AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 korsešjautajums

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

korsešjautajums Empty
PostTēma: korsešjautajums   korsešjautajums Petite13Otrdiena Februāris 03, 2015 11:27 pm

Varbūt nepareizais nostūrīts, bet nezināju, kur likt jo ir tāds kā help jautajums Very Happy

Varbūt esmu stulba, bet man ir neizpratne par to, cik lielai vajag būt korsetei. Nopirku ebay skatoties pēc visiem apkārtmēriem, lai tjipa der, bet... ir tā, ka varu mierīgi aiztaisīt nešņorējot vaļā bantītes, kas ir aizmugurē un viņas ir gandrīz līdz pašam galam ciet aizšņorētas.
Kopumā šķiet, ka man korsete ir par lielu Sad Jo nu itkā laikam vajag lai tā kārtīgi sažņaudz vai kaut nedaudz sažņaudz nevis, ka vnk uzvelc kā tādu topiņu.

Nezinu ko tgd darīt, mēģināt samainīt uz mazāku izmēru vai staigāt kā ir..

Kā jums ar korsetēm? Iežmiedzaties iekšā vai diezgan brīvi? Nemāku skaisti pajautāt Very Happy bet cerams doma skaidra...

Un second question- Kāds ir mēģinājis sūtīt kko atpakaļ ebay?
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

korsešjautajums Empty
PostTēma: Re: korsešjautajums   korsešjautajums Petite13Trešdiena Februāris 04, 2015 6:24 am

Nu es tās retās reizes, kad korsetes velku, "iežmiedzos".
Ja korsete ir "made in China", tad - reizēm šķiet, ka ķīnieši drēbju izmēros liek nevis cilvēka parametrus, kam tai drēbei vajadzētu derēt, bet gan izmēra pašu apģērba gabalu.
Par korseti tas izskaidrotu, kāpēc "it kā atbilstoši izmēram pasūtīta" neder - jo varbūt izmērīta tikai auduma daļa, bet korsetei tak jāpaliek pāris cm šņorējuma daļai.

Par atpakaļ sūtīšanu man pašai melna bilde.

Varbūt ieliec bildi, kāda korsete, kāds izmērs un cik samaksāji. Ja nu tepat uzrodas kāds pircējs?
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

korsešjautajums Empty
PostTēma: Re: korsešjautajums   korsešjautajums Petite13Trešdiena Februāris 04, 2015 11:07 pm

Done Very Happy
Laikam gudrāk piedāvāt latvju tautai pirms sūtu atpakaļ. Itkā ir tāda iespēja sūtīt atpakaļ.
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

korsešjautajums Empty
PostTēma: Re: korsešjautajums   korsešjautajums Petite13Ceturtdiena Februāris 05, 2015 10:13 pm

Ja skaties korseti, tad ņem tādu, kur izmēri ir collās, S, M, L u.c. izmēru norādes drīzāk liecina par korsešveida izstrādājumu. Normālu korseti ņem 2 izmērus mazāku (tāda, kas ir ar metāla ribām). Piemēram, vari paskatīt draculacorsets.com, tur izmēri norādīti collās, man šķiet, ka dažām apraksti cm arī ir klāt.
Es zinu, ka mans "kaujas korsetes" izmērs ir 24 collas, jo man patīk iežmiegties. Dabiskais vidukļa apkārtmērs ir 28 collas, tie ir apmēram 76 cm, nu un tad es ņemu 24 collīgo (un vēl paliek rūmes, ko savilkt, laikam var savilkt līdz 66cm), ja gribas tādu brīvāku, kurā varēs arī enerģiski dancot bez aizelšanās - ņemu 26 collas. Viena man ir 28 collas, kuru varu savilkt tāpat kā Tu raksti - līdz galam, smuki jau tāpat izskatās, bet tā neizformē vidukli, kas ir šādas korsetes mērķis. Tā tāda arī "skrienamā" korsete, uzvelku un varu mierīgi noķert autobusu Very Happy

Neesmu neko atmetusi atpakaļ ebay, jo kaut kā paveicies ar lielākām precēm. Mazos štruntus nav vērts sūtīt atpakaļ.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

korsešjautajums Empty
PostTēma: Re: korsešjautajums   korsešjautajums Petite13Piektdiena Februāris 06, 2015 6:26 am

Liega - ūūū, Tevis ieteiktās korsetes jau no citām cenu kategorijām... Dažas gan ļooooti skaistas.
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

korsešjautajums Empty
PostTēma: Re: korsešjautajums   korsešjautajums Petite13Piektdiena Februāris 06, 2015 10:53 pm

žurka-žurka rakstīja:
Liega - ūūū, Tevis ieteiktās korsetes jau no citām cenu kategorijām... Dažas gan ļooooti skaistas.

Redzēju to korseti blakus tēmā, nu tādam variantam jāņem izmēru zemāk, lai ir kkāda jēga. Neko vairāk no tāda apģērba gabala arī neizspiedīs, esmu tādu pašu laikojusi vienā Purčika skvarņikā, kur dāma bija iedomājusies uzsākt korsešu biznesu, priekš tās naudas ir ok, bet ja tiešām gribas KORSETI, tad labāk iekrāt naudiņu kaut pusgadu un pasūtīt vienu normālu mantu, kuru varēs un arī gribēsies nēsāt gadiem, nekas nekur nedeformēsies (jo augstākminētajam modelim neuzticējos priekšējam panelim ar āķiem, man tas šķiet krietni par plānu un lokanu, imho vienā reizē salocīsies un nevarēs vairs normāli iztaisnot)
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





korsešjautajums Empty
PostTēma: Re: korsešjautajums   korsešjautajums Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
korsešjautajums
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Skaistumkopšana un padomi-
Pāriet uz: