AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Budes "lekcija"

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Budes "lekcija" Empty
PostTēma: Budes "lekcija"   Budes "lekcija" Petite13Piektdiena Oktobris 02, 2015 6:20 pm

Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Budes "lekcija" Empty
PostTēma: Re: Budes "lekcija"   Budes "lekcija" Petite13Sestdiena Oktobris 03, 2015 12:53 am

Mēģināšu komentēt īsumā - džeks smagi pāršāvis pār strīpu. Nu nevar te tagad visas zāles priekšā taisīt "Ievas pārvērtību" kritikas paraugstundu izsaucot atsevišķas meitenes (un kāpēc vispār tikai teksti par meitenēm? Par puišiem neko neteica? Tie bieži mēdz ģērbties kā pelēki loši). Var aizrādīt, bet tad tas jāmāk ļoti delikāti, iesakot kā būtu labāk, nevis pa taisno bliežot kaut ko par maucību.

Tas, ka viņš neatzīst lētos zīmolus, jau sen ir zināms, bet, "kamoon", pateikt skolēniem, ka Mango (mammas mugurā) ir s*** wtf Ok, izaugs meitenes, sāks pelnīt, moš arī ģērbsies Prada un Jansones kleitās, bet man nav līdz galam skaidrs, ko viņš ar to īsti gribēja pateikt. Kur tad lai rauj to klasisko stilu par pieņemamu cenu?

Biku aizķēra acis "puķainie vainagi". Pieļauju, ka tās ir matu stīpiņas vai kkas tāds. Nu te arī, man šķiet, ka tādi aksesuāri ļoti piedien jaunām meitenēm, nevis vecām grezelēm no LV ieskābušā krējuma (protams, pēdējām tie aseksuāri būs trendīgi, līdz ar to, Bude tikai slavētu. Nesen kaut kādās bildēs redzēju, ka tantes salikušas puķes matos un tas nebija saistībā ar Jāņiem, izskatījās dīvaini)...

Es uzskatu, ka tīņa gados noteikti ir jāeksperimentē ar apģērbu, velkot arī tādas lietas, kas it kā neskaitās pareizi. Vēlāk tam var pietrūkt drosmes Very Happy Protams, savienojot apģērbu ar gadalaiku un piedienības normām. Kas skar lietišķo un "cilvēkos ejamo" stilu, uzskatu, ka tas senčiem ir jāiemāca mājās - ko labāk kombinēt, ko nē, ka apaviem jābūt labiem un tīriem, ka cauras zeķbikses vairumā gadījumu ir feils utt Lab, apnika rakstīt, eju gulēt Sleepy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Budes "lekcija" Empty
PostTēma: Re: Budes "lekcija"   Budes "lekcija" Petite13Sestdiena Oktobris 03, 2015 2:43 pm

Skaidrs jau, kāda bijusi doma (pārliecināt jauniešus, ka viņi labāk izskatītos skolas formās, nevis tajās drēbēs, ko pašlaik nēsā), bet nu laikam jau dižajam spīdeklim vispirms būtu derējis pakonsultēties ar kādu psihologu vai vismaz pedagogu, vai viņa metodes būtu tās labākās. Ja godīgi, tajā vecumā es droši vien ļoti draņķīgi justos, ja mani visas skolas priekšā tā nokritizētu (lai gan netiecos tikt uzskatīta par "stilīgu"). Tagadējā vecumā droši vien šo-to pretī pateiktu.
Bet nu vispār - kā jau parasti - žurnālisti taisa lielāku ažiotāžu, nekā tas gadījums pelnījis.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Budes "lekcija" Empty
PostTēma: Re: Budes "lekcija"   Budes "lekcija" Petite13Sestdiena Oktobris 03, 2015 4:38 pm

Liega - totally, viņš reāli, cik nācies redzēt pēc rakstura tāds - teiks, kas uz mēles bez takta un bez domas, ka tas kādam varētu skādēt. Mani drīzāk pārsteidz, ka tie pasniedzēji, kas noteikti arī bijuši telpā neko neteica un nekomentēja.
Arī par tiem zīmoliem iekšēji smējos - kas nu kuram "lēts". Man vispār šķiet, ka priekš "modes mākslinieka" viņam ir ļoti šaurs redesloks uz pusaudžu drēbēm. Nemaz neņemot vērā, ka 16-tagīgi skuķi visticamāk tiešām neko nezina par modes "etiķeti" (par pieminēto melno krūšturi zem gaišā krekla), bet reāli mana pieredze ir rādījusi, ka sievietes gados arī nezina šādas pamatlietas (baltas biksītes bez puscaurspīdīgām baltām biksēm/legingiem? I think not) un viņš arī aizmirst, ka cilvēki un viņu prioritātes, audzināšana ir dažāda.

Hah, par to trendīgumu, viņš aizmirst, ka no modes skates mēles līdz "parastajiem mirstīgajiem" (visdusmēra cilvēkiem, kas neseko modei) trendi nonāk plus mīnus tieši 3 gadu laikā. Tas, ka viņš lietas "stilīguma" novecošanos norādīja, pierāda tikai to, ka viņš dzõīvo savā modes "burbulī" un domā, ka visi pārzina to, ko viņš pārzina.

Tieši tā! Tas ir tieši tas laiks, ka tu visbrīvāk vari eksperimentēt ar savu izskatu! Tas ir laiks, kad var atļauties vilkt kartupeļu maisu, ja jūti, ka to gribi. Reāli lielākā daļa modes namu ir atzinušies, ka iedvesmu ņem tieši no ielu modes - un kas ir ielu mode? Tīrie frīki!

Žurka - nu reāli viņš taču vairākus gadus ir modeļu skolas īpašnieks, kur, cik es saprotu, viņš arī pasniedz - tā kā es varu tikai iedomāties kādas briesmas viņa modeles dzird.. Man viens putniņš pačukstēja, ka no viņa nama modeles pāriet uz citiem.. karma, heh.

Piekrītu par ažiotāžu, bet tomēr tā tēma ir kādreiz jāpārrunā sociāli, jo tagad man šķiet, cilvēki vispār neko nezina. Kā tādi dunduri svelmē klīst pa pasauli.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Budes "lekcija" Empty
PostTēma: Re: Budes "lekcija"   Budes "lekcija" Petite13Sestdiena Oktobris 03, 2015 4:53 pm

Ēēē, bet viņš tikai topošām modelēm stāsta, kā pareizi gurni jāgroza, pa mēli ejot (tur nav nekādas īpašās pedagoģiskās zināšanas nepieciešamas), vai arī patiešām viņam ir attiecīgā izglītība mācīt bērnus?
IMHO tur ir pamatīga atšķirība.

Jā, par to, ka klātesošie pieaugušie to pasākumu nepārtrauca, es arī brīnos, lai gan - neatceros, kā pareizi tie psiholoģiskie fenomeni saucas, bet ir divas lietas, kas varētu būt pie vainas
1) katrs individuālais cilvēks "raustās"  būt tas pirmais, kas ko uzsāktu, - ja redz, ka neviens cits neko nedara, tad to uzskata par tādu kā normu, ko cenšas nepārkāpt un "neizlekt",
un 2) ir liela uzticēšanās autoritātei - un šajā gadījumā vieslektors - modes dizainers ir ticis pieaicināts kā autoritāte.
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Budes "lekcija" Empty
PostTēma: Re: Budes "lekcija"   Budes "lekcija" Petite13Svētdena Oktobris 04, 2015 1:05 pm

Domāju, ka viņa kritika bija nevietā. Parasti jau cilvēkam publikas priekšā neklājas visus norāt. Tās meitenes droši vien tuvu nestāv klāt viņa līmenim, kā viņš teiktu, bet tādos gados, kad pats nepelna, nevar jau neko daudz izvēlēties. Vēl varēja par bomzenēm nosaukt (tā tik vēl trūka), tā itkā tie pusaudži varētu izvēlēties savu ģimenes materiālo situāciju. Nē taču.

Viņam ir savi uzskati, pieradis ģērbties šiki un visādi, bet nevar prasīt lai citi zinātu to, ko viņš savos gados zin. Ja es tur būtu, man viņš atstātu pompoza uzpūteņa iespaidu, kurš gudrējas caur caurēm, bet ieteikt neko nevar - tikai kritizēt to, cik viss, ko viņš tur ieraudzīja, ir slikti. Ir apģērbi, kas viens ar otru nesader, bet nevajag cilvēku tāpēc apsaukt - ā, tu šodien uzvilki to un to un te gories, tātad tu esi tāda un tāda.
Manā skatījumā ir svarīgi, lai apģērbs ir tīrs, atbilstoši tēmai - neies uz laukiem ravēt dārzu mini kleitā vai uz pasākumu trenuškās Very Happy
un lai apģērbs ir bez caurumiem (ja vien tas nav jau no izgatavošanas, kā plēstajām džinsenēm).
droši vien tur bija meitenes, kuras to visu ņēma pie sirds, bet tāda veča dēļ - ja neģērbsi viņa izvēlēto, nekas nebūs pa prātam Suspect un ja būs, atradīs tāpat kur piesieties, kaut vai pogu lielumam vai "tavs ķermenis nav radīts, lai vilktu ko tādu..". Kā mana mamma teiktu - bezstils arī ir stils dumb
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Budes "lekcija" Empty
PostTēma: Re: Budes "lekcija"   Budes "lekcija" Petite13Svētdena Oktobris 04, 2015 3:37 pm

Žurka - nezinu ko īsti māca, bet tik un tā, domāju, ka viņam būtu mēle jātur aiz zobiem, kur to vajag.
piekrītu par psiholoģiskajiem aspektiem, [parasti gan pasniedzēji ir autoritatīvi augstās domās par sevi..

1213 - JĀ! Nemaz par finansiālo līmeni nerunāsim :/ Tas ir pilnīgs ārprāts kā pieaudzis vīrietes neredz ārpus sava burbuļa!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Budes "lekcija" Empty
PostTēma: Re: Budes "lekcija"   Budes "lekcija" Petite13Svētdena Oktobris 04, 2015 5:38 pm

Zeloco - Tu tikai nepārprtoti, es nekādā gadījumā neuzskatu, ka, ja nav attiecīgas izglītības un neviens nav priekšā pateicis, ka tad būtu pieļaujams darīt, kas tik ienāk prātā. Tieši otrādi, uzskatu, ka šajā gadījumā viņam pirms savas lekcijas būtu vajadzējis pakonsultēties ar cilvēkiem, kam drusku lielāka nojēga, kā ar bērniem un jauniešiem runāt.

Un protams, ka ir arī skolotāji, kas neuzvedas īpaši ētiski, bet vismaz teorijā tam vajadzētu būt skaidram, ka nav pieļaujams publiski - pārējo klasesbiedru vai skolasbiedru priekšā - šādi aprunāt konkrētus bērnus.

Bet nu ļoti šaubos, vai viņam tiešām būtu attiecīgā izglītība.
Tas, ka vada kursus modeļu skolā, nenozīmē, ka viņš tiešām prastu strādāt pedagoģiskā darbā. Man arī bija klasesbiedrene, kas uzreiz pēc vidusskolas sāka piepelnīties, taisot dejošanas kursus pamatskolas meitenēm - tas jau viņu nepadara par pedagogu.

Tas tā, tīri par informācijas pasniegšanas metodēm runājot.
Kas attiecas uz informācijas saturu - protams, ka arī tas ir pilnīgs bullshits, lai nu kas, bet bērni jau nu šķiet pēdējie, kam vajadzētu sekot augstās modes tendencēm un pirkt modes žurnālus par 10 eur.
Un personīgi man arī tagad ir piekāst par to, kas ir un kas nav modē, meklēju lietas, kas šķiet atbilstošas (un finansiāli pieejamas) pašam, nevis kaut kādiem priekšrakstiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Budes "lekcija" Empty
PostTēma: Re: Budes "lekcija"   Budes "lekcija" Petite13Otrdiena Oktobris 06, 2015 12:31 pm

Žurka, nē, es to vairāk uzsvēru kā tieši viņa nezināšanu. Viņš -jau- strādā ar jauniešiem (tās jaunās modeles nereti ir knapi pusaudzes), tieši tāpēc mani pārsteidz viņa uzvedība. Galu galā viņš noteikti savā kompānijā jūtas kā dievs un tāpēc tā uzvedas un pēc visiem šiem gadiem, viņa narcisisms ir pārgājis jaunā pakāpē. king
Tas, ka skolotāji neko nepateica viņa lekcijas laikā, tikai pierāda, kāpēc jaunieši bieži skolā jūtas sūdīgi - galu galā, tur viņiem vajadzētu justies tikpat droši kā mājās, lai viņi bez problēmām un uzmanības novēršanas spētu fokusēties "darbam" study

Jepp, tā "smadzeņu skalošana" ir jāizbeidz. Es kādu laiku atpakaļ vēl biju sapriecājusies, cik dažādi cilvēki ģērbjas un izpaužas pēdējā laikā, bet tad kaut kas šitāds mani atsit "atpakaļ realitātē".. Tyler Durden

Īstenībā, par tēmu runājot, es atzīšos, ka esmu par formām un jau cerēju, ka tās ieviesīs, kad pati vēl gāju skolā. Tas zināmā mērā noņem lielu "akmeni" no jaunieša, ka viņam nav jāizskatās kā "stīlīgākajam" visā skolā, vai, slikta ģimenes finansiālā stāvokļa dēļ, jāslēpj sava nabadzība. rendeer
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





Budes "lekcija" Empty
PostTēma: Re: Budes "lekcija"   Budes "lekcija" Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Budes "lekcija"
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Diskusijas-
Pāriet uz: