AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus?

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Empty
PostTēma: Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus?   Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Petite13Sestdiena Jūlijs 18, 2015 6:18 pm

Vajag apdrukāt 2 kreklus, bet nezinu, kur nest. Bijusi slikta pieredze ar neakurāti izgrieztiem burtiem (polternazis nav precīzs un griezuma vietas "nesatiekas" pilnīgi perfekti, un arī darbinieki nepielabo, tā ka paliek nelieli negludumi uz burtiem). Kāds var ieteikt pārbaudītu vietu (vēlams Rīgas centrā), kur smuki uztaisītu? Vai - vēl labāk - varbūt pats strādā ar apģērbu apdruku?
Atpakaļ uz augšu Go down
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Empty
PostTēma: Re: Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus?   Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Petite13Ceturtdiena Jūlijs 23, 2015 3:44 pm

Reiz apdrukāju T-bodē, kura atrodas Galerija Centrs, nebija nekādu problēmu.
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Empty
PostTēma: Re: Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus?   Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Petite13Ceturtdiena Jūlijs 23, 2015 5:30 pm

Nihil rakstīja:
Reiz apdrukāju T-bodē, kura atrodas Galerija Centrs, nebija nekādu problēmu.
T-Bodē kā kur. Ja tur strādās nesen darbā pieņemtas meitenes, viss kas var gadīties. T-Bodes Ervitex birojā labi taisa (vai taisīja kādreiz). Es tur reiz strādāju Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Empty
PostTēma: Re: Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus?   Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Petite13Ceturtdiena Jūlijs 23, 2015 5:48 pm

Nihil - man tā nepaveicās...  Very Happy  Paprasīju vīram, lai aiznes man 2 kreklus apdrukāt (līdzi iedevu kreklus bildi ar T-Bodes mājas lapā uztaisītu piemēru, kādus uzrakstus gribu). Viņš tieši uz GC T-Bodi gāja.
1. Vienam no krekliem uzraksts bija nevis normāli, uz krūtīm, kaut kur pa vidu starp krūtīm un vēderu - nu galīgi par zemu, apmēram kā grūtnieču krekliem tos uzrakstus krekliem liek (acīmredzot, darbiniece skatās vnk kaut kādu attālumu no kakla izgriezuma, nevis, kurā vietā uz krekla tas sanāk - tā ka, ja izgriezums dziļāks, tad uzrakstu liek gandrīz uz vēdera)
2. Otram kreklam burti citā lielumā, nekā viņu pašu mājas lapā taisītajā paraugā bija, un 3. vispār uzraksts uzdrukāts kreklam uz muguras, nevis priekšā!
4. Otro kreklu aiznesa pārlabot, un tagad pārlabotajam kreklam ir drukas kļūda (burta "o"  vietā "p").  wtf
Tā nu T-Bodē par 14 eur (kas arī nepatīkams pārsteigums, jo pēc tām cenām, kas uzrādījās viņu mājas lapā, vajadzēja būt kādiem 9 eur - acīmredzot, uz vietas taisot viņi prasa papildus maksu, un sanāk dārgāk, nekā pasūtot internetā... vai arī gluži vienkārši apčakarēja) man ir sabojāti divi jauni krekli. Vakar es biju dusmīga, šodien pēc tās krekla "pārlabošanas" sāku saskatīt situācijas komisko pusi.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Empty
PostTēma: Re: Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus?   Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Petite13Piektdiena Jūlijs 24, 2015 4:42 pm

Un 5. Very Happy - sakarā ar to cenu... tagad kārtīgāk parunājos ar vīru (kad viņš nesa to vienu kreklu pārlabot, tad arī jautāja, kāpēc cena augstāka sanāca, nekā mājas lapā) - darbiniece teikusi, ka esot vajadzējis būt tieši lētāk (jo viņa ieekonomēja materiālu), un nav varējusi neko sakarīgu atbildēt, kāpēc tad beigās sanāca par 5 eur dārgāk.
Tā nu pieņemu, ka arī to viņa vienkārši f***ed up (vai nu nepareizi sarēķināja, vai sajauca čekus ar kādu citu pasūtījumu).
Atpakaļ uz augšu Go down
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Empty
PostTēma: Re: Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus?   Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Petite13Trešdiena Jūlijs 29, 2015 12:12 am

Oho, pavisam nejauki.
Pati arī iepriekš izmēģināju mājaslapā, lai zinātu, ar kādu summu jārēķinās un uz vietas sanāca lētāk.
Man laikam paveicās.Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Empty
PostTēma: Re: Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus?   Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Petite13Pirmdiena Augusts 03, 2015 11:27 am

Āāā, es laikam traka palikšu... Mad  Domāju - OK, T-bodē slikti apdrukāja, pārvarēšu savu skopumu un pasūtīšu no uzvelckreklu. Arī tur uztaisīja kļūdaini - vārdi sarakstīti kopā.
Nevis, kā uztaisīju piemērā (tā, ka starp burtiem 1 atstarpe, bet starp vārdiem 3),
a p m ē r a m   š i t ā   te
bet gan visur ar tikai vienu atstarpi,
a p m ē r a m š i t ā t e
Esmu neizpratnē wtf

Par labu viņiem jāsaka, ka ļoti drīz pēc tam, kad viņu atsauksmju sadaļā uzrakstīju par situāciju, sazinājās un solīja uztaisīt, atsūtīt jaunu kreklu.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Empty
PostTēma: Re: Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus?   Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Petite13Ceturtdiena Augusts 06, 2015 11:03 am

ar t-bodi maz gadījies saskarties. Uzvelc kreklu ir labs klientu serviss, to varu teikt no savas puses ar.
Iesaku vnk stāvēt klāt un bakstīt ar pirkstu un pacelt balsi, kad uztaisa nepareizi. Ļoti slikts stils, bet šeit nereti citādi nemaz nevari tikt pie tā pie kā gribi, ja vien nesāc "ņemties".
Jāsaka, ka man gan tik traki vēl nav bijis, varbūt kaut kāds pilnmēness? alien
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Empty
PostTēma: Re: Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus?   Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Petite13Pirmdiena Augusts 10, 2015 9:45 pm

moš kāds jauniņais strādāja vnk...
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Empty
PostTēma: Re: Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus?   Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus? Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Kur kvalitatīvi apdrukā kreklus?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Resursi :: Latvija-
Pāriet uz: