AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!

Go down 
+3
liega
Veronika
zeloco
7 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Ceturtdiena Septembris 11, 2014 3:54 pm

kamēr gaidām Dīvainītes bildes, iemetīšu te pāris svaigākās matu bildes:

klika
klika
te principā tas, ko vēlējos panākt, pusi no krāsām gan neredz īsti. sanāk, ka priekšā labajā pusē ir Directions apple green šķipsna (paldies Koneko par krāsu), vidējā daļā Manic Panic Enchanted forest (aka briliantzaļais), kas man no vecajiem laikiem bija palicis, kreisajā pusē Rokolor zilais un sānos Rokolor zilais+rozā= violetais.
Principā bija diezgan happy par iznākumu, tik nedaudz balinot pārdedzināju matus un galos vairs tik labi krāsa neturas


klika
Reku svaigākais. Atsāku darbu un negribēju riskēt, tāpēc nokrāsoju visus ar rokolor zilā un rozā kombināciju (thip violetus). Priekšā atstāju vienu zilu šķipsnu. Tur, kur bija zaļie tagad izskatās ka kaut kāda nenosakāma krāsa Very Happy Bet man patīk, jo pie acīm piestāv + kādu laiku domāju, ka varētu nokrāsot visus melnus, bet neesmu gatava pilnīgi atteikties no iespējas matus pārkrāsot, bet tagad tā krāsa supertumša, tpc Zeloco ir happy c: Uz pakauša (kur bija nebalināti dabīgie) laikam sanāca vistuvāk tam tonim, ko plānoju, bet nu man baigais specifiskais tonis nebija prātā tpc esmu diezgan happy ar iznākumu.

Tagad pie sevis spriedelēju vai man griezt poniju vai nē. Baigi gribās, bet no otras puses negribās izskatīties pēc galīga sīkpirža, tagad jau tāpat pasi prasa alko pērkot un ponijs mani padara nedaudz jaunāku.
Domas? Reku sena bilde, kur man ir kaut kas līdzīgs tam, ko plānoju: klika
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Ceturtdiena Septembris 11, 2014 4:23 pm

Zeloco - par to alkohola iegādi - vismaz RIMI ir kaut kāds gramatiski nepareizs paziņojums, ka tagad, pērkot alkoholu, dokumenti jāuzrāda līdz 25 gadu vecumam, varbūt tāpēc?

Domāju, ja pašai patīk, kā izskaties ar čolku (ieskaitot to, ka izskaties jaunāka), tad griez tik nost. Pārējiem gar to nav nekādas darīšanas.

Lai gan varbūt Tu vienkārši nenoveco Very Happy Vismaz es nevarētu pateikt, kurā no bildēm Tu izskatītos jaunāka - vai "svaigākajā", vai "senajā" (nu, ja tieši uz seju skatās, ne uz stilu).
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Ceturtdiena Septembris 11, 2014 5:18 pm

Forši tie krāsainie mati zili zaļie Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Piektdiena Septembris 12, 2014 4:09 pm

Žurka - Wat? 25? : o esmu redzējusi, ka līdz 21.. Nu lol, tagad bez maz vai visu mūžu ar pasi būs jāstaigā apkārt Very Happy
Man vispār šķiet, ka ti griešanas principa dēļ Very Happy tagad jau domāju, ka nav ko raustīties - jāskuj viss nost Very Happy

Veronika - Paldies ^^ Man ar patika ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Piektdiena Septembris 12, 2014 4:38 pm

Rekur kaut kāds raksts par to dokumentu uzrādīšanu, pērkot alkoholu: Pērkot alkoholu, personai līdz 25 gadu vecumam ir pienākums apliecināt identitāti
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Sestdiena Septembris 13, 2014 11:01 am

Mani interesē, kas notiek, kad tev ir pāri 25 un vēl joprojām prasa dokumentus, sanāk, ka pēc likuma es tos varu nerādīt, bet tad man arī neko nepārdos. Kaut kā stulbi :/
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Sestdiena Septembris 13, 2014 11:07 am

Zeloco - jā, nepārdos, bet vismaz sodu vēl neuzliks tikai tāpēc, ka būtu piemirsusi dokumentus uzrādīt. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Sestdiena Septembris 13, 2014 1:16 pm

Draugam bija ta, ka 27 gados nepārdeva alko, jo nebija līdzi dokumenti Very Happy
Bet nu- jāpriecājās, mēs izskatamies jauni Very Happy Yay! Ja man 30 gados pajautās doķus, tas jau būs mega kompliments Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Sestdiena Septembris 13, 2014 7:24 pm

Stulbi :/
Hah, jā, es jau vienreiz smējos, ka būs jāuzliek rekords uz 30 gadiem, nē tagad uz 31 - jāpārsit draugs Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Svētdena Septembris 14, 2014 3:28 pm

Saules gaisma (var redzēt, ka brūnās saknes nekrāso):
Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Ri7oys

Zibspuldze:
Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 11ied76

Ķipa normāls apgaismojums, bet dzīvē ne tik spilgti:
Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 2vrwvu0
Pie pēdējās mazgāšanas ieliku toniku vēl, tāpēc pagaidām nespēšu komentēt, ķāda ir noturība.
Varbūt kādai ir kāds ieteikums/ideja, kā to toni dabūt violetu nevis zilu, jo iekrāsojas vienkārši un labi, tik zilais īsti nav mans.. Tuneļa veikalā jau prasīju, arī, ja pasūtu kasti uzreiz, viņi nevar pasūtīt violeto, jo piegādātājam nav Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Svētdena Septembris 14, 2014 3:57 pm

Dīvainīte - par violeto krāsu, man personīgi patika tas violetais tonis, ko Zeloco dabūja, jaucot rozā ar zilu..
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Svētdena Septembris 14, 2014 4:00 pm

žurka-žurka rakstīja:
Dīvainīte - par violeto krāsu, man personīgi patika tas violetais tonis, ko Zeloco dabūja, jaucot rozā ar zilu..

Jā, man arī ļoti patika, bet gribētu lētāku un tik pat viekāršu variantu, kā ar Toniku, jo nav jāpavada 4h krāsojot matus, izniekojot arī krāsotāja laiku.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Svētdena Septembris 14, 2014 4:04 pm

Paga, mans tagad justies samulsis confused vai tas arī nebija ar toniku - "kreisajā pusē Rokolor zilais un sānos Rokolor zilais+rozā= violetais" - ?
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Svētdena Septembris 14, 2014 4:13 pm

žurka-žurka rakstīja:
Paga, mans tagad justies samulsis confused  vai tas arī nebija ar toniku - "kreisajā pusē Rokolor zilais un sānos Rokolor zilais+rozā= violetais" - ?

Ak vai, tik tiešām, nebiju piefiksējusi Tonikai firmas nosaukumu ;D
Tikai rozā toniku gan nekur neesmu redzējusi :/
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Pirmdiena Septembris 15, 2014 9:40 pm

Super krāsa - verī laik! Love

Yup, tas violetais tā pati tonika ir. Neesmu pētījusi, bet apskaties tajā pašā tunelī vai centrāltirgū (daudzas tantes piedāvāja sarkanos toņus, kad meklēju zilo), kaut kur noteikti jābūt, rozā toņa nr ir 6.65.
Es pati pirku Igaunijā - ieraudzīju vienā veicī un radās ašā ideja, ka varētu samiksēt.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Pirmdiena Septembris 15, 2014 9:43 pm

Paldies! Noteikti pameklēšu! ^__^
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Otrdiena Septembris 16, 2014 11:35 pm

zeloco rakstīja:
Super krāsa - verī laik! Love

Yup, tas violetais tā pati tonika ir. Neesmu pētījusi, bet apskaties tajā pašā tunelī vai centrāltirgū (daudzas tantes piedāvāja sarkanos toņus, kad meklēju zilo), kaut kur noteikti jābūt, rozā toņa nr ir 6.65.
Es pati pirku Igaunijā - ieraudzīju vienā veicī un radās ašā ideja, ka varētu samiksēt.

Sanāk šāds?
Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Img_products_full_665-500x500
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Trešdiena Septembris 17, 2014 5:28 pm

yyyup! c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 5:35 pm

Atradu arī rozā, izmēģināju, bet tā kā zilā tāda spilgtāka un nedaudz labāka noturība, tad man ir violeta saknes, kas pāriet zilos galos. Nav vairs tik spilgi kā bildēs un neieskatoties nevar pateikt, bet ir ok Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13Sestdiena Janvāris 24, 2015 12:40 am

Tur laikam jāuzjauc tā attiecība pareizā, jo man normāli turējās. Tagad mēģināšu sānus nākošreiz rozā taisīt. tad arī redzēs kas ko tur vai netur Very Happy Patiesībā rozā ir vienīgā krāsa, kas vēl nav bijusi manos matos, tā kā būs piedzīvojums Very Happy I try to avoid pink at any costs.. Bet izdomāju, ka jāpamēģina. Plus, grebene tik un tā zila, so no galvenās krāsas nevarētu pārāk novērst..
Visār man šitā sānu skūšana patīk - izbalini, nokrāso, izaudzē, noskuj - izbalini nokrāso etc Very Happy Var kaut visu varavīksni ņemt priekšā bez general matu bojāšanas. me gusta! jocolor
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!   Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash! - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Meklēju! matu krāsas! gimme ur stash!
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Pārdodam/pērkam-
Pāriet uz: