AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Lūpu balzāmi!!!

Go down 
2 posters
AutorsZiņojums
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Lūpu balzāmi!!! Empty
PostTēma: Lūpu balzāmi!!!   Lūpu balzāmi!!! Petite13Svētdena Oktobris 04, 2015 5:15 pm

Tad nu tā.
Agrāk vispār lūpu balzāmus nelietoju.
Un tad pēkšņi uznāca vēlme "atgūt iekavēto", tā nu mājās ieviesusies neliela "kolekcija"  ar mīkstajiem lūpu balzāmiem ķopsīšos un lūpu spīdumiem.
Nolēmu padalīties atsauksmēs: par katru bilde + neliels apraksts + vērtējums, cik punktus (līdz 3) "dotu"  konkrētajam produktam.


Punkti aptuveni pēc tādas nozīmes:
3 = dikti feins produkts, ko labprāt lietoju un gan pati pirktu atkārtoti, gan arī citiem dāvinātu
2 = labs produkts, ko domāju lietot, tomēr ir dabūjami feināki
1 = lietojams produkts, taču nekas īpašs (nav nekā tāda, kādēļ lai to izvēlētos no visiem citiem)


Lūpu balzāmi!!! Thumb_show


1. Tepat LV veikalos nopērkamie lūpu balzāmi.

Lūpu balzāmi!!! Thumb_show.php?i=zoejgnb&n=DSC_0040Lūpu balzāmi!!! Thumb_show.php?i=pduamgw&n=DSC_0043

No kreisās uz labo pusi:

1) un 2) - The Body Shop lūpu balzāmi "Watermelon" un "Passionberry". Ļoti smaržīgi un mazlietiņ saldeni (šķiet, ka "Watermelon" ir drusku saldāks, pie tam personīgi man tas atgādina kaut ko no bērnības - iespējams, ka kādu saldējumu - tādēļ esmu absolūtā sajūsmā par šo garšu/smaržu). Kopjošās/mitrinošās vai sazin kādas vēl īpašības gan nav no izcilākajām - pēc dažiem citiem tomēr ir feināka sajūta. Tomēr "Watermelon" smarža man šķiet tik fantastiska, ka (pilnīgi neobjektīvu iemeslu dēļ) šim lūpu balzāmam dotu 3 punktus.

3) Nivea lūpu sviests ar vaniļas un makadamijas riekstu smaržu - "garšīgi"  salda, bet ne pārāk uzbāzīga smarža, nav garšas, un, kā jau bildē var redzēt, nav krāsas. Uz lūpām atstāj drusku eļļainu sajūtu, bet tāpēc jau tas tiek saukts par sviestu. Lūpas paliek maigas. Visā visumā man produkts patīk, ja neskaita to apstākli, ka, atkarībā no temperatūras, mainās konsistence - tas nozīmē, ka ziemā būtu ilgi ar pirkstu jābaksta sacietējušā masā, lai kaut ko uz lūpām dabūtu. (Neesmu pārliecināta, kas ar viņu notiek vasaras karstumā - vai tad paliek pavisam šķidrs vai tomēr saglabājas kaut cik lietojamā konsistencē). Lai vai kā, arī šim produktam dotu 3 punktus.

4) Catrice Beautifying Lip Smoother, tonis 020. Ko lai saka, nopirku vājuma brīdī (gribēju pirkt citu, kam bija atlaide, bet tas nebija uz vietas, tad nu nopirku šo tā vietā), bet nebija tā vērts. Neko sliktu par viņu nevar teikt, - normāls, lietojams lūpu balzāms, bet... diemžēl nevaru teikt arī neko labu (ne pēc garšas, ne krāsas, ne jebkādām kopjošām īpašībam... nu, ne pēc kā neizceļas). Dotu 1 punktu.

5) Essence Glossy Lip Balm it kā ar "Mango Icecream" garšu - šis nu ir viens no 2 lūpu balzāmiem, kam nevaru vispār nevienu punktu iedot. Garšo/smaržo ļoti nepatīkami, kaut kas tajā atgādina to, kā ož nopūsta svece, kam dakts vēl nedaudz gruzd. Varbūt tā ir gaumes lieta, bet personīgi man vienīgais iemesls, kāpēc uzreiz neizmetu miskastē - lai iekļautu šajā aprakstā.

2. E.L.F. lūpu balzāmi un spīdumi.

Lūpu balzāmi!!! Thumb_show.php?i=aqeaiso&n=DSC_0045Lūpu balzāmi!!! Thumb_show.php?i=sciayqj&n=DSC_0048

No kreisās uz labo pusi:

1) Lip Balm Tint tonī Peach. Viegli saldens lūpu balzāms ar neuzbāzīgi oranžīgu toni. Lūpām "patīk". Žēl tikai, ka nav smaržas, bet visādi citādi dikti feins lūpu balzāms, noteikti dotu 3 punktus. Vispār gan esmu safanojusies par lielāko daļu no E.L.F. lūpu balzāmiem.

2) un 3) Luscious Liquid Lipstick toņos "Maple Sugar" un "Strawberry". Ārkārtīgi saldi, bet bez izteiktas smaržas. Viegli uzklājami. Krāsas uz lūpām izskatās jauki piestāvīgas. Arī dotu 3 punktus. Patiesībā vienīgā lieta, kas tā kā nepatīk - šķiet diezgan maz paša produkta priekš tā, cik liela ir "tūbiņa" (vai kā nu to uzparikti lai nosauc, no kuras lūpu spīdums nāk ārā).

4) un 5) Super Glossy Lip Shine, vienam tonis "Candlelight", otram - nezinu, tas nāca komplektā ar citiem niekiem. Vispār šie lūpu spīdumi patīk (feini izskatās uz lūpām, ir nedaudz saldeni, maiga sajūta uz lūpām), bet ir arī savi mīnusi - lipīgums un tas, ka nav tik viegli uzklāt kā, piemēram, iepriekš aprakstītos E.L.F. lūpu spīdumus. Tā nu dotu 2 punktus, - produkts ir labs (it īpaši par tādu cenu), domāju to lietot, taču ir citi, kas patīk labāk.

6) Conditioning Lip Balm tonī Mellow Melon. Nekas īpašs. Garša/Smarža šķiet drusku parafīnīga, lai gan tas netraucē, krāsa ir ļoti viegla un neuzkrītoša. Var jau būt, ka šim lūpu balzāmam ir kādas izteiktas kopjošas īpašības (kā var gaidīt pēc nosaukuma), jo pēc lietošanas lūpas šķiet maigas, mīkstas, taču vairāk vai mazāk to pašu var teikt arī par iepriekš aprakstītajiem šīs firmas lūpu balzāmiem/spīdumiem. (Varbūt to varētu labāk novērtēt cilvēki, kam ir sasprēgājušas vai īpaši sausas lūpas). Trauciņš gan ir sasodīti nepraktisks - būtu daudz ērtāk, ja tas būtu mazāks un ne tik stūrains. Dotu 1 punktu.

7) Soothing Lip Balm tonī Strawberry Creme. Nu.. tas pats, kas par iepriekšējo - var lietot, ja nav nekā foršāka, bet nav nekā tāda, kādēļ lai izvēlētos tieši šo. Zemenīga smarža (sākumā tā šķita izteiktāka, tagad vairs nē), knaps rozīgs tonītis, kas uz lūpām nav manāms, nekādu īpašu fīču. Varbūt vienīgi varētu būt ērti paņemt līdzi ārpus mājām, jo tūbiņa ļoti maziņa. Arī 1 punkts.

3. Made In China varianti.

Lūpu balzāmi!!! Thumb_show.php?i=uqjdnqs&n=DSC_0049Lūpu balzāmi!!! Thumb_show.php?i=korrdpc&n=DSC_0052

No kreisās uz labo pusi:

1), 2) un 3) USHAS Fruit Lip Balm ar vīnogu, zemeņu un apelsīnu smaržu. Bez garšas. Bez krāsas. Drusku vazelīnīga sajūta. Vispār man tīri labi patīk šie balzāmi, lūpas paliek maigas. Trauciņi gan izskatās jauki, un droši vien lietošu tos atkārtoti (kaut vai kokosriekstu eļļu sakleksēšu iekšā). Dotu 2 punktus.

4) Clever Cat Lip Honey lūpu balzāms. Pēc konsistences (un efekta) ļoti līdzīgs iepriekšējiem, tikai smarža (it kā zemeņu) ir daudz vājāk izteikta. Bumbulīgais trauciņš ir ērts, lai šo lūpu balzāmu iemestu žaketes kabatā vai somā un nēsātu līdzi. Arī 2 punkti.

5) Emmm... nezinu, kas par firmu, bet šis nu ir otrs lūpu balzāms, kas man šķiet nelietojams (un kam nevaru nevienu punktu iedot). Vispār jau uz lūpām sajūta nav slikta, krāsa ir neuzbāzīgi viegla un smarža man pati par sevi pat patiktu (atgādina kaut kādus ziedus, vai neroli vai ilang-ilang), ja vien tā būtu produktam, kas nav jāsmērē uz lūpām! Jo, lai vai cik jauki puķes nesmaržotu, tās nešķiet nekas garšīgs, tādēļ uz lūpām arī šis produkts šķiet galīgi garām. Vispār rodas iespaids, ka ražotāji vienkārši ņēmuši un lūpu balzāmam piekausējuši klāt kaut kādas sausās smaržas. Pavisam gan nauda nav izmesta, jo var vienkārši izkasīt lūpu balzāmu ārā un trauciņā ko citu glabāt.

4. Citi

Lūpu balzāmi!!! Thumb_show.php?i=kcxydre&n=DSC_0054Lūpu balzāmi!!! Thumb_show.php?i=wqbgmyl&n=DSC_0056

No kreisās uz labo pusi:

1) I Love Cosmetics lūpu balzāms Lemons & Limes - vispār šis ir tas lūpu balzāms, kas mani uzvedināja sapirkties visu to pārējo kaudzi (cerībā atrast vēl ko līdzīgu), tā ka, protams, ka 3 punkti! Šo nopirku laikam pagājušajā gadā Ogres humpalu reidā, un joprojām esmu sajūsmā. Lūpu balzāmam ir ļoti jauka smarža un drusku saldena garša, kā arī labas mīkstinošas īpašības. Krāsa uz lūpām neko īpaši neredzas. Ļoti patīk šis lūpu balzāms, labprāt sapirktos vēl citas smaržas/garšas balzāmus no šīs firmas, ja vien zinātu, kur dabūt. (Ja kādam ir šāda info, tiešām novērtētu!!)

2) Alba Botanica Hawaiian Lip Gloss Coconut Cream - Šis noteikti ir viens no feinākajiem lūpu balzāmiem, kas man ir. Smarža ir absolūti fantastiska! Pats par sevi lūpu balzāms ir viskozs, pilnīgi caurspīdīgs, ar nedaudz saldenu garšu. Padara lūpas ļoti maigas, personīgi man ar šo lūpu balzāmu visu laiku gribas lūpas berzēt vienu gar otru (tā kā parasti uzreiz pēc uzklāšanas, lai vienmērīgi izsmērētu lūpeni) - feina sajūta. Dotu 3 punktus.

3) un 4) TonyMoly lūpu balzāmi "Cherry"  un "Peach". Dīvainā kārtā abi ir ar atšķirīgu konsistenci. Cherry ir krēmīgāks, ar mazāk izteiktu smaržu, toties ar vieglu, jauku toni. Peach savukārt ir cietāks, bez krāsas, ar izteiktu persiku smaržu (kas gan "garšīguma" ziņā šķiet neitrāla). Trauciņi ir diezgan feini ("ķirsim"  kātiņš ir no gumijas, tā ka nekur neķeras un nebaksta). Visā visumā tīri feini lūpu balzāmi, lai gan par viņu cenu es tomēr izvēlētos ko citu. Dotu 2 punktus.

Priecātos, ja arī citi izteiktu savus iespaidus gan par šiem, gan citiem lūpu balzāmiem un spīdumiem, pati vēl noteikti gribu tikt pie 1) Oriflame Love Nature zemeņu lūpu balzāma, 2) Stenders dzērveņu lūpu sviesta un 3) Lush "it started with a kiss" un/vai "lip service" lūpu balzāmus, bet šobrīd drusku skopums, gaidīšu Ziemassvētkus un tad cerēšu, ka kāds no radiem iedāvinās.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Lūpu balzāmi!!! Empty
PostTēma: Re: Lūpu balzāmi!!!   Lūpu balzāmi!!! Petite13Otrdiena Oktobris 06, 2015 12:22 pm

O, jā - pilnīgi piekrītu par to "I love cosmetics" - man bija melleņu "garša" - esmu sajūsmā, iepakojums nedaudz neērts, bet tur ir tik daudz iekšā, ka so worth it.
Pirku "Mildas tirdziņā", kas starp Satekles un Čaka ielu. Autobusu pieturas pusē (Satekles iela) bija (ir? neesmu tur ļoti ilgi bijusi) kaut kāds kosmētikas "autlets" ar visādām precēm no Anglijas, toreiz nopirku vai nu par 1 latu vai eiro, vairs neatceros. Tur daudz foršu preču, šķiet, ka kaut kādu šampūnu un kondicionieri arī nopirku - ļoti patika, bet vairs neatceros ne firmu, ne ko citu...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Lūpu balzāmi!!! Empty
PostTēma: Re: Lūpu balzāmi!!!   Lūpu balzāmi!!! Petite13Otrdiena Oktobris 06, 2015 6:12 pm

Ūūū, būs jādodas lūkot! Pati gan centrā diezgan reti mēdzu būt (vispār jau nepatīk tā burzma un steiga), bet 10. datumā jau sanāks braukt, tad būs jāapskatās!
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Lūpu balzāmi!!! Empty
PostTēma: Re: Lūpu balzāmi!!!   Lūpu balzāmi!!! Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Lūpu balzāmi!!!
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Skaistumkopšana un padomi-
Pāriet uz: