AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Humpalas

Go down 
+4
Undead
zeloco
liega
1213
8 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Humpalas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas - Page 2 Petite13Otrdiena Augusts 26, 2014 7:15 pm

Pag nē, kļūdos. Veikalā "R.d.a" Aleksandra Čaka ielā Helovīnu kostīmi ir nolikti tuvāk pie loga. Un ir pat kostīmi bērniem. Visādas raganiņu kleitiņas. Vēl vienkāršas cepures. Un atradu pat vienu neattaisītu komplektu ar velna dakšām un radziņiem un asti sarkanā krāsā Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Humpalas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas - Page 2 Petite13Trešdiena Augusts 27, 2014 4:18 am

Hmm, man jau sen jaunu somu prasās.. Bet ļoti slikti orientējos pēc vietas attiecības pret citiem objektiem. Varbūt atceries, kāda bija tām humpalām adrese?
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Humpalas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas - Page 2 Petite13Trešdiena Augusts 27, 2014 9:29 am

Barona un Matīsa krustojums
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Humpalas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas - Page 2 Petite13Trešdiena Augusts 27, 2014 11:31 am

Jā, kā Zeloco saka. Matīsa un Barona ielas krustojums. Tiešu kur tramvajam pietura "Bērnu pasaule". Vai arī guglē apskatot to ēku, kur Maxima, tur ir adrese Matīsa iela 23. Ā, atcerējos kā sauc to veikalu - vismaz pie cenu zīmēm visām bija nosaukums Timberlit (jeb Eiro Sekond). Te viņiem vēl mājaslapa:
http://eurosecond-timberlit.lv/

negarantēju gan ka pa savai gaumei ko atradīsi, bet cik vispār jebkur jebkādas somas, tad tajā veikalā varētu būt vismaz 300 somas. 4 lieli grozi ar somām un vēl uzliktas uz plauktiņiem cyclops
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Humpalas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas - Page 2 Petite13Trešdiena Augusts 27, 2014 12:45 pm

Forši, būs man arī kkad jāaiziet paskatīties Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Humpalas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas - Page 2 Petite13Trešdiena Augusts 27, 2014 4:32 pm

Hmm, šķiet, ka esmu sensenos laikos tajās humpalās bijusi, bet man šķita, ka viņas nolikvidējās. Acīmredzot, vai nu bija tikai uz laiku aizvērtas, vai es vnk pati nez ko sadomājos. Lai vai kā, būs jāiet aplūkot - Tu ar tām vismaz 300 somām ieintriģēji!
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Humpalas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas - Page 2 Petite13Trešdiena Augusts 27, 2014 7:12 pm

Njā, tas skaits gan kvalitāti, protams, nenosaka. Bet izrokoties cauri var ko sakarīgu dabūt. Palika vēl viena tāda soma kā manējai līdzīga, vēl redzēju sarkani rūtainu somu (kvadrātveida), pat Milkas somu Very Happy bet ja būtu vairāk naudas, es laikam paņemtu to Ed Hardy tarbu hello cat
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Humpalas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas - Page 2 Petite13Piektdiena Augusts 29, 2014 12:00 pm

Vakar iegāju tajā Timberlit un apjuku no plašuma. Piecas minūtes tur vazājos kā apjukusi vista, kamēr sāku saprast, kas man vispār jāmeklē Very Happy Beigās tomēr neko nenopirku, atradu gan 3 ņemamas lietas, bet nu, man kaut kā ticība neļauj par humpalām maksāt vairāk par 10 eur, ja nu vien tas nav kkas mega kruts, bet tur var uzrakt visādus brīnumus, tikai nejēgā daudz laika vajag un aptuvenu apjausmu, ko tieši meklēt
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Humpalas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas - Page 2 Petite13Pirmdiena Decembris 08, 2014 11:42 pm

Es šogad Humanā atradu Bodyline svārkus Very Happy can you imagine? pa 5 eiro
šitādus Humpalas - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcShpqCofhmCTJLdUvKguT5EeYGawG9mnk7cF0voqNfeaeB3gcwvtA
tikai par cik man vairāk patīk cheeky svārku garums es izdarīju smagu noziegumu pret visām lolitām un nogriezu viņus īsākus Very Happy (nesitiet mani pls Very Happy )
Humpalas - Page 2 10524370_697058290331534_2304139280059076734_n
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Humpalas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas - Page 2 Petite13Svētdena Decembris 14, 2014 1:14 am

O! Man ir tādi paši puķaini c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Humpalas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas - Page 2 Petite13Trešdiena Decembris 09, 2015 8:15 pm

Sen nebiju pa Rīgas humpalām staigājusi, šodien meklēju mēteli un esmu nelielā neizpratnē... kādā lupatlašu valstī mēs dzīvojam, ka cauras drēbes humpalās tiek dēvētas par "EKSKLUZĪVĀM" un pārdotas par dārgu naudu?
Guess mētelis ar tik caurām kabatām, ka varētu uzskatīt, ka tādas neeksistē (OK, to vēl varētu normāli salabot) un mēteļa priekšā audumā izdedzinātu caurumu tiek pārdots par 45 eur. scratch Es to cenu saprastu, ja apģērbs būtu labā stāvoklī, bez defektiem. Bet ne jau caurs!
Vai varbūt tā cena tikai par firmas zīmi? (Nav taču arī tā tik "ekskluzīva").
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Humpalas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas - Page 2 Petite13Trešdiena Decembris 09, 2015 11:20 pm

Visticamāk, ka par firmas zīmi, it sevišķi, ja tas ir humanā. Iesaku aiziet uz RDA - tur stipri labākas cenas un arī ļoti bieži daudz labu lietu atrodu.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Humpalas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas - Page 2 Petite13Trešdiena Decembris 09, 2015 11:22 pm

Man arī dažreiz ir bijis jautājums - kā to vispār var tirgot??? Machinegun shooting

Vienreiz biju humpī uz Barona ielas, kur lupatas uz svaru. Sen nebiju redzējusi, ka vienuviet tik daudz netīru drēbju. Ok, es saprotu, ka humpala ir humpala un var gadīties kāds caurumiņš vai saplīsis rāvējslēdzējs, ko var salabot, bet ne jau NETĪRAS drēbes. Uzskatu, ja tirgo, tad jabūt tīram.
Cenu politika arī dažreiz nav absolūti skaidra, "ekskluzīvās" humpaldrēbes (vairāk par 15 eur) principa pēc nepērku.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Humpalas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas - Page 2 Petite13Trešdiena Decembris 09, 2015 11:53 pm

Jā, nereti redzu, ka cenas uzliktas augstākas nekā precei oriģināli. Agrāk strādāju Lindexā, cenas no galvas zināju, daudz lietas var redzēt humpalā un tad tik var šausmināties, kur viņi tos ciparus izvilkuši..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Humpalas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas - Page 2 Petite13Ceturtdiena Decembris 10, 2015 4:18 am

Jā, tā bija Humana.
Vispār tur bieži mēdz būt cauras vai nodilušas drēbes par neadekvātām cenām. Saprotu, ka darbiniekam nav laika katru drēbes gabalu pirms cenas pielikšanas pusstundu grozīt un no visām pusēm pētīt, tomēr, ja reiz to apģērbu viņi nosauc par "ekskluzīvu" ( wtf ), tad gan būtu varējuši labāk apskatīt.
Reizēm paliek iespaids, ka darbinieki iepērkas tikai paši savās humpalās, un nezina, cik vispār jauni apģērbi maksā (ja reiz tādas cenas liek lietotiem).
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Humpalas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Humpalas
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Resursi :: Latvija-
Pāriet uz: