AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Favorite Shops

Go down 
+11
Stihija
monta
Betty
masq
Youko
Harajuku_girl^^
Meitene
Paranoid.
romance
zeloco
Urban_Fairy
15 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
Santastic
sketch
sketch
Santastic


Number of posts : 18
Age : 36
Location : Rīga, Kuldīga
Registration date : 01.02.09

Favorite Shops - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Favorite Shops   Favorite Shops - Page 2 Petite13Ceturtdiena Februāris 05, 2009 3:22 pm

Tā kā diezgan daudz dzīvojos pa Holandi, mīļākais veikals man laikam ir H&M, bet pārsvarā gan visu šuju pati.... jāatzīst, ka tas ne vienmēr iznāk lētāk, ja vien neizdodas dabūt labus audumus atlaižu laikā. Janvārī gan sapirkos veselu kaudzi ar foršām, lētām mantiņām Rīgas veikalos - ap sirdi paliek tik silti, kad nopērku kaut ko skaistu ar 80% atlaidi Razz...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://santastic-designs.deviantart.com
5FF
fabric
fabric
5FF


Number of posts : 195
Age : 32
Registration date : 26.12.07

Favorite Shops - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Favorite Shops   Favorite Shops - Page 2 Petite13Ceturtdiena Februāris 05, 2009 5:21 pm

man patīk humpalas un man patīk iepirkties uz atlaidem, un man ir poh kādos veikalos Very Happy
eh, un te tāds foršš kašķis, bet tas ir normāli, no temas bagātie pret vidusšķiru Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
maga
sketch
sketch



Number of posts : 15
Age : 39
Location : Berlin
Registration date : 11.04.09

Favorite Shops - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Favorite Shops   Favorite Shops - Page 2 Petite13Svētdena Aprīlis 12, 2009 10:38 pm

No kjeezu veikaiem man patiik Top Shop un Urban Outfitters. Mango - vairaak deelj kleitaam uz ziemas sezonu. Par Zara un daudzu iecieniito H&M: biezi vien esmu viilusies kvalitaatee, tamdeelj tur iegaadaajos bacic simple sporty stuff ikdienas valkaashanai, ko nav zeel peec pusgada izmest. Shad un tad humpalaas un mazos veikalinjos var atrast sho to iipashu. Censhos apzinaat goth un sex shops pilseetaas, kur atrodos. Sapnjoju par draudzeni - kaisliigu shuveeju, jo man ir ideju pilna galva.
Sheit jaunkundzes, kaa skatos, kaismiigi diskutee par cenaam. Ar mani ir taa: patiik, nepatiik, varu atljauties vai nevaru. Parasti nosprauzu cenu robezas konkreetiem apgjeerba gabaliem, tachu, ja ieraugu ko iipashu, varu izteereet vairaak naudas nekaa plaanots. Izvairos apmekleet daargus dizaineru veikalus, jo zinu, ka nevaru atljauties. Tachu apzinos, ka visbiezaak kvalitaate aug liidz ar cenu - tachu citkaart naakas pieplusot arii brenda popularitaati. Vienkaarhaak runaajot, kruusturi 20-40 latu apmeeraa un daargaak (ne vairs manaas budzeta robezaas) ir kas cits nekaa H&M razojumi - izskataas smuki, bet vari izmest peec pusgada, savukaart kvalitatiivos veljas veikalos iegaadaatie kalpos daudz ilgaak. Liidz ar to mans dreebju skapis ir kolaaza Happy

Ak, jaa. varbuut ne gluzi par dreebeem, bet vairaak par aksesuaariem - variú iegaadaaties lietas, ko nelietoshu, bet kas smuki izskataas fotograafijaas.

(lūdzu izmanto "edit" opciju un izvairies no dubultpostiem - Zeloco)
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Favorite Shops - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Favorite Shops   Favorite Shops - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Favorite Shops
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Dalamies iespaidos-
Pāriet uz: