AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Krāsas apģerbos

Go down 
+21
Kvadrika
Nihil
CrazyKonata
Marionette
Urban_Fairy
Youko
wraa
phantasmagoria
Paranoid.
vellata666
romance
valante
Stihija
Betty
Mada
platformene
Harajuku_girl^^
wienna_lee
Kawaii_nora
Mazais
zeloco
25 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Krāsas apģerbos - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos - Page 2 Petite13Piektdiena Novembris 27, 2009 11:59 pm

man pēdējā laikā viss ir:
1. zilzaļš
2. melbalt svītrains vai sarkan-balt svītrains


un cenšos, kopš vakardienas, atgriezties loli drēbēs. tumšās sezonas biedēja, kādu laiku atteicos no svārkiem, bet tā vairs NEVAR.


Pēdējo reizi labojis platformene Sestdiena Novembris 28, 2009 10:38 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

Krāsas apģerbos - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos - Page 2 Petite13Sestdiena Novembris 28, 2009 1:18 am

mīļākie toņi ir zilie :] daudz melnu krāsu..mēģinu jau arī saskaņot, ļoti patīk rūtainas, strīpainas un visādas inčīgas lietiņas ;D interese korsetes, svarki, kleitas, bikses ar diezgan izvēlīga, nekad nepērku džinsu bikses :/
numm..bet daudzkas, nevēlos daudz rakstīt ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
eleven
fabric
fabric
eleven


Number of posts : 124
Location : Beyond The Time
Registration date : 23.11.09

Krāsas apģerbos - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos - Page 2 Petite13Sestdiena Novembris 28, 2009 3:21 pm

Es pēdējā laikā nēsāju visu pelēcīgu vai tādu patumšāku alien
Atpakaļ uz augšu Go down
Betty
fabric
fabric
Betty


Number of posts : 130
Registration date : 20.04.08

Krāsas apģerbos - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos - Page 2 Petite13Sestdiena Novembris 28, 2009 6:06 pm

aii es vispār esmu novirzīijusies no alternative. Very Happy
kkādas modes lietas sabāzušās manā skapī. protams esmu vēl uz melno un pelēko bet nuu... uniformas stila jacinjas, āda, glamūrīgas kleitas...
bet nu rozā vēl neesmu sākusi ģērbties Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
eleven
fabric
fabric
eleven


Number of posts : 124
Location : Beyond The Time
Registration date : 23.11.09

Krāsas apģerbos - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos - Page 2 Petite13Sestdiena Novembris 28, 2009 6:22 pm

Glamūrs a.k.a Saldais otrais es Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Krāsas apģerbos - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos - Page 2 Petite13Sestdiena Novembris 28, 2009 10:39 pm

hihi, betty, laikam visiem uznāk šāds periods ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Betty
fabric
fabric
Betty


Number of posts : 130
Registration date : 20.04.08

Krāsas apģerbos - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos - Page 2 Petite13Sestdiena Novembris 28, 2009 10:44 pm

Ai es nezinu. Nezinu vai pāries. Very Happy bet nu modi pati veidoju, tas vismaz palicis no vecajiem laikiem. pakalj nevienam neskrienu.
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Krāsas apģerbos - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos - Page 2 Petite13Sestdiena Novembris 28, 2009 10:55 pm

Very Happy arī tas ir labi. viss ir labi. bet man liekas, ka vecās saknes nekad nepazūd - paies daži gadi, un tāpat tematika, kādi mazi fragmenti atgriezīsies, jo, ja senāk esi sapratusi, ka alternatīvais ir tavs stils, tas vēlāk tik un tā laiku pa laikam uzpeldēs. un es nedomāju kā agrāk, vai arī ar "es šito vilkšu, lai būtu stilīga" u.tml., bet vairāk ar visiem tiem "tumšajiem" domu gājieniem un tvērieniem pēc kaut kā eleganta..
bet dažādi jau. īstenībā, manuprāt, vienkārši ir tā, ka, ja tu kaut ko izsecini kā savu, tā kripatiņas paliek uz visu mūžu. Jo tas vienkārši ir tavs. Bet es jau nevaru spriest par to, kas tieši ir tavs. Es laikam šobrīd īstenībā tikai runāju par sevi un par to, kāpēc ikdienā pa retam tikai var redzēt, cik īstenībā man ļoti patīk viss gotiskais ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

Krāsas apģerbos - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos - Page 2 Petite13Sestdiena Novembris 28, 2009 11:38 pm

jā, agrāk arī aizrāvos (bet ne tik ļoti, mamma neļāva). un kā jau esvisu laiku fanoju par anime, alternatīvais stils mani piesaistija, betes neizjutu tik lielas alkas, kādas man ir tagad ģērbties tik tiešām savādāk nekā citi. Laikam es sāku jukt prātā no Latvijas apsēstībasar ''modi'',seksīgumu,vēlmi izskatīties vecākam un pārēmjiem mēsliem pēc kā visas meitenes ģērbjas vienādi.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
eleven
fabric
fabric
eleven


Number of posts : 124
Location : Beyond The Time
Registration date : 23.11.09

Krāsas apģerbos - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos - Page 2 Petite13Svētdena Novembris 29, 2009 7:39 pm

Es skapī atradu old drēbes, bet cik zinu man vienmēr ir bijuši tādi džemperi nu opja stilā Very Happy bet tā pārsvarā nēsāju visu kas ir pieguļoš un apsīlēts Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
5FF
fabric
fabric
5FF


Number of posts : 195
Age : 32
Registration date : 26.12.07

Krāsas apģerbos - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos - Page 2 Petite13Pirmdiena Novembris 30, 2009 11:04 am

uh, sen nekas nav rakstīts.... anīvaij, man patīk zemes toņi, tādi itka netīri, visvairāk man iefascinē krāsa, kas ir tumšas un gaišas vienlaicīgi. un ja par ģērbšanos, tad man patīk ideja "you don't need to look fresh to think fresh".
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Krāsas apģerbos - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos - Page 2 Petite13Pirmdiena Novembris 30, 2009 12:07 pm

Hah, man pēdējā laikā pilna galva piebāzta ar steampunk idejām, attiecīgi pēdējā laikā krāsa manās parpalās - brūns, melns, krēmkrāsas un zilzaļš (akcentam!)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Betty
fabric
fabric
Betty


Number of posts : 130
Registration date : 20.04.08

Krāsas apģerbos - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos - Page 2 Petite13Pirmdiena Novembris 30, 2009 8:57 pm

Platformen, tu runā gluži par mani. Very Happy
Mani ja godīgi īpaši nesaista ne ūber lolita, nedz arī steampunk. manējais ir gotiskais. Viktorijas laika tērpi heart , aristokrātiskais bālums un melns melns melns. Es zinu ka iepriekšējā dzīvē biju viena no tām superskaistajām aristokrātu dāmām. Un man pat ir aristokrātu asinis. So.. tas ir vnk made for me. Very Happy
labi beigšu spamot.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Krāsas apģerbos - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos - Page 2 Petite13Pirmdiena Novembris 30, 2009 9:29 pm

Agrāk biju baigā modes pakaļskrējēja, laikam kompleksi no pusaudžu gadiem, kad gribējās būt tādai pat, kā pārējās. Tad patika viss, kas krāsains, jo sevišķi zeltīti spīdīgs... lakādas kurpes uz augstiem papēžiem, mākslīgie dimantiņi... gaiši zilā, gaiši brūnā krāsa.
Tagad pavisam citāda man tā gaume. Dominējošā krāsa ir melnā, uz kuras lieliski izcelt sudrabu un citus sudrabspīdīgos metālus (gredzeni, ķēdes), savukārt klāt lieku zilo, sarkano vai balto. Parasti vienā outfitā cenšos sakombinēt ne vairāk kā divas krāsas. Ikdienas vienkāršā klasika - melnas džinsa bikses, balts topiņš, pa virsu melna, īsa jaciņa, lai topiņa baltumu var mazliet redzēt, un baltas kurpes. Tā teikt, lai baltais (vai jebkura cita no manām mīļākajām krāsām) itin visos auguma līmeņos parādītos.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

Krāsas apģerbos - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos - Page 2 Petite13Pirmdiena Novembris 30, 2009 10:36 pm

manā skapī var atrast visu, man patīk mode, gan alternatīvā, gan cacu.
Dīvaini vai ne? Bet man patīk visa šī cacīgā glamūrīgā padarīšana (man tas šķiet sievišķīgi), laikam dzīvojot pasaulē, kur valda šādas cacas, man jau viņu mode ir vienkārši asinīs giggle bet protams esmu vergs japāņu ielas modei
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
Sponsored content





Krāsas apģerbos - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Krāsas apģerbos   Krāsas apģerbos - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Krāsas apģerbos
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Dalamies iespaidos-
Pāriet uz: