AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi Empty
PostTēma: Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi   Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi Petite13Piektdiena Aprīlis 08, 2016 2:16 pm

Šodien aizdomājos... Cik bieži sanāk dzirdēt it kā labi domātas piezīmes par izskatu vai veselību, kas aizkaitina?
Vai nu saņemt komplimentu par kaut ko, kas nepatīk (piemēram, par neveiksmīgi apgrieztu frizūru "šitā tev mati riktīgi labāk kā pirms tam izskatās", vai vēl bijis "tev gan šodien veselīga sejas krāsa", - kad patiesībā āda iekaisusi Very Happy ),
vai rūpju izrādīšana vai padomu došana sakarā ar lietām, kas - tieši otrādi - pilnībā apmierina un nešķiet problēma ("Tu tāda bāla, vajag tak vairāk saulē iet", "zinu cilvēku, kas uzņēma svaru, regulāri dzerot daudz saldā krējuma, tev arī vajadzētu pamēģināt" ... ... ... womit)

Un cik bieži ir tieši otrādi, kad kāds cenšas nokritizēt, bet reāli drīzāk pasaka komplimentu ("neteiktu ka frīks esi, bet noteikti dīvaina", hi, hi,  fairy  vai - tas gan par uzvedību - "vāāāi, tu tieši kā tas-un-tas (konkrēts cilvēks) nupat uz mani paskatījies")?
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi Empty
PostTēma: Re: Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi   Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi Petite13Sestdiena Aprīlis 09, 2016 9:28 pm

Jā, mēdz būt. Bet nu brīva valsts, visiem jādod iespēja izteikties.
Ja tas ir kāds pazīstams cilvēks, kas varbūt tādus met ārā bieži un tevi tas kaitina, tad ir vērts to viņam pateikt?
Principā, ja cilvēks nedomā ļaunprātīgi, tad es laižu gar ausīm. Ko tur trīties par nevajadzīgāk lietām. drunken
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi Empty
PostTēma: Re: Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi   Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi Petite13Svētdena Aprīlis 10, 2016 3:20 pm

Ui, noteikti nebiju diskusiju domājusi "kā cenzēt cilvēkus", bet gan vairāk - vai bieži tā gadās, par kādām lietām un taml.
Varbūt - kādi gadījumi bijuši, kur kāds cits pateicis ko tādu, par ko pašam pat nav ienācis prātā, ka otrs to varētu uztvert pavisam savādāk (gan pozitīvā, gan negatīvā nozīmē).
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi Empty
PostTēma: Re: Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi   Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi Petite13Svētdena Aprīlis 10, 2016 7:35 pm

Protams, ka ir bijuši un arī redzu citus sakām citiem lietas, kuras, manuprāt, nebūtu jāsaka. Man tas bieži šķiet, kā takta izjūtas trūkums.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi Empty
PostTēma: Re: Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi   Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi Petite13Otrdiena Aprīlis 12, 2016 1:27 am

Es tieši šodien gribēju kursabiedrenei pateikt, ka ar zaļo kreklu un frizūru un visu to koptēlu pēc vardes izskatās, bet man mācās visu laiku aizdomas, ka tas būs aizskaroši, tdļ, par laimi, man izdevās apvaldīties (cik labi, ka biju aizņemta ar citām lietām Very Happy) Man vispār ir tieksme neturēt takti un izteikties spam

Man bieži nenākas neko dzirdēt, šķiet... K.gan, ja kas izceļās un kādu tas uzrunā, dzirdu viņa(s Very Happy) viedokli, parasti tikai pozitīvus viedokļus O_o
Vienīgais, kas ko negatīvu jelkad pasaka ir mans vīrietis, bet es viņam saku, ka viņš pēc kretīna izskatās, kad atnāk pēc friziera, tā ka attiecības balansā Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi Empty
PostTēma: Re: Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi   Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Labi domātas piezīmes, kas tādas nesanāk... un otrādi
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Diskusijas-
Pāriet uz: