AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Sirošana pa humpalām

Go down 
+10
liega
Suigintou
niāra
elemainel
zanmon
vivianna
1213
zeloco
Undead
žurka-žurka
14 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Trešdiena Aprīlis 08, 2015 9:26 pm

Ļaušu izvēlēties, jo šodien galva nestrādā
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Sestdiena Aprīlis 11, 2015 12:29 pm

Āā, zeloco, izsūtīsi, lūdzu, e-pastus par šo forumiešiem, kuri pierakstījušies jaunumiem par sanākšanām? (Varbūt tā sanāktu rekrutēt vairāk nācēju..?)
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Svētdena Aprīlis 12, 2015 8:50 pm

Jā, tūdaļ taps darīts c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
niāra
needles
needles
niāra


Number of posts : 25
Age : 33
Location : in my imaginary world...
Registration date : 20.10.09

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Svētdena Aprīlis 12, 2015 9:44 pm

Aha...tātad beidzot izdomājāt kad. Very Happy
Tad jau drošvien būšu jūsu gids Cool
Un cikos?
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Pirmdiena Aprīlis 13, 2015 5:40 am

Par laikiem - tāpat kā pagājušo reizi?
Reku PV mājas lapā sarakstā vilciens no Rīgas 9.46 Ogrē ir 10.21. Domāju, nav tik agri, ka nevarētu piecelties, bet tieši laikā, lai visu nesteidzoties izstaigātu.
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Pirmdiena Aprīlis 13, 2015 9:40 pm

Fjū, nenokavēju! Very Happy Bet ai, plāni pamainījās un neekonomiski man sanāks aizbraukt uz Ogri: es no otras Daugavas puses ar vilcienu it kā 10:16 būšu [man 9:23 atiet vilciens - tik agri T^T] - paldies, ka uzrakstījāt laiku, jo es nemaz neatceros, cikos pagājušajā reizē bija jāsatiekas Very Happy - ceru, ka būs labs laiks [kā šai sestdienā.... ]
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Pirmdiena Aprīlis 13, 2015 9:43 pm

Ā un par tēmu, it kā es par stīrpiņam un punktiņiem? Jo bez ziemas cepures, ko ne acu galā negribu redzēt es neesmu īsti cepuru cilvēks vēl ar vien Very Happy [kaut gan strīpiņas un pumpiņas arī nav īpaši ikdienas sastāvdaļā C_C ]
Plus, priekš humpalām man šķiet, ka cepures mazāk parocīgas, ja ir doma, ko mērīt arī ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Otrdiena Aprīlis 14, 2015 5:18 am

Zanmon - par tiem laikiem - var paskaīties diskusijas pirmajā postā (ko es laiku pa laikam pat atceros apdeitot). Wink
Bet, kas attiecas uz pasākuma dreskodu - nav pavisam stingri pie tā jāpieturas, ja nav nekā atbilstoša, tad var pucēties pēc brīvas izvēles. Ā, un pilnīgi noteikti var ierosināt ko citu!!! Kāda Tev šķistu labāka ģērbšanās tematika?
Par cepurēm jau arī varētu brīvi improvizēt, kaut vai pats uz ātru roku uzmeistarot, bet - ir pavasaris, gribas ātrāk no liekām drēbju kārtām atbrīvoties, nevis vēl papildus vilkt!
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Trešdiena Aprīlis 15, 2015 11:09 pm

Kāda tad beigās tematika?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Piektdiena Aprīlis 17, 2015 5:29 am

Gaidīju, vai Zanmon neieteiks ko citu. Bet tad paliekam pie strīpām/punktiem.
Bet vispār - jāskatās pēc apstākļiem, galvenais ģērbties silti, ērti un "slapjumizturīgi" (ja nu gadās nokrišņi). Laiks drīzāk rudenīgs, nekā pavasarīgs (kas personīgi man patīk), un nav vērts kaut kāda dreskoda dēļ riskēt saslimt.
Pati arī sāku domāt, vai tikai vienīgā pasākumam piemērotā strīpainā lieta neizrādīsies šalle.


Pēdējo reizi labojis žurka-žurka Sestdiena Aprīlis 18, 2015 4:55 am; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Piektdiena Aprīlis 17, 2015 9:03 pm

wups, es nezināju, ka no manis gaida citas idejas, es jau domāju, ka kādam būs kāda satriecoša prātā! Very Happy nekā... un pie reizes - es pievienojos no Rīgas puses brauciena, tomēr šovakar neaizbraucu līdz Koknesei - mazāk ceļu izdevumu, yēy Very Happy
Tad līdz rītdienas Rīga-Zilupes vilcienam lielākā daļa? ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Piektdiena Aprīlis 17, 2015 11:34 pm

Ok! Mēģināšu tikt uz 9:15, bet reālistiski būšu uz 9:30 c: Iespējams būšu ar kompāniju.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Sestdiena Aprīlis 18, 2015 5:43 am

Zanmon - nu ja nevari neko labāku piedāvāt, tad beidz nolikt manas idejas, šajā situācijā tās ir absolūti satriecošākās, kādas pieejamas  Cool  

Ceru, ka visiem, kas plāno būt, ir kāda cita nācēja tel.nr., ja nu nevar atrast pārējos / sanāk kavēties vai taml.?
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Sestdiena Aprīlis 18, 2015 5:26 pm

Ufff, diena šķiet veiksmīgi pavadīta!! Tagad pat neliels nogurums Sleepy
Nesaprotu, kā pagājušajā braucienā mums vēl pietieka laika citām lietām, jo šoreiz, lai gan diezgan mērķtiecīgi gājām no veikala uz veikalu, laiks vnk pazuda.
Bet jau atkal nopirktas feinas lietas, - šķiet, nemaz nebūtu iespējams izstaigāt Ogres humpalas un neatrast neko vērtīgu.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Svētdena Aprīlis 19, 2015 9:31 pm

Jā, es uzreiz likos pagulēt uz pāris stundām, jo enerģijas vnk vairs nebija Very Happy
Un es arī nevaru beigt priecāties par labumiem! ^^ Kaut kad pa vasaru būs jādodas vēlreiz! Party
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Svētdena Augusts 23, 2015 10:10 am

Klau,varbūt, lai nesanāktu tikai pa vienam šādam gājienam gadā, var vēl šovasar iespēt?
Zeloco - Tu pagājušajā reizē izteicies, ka klīstot nostāsti par vēl citu pilsētu, kur daudz interesantu veikaliņu, varbūt tad varētu saorganizēties uz to aizbraukt? Mephistopheles
(Lai gan grūti noticēt, ka vēl kaut kur varētu būt tik daudz un tik feinas humpalas kā Ogrē).
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Svētdena Augusts 23, 2015 1:34 pm

Ir, ir, pati zinu tikai, ka Valmierā ir, bet nu tas tā patālu un kādu laiku nav būts, tā kā kā gids diez vai pati varēšu būt. Elemainiel stāstīja, ka pie viņas Valgažos esot daudz labu humpalu, bet viņa kaut kā nozudusi, tā kā neko nemācēšu teikt. Principā jāatrod kāds zinātājs konkrētā pilsētā un jādodas c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Svētdena Septembris 13, 2015 7:03 am

Ja nekādu citu piedāvājumu nav, tad varbūt vēlreiz uz Ogri? Piemērm, 10.10? (Niāra, kā Tu uz to skaties?)
Vispār esmu ļoti "izlaidusies", Rīgas humpalās pat negribas iet vairs.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Svētdena Septembris 13, 2015 9:08 pm

Es labrpāt! n_n par datumu gan varēšu pateikt, kad naks tuvak, bet noteikti gribu un šobrīd uz to dienu saku jā!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Pirmdiena Septembris 14, 2015 6:10 pm

Updeitoju pirmo postu, kur visa info par plānoto... Ceru, ka nav pārāk pārsteidzīgs optimisms no manas puses Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Pirmdiena Septembris 14, 2015 10:02 pm

Party
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
niāra
needles
needles
niāra


Number of posts : 25
Age : 33
Location : in my imaginary world...
Registration date : 20.10.09

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Sestdiena Septembris 19, 2015 9:39 pm

Es jau esmu ar mieru. ^^ giggle
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Sestdiena Septembris 19, 2015 9:53 pm

Sirošana pa humpalām - Page 4 Gomer_woo_hoo
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Svētdena Septembris 20, 2015 5:43 pm

Yay! Bet nopietni, ja varbūt kāds draugs ārpus Rīgas, var izprašņāt vai nav kādas labas humpalas? Braucot caur Jelgavu dažas labas redzētas, bet neesmu tur vietējā, lai zinātu kādu konkrētu maršrutu vai pat, kur precīzi tās pašas, kuras redzēju..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13Otrdiena Septembris 22, 2015 8:57 am

Nice! 10. oktobrī humpaldiena - es tieku, rakstiet mani klāt! ^^
Un esmu par Alise Brīnumzemē tematiku, laikam Very Happy Lai iet Very Happy Šķiet, ka varēšu pievilkt pašas sašūtos brunčus xd


Humapals citur - neesmu es arī šai ziņā padomdevējs. Vienīgais, ko zinu ir Aizkraukle un tur es zinu tikai vienu lielu D.G.S., kas vasaras sākumā nelikās pat izteiksmīgs pats par sevi :?

Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Sirošana pa humpalām - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 4 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Sirošana pa humpalām
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 4 no 8Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Paziņojumi :: Fotosesijas un sanākšanas-
Pāriet uz: