AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Kur atrast...

Go down 
+2
monta
ewucew
6 posters
AutorsZiņojums
ewucew
thread
thread
ewucew


Number of posts : 66
Age : 32
Registration date : 18.02.08

Kur atrast... Empty
PostTēma: Kur atrast...   Kur atrast... Petite13Piektdiena Novembris 28, 2008 1:43 pm

Jautāju tiem,kas zin labāk,jo neesmu no Rīgas.. kurās vietās Rīgā var atrast kerzus? (zinu tikai dažas vietas) un platformu zābakus (bez papēža? ) Sad Yay!
Atpakaļ uz augšu Go down
monta
needles
needles
monta


Number of posts : 33
Registration date : 25.12.07

Kur atrast... Empty
PostTēma: Re: Kur atrast...   Kur atrast... Petite13Piektdiena Novembris 28, 2008 2:13 pm

Par platformu zabakiem zinu ka Dominā ir firmas new Rock zabaki, bet tie ir dargi, un parasti neizraisa simpatijas, kerzas var nopirkt daudz kur, piemeram punk.lv tad vel origo kioska stils M, un cik zinu vel ir tads veikals patriots, tur ari ir kerzas.
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Kur atrast... Empty
PostTēma: Re: Kur atrast...   Kur atrast... Petite13Piektdiena Novembris 28, 2008 2:15 pm

Es savas kerzas pirku veikalā pretī Barona Centram, saucās Milano. Cik zinu, tur ir pārsvarā (jeb tikai?) Steel. Maksāja 64 laikam, gadu atpakaļ. Cenu pieminēju, jo man šķiet, ka Patriotos ir pavisam citi, ne Steel, un tie vismaz kādu laiku atpakaļ maksāja krietni mazāk, varbūt pat zem 50, neatceros.
A par platformenēm - nets, nets un vēlreiz nets. Latvijā, pat ja ir, tad ar uzcenojumu un izcili pretīgas.
Atpakaļ uz augšu Go down
Urban_Fairy
stitches
stitches
Urban_Fairy


Number of posts : 351
Age : 35
Location : Alastona
Registration date : 22.09.07

Kur atrast... Empty
PostTēma: Re: Kur atrast...   Kur atrast... Petite13Piektdiena Novembris 28, 2008 4:31 pm

Es vnm esmu pirkusi kerzas iekš Punk.lv. Pēdējā laikā tur ir tikai Steel, taču ir iespēja pasūtit Undercover arī.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Kur atrast... Empty
PostTēma: Re: Kur atrast...   Kur atrast... Petite13Svētdena Novembris 30, 2008 5:29 am

Ehh... laikam man ar jaasanjemas un kaadreiz jaanopeerk proper kerzas... tad atlektu dilemma par apavu izveeli Very Happy

Ir viena bodiite arii centraaltirguu, tik tur bez zinaashanas ikai klejojot to var atrast..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Urban_Fairy
stitches
stitches
Urban_Fairy


Number of posts : 351
Age : 35
Location : Alastona
Registration date : 22.09.07

Kur atrast... Empty
PostTēma: Re: Kur atrast...   Kur atrast... Petite13Ceturtdiena Oktobris 08, 2009 12:29 am

Tā kā šajā topikā ir runa par kerzām, negribējās taisīt jaunu tēmu. Gribu pajautāt vai kāda nezin veikala punk.lv darba laikus? Ir doma braukt pakaļ sen gaidītām kerzām, bet tā kā neesmu no Rīgas, negribas aizbraukt pa tukšo. Varbūt kāda zin - veikals vispār strādā sestdienās?
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

Kur atrast... Empty
PostTēma: Re: Kur atrast...   Kur atrast... Petite13Ceturtdiena Oktobris 08, 2009 7:47 pm

neatceros, bet manuprat nestrada mazie veikali..svetdienas tiesham ne, jo ir gadijies, ka aizbraucu un ciet lol xD es pirku Origo Stils M..vel Centraltirgu ari ir redzets, Milano veljoprojam laikam bij,kkad nesen skatijos..
Atpakaļ uz augšu Go down
Urban_Fairy
stitches
stitches
Urban_Fairy


Number of posts : 351
Age : 35
Location : Alastona
Registration date : 22.09.07

Kur atrast... Empty
PostTēma: Re: Kur atrast...   Kur atrast... Petite13Ceturtdiena Oktobris 08, 2009 10:39 pm

Nu ja. Laikam labāk lieki neriskēt, jābrauc darba dienā Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Kur atrast... Empty
PostTēma: Re: Kur atrast...   Kur atrast... Petite13Piektdiena Oktobris 09, 2009 3:55 pm

uzzvani vinjiem: links vai aizsit e-pastu
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





Kur atrast... Empty
PostTēma: Re: Kur atrast...   Kur atrast... Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Kur atrast...
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Kur atrast ^^
» Kur atrast piegrieztnes?

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Resursi :: Latvija-
Pāriet uz: