AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Viedokļi par permanento grimu?

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Viedokļi par permanento grimu? Empty
PostTēma: Viedokļi par permanento grimu?   Viedokļi par permanento grimu? Petite13Svētdena Oktobris 18, 2015 2:49 pm

Kāda attieksme? Patīk / nepatīk? Pašam gribētos? Varbūt ir taisīts, tādā gadījumā - kas tieši taisīts, cik sen un vai rezultāts joprojām patīk? Kādi šķiet plusi, mīnusi?
Ideālā gadījumā - bildes? Very Happy

Pašai nekas nav, bet reizēm sakārojas ietonēt uzacis un varbūt acu kontūrlīnijas ... Bet... pirmkārt, dārgs prieks, otrkārt, bail, ka "nepaveiktos" un tad dažus gadus vajadzētu sadzīvot ar neveiksmīgu meikapu, treškārt, lai gan gribētu kaut kādu "dabīgo" skatu (neuzkrītošu, tā, lai "nevar pateikt"), tomēr neesmu pārliecināta, vai tas neapniktu, ka vakarā nevar nomazgāt visu nost.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Viedokļi par permanento grimu? Empty
PostTēma: Re: Viedokļi par permanento grimu?   Viedokļi par permanento grimu? Petite13Svētdena Oktobris 18, 2015 7:14 pm

Nu kāda vaina. Ja kvalitatīvi uztaisīts, tad lai neko nevar pateikt. Uzacīm gan ļoti jāskatās, lai nav "gaģušņika" meistars, kas tev Brežņeva uzacis uztaisīs. Ar laiku jau paliek nedaudz gaišāks (tā dzirdēts), bet, tās zilās līnijas, ko krievu dāmas bieži taisa augšā ir diezgan nododošas.

Es personīgi diezvai sev liktu, jo man patīk pārāk daudz eksperimentēt, un pat, ja ir go-to meikaps, uz ko eju, tad nereti kaut kur vajag kaut ko citu un tad tas ierobežo. Vienīgais, ko reāli pārdomātu (un esmu domājusi) ir "skaistummušiņa", bet nu šobrīd man prioritātes citur tā kā nav aktuāli.

nesen no Briane Tweddle redzēju smukas uzacis. Kaut kāda jauna metode esot, izskatās ļoti dabīgi, imo:

Viedokļi par permanento grimu? 11242116_1577549255844011_1390607047_n

bet nu tas ārzemjos..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Viedokļi par permanento grimu? Empty
PostTēma: Re: Viedokļi par permanento grimu?   Viedokļi par permanento grimu? Petite13Svētdena Oktobris 18, 2015 7:56 pm

Cik saprotu, Tu domā uzacis "matiņu tehnikā"? Kaut kur lasīju, ka sākumā esot smuki, bet ar laiku - tā kā āda poraina - līnijas vairs neizskatoties taisni un smuki. (Nezinu, cik tur daudz patiesības...)

Par "zilajām" uzacīm, tas laikam atkarīgs no tā, kāda tieši (kvalitātes ziņā) krāsa lietota, lētās paliekot zilganas.

Es teikšu tā, man pašai patīk (nav ne jausmas, cik lielā mērā tur kosmētika vai photoshops vēl pielabo rezultātu), piemēram:

Viedokļi par permanento grimu? E62c3a1a64fac5a5a6374e3f7f7de37c

neuzkrītoši, dabīgi, piestāvīgi tai formai, kāda jau iepriekš bijusi. (OK, personīgi man nekas tāds nederētu ne pēc toņa, ne formas, bet konkrētajam cilvēkam izskatās super labi)

Nepatīk tās ar krasajām robežām un it īpaši "stūrainajām" malām, nedabīgās formās.
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Viedokļi par permanento grimu? Empty
PostTēma: Re: Viedokļi par permanento grimu?   Viedokļi par permanento grimu? Petite13Ceturtdiena Novembris 12, 2015 10:31 pm

Man ir acu līnijas augšā, nu jau 2,5 gadus.
Pirmā meistare bija krimināla, tāpēc līnijas nesanāca, kā iecerēts, bet ar savu kopskatu esmu apmirināta. Vienreiz jau krāsu atjaunoju, bet izskatās, ka tiešām kā tetovējums un turēsies gadiem.. Bet tā kā ļoti līdzsvaro seju, tad īsti neiebilstu. Pirms taisīju, kārtīgi izdomāju, vai neapniks un vai būšu gatava ar tādām dzīvot arī atlikušo dzīvi, ja nenoies.
Tetovējumu sev nespētu iedomāties, apniktu, bet acu līnijas sader ar seju. Ar uzacīm gan neriskētu, ja nu nenoiet (par to brīdināja skolotāja vienā perm-make-up skolā, ka uz gaišas ādas var arī krāsa neiziet vēlāk) un pēcāk izdomāju pamainīt biezumu vai formu.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Viedokļi par permanento grimu? Empty
PostTēma: Re: Viedokļi par permanento grimu?   Viedokļi par permanento grimu? Petite13Sestdiena Novembris 14, 2015 11:59 am

Dīvainīt, kā ir, pie acu plakstiņa nesāp?

To, ka no gaišas ādas permanentais var neiziet, nezināju. Lai gan personīgi man tas tieši pluss šķistu, ja vien nepaliek tiešām līdz sirmam vecumam (kad uzacis jau baltas, tad gan būtu jāiet ar lāzeri to permanento ņemt ārā).
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Viedokļi par permanento grimu? Empty
PostTēma: Re: Viedokļi par permanento grimu?   Viedokļi par permanento grimu? Petite13Svētdena Novembris 15, 2015 1:34 am

Ja neizietu precīzi, kā ietetovēts, maz pretenziju, domāju, būtu, bet iziet jau pigmets kā iestrādāts un kā organisms izdomā. Pleķaini.
Plakstiņi sāpēja ļoti. Meitene, kas iepiekš esot tetovējusies, esot teikusi, ka daudzreiz sāpīgāk par parastajiem tetovējumiem, bet es tikai atstāstu, ko meistare teica.
Personīgi pirmās 2x bija neizturami, bet pēdējā jau ar mokām, bet paciešami.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Viedokļi par permanento grimu? Empty
PostTēma: Re: Viedokļi par permanento grimu?   Viedokļi par permanento grimu? Petite13Sestdiena Novembris 21, 2015 11:38 am

Šķiet, ka tādā vietā varētu ellīgi sāpīgi būt... Starp citu, kaut kādus atsāpināšanas līdzekļus uzklāja? Vai ar tiem pēc tam grūtāk precīzi ietetovēt?
Vispār, jo vairāk domāju, jo vairāk nosliecos uz "ir vien jātaisa" variantu, tikai dikti baidos uzrauties uz sliktas meistares (man šķiet, ka zinu Tavu ierakstu sudzibas.lv par to pirmo... khm... "meistari").
Ja nav noslēpums, pie kā gāji pārtaisīt? Un pēc tam krāsu turpat atjaunoji? Cik tas viss izmaksāja?

Ā, un - zeloco - Tev taisnība, rokoties cauri internetam, pamanīju savādāku permanentā grima metodi uzacīm - tur matiņus nevis ietetovē, bet gan ar tādiem kā maziem asmenīšiem zīmējumu izveido, tas esot smalkāk un precīzāk, nekā ar mašīnīti zīmējot (ja tas ir tas, ko domāji ar jauno metodi). Saucas microblading.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Viedokļi par permanento grimu? Empty
PostTēma: Re: Viedokļi par permanento grimu?   Viedokļi par permanento grimu? Petite13Sestdiena Novembris 21, 2015 4:32 pm

Nav ne jausmas kas tā par metodi. Man šķiet, ka tās bildes, kuras liku ir matiņu tehnikā, bet neesmu pētījusi, tā kā varbūt arī microblade.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Viedokļi par permanento grimu? Empty
PostTēma: Re: Viedokļi par permanento grimu?   Viedokļi par permanento grimu? Petite13Svētdena Novembris 22, 2015 12:28 am

Vispār pati gribētu - augšējā plakstiņa kontūru, tādas kā "strelkas", varbūt vēl lūpu kontūru, lai varētu vispār nekrāsoties Laughing Bet tā kā man nav šobrīd tādu līdzekļu, ko veltīt visādām šādām "figņām", tad to vienu/ divas reizes nedēļā (kad kaut kur izeju ne-mammas režīmā) nav grūti savilkt ar laineri. Pieļauju, ka to darītu tad, ja katru dienu būtu jāparādās sakoptā izskatā (darba dēļ), nevis kā pagadās rendeer Es domā, ka tāds permanentais ļoti ietaupītu manu laiku, jo visām tām smalkajām kontūriņām vajag laiku un vienmēr nostrādā faktors - jo tā laika mazāk, jo kontūras sanāk tizlākas
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Viedokļi par permanento grimu? Empty
PostTēma: Re: Viedokļi par permanento grimu?   Viedokļi par permanento grimu? Petite13Svētdena Novembris 22, 2015 1:13 am

Man atkal pēc ēnu uzklāšanas vai bāzes tā pat prasās līnijas pārvilkt pa jaunam un to arī daru, bet skats bez kosmētikas ir, manuprāt, labāks ar permanento līniju, jo seju saliek līdzsvarā.
Mana meistare nepasa dārgi, ~30Ls par reizi acu līnijām un darbu veic rūpīgi.
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Viedokļi par permanento grimu? Empty
PostTēma: Re: Viedokļi par permanento grimu?   Viedokļi par permanento grimu? Petite13Svētdena Novembris 22, 2015 1:26 am

Protams, ja vajag vakara grimu, to visu tāpat nāksies pārzīmēt pa virsu. Man patīk tieši tā ideja, ka ikdienā var slinkot, bet tāpat izskatīties it kā pie spoguļa būtu vismaz 15 minūtes tupējusi.

Hāaa, 30 eur kopumā nav dārgi. Esmu redzējusi 2x lielāku ciparu par šaurām strīpiņām, bet tas arī bija kaut kādā cacu salonā
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Viedokļi par permanento grimu? Empty
PostTēma: Re: Viedokļi par permanento grimu?   Viedokļi par permanento grimu? Petite13Svētdena Novembris 22, 2015 1:50 am

30Ls ~ 43€
Es gan ikdienā pārvelku pāri, jo ikdienā arī ēnas lietoju.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Viedokļi par permanento grimu? Empty
PostTēma: Re: Viedokļi par permanento grimu?   Viedokļi par permanento grimu? Petite13Svētdena Novembris 22, 2015 8:49 am

30 eur? Shocked tas gan riktīgi lēti... ja turas tos 3 gadus, tad nemaz nav dārgāk kā kosmētiku pirkt
Kādi viņai kontakti un vai kaut kur var apskatīt bildes ar darbiem? Very Happy

Vispār jau man gribētos kaut ko tādu, kas "nebļauj pa gabalu", ka ir permanentais grims, bet izskatās dabiski.

Tieši par uzacīm - man nekad nesanāk abās pusēs vienādi izraustīt, tā nu ar katru reizi kaut ko "pielabojot" paliek plānākas un plānākas līdz brīdim, kad saskaišos un ataudzēju visas atpakaļ. Tas arī galvenais iemesls, kāpēc gribu permanento taisīt.
Ja acīm kontūrlīniju taisītu, tad droši vien starpskropstu, lai neizskatās jocīgi arī tad, kad nav tuša uzlikta. (Negribu izskatīties vienmēr uzkrāsojusies, tikai nedaudz izcelt vai pielabot dažas lietas).

Protams, izejamajās reizēs jau neviens neaizliedz pa virsu uzkrītošāku make up uzlikt. fairy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Viedokļi par permanento grimu? Empty
PostTēma: Re: Viedokļi par permanento grimu?   Viedokļi par permanento grimu? Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Viedokļi par permanento grimu?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Skaistumkopšana un padomi-
Pāriet uz: