AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags.

Go down 
5 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags.   Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags. - Page 2 Petite13Piektdiena Augusts 15, 2014 3:03 pm

Iesaku turpināt likt to pašu toni, jo ar laiku krāsa ieēdīsies matos un turēsies labāk. Ja zinātu to krāsu varētu kaut ko ieteikt kā tā labāk turētos. Tonikām ir iespējams turēt visu nakti, līdz ar to arī krāsa labāk ieēdas, bet citām nezinu sastāvu (vēl tā var darīt ar manic panic). un jā, pārbalinātos matos krāsa turēz sliktāk.
Vēl semi permanentajām krāsām ir triks, ka mazgājot to bišķi pieliek kondicionierim un tas arī krāsa turās ilgāk. Bet tas ir tām, kas nav jājauc ar kaut kādu aktivizētāju.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags.   Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags. - Page 2 Petite13Piektdiena Augusts 15, 2014 3:20 pm

Krāsa bija BES, permanentā. No tām, kas vienlaikus balina un krāso (šai lietoju 9% attīstītāju klāt). Tāpēc arī negribas vairs pirkt, jo - nešķiet tā vērts, tik ļoti bojāt matus, ja tāpat rezultāts nav cerētais.
Nu par semi-permanentajām viņa ir labāka ar to, ka, lai gan mazgājot strauji paliek aizvien blāvāka, tomēr joprojām saglabā smuku toni (nenoturīgajām STARGAZER vienā brīdī sāka "sist cauri" dzeltenums pēc matu balināšanas). Tagad mati man pasteļoranži, tomēr joprojām smuki oranži.

Lai gan lielā mērā matus krāsoju tāpēc, ka - pašai šķiet - sejas krāsa labāk izskatās. Mazāk uzkrītoši pleķīši, sarkanie asinsvadiņi utt. (Tā ka varbūt vienkārši jāsāk labāk rūpēties par sejas ādu  What a Face  )
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags.   Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags. - Page 2 Petite13Piektdiena Augusts 15, 2014 3:39 pm

Hmm.. Baigi interesanti, jo BES tieši atmiņā palikusi kā normālas noturības krāsa un sarkanais vispār kā neizdabūjama krāsa, kas reti jāatjauno un dziļi ieēdas.
Balinātos matos gan es būtu likusi iekšā 3% vai 6% oksidantu, vai abus kopā sajaukusi. Manuprāt 9% ir nedaudz par stipru, bet jā, traki dīvaini, ka neturās. Varbūt matu tips tāds? Nav kāds frizieris ar ko pakonsultēties?
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags.   Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags. - Page 2 Petite13Piektdiena Augusts 15, 2014 4:05 pm

Dīvainīte - frizieriem neuzticos kā tādiem, rūgta pieredze. Vienu reizi aizgāju matus krāsot pie friziera, viņš tos sabojāja tā, kā es pati nekad nevarētu. Tā nu paliku ar "ezīti". Tagad gan griežu, gan krāsoju matus pati, ja arī sačakarēšu, tad vismaz nebūšu par to samaksājusi čupu naudas kādam, kas tēlo profesionāli.
Agrākos laikos, kad krāsoju melnus, nebija nekādu problēmu ne ar krāsas noturību, ne ar ko citu, bet tas bija kādus 7-8 gadus atpakaļ. Tagad tā matu neveiksmīgā krāsošana man jau aptuveni gadu velkas, iespējams, ka tiešām matu struktūra pamainījusies. Nu vai arī milzīga sagadīšanās, ka visu laiku kaut ko nepareizi izdarītu Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags.   Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags. - Page 2 Petite13Piektdiena Augusts 15, 2014 4:35 pm

Varbūt pēckrāsošanas šampūns/kondicionieris jānomaina? Kas to lai zin, patiesībā..
Man arī ātri izmazgājas, bet man ir zilie/violetie toņi, kas paši par sevi ātri mazgājas ārā.
Pēdējo reizi, kad biju pie friziera, man mati patiesībā jutās labāki kā pirms apmeklējuma, tikai frizieris manis prasītā 1cm vietā nogrieza, nepārspīlējot, 15cm[!] un tonis, kurā nokrāsoja, bija kaut kur starp violeto un rozā, lai arī piekodināju, ka gribu zil-violetus un, ja baidās par toņa jaukšanu, tad vairāk lai jauc uz zilā pusi.
Turpināšu matus griezt mājās pēc 1.5 gada, kad ataugs atpakaļ garums Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags.   Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags. - Page 2 Petite13Piektdiena Augusts 15, 2014 4:42 pm

WOW. Un kā viņš pamatoja tos papildus 14 cm no matu garuma, ko vēl nogrieza?  Shocked 
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags.   Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags. - Page 2 Petite13Piektdiena Augusts 15, 2014 4:53 pm

Nekā - esot bijuši bojāti gali.
Tas nekas, ka es kā veca plate n-tās reizes teicu, ka zinu, ka bojāti gali, bet gribu tikai nedaudz aplīdzināt uz 1cm, jo nenormāli lēni mati aug (rēķinoties, protams, ka rādi mazāk, jo nogriezīs vairāk, bet maksimums, ko es gaidīju bija 5cm..).
Griezumu arī no ovāla pārvērta uz lēzenu ovālu, ka, ja visus matus saliek pa sāniem uz priekšu, priekšējās šķipsnas ir garākas par aizmugurējām. Nekas, toreiz kārtīgi noraudājos, ka gadu darbs vējā un nosolījos pie frizieriem vairs neiet matus griezt un, ja krāsot, tad vai nu pati krāsu jaukt, vai pagaidīt līdz būs redzams tonis bļodiņā/uzķellēt uz papīra.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags.   Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags. - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Little advice here? (Par matu krāsas izvēli). Palags.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Skaistumkopšana un padomi-
Pāriet uz: