AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Dabisku DIY produktu izmantošana

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
Nemesis
needles
needles
Nemesis


Number of posts : 24
Location : Riga
Registration date : 04.04.12

Dabisku DIY produktu izmantošana  Empty
PostTēma: Dabisku DIY produktu izmantošana    Dabisku DIY produktu izmantošana  Petite13Svētdena Jūnijs 08, 2014 12:55 pm

Sveiki!

Pašlaik arvien vairāk nobriestu domai pilnībā pāriet uz dažādu skaistumkopšanas produktu (šampūns, dezodorants, dušas želeja) aizstāšanu ar paštaisītām, dabiskām lietām.

Kāds/a ar šadiem eksperimentiem ir nodarbojies?

Agrāk pati mēdzu mazgāt matus ar sodu (kaut kādus 4-5 mēnešus tā darīju), bet neteiktu, ka iegūtais efekts atstātu tiešām tīru matu sajūtu (nebija tā, ka būtu galīgi taukaini, bet arī ne tīri, gandrīz tāds vidusspunkts visu laiku, turklāt visu laiku bija sajūta, ka matu gali ir drausmīgi sausi.). Sākumā matu mazgāšana ar sodu palīdzēja pret blaugznām, bet ar laiku radās sajūta, ka galvas āda paliek sausāka (kas ir loģiski, ņemot vērā, ka izmantoju sodu), kas šo problēmu atkal atgrieza.
Domāju drīzumā izmēģināt matu mazgāšanu ar linsēklām, tad jau redzēs, kāds būs efekts. Plānoju arī sākt vākt nātres un taisīt novārījumu skalojamajam ūdenim (vai arī pamēģināt ar bērza lapām).

Sodu parasti izmantoju arī dezodoranta vietā - it kā efekts bija, bet nu gribas šo līmeni upgreidot Happy.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Dabisku DIY produktu izmantošana  Empty
PostTēma: Re: Dabisku DIY produktu izmantošana    Dabisku DIY produktu izmantošana  Petite13Svētdena Jūnijs 08, 2014 2:08 pm

Kāpēc tieši gribi uz paštaisītām lietām pāriet?
Nu vienu laiku es aizrāvos ar dažādām eļļām, augu sviestiem un tamlīdzīgām lietām, kosmētikas produktus gan pati nemēģināju meistarot, vienkārši - krēma vietā uz mitras ādas liku kādu eļļu. Beigu beigās sapratu, ka ne katram tas der. Man nederēja, vismaz ne kā ikdienas lietošanas produkti. (Starp citu, arī veikalos nopērkamie "dabiskie", "eko", "bio" un tamlīdzīgie produkti man lielākoties neder..). Reizēm gan joprojām ko no dabisko produktu klāsta nopērku bbfactory vai calendula internetveikalos (otrajiem man kvalitāte patīk labāk, bet pirmajiem piedāvājums plašāks). Šobrīd uznākusi vēlme pēc zemeņu kauliņu eļļas, smaržas dēļ, bet visu laiku slinkums iet uz to veikalu.
Kas attiecas uz dezodorantiem - lietoju sāls kluci, kas man jau vairākus gadus ir, un šķiet, ka tuvākajā laikā negrasās izbeigties.
Atpakaļ uz augšu Go down
Nemesis
needles
needles
Nemesis


Number of posts : 24
Location : Riga
Registration date : 04.04.12

Dabisku DIY produktu izmantošana  Empty
PostTēma: Re: Dabisku DIY produktu izmantošana    Dabisku DIY produktu izmantošana  Petite13Svētdena Jūnijs 08, 2014 7:18 pm

Zaptesburka, man patīk zaļais dzīvesveids, tāpēc mēģinu palēnām, bet atrast alternatīvu šādām lietām. Vēl viens iemesls ir arī tas, ka man vispār smaržas īpaši nepatīk (it īpaši tie aromāti, kas ir klāt šampūniem, dezodorantiem utt), tāpēc gribu izmantot produktus, kam tādas nav vispār vai arī tā ir tik neliela, ka vispār nevar pamanīt.
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Dabisku DIY produktu izmantošana  Empty
PostTēma: Re: Dabisku DIY produktu izmantošana    Dabisku DIY produktu izmantošana  Petite13Svētdena Jūnijs 08, 2014 11:40 pm

Bez dušas želejas un deža, imho, var arī iztikt, vasarā varbūt grūtāk. Nezinu, pašai tā - jo mazāk visādas ķīmijas lietoju, jo mazāk sasmirdu  Very Happy Man patīk visādas eko šmeko ziepes tieši ķermenim, bet vasarā var iztikt arī tikai ar ūdeni. Ziepes ļoti veiksmīgi vari vārīt pati, pievienojot tīras eļļas u.c. lietas.
Vienu brīdi arī man smags temats bija matu mazgājamais līdzeklis. Savulaik mēģināju pat veļas ziepas (biju saklausījusies, ka tantes agrāk tā mazgājušas), noteikti neiesaku, mati paliek kā salmi. Man šķiet, ka šampūnu aizvietot ir visgrūtāk, jo tomēr tā sajūta uz galvas pēc dažādiem uzlējumiem (un arī izskats) galīgi nav tas. Tāpēc uz šampūniem žmiedzos mazāk, jo līdz šim to īsto, vienkāršo "vielu" neesmu atradusi, kas apmierinātu. Ar sodu liekas pārāk drastiski, ar to var zobus tīrīt, bet matiem?
Atpakaļ uz augšu Go down
Nemesis
needles
needles
Nemesis


Number of posts : 24
Location : Riga
Registration date : 04.04.12

Dabisku DIY produktu izmantošana  Empty
PostTēma: Re: Dabisku DIY produktu izmantošana    Dabisku DIY produktu izmantošana  Petite13Pirmdiena Jūnijs 09, 2014 7:21 pm

Jā, ir ar sodu mazliet par drastisku, sākumā bija ok (pēc apm. 2 nedēļu perioda, kad mati izskatījās tā, it kā es viņus nekad mūžā nebūtu mazgājusi Very Happy), bet ar laiku kaut kā vairs nepatika, kā arī sāka rasties sajūta, ka matu stāvoklis pasliktinās (man vispār visu laiku bijušas problēmas ar matiem, tādēļ mēģinu atrast kaut kādus dabiskos līdzekļus, lai ķīmiju aizvietotu).

Vakardien izmazgāju matus ar linsēklām - no rīta bija +/- neslikts rezultāts, dažās vietās mati bija piegūluši galvai, bet tā visumā tikai mazliet sliktāks rezultāts nekā ar šampūnu. Domāju, ka kādu laiku varētu iztikt, bet kaut kad noteikti pamēģināšu mazgāt arī ar rudzu miltiem, atsauksmes (vismaz internetā) ir diezgan pozitīvas.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Dabisku DIY produktu izmantošana  Empty
PostTēma: Re: Dabisku DIY produktu izmantošana    Dabisku DIY produktu izmantošana  Petite13Otrdiena Jūnijs 10, 2014 5:33 pm

taisīju dezi no cepamā pulvera un, ja nemaldos kokosa sviesta. baigi labais, tikai neliela ķēpa.
+1 par linsēklām matos - mati kā zīds
Kopumā ļoti iesaku lietot kokosa sviestu - visādu losjonu un kondicionieru vietā. Nesen uzzināju, ka var to saziest matos pirms balināšanas, lai tie nepatiek pārak sausi, karoč super manta
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





Dabisku DIY produktu izmantošana  Empty
PostTēma: Re: Dabisku DIY produktu izmantošana    Dabisku DIY produktu izmantošana  Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Dabisku DIY produktu izmantošana
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Skaistumkopšana un padomi-
Pāriet uz: