AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Grāmatas

Go down 
+17
Veronika
durklle
valante
Black Angel
Shade_de_Monesko
Stihija
Kawaii_nora
Youko
Selene
violetta
Harajuku_girl^^
Urban_Fairy
Betty
Ningyo
Paranoid.
zeloco
romance
21 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Ceturtdiena Janvāris 01, 2009 10:46 pm

"Bet nu, es varu paredzēt, ka tur ir daudz liekvārdības. Lai dzīvo grafomānija! Very Happy"

Oh noes! Mans lielākais grāmatu bieds D:

Selene - +1 par mehānisko apelsīnu

Laikam jāpievieno arī Ursulas de Gvinas "Jūrzemes burvis" Tāds psihadēlisks fantasy.. man patika...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Piektdiena Janvāris 02, 2009 9:59 am

zeloco, tev tā Jūrszemes hronika ir?
es kaut kā vairs neapmeklēju bibloteikas un šī iemesla dēļ man ir visai problemātiksi dabūt grāmatas, kas nav pārizdotas. varētu aizņemties no tevis?!
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Piektdiena Janvāris 02, 2009 10:02 am

Citēt :
Kas? Grāmata!
Konkrēti? Pa punktiem. Very Happy
1) Nepameta sajūta, ka kaut kādi "domugraudi"/teikumi vai kā nu kurš to sauc jau bija kaut kur lasīti.
2) Tas izteiksmes līdzeklis bija tāds klišejisks, likās, tā uzspēlēti visa tā grāmata. Tā teikt ar domu sametam kaut ko, lai skan smuki.

Nu bet kā jau teicu nav slikti, pirmajā reizē man dikti patika, bet kad lasīju vēlāk jau vairs ne tik ļoti

Ak, nu jā, bet tur jau tā lieta, ka tieši izteiksmes līdzeklis man likās galīgi NEklišejisks, jo es tiklīdz ķēros klāt grāmatai sāku apskaust rakstnieci par to, cik veiksmīgi viņa tos smukos vārdus izmanto. Very Happy Jo lūk, piemēram jau manis pieminētajam A. Rembo tieši tā ir - sajūta, ka viņš apsēdās pie topošā teksta ar kaudzi smuku vārdu, teikumu un domu sarakstu, un tik visus bāž rindiņās... Tā kā, tas laikam ir ļoti subjektīvi.
Atpakaļ uz augšu Go down
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Piektdiena Janvāris 02, 2009 5:22 pm

Ahh, man dikti patīk lasīt. Parasti man ir vesela čupa ar ''must read'' grāmatām (arī šobrīd), tāpēc lasāmvielas netrūkst. Pārsvarā tie ir kriminālromāni, detektīvromāni, visādi romantiskie gabali, bet arī mēdz pagadīties kāds bestsellers, vai arī kaut kas līdzīgs Harijam Poteram, kā arī Da Vinči koda tipa grāmatas.
Pašlaik lasu ''Eņģeļi un Demoni'', ''Goda altāris'', ''V. A. Mocarts'', ''Angļu pacients'' un ''William''. Ir jau arī vēl dažas iesāktas, bet par tām aizmirsts.
Njā, ''The virgin suicides'' bija dikti interesanta. Arī Rampas grāmatas man tīk, gribētos gan ko vairāk no viņa palasīt. Man ir ''Tu esi mūžīgs''. Selene, tev nav vēl kāda viņa grāmata?
Nu jā, arī ''Twilight'' bija tīri interesanti lasīt, nenoliegšu.
Vispār, kopumā man patīk lasīt, galvenais, ka ir ko. ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
Selene
stitches
stitches
Selene


Number of posts : 470
Age : 32
Registration date : 09.09.07

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Piektdiena Janvāris 02, 2009 9:59 pm

Citēt :
Selene, tev nav vēl kāda viņa grāmata?
dzirdēju ka esot kāda kaudzīte... man gan izdevās atrast un izlasīt tikai trīs Very Happy, kuru nosaukumus tagad neatceros...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://red-passion.deviantart.com/
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Sestdiena Janvāris 03, 2009 12:38 am

romance - man ir tikai viena graamata - tad juurzemes burvis, bet ir visas iespeejas dabuut Happy 1dien esmu centraa..

Runaajot par Youko piemineetajaam must-read. man plauktinjaa staav un suliigi smarzho "Heart is deceitful above all things" Veel nav lasiita, bet peec filmas noskatiishanaas esmu nosoliijusies to izdariit. Kas ir redzeejis filmu vai varbuut jau lasiijis graamatu saprot, par ko es runaaju...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Sestdiena Janvāris 03, 2009 8:02 pm

Aizmirsu pieminēt arī Dalī sarakstīto ''Ģēnija dienasgrāmatu''. Viņš jau kā tāds ir viens no maniem mīļākajiem māksliniekiem un, jāatzīst, ka grāmatu ir dikti interesanti lasīt. Tas atgādina arī to, ka ļoti gribās izlasīt ''Frīdu'' - kādam varbūt ir? Kā arī grāmata ''Augstceltne''.. tikai neatceros to rakstnieci. Plānoju lasīt William Diehl ''Primal fear''. Ak, jā, pieminēšu, ka dievinu Edgara Po stāstus. Tāpēc arī izvēlējos rakstīt ZPD par viņu. ;D

Selene, ja nu gadījumā var kādu aizņemties - ziņo! ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Sestdiena Janvāris 03, 2009 9:24 pm

Youko, man ir "Es, Frīda", bet vispār es viņu redzēju nocenotu pa 3,20 JR. Ja tāpat negribi pirkt varu aizdot. Man viņa tieši Rīgas mājās ir. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Kawaii_nora
thread
thread
Kawaii_nora


Number of posts : 92
Age : 27
Registration date : 23.06.08

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Sestdiena Janvāris 03, 2009 11:51 pm

Lol Es izceļos ar gaužām bērnišķīgām Grāmatām, bet man ļoti patiik lasīt ^^


Etoo... ... *Geišas atmiņas* : Esmu pārlasījusi 3 reizes un katru no tām raudāju ;_;

Visas Muminu īpaši jau *Mazie troļļi lielie plūdi*

Pasaules ģeogrāfijas atlants.. ..Hihi man patīk Ģeogrāfija xD

Phaidon FruitS : Nyappy, tur tomēr arii ir teksts un pie tam intresants .__.

*Alise Aizspogulijā* : niya hiiya man ļooti patiik :3

Ķīniešu pasakas un Japāņu pasakas .....

Tad vēl man patiik daudzas Mangasm, jā Es zinu tās ir diezgan muļķigas, bet nu jā, man patiik viena, ko Es lasu datorā *Yakitate Japan*
Atpakaļ uz augšu Go down
http://melodyfairitale.wordpress.com/
Ningyo
sketch
sketch
Ningyo


Number of posts : 19
Registration date : 14.12.08

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Pirmdiena Janvāris 05, 2009 10:03 pm

Jā, tās fruits grāmatas tiešām interesanti lasīt!Var uzzināt kur kas nopirkts! albino
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Otrdiena Janvāris 06, 2009 1:14 am

Jāņa Rozē... vēl shon biju... bija visas trīs - divas fruits un vēl gothic lolita.
btw - nopirku catcher in the rye... un noskatiiju veselu kaudzi ar mākslas grāmatās *_* my oh my.. kāpēc tās ir tik dārgas...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Selene
stitches
stitches
Selene


Number of posts : 470
Age : 32
Registration date : 09.09.07

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Piektdiena Janvāris 09, 2009 11:34 pm

Citēt :
Selene, ja nu gadījumā var kādu aizņemties - ziņo! ;D

Anytime. ^^


grāmatu deficīts, NOES!! ;_;
Atpakaļ uz augšu Go down
http://red-passion.deviantart.com/
Stihija
fabric
fabric
Stihija


Number of posts : 195
Location : in my place.
Registration date : 12.01.08

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Pirmdiena Janvāris 12, 2009 12:04 am

brīvliaks bija mans gābēj laiks, kad beidzot varēju pieķerties pie kārtīgas grāmatu lasīšanas, pēc kā ilgojos ikdienā. šajās brīvdienās pabeidzu viktora igo "cilvēks, kas smejas", de mari silvanas "pēdējo elfu", un stefānijas meijeres "krēslu" (latviski). kad sāku lasīt"cilvēks, kas smejas" gāja ātri tomēr ar laiku temps pierima, sāka mazliet grūtāk lasīties, tomēr piebeidzu un kopumā grāmata, protams, patika par spīti nenormālajiem, leikajiem aprakstiem. "pēdējā elfā" ietilpa divi stāsti "pēdējais elfs", kas likas naivs un ne īpaši reāls, un "pēdējais pūķis", kas savukārt patika labāk, bija kaut kā saistošāks, tomēr laikam tagad zināšu to, ka tādastila fantastika mani īpaši nesaista. un "krēsla", jā, ir nenormāli aizraujoša, tomēr tāds mājsaimnieču- tīņu romāns vien ir manā skatijumā, nekā dikti diža tur nav.

koelju- pirms kāut kādiem gadiem esmu dažas viņa grāmatas izlasījusi, bet pilnīgi visās ir runāts par vienu un to pašu, turklāt grāmtā izteiktās idejas, pēc manām toreizējām domām, ir vispārzināmas un ne īpaši vērtīgas.

o, "frīda" man dikti iepatikās, lasīju vēl vasarā un toreiz biju ļoti aizrāvusies un vēl tagad to uzskatu par ļoti labu darbu.

esmu lasījusi (aprijusi pāris dienās-naktīs pēc parādīšanās veikalu plauktos) visus harijus poterus. vienkārši interesanti. tāpat kā "gredzenu pavēlnieku" triloģiju. turklāt GP filmas man ļoti patīk, atšķirībā no sūgī** "krēslas" ekranizējuma.

edgara po stāstu grāmata "nodevīgā sirds".. nū, pasaciņas. ne gluži bērniem, un tomēr, patīkamas.

k. makkolavas "dziedoņi ērkšķu krūmā" arī piesaistīja, lasīju diezgan sen, tomēr atceros, ka sižets man patika.

garsija markes. viens no maniem mīļākajiem rakstniekiem.

un ļoti piesiasīja zīdskina "parfīms". labi uzrakstīts stāsts par interesanta cilvēka dzīvi un personību.

esmu lasījusi arī marķīza de sada "justīni, jeb tikumības nedienas". jāatdzīst, neko pretīgāku un nežēlīgāku neesmu lasījusi, lai arī starp glītajiem ainu aprakstiem bija arī filozofiska veida pārdomas. un tomēr, es melotu, ja teiktu, ka man viņa nepatika. saistīja no sākuma līdz galam. vien beigas likās, piedodiet atvainojiet, tizlas.

m. heidona"savāds atgadījums ar suni nakti". atst;aja uz mani iespaidu un lika padomāt. visnotaļ interesanti.

"trolīši mumini" ir kaut kas vienkārši fantastisks, ārkārtīgi mīļš, patiess un superīgs, laikam nekad nebeigšu jusmot.

"mehāniskais apelsīns" arī rosīja šādu tādu kustību pelēkajās šūnas, nav nekāda tukšu salmu kulšana.

priekšā vēl stāv dievas grāmatas- lorāns godē "skortu saule". nopirku pa latu jānī rozē. domājams ka tā kādu dienu varētu kalpot atiešanai no kā smagāka. un veikalā starp kādu no haruki murakami grāmatām un g.k. čestertona "cilvēks, kurš bija ceturtdiena" izvēlējos otro cenas dēļ, tomēr pagaidām (pēc 40. lpp.) nešķiet, ka tas atmaksātos.

p.s. aizmirsu pieminēt muktupāvelas "totēmus". grāmatas jēga nav peļama, šis tas diezgan interesants tur ir atrodams, tomēr, ja man būtu mazliet lielāka gadu pieredze, arī es kaut ko tādu varētu uzrakstīt.

kārļa skalbes pasakas. pēc paris gadie es noteikti to grāmatu, kas man ar viņa pasakām ir, no galvas zināšu.

lūk... bunny


starp citu, cik esmu dzirdējusi, līdz šim grāmatām PVN bija 5%, taču tagad to, tāpat kā visām citām precēm, pacels līdz 21%. tas tā var būt? What a Face
Atpakaļ uz augšu Go down
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Pirmdiena Janvāris 12, 2009 10:59 am

Laughing
Loģiski, ka nē. Visam citam iepriekš bija 18%, bet grāmatām 5%. Tas laikam norāda uz to, ka grāmatām un presei ir vienmēr bijis pazeminātais PVN, ne?

PVN grāmatām pacēla par 5% Razz
Atpakaļ uz augšu Go down
Stihija
fabric
fabric
Stihija


Number of posts : 195
Location : in my place.
Registration date : 12.01.08

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Pirmdiena Janvāris 12, 2009 2:51 pm

uh, man jau tā likās.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Otrdiena Janvāris 13, 2009 2:13 am

Citēt :
esmu lasījusi arī marķīza de sada "justīni, jeb tikumības nedienas". jāatdzīst, neko pretīgāku un nežēlīgāku neesmu lasījusi,

+1


"savāds atgadījums ar suni nakti" - es to labpraat izlasiitu, vai taa gruuti lasaas?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Stihija
fabric
fabric
Stihija


Number of posts : 195
Location : in my place.
Registration date : 12.01.08

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Otrdiena Janvāris 13, 2009 4:49 pm

reku adrese ar plašu info http://www.tvnet.lv/izklaide/fun/books/article.php?id=289972 un viens izvilkjums:„Savādais atgadījums ar suni naktī” ir īpatnēja un valdzinoša grāmata, tās galvenais varonis ir piecpadsmit gadu vecs zēns - Kristofers, kuram ir Aspengera sindroms (autisma paveids).

Grāmatas sākumā galvenais varonis iepazīstina ar sevi, sakot: „Mani sauc Kristofers Džons Frānsiss Būns. Es zinu visas pasaules valstis un to galvaspilsētas un ikvienu pirmskaitli līdz 7507.” Pa ceļam uz skolu redzētas četras sarkanas mašīnas Kristoferam ir zīme, ka šī būs laba diena.
Kristofers dzīvo nelielā Anglijas pilsētiņā kopā ar tēvu un mācās skolā bērniem ar attīstības traucējumiem. Viņa aizraušanās ir matemātika un fizika, kas viņam arī labi padodas. Īpašā Kristofera interese par pirmskaitļiem atspoguļota arī grāmatas formā – tās nodaļas ir numurētas kā pirmskaitļi (2, 3, 5, 7 utt.). Toties cilvēcisko izjūtu pasaule viņam ir sveša un nesaprotama. Kā saka pats Kristofers, saskarsmē ar cilvēkiem viņš jūtas kā spiegu filmā, atrodoties telpā ar spoguli, kas ir caurredzams tikai no vienas puses. Piepešas pārmaiņas Kristofera ikdienā sākas tad, kad viņš kādā naktī kaimiņienes dārzā atrod nogalinātu viņas iemīļoto pūdeli Velingtonu. Brīdī, kad Kristofers mēģina samīļot beigto suni, ierodas policija un apsūdz zēnu suņa slepkavībā. Kristofers nolemj atklāt notikuma patiesos apstākļus un pēc tam uzrakstīt kriminālromānu par šo atgadījumu. Suņa slepkavas meklējumi izvēršas par lielu pārbaudījumu paša Kristofera dzīvē.

man tā grāmata likās īpatnēja un ar savu garšu, kāda citām nav, un lai arī tomēr arī ļoti savāda, man šo to iemācīja (pirmkārt par saņemšanos un mērķtiecību un otrkārt vienkārši pavērtot to, kā cilvēki ikdienā runā un cik patiesībā valoda ir daudznozīmīga, utt.)

starp citu, tagad tā gramata ir pie nocenotajām jānī rozē.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Otrdiena Janvāris 13, 2009 6:35 pm

jaa, es k-kad lasiiju Dienaa ielikto izvilkumu.. taapaeec taa ieintereseeja.

buus jaaiziet apluureet..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Shade_de_Monesko
handsewn
handsewn
Shade_de_Monesko


Number of posts : 525
Age : 36
Location : Smoke cloud
Registration date : 14.11.07

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Otrdiena Janvāris 13, 2009 11:48 pm

Ja es pamanīšos to grāmatu atrast, tad es tev viņu ceturtdien varēšu atnest Very Happy


Edit:
Tikai enerģijas dzērienus pārdzērusies Shade var vienu teikumu uzrakstīt ar 5 kļūdām XD
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.shade999.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Trešdiena Janvāris 14, 2009 6:53 pm

Ou, yess! do!

ps. Shade nevajadzētu dzert, ņemot vērā veselības stavokli... *is being motherly*
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Shade_de_Monesko
handsewn
handsewn
Shade_de_Monesko


Number of posts : 525
Age : 36
Location : Smoke cloud
Registration date : 14.11.07

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Ceturtdiena Janvāris 15, 2009 3:02 am

Nu tad rītdien ceru to grāmatu sameklēt Happy

P.S.
Oh c'mon D: I'm fine again, Z. Pie tam rūpēties par cilvēkiem ir mans uzdevums Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.shade999.deviantart.com
Stihija
fabric
fabric
Stihija


Number of posts : 195
Location : in my place.
Registration date : 12.01.08

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Sestdiena Janvāris 24, 2009 3:27 pm

uf, šodien iegāju jānī rozē, un tākā nauda bija kabatā, vienkārši nespēju nepatukšot "1 lata" stendu. nopirku 9 grāmatas, līdz vasarai vajadzētu būt gana Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Sestdiena Janvāris 24, 2009 4:27 pm

O, un kādas grāmatas tur vispār ir? Kaut kas labs arī, jeb tikai tā, var nopirkt, jo tik lēti?
Atpakaļ uz augšu Go down
Urban_Fairy
stitches
stitches
Urban_Fairy


Number of posts : 351
Age : 35
Location : Alastona
Registration date : 22.09.07

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Sestdiena Janvāris 24, 2009 4:55 pm

Es arī no pirku JR 1 lata akcijas grāmatu Viktors Peļevins - ''Šausmu ķivere''. Esmu vēl sākumā, bet pagaidām man ļoti patīk, kaut gan grāmatu nevar lasīt pirms miega, jo var sanākt, ka neizseko līdzi domai Very Happy Sižets - sengrieķu mīts par Minotauru, pielāgots mūsdienām.

Ā, un O. Vailda cienītājiem JR ir dabūjama Pītera Akroida grāmata ''Oskara Vailda testaments'' tikai pa 0.81ls Shocked
Atpakaļ uz augšu Go down
Stihija
fabric
fabric
Stihija


Number of posts : 195
Location : in my place.
Registration date : 12.01.08

Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13Sestdiena Janvāris 24, 2009 5:08 pm

nu "zelta klasikas" grāmatas jau tur nav, bet šis tas jēdzīgs ir. nopirku dženetas vinbtersonas "smagums"-mīts par atlantu un hēraklu, viktors peļevins "šausmu ķivere"-mīts par tēseju un mīnotauru, mārgareta alvuda "penelopiāde"-mīts par pēnelopi un odiseju, pauls bankovskis "drēbes, jeb ādama tērps", agota kristofa "lielā burtnīca", daiga mazvērsīte "jumprava", maksimilians kvite "nostaļģija saulrieta krāsā"-miniatūras, larss pēters fredēns "baltijas brīvības ceļš un zviedrijas diplomātija 1989-1991" un šells jūhansons "stāstnieks". pagājšnedēļ arī "skortu sauli". sanāk tā, ka grāmatas ir ļoti dažādas, gan grieķu mīti, gan latvijas vēsture, gan grupu hronikas, gan daži romāni. iepriekš, kad skatijos bija arī dažas biogrāfijas bet nu vairs nebija. vienīgi par "šausmu ķiveri" esmu šādas tādas labas atsauksmes lasījusi, bet vairāk arī neko par tām grāmatām nezinu, pērkot vadījos pēc intuīcijas un aizmugurējā vāka aprakstiem. (pirms laika tur arī noceno/tas, ne tik lēti gan, bet ar atlaidēm bija kaut kur iepriekšējos postos pieminētās "frīda" un "savāds notikums ar suni naktī")
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Grāmatas - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Grāmatas
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 4Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Offtopiks :: Media-
Pāriet uz: