AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!

Go down 
+3
liega
Veronika
zeloco
7 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Pirmdiena Jūlijs 14, 2014 4:31 pm

Hello, dāmas!
Meklēju matu krāsas zilos un violetos/lillā toņos! Vislabāk tās semi-permamentās vai toniku veidā, bet izskatīšu visus piedāvājumus c:

Ja kāds var ieteikt, kur var atrast zilo/violeto Rokolor Toniku (agrāk bija centrāltirgū, tagad staigāju apkārt, nevarēju atrast, ir tikai "dabīgie" toņi), tas būtu burvīgi. Nesen izlietojās iepriekšējā butele (ko lietoju vairāk kā 5 gadus!!! labākā krāsa evur!) un I am sad :c
Looking for dis: klika (agrāk bija šādā butelē: klika)

Edit: zilo krāsu esmu dabūjusi paldies Veronikas palīdzībai ^^ Tagad varēšu krāsoties līdz mūža galam Very Happy Bet vēl meklēju violetos/lillā toņus! ^^

Edit 2: Dabūju rozā rokolor un tagad jaucu, lai dabūtu violeto, paldies par palīdzību c:


Pēdējo reizi labojis zeloco Svētdena Septembris 07, 2014 11:28 am; labots 3 reizes
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Pirmdiena Jūlijs 14, 2014 9:13 pm

Origo tunelī ir Tonika balzāmi. Vsp tur kopumā Origo ir 3 krievu kosmētikas veikaliņi un visos pārdod kkādas tml krāsas (gan Tonika, gan citas)

Es kkad skatījos, ka viena meiča draugos pārdod zilo Tonika, viņa bija vesela kaste, bet nu es nez vai vel pārdod, neatceros uzvārdu, bet domāju, ka varu atrast, ja vajag Very Happy

Nu ja nav variantu varu aizdot savējo zilo balzāmu Very Happy Jo pieņemu, ka tāpat visu pudeli gan jau neiztērēsi un es vsp viņu vel atšķaidu ar kondicionieri (tas sanāk gaiši zili <3 ) un tad ietaupās arī  hello cat 
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Pirmdiena Jūlijs 14, 2014 9:14 pm

:o !!! viņiem ir arī zilie toniki? Hellz yeah!! *runs off*
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Pirmdiena Jūlijs 14, 2014 9:33 pm

Vienā veikaliņā ir, bet viņus laikam ātri izpērk, bet es nopirku Origo pirms kādiem 2-3 mēnešiem zilo toniku Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Pirmdiena Jūlijs 14, 2014 9:51 pm

juss!!  Party 
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Trešdiena Jūlijs 16, 2014 10:21 pm

Izstaigāju visus origo būceņus - nekā :c Izstaigāju visu Centrāltirgu (kur agrāk pirku) - NEKĀ!! Pat iegāju Kalēju ielas tattoo salonā un viņiem ar tik dzeltenā krāsa palikusi! (cik saprotu viņi vairs tās nepasūtīs vispār)
So dissapoint! So frustrate! D:

So - still looking! Ja ir vēl kādas idejas, kur varētu dabūt - gief!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Trešdiena Jūlijs 16, 2014 11:41 pm

Ammm, šķiet, ka vienreiz nobrīnījos par tiem tonikiem tādā sadzīves preču veikalā, kas ir pretī Dailes teātrim (biju domājusi, moš paņemt sarkano toni?). Tie citur arī ir atrodami, kkas līdzīgs Drogām, tur pērku Natura Siberica un Dzintara alus šampūnus, ir vēl tonna visādu mazzināmu marku, lēta sadzīves ķīmija, trauki utt..
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Ceturtdiena Jūlijs 17, 2014 1:57 am

Frizieru veikalos vēl ir kkādi zili/violeti toņi, viens ir uz Brīvības ielas netālu no pieturas Matīsa iela (jāiet pretēji centram) un otrs laikam Dzirnavu ielā? (vairāk ejot uz Avotu ielas pusi).
Tumši zila un violeta krāsa tur toč ir, mana draudzene vienreiz pirka tumši zilu BES krāsu. Protams, man toniki liekas foršāki. Moš jāpaprasa pārdevējām, kad būs pievedums Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Ceturtdiena Jūlijs 17, 2014 8:19 pm

Biju šodien tajā veikalā (saucās Ertis), nebija tur Tonikas. Pēc kādām 2 nedēļām braukšu uz Cēsīm, zinu, ka vienā no veikaliem noteikti ir, bet vai būs zilais, tas ir cits jautājums
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Ceturtdiena Jūlijs 17, 2014 8:22 pm

Ja nu kādai izdodas kaut kur atrast/atvest no citas pilsētas, mani arī ļoti interesē zilganie un violetie toņi, kas ir forumā fonā un zilgano pusi, t.i., ne-baklažāns Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Piektdiena Jūlijs 18, 2014 10:10 am

Liega - :o !!! Es totally gribu pievienoties, ja atrodi toniku Cēsīs! Paķer man gan zilo, gan violeto 9arī ne-baklažānu, bet true-purple), ja ir! (Esmu jau sadomājusies, ja nebūs violetās, ka jāņem kaut kāds rozīgs sarkanais + zilais un jājauc kopā, lai dabūtu toni Very Happy )
Veronika - tas būs mans last-chance, jo tur parasti ļoti dārgi un tās krāsas neturās labi :c Tā tonika maksāja ('08 gadā, kad pēdējo reizi pirku) kaut kādi 2Ls, un, ja pareizi krāsoju, tad krāsa normāli turējās uz pusgadu! Un zilie pigmenti ļoti slikti per se turās matos, tāpēc esmu tik heart-broken :c
Dzirnavu ielas veikalu zinu, kur viņiem tiesi ir tas Brīvības ielas? Vidzemes tirgus ielas pusē, vai otrā?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Piektdiena Jūlijs 18, 2014 2:07 pm

Tie "Toniki" bija Siberikas veikaliņos (tie, kas Maximās) Happy vai arī parasti tirgū, āra būdiņās (kur pārdod matu lietas, halātus pēc mazgāšanās).
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Piektdiena Jūlijs 18, 2014 2:10 pm

Tirgū izmeklējos, nav, meklēšu Siberikas veikalus c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Piektdiena Jūlijs 18, 2014 2:18 pm

Piemēram, Siberikas veikaliņš Maximā, kas ir pretī Stārķu ielas pieturai - Braslas iela kaut kāda.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Piektdiena Jūlijs 18, 2014 6:33 pm

Mājaslapā nekā nav, bet varētu cerēt, ka uz vietas ir..
http://siberika.lv/
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Sestdiena Jūlijs 19, 2014 6:57 pm

Zeloco, nu tas uz Brīvības ielas ir otrpus Matīsa tirgum, ja brauc no centra un izkāp pie Matīsa tirgus, pārej pāri ielai un ej pretēji centram uz pieturas Tallinas iela pusi, tur ir tāds liels visu veidu kosmētikas veikaliņš, kur ir arī daudz visādas profesionālās matu krāsas, bet cenas droši vien ka nav diezko labas.... Es neatceros nosaukumu diemžēl tam veikalam Sad

http://www.draugiem.lv/goddess/gallery/#/goddess/gallery/?pid=347910129 paprasi vai vēl pārdod tos tonikus, ceru, ka nav nesmuki likt linku uz draugiem.lv galeriju  alien 
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Pirmdiena Jūlijs 21, 2014 11:29 am

:o Veronika! Tu esi glābējs! Nosūtīju ziņu, veru, ka viņa tās lasa c: *fingers crossed*
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Sestdiena Septembris 06, 2014 6:18 pm

Vakardien redzēju, ka Origo tunelī veikaliņā "Skaistuma feja" bija zilais toniks! Skrieniet un ķeriet! yes
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Sestdiena Septembris 06, 2014 6:23 pm

Aizvakar nopirku toniku, šodien uz kādām 40min atstāju matos, tagad esmu zilgalvīte Very Happy Lai gan brūnās saknes piekrāsoja tikai minimāli Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Svētdena Septembris 07, 2014 9:27 am

Citēt :
tagad esmu zilgalvīte

Bildes? flower
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Svētdena Septembris 07, 2014 11:30 am

+1 bildes!

Atradu rozā rokoloru, sajaucu ar zilo - super violetais tonis. c: Tā kā man visas šī posta vajadzības ir piepildītas c: Sagaidām bildes no Dīvainītes un slēdzu tematu c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Svētdena Septembris 07, 2014 12:16 pm

Es arī pievienojos-bildes, lūdzu, studijā!
Es tikai varu priecāties par citiem, jo uz sarkanajiem (tipiskais "drogas"  sarkano matu krāsu tonis) zilais toniks vienkārši ir melns.
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Pirmdiena Septembris 08, 2014 9:44 am

žurka-žurka rakstīja:
Citēt :
tagad esmu zilgalvīte

Bildes? flower

Pec nākamās mazgāšanas reizes uztaisīšu, tagad vairs nav tīri, kauns tādus atrādīt. Cerams ilgi turēsies, jo balto vannu atmazgāt bija nenormāli grūti..
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Trešdiena Septembris 10, 2014 1:07 pm

pievienojos tiem, kas gaida bildes Very Happy hello cat
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13Trešdiena Septembris 10, 2014 2:35 pm

Bildes būs rīt vai parīt, bet stipri spilgti nav.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Pārdodam/pērkam-
Pāriet uz: