AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Ziemassvētku dāvanas

Go down 
+4
Selene
Shade_de_Monesko
zeloco
romance
8 posters
AutorsZiņojums
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

Ziemassvētku dāvanas Empty
PostTēma: Ziemassvētku dāvanas   Ziemassvētku dāvanas Petite13Piektdiena Decembris 14, 2007 7:31 pm

Ziemassvētki tuvojas un tad nu man ienāca prātā arī šeit paprasīt:
vai par dāvanām domājat laikus vai tomēr pēdējā dienā izskrienat cauri veikalam un salasat kaut ko?

Ko pašas/i šajos Ziemassvētkos visvairāk vēlētos saņemt? santa rendeer


Pēdējo reizi labojis Piektdiena Decembris 14, 2007 10:57 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Ziemassvētku dāvanas Empty
PostTēma: Re: Ziemassvētku dāvanas   Ziemassvētku dāvanas Petite13Piektdiena Decembris 14, 2007 10:18 pm

Tā kā es Z-svētkos parasti saņemu dāvanas tikai no radiem (kas sastāv no biezajām zeķubiksēm un mīkstajām mantiņam (pirmo viņi dāvina ar pilnu nopietnību un otrais parasti pust/noput kādā dziļā manas istabas stūrī (Jā, man bija grūta bērnība - neesmu "mīksto mantiņu" tipa cilvēks.))), tad es par dāvanu pirkšanu pat nedomāju, ja nu kāds no manis cer saņemt dāvanu, tad es parasti saku, ka Z-svētki nav dāvanu svētki (A guy died more than 2000 years ago! WTH?! Giving presents makes sense?)... Generally esmu (pēc Shade vārdiem) Grinča kategorijas cilvēks. no Xmas for me, no sirr-ie

[ļaunprātīga topika izmantošana reklāmas nolūkos]Nāciet uz Jarmarku!!! [/ļaunprātīga topika izmantošana reklāmas nolūkos]
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Shade_de_Monesko
handsewn
handsewn
Shade_de_Monesko


Number of posts : 525
Age : 36
Location : Smoke cloud
Registration date : 14.11.07

Ziemassvētku dāvanas Empty
PostTēma: Re: Ziemassvētku dāvanas   Ziemassvētku dāvanas Petite13Sestdiena Decembris 15, 2007 12:34 pm

Very Happy Es arī esmu Grinča tipa radījums. Ziemassvētkus ne īpaši mīlu vispār. Agrāk aktīvi mēģināju pirkt dāvanas, bet tas parasti prasīja tik daudz finansiālo līdzekļu, cik man nav vēlēšanās atvēlēt. Pie tam padomājot cik daudz laika es patērēju viņas visas ietinot, bail paliek XD
Tā kā es dāvanas vairs negribu dāvināt (ja nu vienīgi vecākiem) tad arī no neviena cita dāvanas negaidu. Vienīgais ko es patiešām vēlos ir nauda tetovējumam, bet tad man ātrāk jāgaida sava dzimšanas diena. Samierināšos ar piparkūkām pie eglītes giggle
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.shade999.deviantart.com
Selene
stitches
stitches
Selene


Number of posts : 470
Age : 32
Registration date : 09.09.07

Ziemassvētku dāvanas Empty
PostTēma: Re: Ziemassvētku dāvanas   Ziemassvētku dāvanas Petite13Sestdiena Decembris 15, 2007 3:50 pm

Mēh, man Ziemassvētkos galvenais ir noskaņa, ne dāvanas. Protams, man patīk kaut ko mīļu nopirkt tuvākajiem draugiem un ģimenei. Es parasti gribu lai man dāvina vai nu drēbes vai visādus ķermeņa u.t.t kopšanas līdzekļus. :3
Atpakaļ uz augšu Go down
http://red-passion.deviantart.com/
Mada
fabric
fabric
Mada


Number of posts : 129
Age : 33
Location : Rīga
Registration date : 14.10.07

Ziemassvētku dāvanas Empty
PostTēma: Re: Ziemassvētku dāvanas   Ziemassvētku dāvanas Petite13Sestdiena Decembris 15, 2007 10:01 pm

Dāvanas dāvinu parasti tikai ģimenei. Pats dāvināšanas un dāvanu saņemšanas process man patīk, bet staigāšana pa veikaliem un dāvanu meklēšana gan nē. Parasti laicīgi jau cenšos izdomāt ko kam dāvināt, lai nav stundām jāklaiņo pa veikaliem.
Šogad gribētu saņemt biļetes uz teātri, sen nav būts. Būs jāsāk dot mājieni. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Wilting
fabric
fabric
Wilting


Number of posts : 147
Age : 45
Registration date : 26.09.07

Ziemassvētku dāvanas Empty
PostTēma: Re: Ziemassvētku dāvanas   Ziemassvētku dāvanas Petite13Svētdena Decembris 16, 2007 11:54 am

Man ļoti patīk Ziemassvētki, jo svinēti vēl tajos laikos, kad "skolā par to nevienam nestāsti!".

Nu jau trešo gadu Ziemassvētku vakarā būs jābrauc gan pie cilmes vīra ģimenes, gan savējās. Vīra cilmes ģemene sastāv no papildus četriem cilvēkiem - mammas, tēva, vecāsmammas un māsas. Es viņien cenšos dāvināt kaut ko - it kā katram savu, bet visiem vienādu. Pirmo gadu dāvināju paštaisītas konfektes. Otro gadu no lupatiņām sašuvu 4 maisiņus un sapildīju ar riekstiem, piparkūkām, drusciņ končām. Šogad nopirkšu 4 krūzītes, izvārīšu burkānu/apelsīnu ievārijumu, pārsiešu ar iz''sutu linu drāniņu - dāvana gatava. Jāpiebilst gan, ka ne krūzīšu, ne ievārījuma vēl nav. Bet būs!! Happy
Darba koleģiem es arī parasti simboliski kaut ko uzdāvinu. Vienu gadu tā bija šokolādīte, egles zariņš, eglītes svecīte un ziemassvētku kartiņa ar Betlēmes ainiņu. Šogad būs šokolādīte un nokasāmā loterijas biļete. Happy

Nu savai cilmes ģimenei ar jau visu ko esmu sadomājusi. Bet nestāstīšu. Happy Idejai tikai varu patiekt, ka, piemēram, mammai uzdāvināšu brīnišķīgu laiku putu vannā, kurā viņa varēs baudīt ēterisko eļļu smaržu un domāt jaukas domas. Iedomājaties, kas var būt jaukāks par labi pavadītu laiku!! (P.S. Dāvaniņā būs vannas sāls un kartiņa, ar ierakstu, par to, ko es dāvinu!)
Happy
Visgrūtāk kaut ko izdomāt vīram. Gribas vis vis vis mīļāko dāvaniņu, bet nekas nenāk prāta, kā vien elektriskais bārdas skujamais aparāts. Razz
Atpakaļ uz augšu Go down
http://klab.lv/userinfo.bml?user=mena
avincenna
needles
needles
avincenna


Number of posts : 41
Age : 115
Registration date : 14.11.07

Ziemassvētku dāvanas Empty
PostTēma: Re: Ziemassvētku dāvanas   Ziemassvētku dāvanas Petite13Svētdena Decembris 16, 2007 1:46 pm

zeloco rakstīja:
(kas sastāv no biezajām zeķubiksēm un mīkstajām mantiņam (pirmo viņi dāvina ar pilnu nopietnību un otrais parasti pust/noput kādā dziļā manas istabas stūrī (Jā, man bija grūta bērnība - neesmu "mīksto mantiņu" tipa cilvēks.))

Biezās zeķubikses rocks!! Lai viņi man pastāsta, kur tādas atrast. Ciest nevaru, ka ziemā 50den ir par plānu un salst :/
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Ziemassvētku dāvanas Empty
PostTēma: Re: Ziemassvētku dāvanas   Ziemassvētku dāvanas Petite13Svētdena Decembris 16, 2007 2:27 pm

Hahah Very Happy domāju, ka zeķu veikalos var atrast...
Tās zeķes ir krutas, tādas ar pīnītēm. Vnk šķiet šausmīgi smieklīgi, ka vi;ni tād dāvina ar akmens sejas izteiksmi Very Happy Nevelku vienīgi, jo riebjas, ka līp svārki klāt D:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
whisper
fabric
fabric
whisper


Number of posts : 100
Age : 33
Registration date : 20.09.07

Ziemassvētku dāvanas Empty
PostTēma: Re: Ziemassvētku dāvanas   Ziemassvētku dāvanas Petite13Pirmdiena Decembris 17, 2007 7:16 pm

Laikam jau tuvākajās dienās iešu meklēt dāvanas, un šogad man ir doma kaut ko arī pašai mēģināt sataisīt Happy bet tad jau redzēs, kā sanāks. Vismaz pašlaik man vēl nav ne mazākās nojausmas, ko tieši dāvināt.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/initta
Sponsored content





Ziemassvētku dāvanas Empty
PostTēma: Re: Ziemassvētku dāvanas   Ziemassvētku dāvanas Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Ziemassvētku dāvanas
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Offtopiks :: Beztēma beztēmā-
Pāriet uz: