AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Grāmatas

Go down 
+17
Veronika
durklle
valante
Black Angel
Shade_de_Monesko
Stihija
Kawaii_nora
Youko
Selene
violetta
Harajuku_girl^^
Urban_Fairy
Betty
Ningyo
Paranoid.
zeloco
romance
21 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Svētdena Janvāris 25, 2009 1:22 am

Mm.. esmu pieķērusies Shade iedalītajai grāmatai. Mmm.. jāsaka varen interesanti... izskatās, ka man bērnībā arī bijis kāds ocd/autisma paveids :O Es skaitīju flīzes un tml Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Stihija
fabric
fabric
Stihija


Number of posts : 195
Location : in my place.
Registration date : 12.01.08

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Svētdena Janvāris 25, 2009 2:08 pm

offtopic, bet kad biju maza, ejot pa mūzikas skolas kāpnēm, kas ir izliktas ar šaurām un platām flīzēm un es vienmēr centos iet tikai pa platajām, neuzkāpjot šaurajām. vispār tā daru vēl tagad. :d ieraduma spēks.
Atpakaļ uz augšu Go down
Betty
fabric
fabric
Betty


Number of posts : 130
Registration date : 20.04.08

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Svētdena Janvāris 25, 2009 6:06 pm

Es vispār eju tikai pa apmalēm. o.o Very Happy Happy

Bet iekš grāmatīgās tēmas...
Visas lasa kaut ko filozofisku un vēsturisku un gudru etc.. es atļaušos "palaisties" no ierastajiem žanriem un ļoti ļoti gribētu izlasīt kaut ko kind a romantisku, jautru, smieklīgu, aizraujošu reizē. Varbūt kāda varētu kaut ko ieteikt? Happy
Laikam pavasaris tuvojas. Jūku prātā Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Svētdena Janvāris 25, 2009 11:41 pm

kreeslu Very Happy:D:D
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Shade_de_Monesko
handsewn
handsewn
Shade_de_Monesko


Number of posts : 525
Age : 36
Location : Smoke cloud
Registration date : 14.11.07

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Pirmdiena Janvāris 26, 2009 12:00 am

Es vēl aizvien cenšos nekāpt uz plaisām asfaltā XD

Tā kā pēdējā laikā es esmu apņēmusies mācīties cītīgāk *mēģināsim uzminēt cik ilgi izturēšu Very Happy* es lasu visas grāmatas, kas man šķiet saistāmas ar manu bakalaura darba tēmu. Tā kā psiholoģija ftw. Vēl pavisam nesen dabūtu savu pasūtīto grāmatu - Shutting out the Sun, how Japan created its own lost generation. Jāsāk lasīt.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.shade999.deviantart.com
Betty
fabric
fabric
Betty


Number of posts : 130
Registration date : 20.04.08

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Pirmdiena Janvāris 26, 2009 8:28 pm

Nēē lūdzu lūdzu tikai ne krēslu affraid
Atpakaļ uz augšu Go down
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Otrdiena Janvāris 27, 2009 12:24 am

Haha, krēsla. XD Grāmata bija drausmīga, bet filma man nez kāpēc patika. ō_ō
Atpakaļ uz augšu Go down
Stihija
fabric
fabric
Stihija


Number of posts : 195
Location : in my place.
Registration date : 12.01.08

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Otrdiena Janvāris 27, 2009 6:05 pm

oj, krēsla... manā klasē tas tagad ir kā vilnis, visas meitenes vienkārši fano :d un jāatdzīst, esmu izlasījusi to grāmatu un, lai arī filmu skatījos pirms grāmatas, tomēr domāju, ka filma ir dranķīga. pluss, kas ir šai grāmatai- viņa tomēr ir nenormāli aizraujoša, tomēr nekādu domu, nekā, ko pārdomāt...
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Trešdiena Janvāris 28, 2009 12:36 am

Tici, man ar krēslu nav saslimusi tikai tava klase Very Happy Mana māte to tagad lasa, so think again Very Happy

Nez.. man liekas, ka ar krēslu ir tas pats, kas ar Hariju Poteru agrāk, daži vnk principā saka, ka s***, jo tas patīk vairākumam (tjip, lai atšķirtos). Es nesaku, ka kāds šeit to dara, vnk tas tāds novērojums (bez tam pati tā pirms pāris gadiem darīju).

Masīcas spiesta noskatījos filmu (cik nu spiesta - "vampires? sure I'll watch it! cyclops ", nu nekas uber tur nebija, bet nospieda uz pareizajām emocionālajām pogām un tas ir arī tas, kas to filmu padara tik populāru (līdzīgi kā Annas Raizas hronikas). Es dotu 5/6 par storyline (ņemiet vērā - grāmatu vēl neesmu lasījusi), bet 8 par filmas pasniegšanas veidu (starp citu, Hārdvikai (režisorei) k-kad baigi sen bija tāda laba filma "thirteen") un aktieru izvēli (jāatzīst, purni bija pārliecinoši, bez tam, galvenā čika ir nežēlīgi līdzīga Helēnai Kārterei (Mrs. Loveta no Svīnija Toda/Marla no Cīņas kluba) :O that kept bugging me all movie!)

Esmu sev nosolījusies, ka attīstīšu savu, no citiem neatkarīgu viedokli (f*** the stereotypes - oh my, I'm no punk rock Rolling Eyes ), so lasīšu arī grāmatu. Domāju man ar patiks. Oh well.. That's what makes me a pseido-woman.



ps. oh un vēl gremoju "Dīvaino atgadījumu ar suni naktī". Did I mention I'm a snail-reader? bet man tā riktīgi patīk! ja patīk tādi šizīgi gabali ar pāris domu graudiem par dzīves patiesībām - it's your kind of shit Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Urban_Fairy
stitches
stitches
Urban_Fairy


Number of posts : 351
Age : 35
Location : Alastona
Registration date : 22.09.07

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Trešdiena Janvāris 28, 2009 12:49 am

Par Krēslu jāsaka, ka paņēmu rokās ar domu - gan jau banāls tīņu gabals. Bet rezultātā nācās apgāzt pašai savu viedokli, jo alkatīgi izrāvu vienā paņēmienā visas četras daļas. Kas piesaista? Skaists mīlasstāsts pārdabiskā mērcē un idealizēti varoņi. Par laimi, filmu redzēju pēc grāmatas izlasīšanas, tāpēc mans priekšstats nepaspēja mainīties pateicoties tai. Filmas vienkārši nevar uztaisīt tik labas kā grāmatas. Ar šādu pārliecību bruņojusies gāju uz kino un līdz ar to man nenācās vilties Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Trešdiena Janvāris 28, 2009 8:49 am

Mani allaž ir uzjautrinājuši tie "intelektuāļi", kas grib uzlekt augstāk par savu dirsu un liekuļojot stāsta par to cik sieviešu lubenes, Harijs Poters utt.. ir briesmīgi degradējošas grāmatas, viņi tādas nelasot, jo stāv augstāk par to.

Nespēju iedomāties nevienu cilvēku, kas "Krēsla" sāk lasīt ar domu "nu, tik būs domugraudi, gudrības", gluži pretēji manupāt lielākā daļa lasa tādēļ, ka sižets sevī tiešām ierauj un IZKLAIDĒ!

Tuklāt, jo vairāk cilvēks savā dzīves laikā ir izlasījis intelektuālos darbiņus, jo vairāk sāk novērtēt arī tās no literāra viedokļa sūdīgos darbus, taču no cilvēciskā viedokļa gaužām interesantos. Man pazīstama sieviete, ļoti gudra lektore, šad un tad izrauj cauri kādu sieviešu romānu. Kāpēc? Jo tad tev nav jādoma. Attiecīgās situācijās attiecīgas grāmatas, nu neviens normāls cilvēks pie smadzeņu "sadegšanas" nelasīs Kantu, tieši pretēji vai nu nelasīs nemaz, vai lasīs ko vieglu.

Nu un es neliekuļojot varu pateikt, ka man patīk arī Krēsla un man ir gaužām vienalga, ka kaut kādas mazas neattīstijušās meitenes lasa to grāmatu, vai vecās sievietes. Galvenais, ka interesanti.


P.S. Ieteikums no manas puses zeloco, lasi angliski. Happy Razz
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Ceturtdiena Janvāris 29, 2009 1:20 am

romance - man negribās to pirkt, tikai izlasīt. Labvēlis iedalīja man latviskoto gabalu. That'll just have to do Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Ceturtdiena Janvāris 29, 2009 10:10 am

netā nelasi?
man ir pilnīgi visas daļas, ieskaitot nepabeigto piekto un vēl arī grāmatās neiekļautie materiāli iekš datora. varu pārsūtīt
no grāmatām taustāmi man ir tikai pirmās divas, taču tās es esmu iedevusi klasesbiedrenei Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Betty
fabric
fabric
Betty


Number of posts : 130
Registration date : 20.04.08

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Ceturtdiena Janvāris 29, 2009 6:09 pm

Piekrītu romancei Wink
Es jau paspēju dabūt dažus uzbraucienus par to ka vēlos palasīt kko patiešām vieglu... saka ka izskalošot sev smadzenes Very Happy jā "protams ".
un laikam būs jāiet sēdēt grāmatnīcā meklējot labu sievišķu romāniņu jo vnk visi apsēsti ar krēslu. cik skumji... hysterical
p.s. ja gadījumā kādai TOMĒR kaut kas ienāk prātā.. nu ūdzu ūdzu pasakiet :S
Atpakaļ uz augšu Go down
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Ceturtdiena Janvāris 29, 2009 6:53 pm

Betty, man ienāca gan prātā!
Vai esi lasījusi Hornbijs "Par puiku"? Dažviet smieklīgi, amizanti utt! Nu vispār forša grāmata.
Ja esi lasījusi to, tad tam pašam autoram ir arī grāmata "Kā būt labam"(nē, nav kaut kāda Osho tipa pašpalīdzību grāmata), arīdzan smieklīgs stāsts, izlasīt noteikti vērts ja gribas atpūtināt smadzenes, taču nav tik laba kā par "puiku"(manuprāt!)

upd:
no sieviešu tipa grāmatām, bet iz "sekss un lielpilsēta", par karjeru, seksu, ballītēm vēl sakarīga bija "Vai esi pazīšanas vērts?", autore Veisbergere Lorēna. Diezgan sakarīgs gabals, sākums likās nedaudz garlaicīgs, bet pēc tam iepatikās. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Betty
fabric
fabric
Betty


Number of posts : 130
Registration date : 20.04.08

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Ceturtdiena Janvāris 29, 2009 8:51 pm

O! Paldies romance Wink
Es laikam ņemšu "Vai esi pazīšanas vērts? "
jo prāts nesas uz sieviešu gabaliem Very Happy Happy
Hmm grāmatnīcā viņa būs? no bibliotēkām man nepatīk ņemt grāmatas...
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Ceturtdiena Janvāris 29, 2009 11:49 pm

Mm.. no ekrāna baigi negribas lasīt, bet mosh iesvied linku, kur dabūji? varbūt man sanāk laiks/nauda izdrukāt...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Piektdiena Janvāris 30, 2009 9:22 am

Betty rakstīja:
O! Paldies romance Wink
Es laikam ņemšu "Vai esi pazīšanas vērts? "
jo prāts nesas uz sieviešu gabaliem Very Happy Happy
Hmm grāmatnīcā viņa būs? no bibliotēkām man nepatīk ņemt grāmatas...

Būs būs, jauna nesen iznākusi.

_
z, linka man nav. varu tik uz epastu aizsūtīt. ja vaig atsūti PM
Atpakaļ uz augšu Go down
Shade_de_Monesko
handsewn
handsewn
Shade_de_Monesko


Number of posts : 525
Age : 36
Location : Smoke cloud
Registration date : 14.11.07

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Pirmdiena Februāris 02, 2009 11:52 pm

Šodien arī es pamanījos mazliet pasirot pa Zvaigzni ABC. Tur tik jauki - krīzes cenas, grāmatas pa Ls1 gabalā Very Happy

Man arī ir panesies kaut kā uz tādiem vieglajiem romāniem. Nopirku "Antikristu" un "Četras Blondīnes". Pēc anotācijām šķiet tādi tipiski skuķu gabali. Varēšu relaksēties.
Papildus paķēru "Warcraft" mangas pirmo daļu. Un pie viena paškrobējos, ka tagad visas mangas tur maksā Ls1 >__<

Un vēl "Latviešu-Vācu sarunvārdnīcu". Jo es beidzot gribu iemācīties to sasodīto valodu XD
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.shade999.deviantart.com
Shade_de_Monesko
handsewn
handsewn
Shade_de_Monesko


Number of posts : 525
Age : 36
Location : Smoke cloud
Registration date : 14.11.07

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Trešdiena Februāris 25, 2009 2:29 am

Ļoti atvainojos par dubultpostu, bet tomēr gribējās iepostot un pateikt, ka kopš sāku lasīt Twilightu es vairs neesmu cilvēks. Esmu gandrīz cauri arī New Moon. Pieņemu, ka beigšu pirms vecāki pamodīsies XD
Tā kā lasu datorā, manas acis uz mani kliedz un ir sarkanas. Mamma atzīmēja, ka esmu atkarīga no datora, jo neesmu no tā atkāpusies pēdējās trīs dienas.


Maniem mīļākajiem autoriem pa vidu ir ielauzusies Stephenie Meyer, lai cik ļoti es tam biju plānojusi pretoties. There goes my willpower... =__=
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.shade999.deviantart.com
Black Angel
thread
thread
Black Angel


Number of posts : 88
Age : 36
Registration date : 07.04.08

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Sestdiena Maijs 23, 2009 5:22 pm

Ahhh.. par grāmatām - es laikam esmu īsts grāmatu tārps giggle Kā piesēžos lasīt, tā mani no tā vairs neatraut.

Man vistuvākās ir Fantasy stila grāmatas, parasti lasu angliski, jo latviski tādas nav pieejamas. Ļooooti patīk Trudi Canavan darbi - The Black Magician Trilogy un Age Of The Five triloģija. Manā kontā arī visi Poteri, Kostovas "Vāsturnieki" un četras grāmatas no Twilight saga. Starp citu: nebiju dzirdējusi par to piekto! Varētu kādu informāciju, lūdzu ? scratch

Ā, un vēl - Robin Hobb grāmatas vnk dievinu (The Farseer saga)! Ir jau diezgan asiņainas (autore sevišķi piestrādājusi pie spīdzināšanas ainām) , bet tik sīki un detalizēti tas stāstījums veidots, likteņi tā savērpti.. Un atšķirībā no daudziem citiem literāriem darbiem - notikumi nav iepriekš paredzami..
Atpakaļ uz augšu Go down
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Sestdiena Maijs 23, 2009 7:09 pm

romance rakstīja:
Mani allaž ir uzjautrinājuši tie "intelektuāļi", kas grib uzlekt augstāk par savu dirsu un liekuļojot stāsta par to cik sieviešu lubenes, Harijs Poters utt.. ir briesmīgi degradējošas grāmatas, viņi tādas nelasot, jo stāv augstāk par to.

Nespēju iedomāties nevienu cilvēku, kas "Krēsla" sāk lasīt ar domu "nu, tik būs domugraudi, gudrības", gluži pretēji manupāt lielākā daļa lasa tādēļ, ka sižets sevī tiešām ierauj un IZKLAIDĒ!

es laikam būšu tas pseido-intelektuālis, kas visiem stāstīs cik hariji potteri ir booooring. Very Happy
un? es neliekuļoju. man neinteresē tāda literatūra kā "krēsla" un citas pat, ja populāras, bet, manuprāt, gaužām virspusējas grāmatas. es negūstu baudu lasot literatūru, kurai es nemitīgi piekasītos. tā, manuprāt, nav izklaide vai smadzeņu atpūtināšana.
cilvēkiem ir dažādas intereses. kāpēc nevar to pieņemt? nekad nebūs tā, ka visiem interesēs kaut kāda viena grāmata vai žanrs.
protams, katram ir savi kritēriji pēc kā izvēlēties lasāmvielu. un es pie tā laikam arī palikšu. nenolaidīšos līdz tam līmenim, lai nosodītu to, ko citi lasa Razz


Pēdējo reizi labojis valante Sestdiena Maijs 23, 2009 11:11 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Sestdiena Maijs 23, 2009 7:39 pm

Black Angel - lai atbildētu uz tavu jautājumu:

"There will be no fifth installment in the series. However, a companion to Twilight is in the process of being written. It is practically Twilight, but written in Edward's point of view. It will be called Midnight Sun and is expected to come out some time in 2009. On Meyer's site, there is a partial draft of this book [264 pages/12 chapters.]

You can get it here: http://www.stepheniemeyer.com/midnightsun.html

As of now we no longer know if Stephine Meyer is going to come out with midnight sun because some one stole her documents to midnight sun and posted them on the internet
"


Izskatās, ka man pēdējā laikā pusgatavās grāmatas un komiksi iet lejā tik viegli kā sviestmaizes... Laikam man iestājusies otrā pubertāte vai k-kāds tml šits.. (varbūt esmu romantiķe? O.o Tas k-kā neiet kopā ar manu "kečupfilmu" mīļošanu >_>)
Catcher in the rye gandrīz pabeigts, bet jūtos grāmatā dziļi vīlusies.. laikam vajadzēja lasīt, kad man bija 13 - 15 un visa pasaule šķita pilna ar idiotiem (pagaidi, man vēl dzīvē nav bijis TIK slikti.. hmm..) domājams, ka šī grāmata vnk nav priekš manis.. :/ Lasot liekas, ka to tiešām ir rakstījis kāds pubertārs (tāds vārds vispār ir?) pusaudzis, kam ir "lielais naids" uz visu pasauli... un izmantotā valoda vnk liek kamolam strēgt rīklē...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
durklle
needles
needles
durklle


Number of posts : 38
Age : 31
Registration date : 14.12.12

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Piektdiena Decembris 21, 2012 12:07 am

Téma izskatás pusmirusi, bet nu - tg nesanák dél macíbám dizi palasit, bet atminá ir gramata "Kalnu aukas" autoru tg uzreiz neatminos, bet bija viena no Brontë másâm.

Eh,sonakt lkm kko säksu palasít, nez dívaina sajüta saistibaa ar to 'pasaules galu', tam visam neticu, bet nu nez diivaini.
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13Piektdiena Decembris 21, 2012 7:01 pm

kā es šo diskusiju agrāk nebiju ievērojusi Very Happy
tieši šodien, kad pēc mūžības esmu pievērsusies grāmatu lasīšanai, ieeju šeit un ieraugu šo diskusiju Very Happy
šodien apzvanīju visus bibliotēkas līdz beidzot atradu, kur ir grāmata Delīrijs, jau sen gribēju izlasīt, bet nebija laiks, tik superīga, nespēju vien beigt to lasīt.
bet vsp es ļoti gribētu izlasīt arī Stīvena Kinga gr. Keriju, bet laikam būs jāpagaida, kamēr tā nonāks bibliotēkā, par Kinga grāmatām un filmām vienmēr šķiet, ka būs kkas baigi foršs, bet nē- nepatika man ne filma Zvēru kapiņi, ne The shining, par ko biju izbrīnīta, jo vsp man patīk tāda sižeta filmas, bet Kinga filmās ir kaut kas pārāk drūms un nomācošs un negatīvs (dīvaini, ka to saka cilvēks, kas skatās pārsvarā šausmenes Very Happy )
es vispār tik pat kā nelasu grāmatas, jo man vajag kko baigi īpašu, kas mani piesaista.
patika Dziedoņi ērkšķu krūmā, arī V. Igo Parīzes Dievmātes katedrāle (obligātā literatūra bet nenožēloju, ka izlasīju), patiesībā arī Fausta darbs Jaunā Vertera ciešanas (atkal skolas lit.) man ļoti patika- tik depresīvs un bezcerīgs, ka man to lasot savulaik pārgāja vēlme taisīt pašnāvību Very Happy iespējams vēl kaut kas, bet tas tā nav palicis atmiņā. Bieži vien man patika kāds darbs, ko lika lasīt skolā (tai skaitā Jaunsudrabiņa murgojuma Aija 1. daļa), jo mācoties videnē nepalika laika citām gr, ja bija obligātās. KKad seeen man nenormāli patika Koelju grāmata Pjedro upes krastā es sēdēju un raudāju.
D. Brauna grāmatas ļoti viegli lasās un aizrauj, bet viņām visām pašā pamatā ir vienāds sižets tikai savādāki tēli un notikumi.
Tgd ieinteresēja nesen izdotā grāmata- Brīnišķīgais neprāts, bet es pagaidīšu, kad to varēs dabūt biblenē.
Žēl, ka manas angļu val zināšanas ir tik vājas, bieži kāds lasa kko foršu, bet angliski, bet es nespēju iebraukt tajā tekstā eh...

P.S. var redzēt ka kādam nav ko darīt, ka raksta te tik gari Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Grāmatas - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Grāmatas   Grāmatas - Page 3 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Grāmatas
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 3 no 4Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Offtopiks :: Media-
Pāriet uz: