AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Iesaku!

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
wampire
sketch
sketch
wampire


Number of posts : 17
Age : 35
Location : Riga
Registration date : 27.02.09

Iesaku! Empty
PostTēma: Iesaku!   Iesaku! Petite13Pirmdiena Marts 02, 2009 3:16 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Te tiek daudz apspriests par to kā ģērbties un kur iepirkties.Padalīšos ar savu pieredzi:
Es uzskatu ,ka Latvijā nevar neko sakarīgu iegādāties.Reti var atrast kaut ko orģinālu.Visi veikali ir pilni ar kaut kādām lupatām,kuras man personīgi nepatīk.Nav jau tā ,ka neko nepērku-nekas jau neatliek,kaut kas ir mugurā jāvelk
Tātad varu ieteikt pāris veikalus,kuri atrodas Berlīnē!Pati biju kādos 5.Ieejot iekšā pilnīgi apjuku no drēbju,apavu un aksesuāru pārpilnības. Šeit būs pāris mājaslapas,ja kādam interesē. Var pasūtīt arī caur internetu:www.dark-store.de
www.plaste-elaste.com
www.vampiria.de


Pēdējo reizi labojis wampire Otrdiena Marts 03, 2009 8:11 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Iesaku! Empty
PostTēma: Re: Iesaku!   Iesaku! Petite13Pirmdiena Marts 02, 2009 10:23 pm

Mm.. skaisti... nedaudz par gotisku/fetišisku manai gaumei, bet skaisti.. visticamaak, ka tajos veikalos pavadiitu ilgu laiku pie apavu stendiem Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

Iesaku! Empty
PostTēma: Re: Iesaku!   Iesaku! Petite13Otrdiena Marts 03, 2009 6:46 pm

dark stōrs nemaz tik labs nav. diski vienīgi tur uz vietas bija ļoti lēti salīdzinoši ar kādiem festivāliem/netu/latvijas randomu. savukārt es uzskatu, ka x-tra-x nejēdzīgi dārgs tajā pašā berlīnē uz vietas.
ir daudz skaistākas lietas redzētas internetā arī lētākas.. (: un kvalitativākas 0.o x-trax`ā iegādājos korseti-underbust pagājušogad pa 89eur. šuvums ta tīri neko, bet tie kauliņi - visi tikai spirāles un pēc padsmitās reizes nevis ielokās valkātāja aprisēs pareizi, bet ielokās pilnīgi anormāli : D respektīvi nosecināju, ka es šuju labāk korsetes..kāds arī toreiz bija mērķis tādu iegādājoties.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
wampire
sketch
sketch
wampire


Number of posts : 17
Age : 35
Location : Riga
Registration date : 27.02.09

Iesaku! Empty
PostTēma: Re: Iesaku!   Iesaku! Petite13Otrdiena Marts 03, 2009 8:08 pm

Man sakarā ar x-tra-x nav sliktas pieredzes.varbūt nav no lētākajiem veikaliem,bet kvalitāte apmierina.un izvēle arī pietiekami liela.paši vācieši uzskata,ka tas esot labākais veikals Vācija.nu ta kā katram sava gaume.
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Iesaku! Empty
PostTēma: Re: Iesaku!   Iesaku! Petite13Otrdiena Marts 03, 2009 11:20 pm

Man par x-tra-x ir tikai labākais sakāms. Principā, vienīgais tāda tipa veikals, kurā esmu iepirkusies. Dārgs, bet vismaz uzticams. Apmierina kvalitāte


Pēdējo reizi labojis Paranoid. Pirmdiena Janvāris 25, 2010 6:47 pm; labots 2 reizes
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Iesaku! Empty
PostTēma: Re: Iesaku!   Iesaku! Petite13Trešdiena Marts 04, 2009 12:53 am

mm.. es xtrax gandriiz leo-plankumu korsetiiti nopirku.. apzheelojos par savu macinju tomeer... veikals jauks savaa piedaavaajumaa - siekalojos pie katra stendinja un gandriiz apkritu, kad tiku liidz apaviem giggle un par to daardziibu - gofu dreebes jau visp daargas savaa definiicijaa... ar lielu mekleeshanu, piekriitu - var dabut arii leetaak... Happy

Eniivei, man liekas, ka Berlīne vispār ir alt shoppinga gandrīz vai galvaspilsēta. Silti iesaku braucējiem tur atrast apavu humpalas - gluži lēti nav, bet tur var atrast tik daudz skaistas un unikālas kurpes, ka nomirt varētu...

Tur esot manā īpašumā nonāca maza fantastiska grāmatiņa/bukletiņš, kurā uzskaitīti daži alt veikali, te būs daži, kurus manuprāt ir vērts uzmeklēt:

> MARKET
Uhlandstrasse 29
Paku/hipiju etc drēbītes

> CLARO
Nollendorfplarz 7
Tjip humpaljnjiks/vintage store - visādi alt drēbju gabali


> PYEWACKET
Wiener Strase (lol) 60
Rock-a-billy, pin-up, punky stuff

> TIKI HEART CAFE & SHOP
Wiener strasse 20
vēlviens pin-up-īgu lietu un citu naisu draziņu veikals

> SPUNKX
Sonntagstrasse 25
punky, general alt shop

> CALYPSO
Rosenthaler Strasse 23
Šitas ir tas mega-apavu-humpals, ņemiet vērā, ka tur ir ļoāati daudz platformu/goff apavu Happy <3

> FLUFFY WHITE PINK
Rosenthaler strasse 15
hello kitty, toki doki u.c. kawaii shiti ^^

> WAAHNSINN BERLIN
Rosenthaler strasse 17
Shis ir k-kāds mega humpals/vintage/alt shops tur ir ne tikai dreebes, bet arii lietas maajaas.. vintage koferiishi kaudzeem, veci lateksa/bondage teerpi (Very Happy), meebeles u.tt. - a must-see!


Vēl ir kaudze ar vintage/alt/goff veikaliem, frizeetavaam, rotu un audumu veikaliem, es visus te sarakstīt neņemos, so ja interesee, k-kas konkreetaaks, vai, ja veelaties palasiit aprakstu par kaadu vietu (protams vāciski), tad tik ziņojiet Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
wampire
sketch
sketch
wampire


Number of posts : 17
Age : 35
Location : Riga
Registration date : 27.02.09

Iesaku! Empty
PostTēma: Re: Iesaku!   Iesaku! Petite13Trešdiena Marts 04, 2009 7:50 am

x-tra-x,runājot par cenām..daudz ir arī sale preces un vispār atlaides kopumā.kad es tur biju bij 20%atlaide visiem apaviem un apģērbiem.
tas bij uz helovīniem.arī dizains veikala un cilvēki visapkārt ir jauki un draudzīgi.ta kā par šo braucienu arī man ir tikai tās pozitīvākās atmiņas. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
wampire
sketch
sketch
wampire


Number of posts : 17
Age : 35
Location : Riga
Registration date : 27.02.09

Iesaku! Empty
PostTēma: Re: Iesaku!   Iesaku! Petite13Trešdiena Marts 04, 2009 5:06 pm

zeloco-paldies par informāciju.nākamreiz ,kad sanāks braukt būs jāpavazājās pa tām humpalām. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

Iesaku! Empty
PostTēma: Re: Iesaku!   Iesaku! Petite13Trešdiena Marts 04, 2009 6:11 pm

btw mana atbilde par kvalitāti ir tāda, jo pati šuju korsetes un tā kvalitāte ir tīri profesionālais kretīnisms (lol). ne jau tas, ka uzšūt pašai sev būtu lētāk, bet tas, ka par tādu cenu ir daudz kvalitatīvākas lietas atrodamas, nevajag jau ieciklēties (:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
wampire
sketch
sketch
wampire


Number of posts : 17
Age : 35
Location : Riga
Registration date : 27.02.09

Iesaku! Empty
PostTēma: Re: Iesaku!   Iesaku! Petite13Trešdiena Marts 04, 2009 6:32 pm

es arī pati šo to esmu uzšuvusi(par šuvēju skolā mācījos speciāli).vnk tagad tas viss ir pamests novārtā,jo nav laika tam. Sad ja pati šuj protams,ka var pateikt cik kvalitatīvi kas ir uzšūts Laughing

p.s firmas ir dažādas un kvalitāte arī.vienā un tajā pašā veikalā nepārdod tikai viena brenda apģērbus.ta kā var arī iegrābties.tas nav nekas neparasts.
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Iesaku! Empty
PostTēma: Re: Iesaku!   Iesaku! Petite13Trešdiena Marts 04, 2009 8:34 pm

Nu, bet man kā klientam sliktā kvalitāte sākās brīdī, kad kaut kas ar konkrēto apģērba gabalu nav tā kā vajag. Ja pēc daudzām reizēm vēl viss ir kārtībā - kvalitāte ir laba. Razz
Ah, jā, zeloco sarakstiņš izskatās feins. Izmantošu, ja sanāks tajā pusē pabūt.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Iesaku! Empty
PostTēma: Re: Iesaku!   Iesaku! Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Iesaku!
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Resursi :: Internets-
Pāriet uz: