AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 green wonderland

Go down 
+2
zeloco
vivianna
6 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

kura diena der?
pirmdiena 11.
green wonderland Vote-l100%green wonderland Vote-r10
 0% [ 0 ]
otrdiena 12.
green wonderland Vote-l1017%green wonderland Vote-r10
 17% [ 1 ]
der otrdiena un trešdiena
green wonderland Vote-l1050%green wonderland Vote-r10
 50% [ 3 ]
trešdiena 13.
green wonderland Vote-l1033%green wonderland Vote-r10
 33% [ 2 ]
diemžēl plāni mainījās un es braucu jau piekdien 15., 14. domāts lai savāktos.
green wonderland Vote-l100%green wonderland Vote-r10
 0% [ 0 ]
Kopā Balsis : 6
 

AutorsZiņojums
vivianna
needles
needles
vivianna


Number of posts : 28
Age : 31
Registration date : 13.08.13

green wonderland Empty
PostTēma: green wonderland   green wonderland Petite13Svētdena Jūlijs 20, 2014 7:58 pm

Kamēr vēl vasara un viss dārzā aug, ko saki par kopīgu ēstgatavošanu?

Galvenais šim pasākumam būtu garšīgi pavadīts laiks jauku būtņu lokā; un iemācīties ko jaunu, tapēc gatavosim vegānus ēdienus!
Bet ir arī otra puse - apģērbs. Velkam, kas, pēc mūsu domām vislapāk pauž to, kas esam un kā jūtamies - iespējams arī šajā jomā padalīsimies ar jauniem knifiņiem un idejām par un ap individuāliem stiliem!
Mani pašu interesē jauni ēstgatavošanas knifiņi un veidi, kā pagatavot kaut ko klasisku pavisam jaunā skatījumā. Tāpat apģērbs - neslēp dimantu skapī, ja vari to atrādīt citiem un iedvesmot

Kā jau minēju, vieta tā pati, kur pagāšgad notika sailor-lolitu mīts: blakus jūra, ir dārzs ar svaigiem dārzeņiem, var ko uzgrillēt, var ko cepeškrāsnī uzcept (piemēram picas), un vienkārši jauki pavadīt laiku.

Lūk, kapēc green wonderland.
Diena pilna brīnumu un iedvesmas.

 giggle

LAIKS?
Trešdien, 13.08. tiekamies 13.00 pie rimi ieejas, sapērkam nepieciešamo un ar vilcienu 13.35 vai 13.58 braucam uz Bulduriem, sagaidu visas pieturā un dodamies uz māju, Dzintaru prospekts 53.

ĒST?
Pagaidām vegānpicas, ierosinājumi, receptes?

Neaizmirstam peldkostīmus un dvieļus, kas grib nopeldēties, blakus jūra! /ūdens auksts !


KĀDI VIEDOKĻI?
NAV OBLIGĀTI JĀBŪT VEGĀNAM, LAI PIEDALĪTOS!


Pēdējo reizi labojis vivianna Trešdiena Augusts 13, 2014 1:48 am; labots 4 reizes (Reason for editing : update)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://halucogen.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Pirmdiena Jūlijs 21, 2014 11:32 am

Es par! Much want yes! And pizzaa! heart
Man būtu labi pēc pirmās Augusta nedēļas.. kaut kādi 9/10 datumi?
Tēmu iesaku plašāku, jo ne visi ir tik lielā sajūsmā par lolitām kā tu un es Very Happy Kaut gan, no otras puses, to tēmu arī varētu atstāt uz katra interpretāciju c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Pirmdiena Jūlijs 28, 2014 7:27 pm

Hmm, varbūt es tiktu, ja tikai nesanāk ilgi saulē būt (tagad drusku kreņķīga esmu, jo tajā gājienā uz izstādi, kas izvērtās par vienkārši gājienu pārtikas meklējumos, drusku par daudz UV starus dabūju)...

Kā arī... pieņemu, ka nekādas uber pavārspējas neviens negaidīs? Es tad drīzāk vienkārši kā brīvais darbaspēks citiem.  Mephistopheles 
Atpakaļ uz augšu Go down
vivianna
needles
needles
vivianna


Number of posts : 28
Age : 31
Registration date : 13.08.13

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Otrdiena Jūlijs 29, 2014 3:20 pm

Žurka - Te ir daudz vietas, kur patverties no saules, varam ēst terasītē, kur ne kripatas saules netiek, toties vīnoglāji rada tīkamu noskaņu. Wink

Zeloco - green wonderland ! brīnumzemē dzīvo viss iespējamais, ko vien var iztēloties! kā tev šī tēma?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://halucogen.deviantart.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Otrdiena Jūlijs 29, 2014 4:21 pm

Paga, kura ir otrā augusta nedēļa? Vispār otrā vai otrā pilnā? (9.-10. vai 16.-17. datumi?)
Man laikam ērtāk būtu 16.-17. datumos... Bet gan jau, ka tiktu gan vienā, gan otrā variantā. Vismaz pagaidām tā šķiet.

Tēma izklausās feina.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Otrdiena Jūlijs 29, 2014 7:22 pm

Super! ^^
Un šoreiz vajadzētu saņemties arī pieklājīgas bildes sacept pie reizes. parasti taisam tik tādus snapšotus, bet es varētu uzņemties paņemt gotokameru un safočēt pa smuka, ja vien kāds fotogrāfs mums te nepiesakās.
Esmu par 11-17 nedēļu labāk, bet der arī 4-10, ja nu kas, vismaz šobrīd nekādi mega plāni nav.
Jāizdomā kā ar tām ēsanām domājam - metamies, pērkam kopā un tad kaut ko taisam vai katrs stiepj un taisa savas lietas?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
vivianna
needles
needles
vivianna


Number of posts : 28
Age : 31
Registration date : 13.08.13

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Otrdiena Jūlijs 29, 2014 7:47 pm

Varbūt pie reizes sametam te kādas receptes, ko katra vēlētos izmēģināt, un tad izvēlēsimies tās dažas un uzreiz sadalam produktus? .. Vai arī tas būtu čakarīgi?
Skaidrs, ka grils ir pieejams, tāpat kā plīts un cepeškrāsns (kas nav diez ko regulējama, ja vajag ļoti konkrētu karstumu). Es ļoti balsotu par vegānpicām, jo nekad tādu neesmu ēdusi Very Happy varbūt saldajā varam pamēģināt kaut ko svaigēdājiem piemērotu ..
Datumi - 11-17. nedēļa, iespējams 17.8. braukšu prom, tā ka to varbūt neskaitam ..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://halucogen.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Otrdiena Jūlijs 29, 2014 8:32 pm

Es par vegānpicām!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Trešdiena Jūlijs 30, 2014 5:26 am

Tātad pagaidām visi vienbalsīgi par picām! Happy (Varbūt ir vēl kādi nākt gribētāji, kas varētu izteikties?)
Reku vegānu picām pat vesela mājas lapa radīta Very Happy

Un varbūt kā back-up plānu, ja nekas no picas prātīgs nesanāk, varam paņemt vienkārši graudu maizītes, lai nepaliekam badā, - ātri, elementāri un dikti garšīgi, ja graudu maizi no abām pusēm apcep pannā eļļā kraukšķīgu (man šim nolūkam patīk kaņepju eļļa), uzber sāli, tomātu šķēli un sasmalcinātus zaļumus pa virsu - feina uzkoda pāris minūtēs. Ja nu picas nav īsti labas.

Bet par datumu - tad varbūt 16.? Darba dienās man nesanāk. Tas ir, neprasu tagad visiem citiem pielāgoties manam laikam Very Happy tas tikai tā, ja citiem vienalga.
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Trešdiena Jūlijs 30, 2014 7:11 pm

idk vai mani pieņemtu, neesmu vegāne ^^;;
sen neesmu bijusi uz šādiem pasākumiem ;3; bet man visdrīzākais būs darbs, idk vai tiktu...so I'm just on maybe (?)
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Trešdiena Jūlijs 30, 2014 7:33 pm

Suigintou, vispār es arī neesmu vegāns (esmu veģetārietis), bet nedomāju, ka tas diži traucētu... Vismaz es tā sapratu, ka pasākums ir tieši iemācīties jaunas lietas, tātad, ja vien pašam nav aizspriedumu vai problēmu ar konkrēto pasākuma ideju, tad - viss ok.
(Lūdzu mani izlabot, ja esmu ko pārpratusi.)
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Sestdiena Augusts 02, 2014 8:25 pm

es par!
13. vai 16. ?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
vivianna
needles
needles
vivianna


Number of posts : 28
Age : 31
Registration date : 13.08.13

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Pirmdiena Augusts 04, 2014 10:23 am

man ļoti žēl, ka nevaram nedēļas nogalē, bet galīgi nesanāk :C

kas ir nepieciešams picām?
varbūt pie reizes kādu gardu mafinu, kamēr krāsns ir silta, kādai ir zināma kāda vienkārša un laba recepte?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://halucogen.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Pirmdiena Augusts 04, 2014 1:21 pm

man principā der visas dienas. Labprātāk uz pēcpusdienu (ar izbraukšanu no Rīgas ap 12?)
Baigi gribētos sapucēties, bet takš tas karstums beidz nost :c
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Pirmdiena Augusts 04, 2014 2:25 pm

Ai, tad es atkrītu.. darba dienās nevarēšu tikt. Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
vivianna
needles
needles
vivianna


Number of posts : 28
Age : 31
Registration date : 13.08.13

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Pirmdiena Augusts 04, 2014 3:13 pm

Žurka - Man ļoti žēl, ka tā.. Pat ne vakarā?

Kurš vēl par ap 12 no Rīgas? Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://halucogen.deviantart.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Pirmdiena Augusts 04, 2014 3:25 pm

Nē, negribas atsevišķi braukt, bet darba dienās es varu no centra tikai (atkarībā no tā, kura diena) pēc 13.00 vai pēc 17.00
Tā nu.. gaidīšu kadu citu pasākumu un cerēšu, ka padalīsieties šeit ar info, kuras vegānpicu receptes labākas Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Pirmdiena Augusts 04, 2014 10:34 pm

žurka-žurka - tu tiktu 2dien vai 3dien uz tiem "pēc vieniem"? tad jau var sanākt! c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Otrdiena Augusts 05, 2014 8:10 am

Zeloco, trešdien tiktu. Ja no darba aizlavos 12.00, centrā esmu ap 12.40.
Tikai tad kārtīgāj jāpiedomā, kādās rēbēs arī uz darbu varu iet pirms tam.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Otrdiena Augusts 05, 2014 8:48 am

Nu varam izbraukšanu atlikt uz 13:00 vai 14:00, lai nav tik traki jālavās Very Happy Neziu kādi vilcieni cik bieži gan iet..
Un domājams, ka pie Viviannas varēs pārģērbties? c:  flower 
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Otrdiena Augusts 05, 2014 8:55 am

Zeloco - domāju, ka tad varētu mierīgi runāt uz 13.00, nav vajadzības vēl vairāk kavēt pasākumu... Bet jāskatās jau arī, cikos vispār transporti kursē.
Atpakaļ uz augšu Go down
vivianna
needles
needles
vivianna


Number of posts : 28
Age : 31
Registration date : 13.08.13

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Otrdiena Augusts 05, 2014 3:26 pm

Vilcieni kursē ik pēc 20 min, Rīga- Bulduri.
Un te var mierīgi saģērbties arī, tā kā viss ok mierīgi Very Happy

Vienīgi jārēķinās, ka no stacijas līdz mājai 15-20 min jāiet!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://halucogen.deviantart.com
vivianna
needles
needles
vivianna


Number of posts : 28
Age : 31
Registration date : 13.08.13

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Otrdiena Augusts 05, 2014 6:13 pm

Vilcieni izbrauc no Rīgas - 12.50, 13.00, 13.35, 13.58 .. Ar kuru ērtāk? Un, tad paliekam pie otrdienas vai trešdienas?

Zeloco - kas ir nepieciešams vegānpicai bez dārzeņiem, ko siera vietā un kādu mīklu (rauga)?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://halucogen.deviantart.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Otrdiena Augusts 05, 2014 6:26 pm

Nu.. ja jūs gribat no manis izvairīties, tad otrdienā es netieku Very Happy trešdien tieku.
Vilciens droši vien vai nu 13.00 vai (ja vēl kas veikalā jānopērk) 13.35.
Par picas sastāvdaļām - manuprāt, ketčups, eļļa un visādas garšvielas (nupatās no iherb saņēmu ķiploku pulveri, tagad esmu absolūtā sajūsmā par šo lietu!) varētu derēt jebkurai picai. Atkarībā no tā, kādu tieši taisam, varētu būt sīpoli, olīvas, rieksti... hmm. tomāti? ananāsu šķēles? paprika? Varbūt derētu paskatīties kādu konkrētu recepti, kas šķiet garšīgāka, un tad pēc tās aptuveni vadīties?
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13Otrdiena Augusts 05, 2014 6:30 pm

Par sieru runājot, te interesanta recepte, šķiet gan, ka sanāk tāds krēmveida (ja reiz iekomentēts, ka to var smērēt uz maizes vai krekeriem), bet varbūt arī kādu bišķi varētu piespert klāt, nelaime tikai tā, ka viņš jāpagatavo pāris dienas iepriekš.

Ā, un te vēl visādas receptes angļu val., lai gan tagad es jau novirzos no tēmas, heh
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





green wonderland Empty
PostTēma: Re: green wonderland   green wonderland Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
green wonderland
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Paziņojumi :: Fotosesijas un sanākšanas-
Pāriet uz: