AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Vakances

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
Selene
stitches
stitches
Selene


Number of posts : 470
Age : 32
Registration date : 09.09.07

Vakances Empty
PostTēma: Vakances   Vakances Petite13Pirmdiena Augusts 11, 2008 3:06 am

Vajag palīdzību. 16 gadus veca muļķe,pfu, skolniece nevar atrast darbu un nezin, kurā pavedienā lai šādu topicu ieliek(un vai vispār vajag, lol). Viens no mīnusiem ir tāds, ka man nav iepriekšējas darba pieredzes un visu kruto izglītības papīrīšu, un kā jau mēs visi zinām, mūsdienās - jo vairāk šo papīrīšu/dokumentu, jo lielākas iespējas dabūt labāku darbu un labāku samaksu. B variants - tev nav šādu papīrīšu, bet ir dotības un esi vajadzīgs darba devējiem, un tev labi maksā...okei, tas bija offtopicā, sorry.

Daudzas naktis es, iesācēja, esmu meklējusi darbu netā, taču neko jēdzīgu neesmu atradusi. Tagad griežos pie jums ar lūgumu man ieteikt kādu labu vietu, kur iet strādāt mācību laikā un kur labi maksā(vismaz 180Ls ;_Wink Varbūt kādai jūsu paziņai vajag palīdzību šajā ziņā, or smth...

Maybe ir dumji veidot šādu topicu..es nezinu, man nāk miegs, un negribas domāt...ja ir, tad nu lūdzu mīļie admini - delete this lame ass topic. A ja ne, tad - halp!!!
Vajag darbu Centrā, lai iespējams saskaņot ar mācībām un normālu algu.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://red-passion.deviantart.com/
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Vakances Empty
PostTēma: Re: Vakances   Vakances Petite13Pirmdiena Augusts 11, 2008 12:06 pm

Hahah Very Happy welcome to the club. es ar visu darba pieredzi nevaru atrast...
ir tikai viena probleema - paaraak augstas prasiiibas (man).

vari iet ielaas fleirejus daliit... tur maksaaja ap 200 par straadaashanas laikiem gan nezinu..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Vakances Empty
PostTēma: Re: Vakances   Vakances Petite13Pirmdiena Augusts 11, 2008 3:46 pm

Pievienojos, jo man ir tāda pati problēma. Arī nav nekādas darba pieredzes un tā. Par algu nav man vairāk vai mazāk vienalga, protams, galīgi par grašiem nestrādāšu, bet tas darbs vairāk tā...nepatīk vecākiem uz kakla sēdēt, vajag taču pašai arī sākt kaut ko darīt. Very Happy Viens gan - JEBKURU darbu nedarītu, un vajag arī tā, lai var ar skolu apvienot.
Atpakaļ uz augšu Go down
Black Angel
thread
thread
Black Angel


Number of posts : 88
Age : 36
Registration date : 07.04.08

Vakances Empty
PostTēma: Re: Vakances   Vakances Petite13Otrdiena Augusts 19, 2008 7:59 pm

vispār jau nav tā, ka bez iepriekšējas darba pieredzes neko nevar atrast - vajag tikai rakt.. es arī šovasar savu pirmo reālo darbu atradu būdama bez pieredzes, tā ka iespējams tas ir! Happy
liku sludinājumu iekš ss.lv .. tgd laimīgi strādāju nozarē, kurā arī mācos. Very Happy

njā, piekrītu, ka skolēnam visvieglāk būtu tikt par kkādu anketētēju, reklāmas lapiņu dalītāju, degustāciju vadītāju vai kko tamlīdzīgu - tie parasti var arī pēcpusdienās + vakaros strādāt.. turklāt vienīgais, ko prasa - būt komunikablam Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Vakances Empty
PostTēma: Re: Vakances   Vakances Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Vakances
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Resursi :: Latvija-
Pāriet uz: