika vai plastmasas strecheri Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
nightmarrre
thread
thread
nightmarrre


Number of posts : 56
Age : 24
Location : Teika
Registration date : 28.06.13

Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa, drēbes, pīrsingi    Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Petite13Pirmdiena Marts 17, 2014 11:04 pm

Zaptesburka - Atvainojos par pēkšņo un ilgo nozušanu. Mans dators man pieteica pamatīgu protestu un tā nu paliku uz kādu laiku bez datora. Ja ir ērti, varbūt varam trešdien tikties kaut kur centrā? Vai der arī ceturtdiena. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa, drēbes, pīrsingi    Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Petite13Otrdiena Marts 18, 2014 4:56 pm

ui, tas jau tik sen bija... tagad jau to strečeru palicis mazāk. Nujā, un arī pavasaris prātā, tādu nieku dēļ negribas speciāli plānot tikšanos, ierobežot savas gaitas utt.
Es jau ceru, ka varētu kāds noorganizēt kārtējo drēbju maiņas sanākšanu, tad gan varētu paķert tos štruntiņus līdzi... lai gan pašlaik izskatās, ka pēc pēdējās reizes cilvēkiem vairs nav neko lielas intereses par šādiem pasākumiem
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa, drēbes, pīrsingi    Matu krāsa, drēbes, pīrsingi  Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Matu krāsa, drēbes, pīrsingi
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Pārdodam/pērkam-
Pāriet uz: