AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Mīļākās filmas

Go down 
+20
Nemesis
Shirohime
Dead Art
platformene
Suigintou
kjeepa.nr88
maga
Nihil
violetta
Kawaii_nora
Betty
zeloco
Marionette
Stihija
Urban_Fairy
Mada
Youko
Selene
Paranoid.
romance
24 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3
AutorsZiņojums
Kawaii_nora
thread
thread
Kawaii_nora


Number of posts : 92
Age : 27
Registration date : 23.06.08

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Piektdiena Marts 08, 2013 9:27 pm

Iedomājos papildināt rakstu ar pāris mīļākajām filmām, kuras pavirši pārskatot te nepamanīju, bet tās ir populāras :

o The Virgin Suicides, skaista un interesanta filma, arī grāmata, tādas mistiskās piepilsētas ~sajūtas~, lieliska mūzika un...ugh, esmu noskatījusies/pārlasījusi neskaitāmas reizes, bet joprojām esmu kā apsēsta.

o Moonrise kingdom, līdzīga citām Wes Anderson filmām, bet ļoti mīlīga, skaisti dabasskati, mazliet pretencioza un sterila, bet tas tieši piestāv.

o Visas Studio Ghibli un Hayao Miyazaki anime filmas, īpaši Gariem līdzi , Kiki piegādes serviss un Totoro. Skaistas, mīlīgas un emocionālas, klasika, mīļākās kopš bērnības, nopietni, ja nu kāds nav redzējis JĀREDZ.

o Ne gluži filmas, bet izcili vienas sezonas seriāli par pusaudžu dzīvi deviņdasmitajos - My So-Called Life un Freaks&Geeks. Pēdējo reizi skatījos rudenī, bet, joprojām atceros, es parasti neciešu seriālus, bet šie ir skatīšanās vērti. Tagad, kad modē ir grunge un 90-tie ir risks tikt uzskatītam par hipsteru šos skatoties, bet whatever...


Ir vēl neskaitāmi daudz, bet šīs ir mīļākās.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://melodyfairitale.wordpress.com/
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Piektdiena Marts 08, 2013 11:10 pm

Kawaii_nora - tu esi redzējusi Donnie Darko? Man liekas, ka tev varētu patikt c:

Moonrise Kingdom ir manā to watch listē c: Vislaik kaut kā atliekas..
Un VS bija awesome.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Piektdiena Marts 08, 2013 11:24 pm

Kawaii_nora high five par "Virgin Suicides". Esmu kritusi uz nelaimīgajām beigām un šīs filmas nobeigums ir viens no mīļākajiem. Kā arī iet pie sirds pats stāsts, tā varētu teikt, ka tā ir apsēstība, kas rodas.
Atpakaļ uz augšu Go down
Kawaii_nora
thread
thread
Kawaii_nora


Number of posts : 92
Age : 27
Registration date : 23.06.08

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Sestdiena Marts 09, 2013 5:08 pm

Es neesmu redzējusi Donnie Darko, bet esmu par to dzirdējusi!
Būs jāpievieno savam bezgalīgajam must see sarakstam bunny
Atpakaļ uz augšu Go down
http://melodyfairitale.wordpress.com/
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Ceturtdiena Maijs 02, 2013 7:14 pm

No vismīļākajām filmām, laikam augšgalā ierindojas:
Svīnijs Tods, Secret window un visas pārējās jebkādas filmas ar Džoniju Depu vai filmas, kuru autors ir Tims Bērtons. Kaut vai Frankenvīnijs bija laba melnbaltā animācijas filma heart
heart atsevišķas filmas ne aktieru, re;zisoru, bet tieši tēmas dēļ vai tamlīdzīgi:
"Donny Darko" (skatījos 5-os no rīta), diezgan aizraujoša, atkal uzdzina smeldzi
heart "Home room" - filma ar diezgan lielu jēgu un visādām dvēseles atkāpēm par dzīvi. Skatīta vairākkārt.
heart tādas komēdijas vai šausmu žanra smieklīgās filmas kā "Ginger snaps" par divām nūģīgi it kā gotiskām māsām, kur viena tiek sakosta un notiek visādi forši piedzīvojumi skolā vai arī vēl filma "Lampoons: Senior trip" - īpaši mīļa šī Lampūnu daļa, varbūt jēli, bet ir par ko pasmieties.
heart "Elvira: Mistress of the dark" - patīkama filma, rada noskaņu.
heart Noteikti slavenā "Requiem for a dream" - filmu skatījos naktī un biju bezemociju stāvoklī. Vispār nekādu sajūtu. Kaut kāda apjausma nāca par dzīvi, ko nevar izteikt vārdos.

un vēl citas, kuras diemžēl tagad atcerēties nevaru..
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Sestdiena Maijs 04, 2013 5:16 am

Oh hell yes, Ginger Snaps bija awesomesauce! Nevarēju aiziet gulēt kamēr nebija noskatītas visas daļas heart
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Sestdiena Maijs 04, 2013 2:05 pm

Zeloco - galvenais, ka atkārtoti iedomājos par filmu Ginger Snaps, kad vinreiz 12. tramvajā ieraudzīju tāda izskta meiteni, kā abas māsas būtu apvienotas vienā - tumši brūni sarkanīgi mati, brūni pelēka jaka, soma pār plecu, nav kosmētikas un ko viņa darīja - blenza pa logu un grieza augšzobus pret apakšlūpu - tas ir tas paskats, kad tu skaties uz gaļas gabalu, ko nedabūsi un sāc rīvēt priekšzobus pret apakšlūpu - diezgan vilkatiski excited Twisted Evil
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Sestdiena Maijs 04, 2013 6:54 pm

Citēt :
skaties uz gaļas gabalu, ko nedabūsi un sāc rīvēt priekšzobus pret apakšlūpu
Kā tas ir? Shocked
Tev šķiet, ka viņai tajā brīdī tieši tādas domas prātā bija?
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Svētdena Maijs 05, 2013 11:18 am

Zaptesburka - nezinu, kas viņai galvā bija, bet skats bija aptuveni tāds, kad cilvēks grimst savās domās aiz izsalkuma vai riebuma pret kaut ko vai kādu un rīvē savus priekšzobus pret apakšlūpu, neatkar;igi no tā vai kāds skatās vai nē Very Happy tāda, savā nodabā dzīvojoša meitene izskatījās.

Viens no reti interesantajiem cilvēkiem sabiedriskajā transportā, kas piesaista manu uzmanību. Cits piemērs - pirms dažām dienām redzēju vecu sieviņu, ar sirmiem, pusgariem matiem, ļoti, ļoti zilām acīm, sārtām, mazām lūpām un apaļīgiem bet ne resniem, tomēr nokarājušies vaigiem. Viņa likās tik... tik dzīvesskaidra un ne skumja, ne priecīga reizē study kā arī viņai bija grumbiņas sejā, ļoti dziļas un daudz, bet par spīti tam, man likās, ka viņa nav tik veca, cik viņai jābūt. Likās, ka viņa ir tāds cilvēks, kurš pārdod mazus puķu pušķīšus tirgū un ka vakaros viņu neviens neapciemo.. Man palika viņas tik ļoti žēl. es zinu, ka aizrunājos daudz, bet.. ir cilvēki, uz kuriem paskatoties un neko nezinot, gribās viņiem pajautāt, vai var ar viņiem parunāt, vai uzzināt vārdu.. ak! heart
Atpakaļ uz augšu Go down
Shirohime
needles
needles
Shirohime


Number of posts : 34
Age : 35
Location : Riga
Registration date : 12.11.12

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Piektdiena Maijs 10, 2013 2:00 pm

pievienoju sarakstam nesen noskatīto American Mary, tāds kā trilleris/drāma ar šizīgiem cilvēkiem, nelegālā ķirurģija, sievietes kas grib burtiski līdzināties lellēm, vampīrmāsas,kas grib tikt sašūtas kopā,sadistiska atriebība mērijas pasniedzējam par izvarošanu,harizmātiska galvenā varone. ohh well šonedēļ vispār filmu vakari mājās, iepazīstu jaunākos 2013. gada gabalus.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Sestdiena Maijs 11, 2013 9:10 am

Oooh, ooh!! izklausās wunderbar... *goes to check out*
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Kawaii_nora
thread
thread
Kawaii_nora


Number of posts : 92
Age : 27
Registration date : 23.06.08

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Trešdiena Maijs 22, 2013 3:56 pm



Submarine, skaista mūzika, nedaudz smieklīga, varbūt arī pretencioza, bet man patīk, Olivers ir tik mīlīgs un ļoti līdzīgs man, hah.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://melodyfairitale.wordpress.com/
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Piektdiena Maijs 24, 2013 9:46 pm

Shirohime - tā Amerikāņu Mērija tiešām laba. Mūzika āsōm. Skatījos, skat;ijos, domāju kur tā aktrise redzēta - tagad ieraudzīju, ka vienā no manām iecienītajām filmām Gingersnaps. Tagad galvā ielipa tā dziesma Want your body.
Atpakaļ uz augšu Go down
nightmarrre
thread
thread
nightmarrre


Number of posts : 56
Age : 24
Location : Teika
Registration date : 28.06.13

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Sestdiena Jūnijs 29, 2013 5:20 pm

Hah,man ar angļu valodu tā pašvakāk nekā jums pārējiem,bet padalīšos arī ar savu filmu listi

-Breakfast at Tiffany's /tiešām satriecoša filma Exclamation /
-Eurotrip
-Hangover III /pagaidām neesmu redzējusi 1. un 2. daļu Crying /
-The Ring un The Ring 2
-Marley and me
-Now you see me /šī man likās tik ļoti satriecoša filma,ka izgāju no kinozāles un domāju,ka es arī tā māku. Very Happy Very Happy /
-Labyrinth
-127 hours /visu gan neesmu redzējusi,bet filma superīga!/
-Wrong turn /visas 5 daļas!/
-Step Up 4 /arī vienīgā daļa,ko esmu redzējusi,bet tā kā šai filmai nav stāsta tad īpaši negrasos skatīties pārējās daļas../
-Legally blonde

Tas arī laikam viss.. neesmu redzējusi n-tās filmas,bet šīs tādas mīļākās. Happy
EDIT: Aizmirsu pievienot ''The Good Son'' man šausmīgi patika,beigas negaidītas.

P.S. Kāds varētu ieteikt kādu psiholoģisku filmu šim vakaram? Happy Gribu kaut ko psiholoģisku noskatīties.


Pēdējo reizi labojis nightmarrre Sestdiena Jūnijs 29, 2013 7:47 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Sestdiena Jūnijs 29, 2013 7:26 pm

Šķiet, ka neesmu šeit postojusi, lai gan- who knows Very Happy

Pārsvarā patīk šizīgas šausmenes vai drāmas, galvenais, ka šizīgas, lai var skatīties un domāt- wtf? Very Happy
Neteiktu, ka tās visas ir manas mīļākās filmas, bet ja es dažas varu skatīties vairākkārt, tad laikam tas liecina, ka man patika.

Dark corners- nezinu kāpēc, bet šī brīža mīļākā filma, redzēta kādas 3 reizes, pēc 1. reizes es meklēju googlē paskaidrojumu, kas tur īsti bija domāts.
Uninvited - interesants šizīgs sižets.
Mirrors -  kādu laiku atpakaļ nereāli patika un arī redzēta kādas 3-4 reizes.
Triangle - it kā nekas īpašs, bet vnk sviestaina filma, kurā es patiešām neiebraucu, kas bija domāts. Very Happy
The ward -  sen nav redzēta, slikti atceros, bet pēc noskatīšanās man šķita baigi kruta.

Varētu nosaukt vēl pāris sen redzētas šausmenes, bet laikam ir tā- ja sen nav redzēts tad nešķiet tik wow kā tad kad tikko noskatos un domāju- tā filma ir tiik laba. Pārsvarā pēc visām šizīgām vai vnk interesanta sižeta šausmenēm ir tāda doma- tā filma ir tiik kruta.
Tā kā ja ir ko ieteikt noskatīties, tad iesakiet Very Happy

Izbrīnījos, ka neviena no Stīvena Kinga filmām man nepatika.

Bija viena interesanta šausmene par puisīti, kas iestrēga astrālajā pasaulē, bet neatceros nosaukumu, ja baigi pacenstos gan jau atrastu.

Norēcos skatoties Scary movie 1- tik labi parodēts Scream. Un jā Hangover 1. daļa bija laba, bet ar katru reizi paliek aizvien boringāk, bet komēdijas ir vnk for fun, man vajag lai filmās ir kkas vairāk par vnk fun. Skatīties jau var visu ko.

Kad baigi par Denu Braunu fanoju, tad Angels and Deamons noskatījos toč kādas 5 reizes.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Svētdena Jūnijs 30, 2013 6:55 am

Man gan daudzas filmas pēc Stīvena Kinga stāstiem patika...
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Svētdena Augusts 04, 2013 8:28 pm

Vispār tāds zolīds apkopojums - kuras filmas ir patikušas un likušās vērtīgas (ja nu kāds var ieteikt ko līdzīgā garā, ļoti priecātos... nupat noskatījos vienu - Blue Velvet - un pēc tam izdzēsu kādu kaudzīti ar filmām, kas vēl bija uz datora - pēc kaut kā laba negribas vairs visādus mēslus skatīties)

Twin Peaks

Blue Velvet

Lost Highway

Donnie Darko

Apt Pupil

Riding The Bullet

Beat The Devil

The Perfect Host

Nightmares And Dreamescapes

Otto Or Up With Dead People
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Svētdena Februāris 02, 2014 5:16 pm

heart Divi vārdi - "Mr. Nobody".
Mīļākās filmas - Page 3 1377882851000-mr-nobody-poster
Filma, kas ne gluži atstāj mēmu, bet tu sāc kustināt smadzenes par to, kā viens sīkumiņš var izmainīt visu. Jeb - kamēr tu neesi izvēlējies, viss ir iespējams un jebkura izvēle būs pareizā. Kā arī - nav jēgas no baidīšanās nomirt, jo būtu jābaidās no tā, ka neesi dzīvojis pietiekami. Ļoti laba filma, manā skatījumā labāka par "Rekviēmu". Bet - arī tēlo Džareds Leto, so....  Yay! 
kas man filmā patika? Pirmkārt, pati doma par izvēlēm un dzīvēm un Visumu (man nekas konkrēti jauns tas nav, jo es par to domāju jau n-tos gadus un lai gan man ir pāri divdesmit, es jūtos savā prātā kā traka 50-gadīga kaķu dāma), kā arī - filmai treknu vizuālo plusu piešķir tas, ka galvenajam varonim dažādos vecums ir piemeklēti dažādi izskatā līdzīgi aktieri, vismaz, labāk nekā citās filmās tas redzēts.


Pēdējā laikā k-teātros noskatījos šādas filmas:

 heart "Kerija".  Nu, gaidīju ko vairāk - psihopātiska māte un meita, kura beigās izrēķinās ar visiem savā skolā - nekas neparedzams, bet gribējās vairāk dziļāku jēgu vai action.

 heart  "Oldboy". Mani komentāri? Khmm. Kinoteātrī es skatījos Holivudas versiju. Pirms tam mājās oriģinālo. Oriģinālā ir daudzreiz labāka. Ticamības ziņā. Man palika iespaids, ka Holivudas versijā netika daudz kas nostrādāts līdz galam. Oriģinālfilmai viss tik burvīgi pasniegts uz paplātes! Lai nespoilerotu, neteikšu daudz, kāds ir filmas stāsts. Bet - ir cilvēki, kuriem ir vajadzīgi neskaitāmi gadi, lai izkaltu perfekto atriebības plānu citu šantāžai un pēcāk saprāta sagraušanai.

 heart "Sliktais opis". Vienkārši laba filma. Bija par ko pasmieties Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Svētdena Februāris 02, 2014 6:03 pm

Tā vispār noskatījos atkārtoti mājās šādas filmas:


Mīļākās filmas - Page 3 Transamerica-138594
Viena no retajām filmām par man personīgi tuvu tēmu.



Mīļākās filmas - Page 3 Tt0493464



Mīļākās filmas - Page 3 Gods-must-be-crazy
Nekas supersmieklīgs, bet nu tā - stāstiņš par diviem puikām, kuri pazaudējas Āfrikā (?) Tam visam pa vidu viņu zemē atlido smalka sieviete kopā ar vīrieti.
Tā nu šai lēdijai jāiemācās pierast pie neērtībām Very Happy
un kaut kā viss atrisinās - tēvs atrod abus bērnus, mis Žurnāliste satuvinās ar savu mačo veci Very Happy


Mīļākās filmas - Page 3 The-Imaginarium-Of-Doctor-Parnassus
patika un patiks vizuālais noformējums. Kā arī - tur ir Džonijs Deps. Ja tur ir Deps, šī filma automātiski nonāk manā skatīšanās sarakstā Very Happy



Mīļākās filmas - Page 3 The%20Fifth%20Element
"Piekatais elements". Mājīga filma..



 heart Tā vispār ir atskatītas vairākas filmas, bet visas neatceros. Šodien, jau 3. reizi vispār noskatījos "Ginger Snaps", bet vakar iemetu aci graujošajā "American Mary" (kur tēlo tā pati Katherine Isabelle). Par pēdējo filmu - man patīk, ka šīs filmas veidošanā galveno roku pielika Soska Sisters jeb Twisted Sisters. Frīkainās māsas  excited 
ja rudenī ap veļu laiku skatījos Helovīntaunu, tad pavasarim nākot jāskatās atkal "Party Monster". Par šo filmu vispār atsevišķs stāstiņš - pēc noskatīšanās abi ar draugu visādi saģērbušies devāmies naktī klaiņot pa pilsētu pa nezināmām ielām un rajoniem. Viss jau būtu labi, ja mūs neaprietu privātmāju suņi Very Happy
 heart Tas tā nu arī viss. Iemetu dažreiz aci vecajās filmās kā "Dumb& Dumber".


Un ar nepacietību gaidu
"Maleficent"!
Mīļākās filmas - Page 3 Angelina_jolie_in_maleficent_2014-1400x1050
Beidzot! Kāds ir ķēries klāt arī ne tiem labsirdīgākajiem pasaku tēliem. Maleficent man nav bijis aktuāls tēls, bet gan jau pēc noskatīšanās kļūs - kā tas parasti notiek, kad pēc labas filmas noskatīšanās iejūtos uz kādu laiku kādā no tēliem  flower
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Svētdena Februāris 02, 2014 8:45 pm

Silti iesaku "Mr. Nobbs" un "the Help". No pēdējā laikā skatītajām šīs noteikti ir favorīti c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13Ceturtdiena Aprīlis 03, 2014 12:14 pm

Mīļākās filmas - Page 3 Aae00

Tiem, kam patīk tādas filmas kā "Amerikāņu Mērija", "Dead hooker in a trunk" vai kā tamlīdzīgi, bez šaubām patiktu arī šī filma "ALL ABOUT EVIL". Tā nav filma tikai par divām dvīnēm - slepkavām. Pamatā varētu teikt, ka tā ir mājas-noskaņas filma ar samērā normāliem specefektiem par to, kā maza meitenīte grib būt liela zvaigzne. Filma iesākas ar neveiklu dziedāšanas ainu, kas liek saprast, ka tam bērnam vienkārši nav talanta  Rolling Eyes 

vēlāk rāda jau laiku mūsdienās, kad Debora, strādā aizgājušā tēva kinoteātrī kā popkorna pārdevēja utml., bet kad ierodas cita, daudz vecāka sieviete, kura grib pārdot to kinoteātri un sadalīt naudu ar Deboru, Debora to sievieti nogalina. Un viņai tas iepatīkas. Kļūdas pēc vecais mr. Twiggs novērošanas kameras ierakstu ar tikko notikušo projicē pirms īstās filmas sākuma. Skatītājiem iepatīkas redzētais, jo viņi domā, ka tas ir meistarīgi, speciāli izveidots svaigs ekranizējums (kkā tā). Un tā aizsākas viņas - Deboras kā filmu  veidotājas "karjera". No nepārliecinātās jaunās sievietes viņa pārvēršas asinskārā, ļoti iznesīgā personībā. Viņa ņem savā paspārnē divas dvīņu māsas, uz ielas sastaptu zagli, vēl ir tas mr. Twiggs, kurš pārdod biļetes un projicē filmas. Tā viņi uzņem tādas kā īsfilmas, kurās itkā meistarīgi ar "specefektu palīdzību" nogalina cilvēkus, bet ko viņi dara - viņi viņus nogalina pa īstam, bet skatītāji to neuzzin līdz filmas beigām.

Lai pārāk nespoilerotu, teikšu ka tajā filmā ir viss - sarkastisks humors, ļaunās dvīņu māsas, trakais čalītis no ielas, vecs traks kraķis (khēm, mr. Twiggs), protams, ar sevi pārņemtā jaunizceptā kino industrijas zvaigzne Debora, tur ir pat drag queens, ļoti daudz asiņu utt.
Tā man likās tāda tipa filma kā Party Monster, pēc kuras gribas doties ārā, traki pārspīlēti saģērbjoties un pabiedēt garlaicīgos cilvēkus Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Mīļākās filmas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mīļākās filmas   Mīļākās filmas - Page 3 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Mīļākās filmas
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 3 no 3Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Steampunk filmas
» Neratnas filmas :P

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Offtopiks :: Media-
Pāriet uz: