AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Krāsas apģerbos

Go down 
+21
Kvadrika
Nihil
CrazyKonata
Marionette
Urban_Fairy
Youko
wraa
phantasmagoria
Paranoid.
vellata666
romance
valante
Stihija
Betty
Mada
platformene
Harajuku_girl^^
wienna_lee
Kawaii_nora
Mazais
zeloco
25 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Trešdiena Jūlijs 16, 2008 10:40 pm

šeit sāk pazust aktivitāte, tāpēc laikam jāuztaisa vēl kāds jauns temats.

Tādad... Gribētos zināt pēc kādiem principiem jūs izvēlaties krāsas apģērbos un kāpēc? Vai jūs tos savienojat pēc vienādām krāsām/toņiem vai miksējat visu, kas skapī, vai jūs par to vienkārši neuztraucaties, jo viss jūsu skapī ir vienkrāsains...

Vai esat pārdzīvojuši kādas krasas izmaiņas krāsu izvēlē?


Pēdējo reizi labojis zeloco Piektdiena Jūlijs 18, 2008 11:42 am; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Mazais
fabric
fabric
Mazais


Number of posts : 252
Age : 32
Location : supernova
Registration date : 22.09.07

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Ceturtdiena Jūlijs 17, 2008 12:46 pm

Izvēlos pēc garastāvokļa un laika apstākļiem.
Es vienmēr visu saskaņoju.
Nekad nevelktu neabilstošu krāsu/materiāla/izskata apģērba gabalus.
Kosmētiku ari vienmēr pieskaņoju.
Atpakaļ uz augšu Go down
Kawaii_nora
thread
thread
Kawaii_nora


Number of posts : 92
Age : 27
Registration date : 23.06.08

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Ceturtdiena Jūlijs 17, 2008 1:13 pm

Mana Krāsu izvēle mainās pēc Garastāvokļa :]
Visparībā Es vienkārši miksēju visas Varavīksnes krāsas kopā & skatos, kas sanāk Wink
Bet sanāk, ka katru nedēļu Man ir kādas krāsas periods, pašlaik Dzeltenais Rolling Eyes
Atpakaļ uz augšu Go down
http://melodyfairitale.wordpress.com/
wienna_lee
Tamagothi
Tamagothi
wienna_lee


Number of posts : 193
Age : 36
Location : Neon bubbles
Registration date : 03.08.07

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Ceturtdiena Jūlijs 17, 2008 3:03 pm

Divi varianti - vai nu viena krāsa, tuvi toņi... Vai arī pilnīgi kontrasti.

Izvēle atkarīga tikai un vienīgi no iegribām, teiksim, sagribēju šodien paķēpāties ar zaļajām acu ēnām un apģērbu piedomāju klāt. excited
Atpakaļ uz augšu Go down
https://alternativefashion.latvianforum.net/
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Ceturtdiena Jūlijs 17, 2008 3:16 pm

Bija periods, kad vilku visu pēc kārtas, ka tik vairāk crazy, neskatījos sader/nesader. Gandrīz vispār nevilku melnas drēbes.
Tagad jau vairāk apdomāju savu apģērbu, saskaņoju krāsas, un mēģinu arī pieskaņot kosmētiku. Pēdējajā laikā velkāju daudz melna apģērba, šķit ka melnais cilvēku aizsargā, melnās drēbēs es jūtos labāk.
Bet kā jau te daži minēja, vis atkarīgs no garastāvokļa.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Ceturtdiena Jūlijs 17, 2008 4:38 pm

Manā skapī ir visādi toņi, dominē melnais, zilais un violetais. Bet jā, ir oranžas lietas, rozā lietas, zaļas lietas, baltas lietas, pelēkas lietas, fukcīna lietas, tirkīzzilas lietas, dzeltenas lietas, brūnas lietas, raibas lietas, strīpainas lietas, pumpainas lietas, rakstainas lietas...

Šodien, iepērkoties ar mammu, atkal nonācu pie secinājuma, ka man no viņas atšķirīga gaume. Man patīk savienot apģērbu tā, lai tas izskatītos uz svinīgo pusi, kaut arī audumi ir švakāki, drēbes ar krāsu pleķīšiem un tā tālāk Very Happy

Krāsas izvēlos nevis pēc noskaņojuma, bet pēc savienojuma. Man reizēm pirms gulētiešanas ienāk prātā vēl nebijuši apģērbu savienojumi - es ļoti dažādi mēdzu kombinēt, vilkt kārtu kārtās. Reizēm uzvelku tieši to krekliņu tāpēc, ka esmu izdomājusi, ka labi izskatīsies ar tiem apakšvārkiem savienojumā ar tiem svārkiem un brošu. Un tā tālāk. Man ļoti patīk ģērbties tematiski uz kādu pasākumu, jo tas ir vēl interesantāk - tev jāpanāk konkrēts mērķis, bet tu vari izpausties, cik vēlies stila robežās.

Senāk vilku ļoti dažādas krāsas kopā, jo man patika, kā tās viensotru papildina. Man nepatika saskaņot līdzīgus toņus... tomēr tagad man uznācis tāds bums, ka patīk vilkt vienu krāsu.

Pilnīgi melnā reti esmu saģērbusies. Parasti velku melnu + vienu košu krāsu (zilu, zaļu, violetu, sarkanu, oranžu, rozā).

Un, protams, krāsas vienmēr mainās - tas atkarīgs no tā, kas patīk, un no tā, ko var nopirkt Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Mada
fabric
fabric
Mada


Number of posts : 129
Age : 33
Location : Rīga
Registration date : 14.10.07

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Ceturtdiena Jūlijs 17, 2008 7:20 pm

Es parasti saskaņoju, ko velku. Pieskaņoju arī kosmētiku.
man gan skapī pārsvarā ir melns apģērbs, bet uznāk arī brīži kad gribas uzvilkt kaut ko citā krāsā. Pēdējā laikā melnais ir nedaudz piegriezies, tapēc mēģinu vilkt arī kaut ko citu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Betty
fabric
fabric
Betty


Number of posts : 130
Registration date : 20.04.08

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Ceturtdiena Jūlijs 17, 2008 7:37 pm

Man gluži kā Harajuku... bija laiks kad patiešām bija vienalga...sader/nesader ... ka tik crazy Very Happy tad bija melnais periods... viss melns.. mati melni, drēbes melnas, kosmētika gotiska.. tad nāca pancīgais periods.. vairāk krāsu bet viss tāds trashy...
tagad esmu ērā kad jūtos labi tikai tad ja izejot no mājas viss apģērbs ir labi saskaņots un gaumīgs. un galvenais ka ir pazudis riebums pret rozā... arī papēž-kurpes spēju uzvilkt un pat daru to labprātīgi... tomēr I keep it all kind-a alternative... pašlaik jūtu ka velk uz Loli pusi. Blush
Yay!
krāsas neizvēlos pēc garīgā, vnk ja sagribās tad tumšāki toņi, bet tā pārsvarā tagad nebaidos no nevienas krāsas. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Piektdiena Jūlijs 18, 2008 11:51 am

Un kā ar svinīgiem pasākumiem? Platformene minēja tematiskās ģerbšanās. (starp citu, piekrītu, mans mīļākais ģerbšanās veids ir tematiskais Happy) Vai jūs uzturat visu savā stilā vai "kā mammai patiktu" Very Happy Jāsaka, ka es mēģinu abus apvienot, ja vien prātā neienāk kāda ideja, kuru nevaru neuzvilkt..

Ā u runājot par idejām, jums nav tā, ka gribas vilkt 5 dažādus apģerbus/stilus vienlaicīgi? Man nereti ir problēma, ka es vairākkārtīgi pārģērbjos, jo nevaru izlemt.. :/
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Stihija
fabric
fabric
Stihija


Number of posts : 195
Location : in my place.
Registration date : 12.01.08

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Piektdiena Jūlijs 18, 2008 8:20 pm

pārsvarā ģerbjos melnā un kombinēju klāt kaut ko sarkanu, violetu vai kaut ko vēl. tā, ka par toņu saskaņošanu man nav jāutraucas, bet vienalga cenšostā lai isskatītos interesanti.

uz svinīgien pasākumiem... atkarīgs kāds pasākums. ja tantei dzimšanas diena, tad kādus svārkus un kaut ko tā.. pieklājīgi, bet ja muzikas skolā koncerts, tad pievelku džinsiem blūzīti, uzvelku kurpes un gatavs.
bieži vien sagribās savā garderobē kaut ko tādu, kas mammai nepatiktu, tomēr šķērslis tas nav Very Happy
un ja gribu vilkt vairākus apģērbus reizē, tad vai nu kaut kā salieku viņus kopā vai vienkārši izvēlos, ko vairāk gribētu vilkt un kas būtu piemērotāks.
Atpakaļ uz augšu Go down
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Piektdiena Jūlijs 18, 2008 10:35 pm

Man nav īpaši plaša krāsu izvēle. Balts, melns vai sarkans. Pa retam kāds cits variants. Pārsvarā izvēlos atkarībā no sava garstāvokļa iegribām.
Atpakaļ uz augšu Go down
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Piektdiena Augusts 01, 2008 6:03 pm

Melnā krāsa ir tāda krāsa, kas vienai daļai cilvēku izskatās drausmīgi! Var jau būt, ka es to redzu kaut kā savādāk, bet es nevaru savilkt paralēlas ar kaut kādām cacām un melno krāsu, tāpat kā nevaru savilkt paralēles ar kaut kādiem pokemoniem un melno krāsu, man liekas, ka melnā ir tāda krāsa ar personību un reti kuram vispār piestāv. (Lai vai ko citi mēģina iestāstīt, ka melnais piestāv visiem)
Lai nu kā es ar to nepārforsēju. Man ir ļoti krāsaina garderobe un vasarā arī man uznāk liels krāsu periods, velku visas(protams saskaņojot), ziemā atkal palieku mierīgāka, pārsvarā pāreju uz tumšākiem toņiem, zilo, tumši sarkano, gaišāk sarkano.
Atpakaļ uz augšu Go down
vellata666
thread
thread
vellata666


Number of posts : 93
Age : 32
Registration date : 06.08.08

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Sestdiena Augusts 16, 2008 7:42 am

Krasas diezko neskiroju parsvaraa melns sarkans un zals...bet visbiezaak viscaur melns...(pa reizei pielieku klat kadu akcentu...tur orandzas kurpes ...kkadas krasainas koka krellites..utt...)
man istabaa ir divi skapji vienaa melnas drebes (kurs ir paarpildiits) un otraa krasainaas(tads pustuks skapja saturs)
nu parasti censos saskanoti apgerbties beet uznaak tadas dienas kad uzvelku muguraa kas pa rokai...beet nju jaa...
izmainas krasu izvelee?? khmm domaaju nee...visu laiku pieturos pie melnas sarkanas un zalas kraasas...
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Pirmdiena Augusts 18, 2008 12:40 am

Man vispār it kā nešķiet, ka mans skapis būtu pārpildīts ar melno, jo pietiek arī daudz citu jauku krāsu, bet katru reizi, kad skapī kaut ko nevaru atrast, jo viss ir kā tāds melns tukšums...sāku apšaubīt to. Tad nu, secinu, ka visdrīzāk melnā ir dominējošā. Man patīk un piestāv, bet nēsāju tik bieži, ka katru reizi, kad tieku no tās vaļā un uzvelku kaut ko citu, uzlabojas garastāvoklis. Vēl man ļoti patīk zaļā un violetā krāsa. Nepiestāv nekas raibs, balts...un dažreiz šķiet, ka arī sarkanā krāsa, jo man ir sarkani mati un izskatos muļķīgi, ja ir arī sarkana augša, vismaz man tā liekas, varbūt arī nē.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Pirmdiena Augusts 18, 2008 11:19 am

Citēt :
...sarkanā krāsa, jo man ir sarkani mati un izskatos muļķīgi, ja ir arī sarkana augša, vismaz man tā liekas, varbūt arī nē.

Es parasti velku zilas bikses... Tad uzreiz mati izceļas..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
phantasmagoria
sketch
sketch
phantasmagoria


Number of posts : 8
Age : 32
Location : Rīga
Registration date : 17.08.08

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: krāsa   Krāsas apģerbos Petite13Trešdiena Augusts 20, 2008 11:45 pm

manu skapi pārpilda humpalās pirkto melno drēbju kaudzes. cita krāsa atrodama tikai kaut kur skapja aizmugurē, lai netraucē.
melns - mana krāsa. un, ja godīgi, man ir vienalga man piestāv vai nē, jo man vienalga, ko par mani domā citi. ne jau viņiem mani mīlēt un sildīt.
krāsa tiek pieskaņota pie garastāvokļa, kas ir man raksturīgs.
Atpakaļ uz augšu Go down
wraa
thread
thread
wraa


Number of posts : 93
Age : 34
Location : Town Called Malice
Registration date : 14.01.08

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Ceturtdiena Augusts 21, 2008 11:17 am

Uff.. Man ir bijuši daudzi un dažādi krāsu periodi. Arī viss-melnā ir izdzīvots, bet tas jau bija sen sen.. Tad vēl pirms pāris gadiem bija violetais periods, ir bijis arī sarkanais periods, bet tagad izdzīvoju balto periodu, kas man kā prakstiskajam latvietim, kurš vienmēr baltu krāsu ir gānījis par nepraktisku, ir savādi. Bet man patīk. Mūždien stabilā starpperiodu krāsa ir brūnā, kurā es laikam jūtos visērtāk.
Apģērbus izvēlos.. pēc noskaņas, kas man tajā brīdī valda galvā. Katrā ziņā ļoti bieži nespēju atrast to īsto ietērpu, kurā justos kā savā ādā, līdz ar to apģērbšanās man prasa ļoti daudz laika. Bieži vien es pat naktīs murgoju, ka nespēju apģerbties tā, kā man patīk, līdz ar to kaut ko kavēju (un kavēt ir nāvīgs grēks!) Very Happy
Svinīgos pasākumos es mēdzu diezgan stūrgalvīgi turēties pie sava stila. Labi, es nevilkšu neko pārāk puķainu un raibu, pieturēšos pie divām krāsām (no kurām viena būs melna), būšu pārsaskaņota līdz riebumam, bet.. apģērba gabali tā vai tā būs maksimāli tizli, pie tam vēl kā treknais punkts būs manas milzīgās, Pepijas Garzeķes cienīgās, pēc-kurpēm-NAV-nosakāms-dzimums kurpes. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.last.fm/user/crimsoncure/
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Otrdiena Augusts 26, 2008 11:00 pm

Es pavisam noteikti neizvēlos krāsas pēc garastāvokļa. ¦D Pirmkārt, es parasti velku to, kas ir tīrs un man patīk, tad tam kombinēju klāt ko citu, kas atrodās, lai izskatītos normāli. Otrkārt, ja izvēle ir samērā liela, es diezgan saskaņoju krāsas. Nu, parasti manā apģērbā nav vairāk par 3 krāsām (ja, protams, nav kas raibs uzvilkts (I mean, kaut kas puķains/strīpains or something)).
Bet kopumā.. visbiežāk tas ir melnbalts. :3 Vai melns. Vai balts. Vai arī reizēm kas krāsās neuzkrītošs. (Ikdienā, tas ir.)
Atpakaļ uz augšu Go down
Urban_Fairy
stitches
stitches
Urban_Fairy


Number of posts : 351
Age : 35
Location : Alastona
Registration date : 22.09.07

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Pirmdiena Septembris 01, 2008 4:53 pm

Krāsu izvēli nosaka gan garastāvoklis, gan gadalaiks. Pārsvarā patīk melnie, sarkanie, violetie un zaļie toņi. Tumšajos un drūmajos mēnešos dominē melnā krāsa, bet pavasarī zaļā daba sāk mosties arī manā apģērba izvēlē. Baltā krāsa, kas vasarai iespējams ir viena no piemērotākajām karstuma dēļ, nekad nav spējusi ilgi noturēt savas pozīcijas ārpus mana drēbju skapja, jo tā ir krāsa, kas, manuprāt, ne īpaši piestāv baltas ādas īpašniekiem. Sarkanā krāsa nepieciešama, kad pietrūkst enerģijas, turpretī melnā, pēc manām domām, ir ne tikai aizsargājoša un svinīga, taču arī ļoti praktiska, it īpaši saskaņojot ar brūno un nadaudz zaļo, kas lieliski piederās Latvijas tumšajām rudens pēcpusdienām. Rolling Eyes
Atpakaļ uz augšu Go down
Marionette
needles
needles
Marionette


Number of posts : 35
Age : 32
Registration date : 08.09.08

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Pirmdiena Septembris 08, 2008 4:22 pm

Man savukārt patīk vilkt melnas krāsas drēbes ar kādu košu akcentu,piemēram ar dzeltenu
Ja runa iet par krāsu savienojumiem,tad vislabākie,manuprāt,ir -ābolu zaļš ar tirkīzzilo un violetais ar sarkano.Iedvesmojoši!
Atpakaļ uz augšu Go down
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Ceturtdiena Novembris 26, 2009 9:44 pm

Manā skapī valda visādas krāsas, bet es nekad nevelku uz dullo, vienmēr saskaņoju drēbes un izdomāju tērpus jau iepriekšējajā dienā cat bet ikdienā es ģērbjos diezgan vienkārši, un tām drēbēm īpašu saskaņu nevajag albino
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Ceturtdiena Novembris 26, 2009 11:33 pm

mans skapī visvairāk ir melnu drēbju,man jau māte brēc, ka lai vienreiz nopērku kko košu. Very Happy
pārsvarā kombinēju ar sarkano,vēl kāda lupata ir pelēkā krāsā.
Atpakaļ uz augšu Go down
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Piektdiena Novembris 27, 2009 10:09 pm

kādreiz man ar bija tendence uz melno x sarkano, bet lēnām šīsdrēbes izzūd un skapi iekaro varavīksne giggle
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
Viesis
Viesis




Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Piektdiena Novembris 27, 2009 11:28 pm

laikam beznosacījuma reflekss- diezgan tumšs Very Happy pelēks, zaļš, brūns, melns. pa retam šis tas sarkans vai violets.
Atpakaļ uz augšu Go down
Kvadrika
needles
needles
Kvadrika


Number of posts : 28
Age : 37
Registration date : 09.09.09

Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13Piektdiena Novembris 27, 2009 11:43 pm

Man prakstiski visas drēbes ir tikai melnas. Gan patīk, gan nevaru saņemties uz ko košāku - nobīstos, ka nevarēšu saskaņot, ka neizskatīsies labi... A tā - melns iederās vienmēr un visur. Otra krāsa kas ļoooti patīk ir zaļā, tā vairāk aksesuāros.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Krāsas apģerbos Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Krāsas apģerbos
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Dalamies iespaidos-
Pāriet uz: