AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 ghoooouuusts

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
Selene
stitches
stitches
Selene


Number of posts : 470
Age : 32
Registration date : 09.09.07

ghoooouuusts Empty
PostTēma: ghoooouuusts   ghoooouuusts Petite13Otrdiena Marts 10, 2009 5:53 pm

Es skatījos Ghost Adventures un sagribējās izveidot šādu, diezgan populāru topiku arī šeit. Tātad - vai jūs ticat spokiem un paranormālām lietām?
+ ko domājat par visiem šiem (āmīšu) spoku ķērējiem kuri iemūžina savus piedzīvojumus video un foto?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://red-passion.deviantart.com/
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

ghoooouuusts Empty
PostTēma: Re: ghoooouuusts   ghoooouuusts Petite13Otrdiena Marts 10, 2009 7:37 pm

Nu, spokiem es, protams, ticu. Man liekas, 1000000reiz ir pierādījies, ka tādi tiešām eksistē - kaut arī.. ko nu kurš saprot ar vārdu ''spoks''. Jā, arī paranormālām parādībām es pārsvarā ticu. Izņemot dievu. xD Bet tā jau ir cita diskusija.
Ghost hunters utt gan man liekas diezgan smieklīgas padarīšanas..
Atpakaļ uz augšu Go down
Selene
stitches
stitches
Selene


Number of posts : 470
Age : 32
Registration date : 09.09.07

ghoooouuusts Empty
PostTēma: Re: ghoooouuusts   ghoooouuusts Petite13Otrdiena Marts 10, 2009 8:09 pm

Citēt :
Jā, arī paranormālām parādībām es pārsvarā ticu. Izņemot dievu.
Dievs kā paranormāla parādība? to es dzirdu pirmoreiz. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://red-passion.deviantart.com/
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

ghoooouuusts Empty
PostTēma: Re: ghoooouuusts   ghoooouuusts Petite13Otrdiena Marts 10, 2009 9:17 pm

xD Nu re! Man to tā labpatīkas saukt.
Bet ir viena lieta, kas man ļoti nepatīk sakarā ar paranormālajām parādībām. Poltergeisti. o_o
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

ghoooouuusts Empty
PostTēma: Re: ghoooouuusts   ghoooouuusts Petite13Otrdiena Marts 10, 2009 9:26 pm

Es ticu, bet te tiešām jājautā, ko katrs saprot ar vārdu "spoki", jo ja kāda sapratnē tie ir tādi, kurus attēlo Holivudas filmās, tad nē, neticu.
Neko sliktu spoku medīšanā nesaskatu, tikai man nez' kādēļ šķiet, ka viņi tur sacenšās vairāk tajā, kurš izdomās ticamāku pierādījumu, izveidos ticamāku fotogrāfiju vai video ierakstu. Par spokiem jau ir daudz visādu raidījumu, bet man liekas, ka 90% ir muļķīgs safabricējums, tāpat kā par sniega cilvēkiem un citiem tamlīdzīgiem radījumiem. ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

ghoooouuusts Empty
PostTēma: Re: ghoooouuusts   ghoooouuusts Petite13Trešdiena Marts 11, 2009 1:43 am

Ja šis jautājums būtu man uzdots pirms gadiem 2viem bez vilcināšanās atbildētu "jā", but... I'm starting to loose my faith..

Esmu pārāk daudz lasījusi par cilvēka (it sevišķi pusaudža) psihes līmeņiem un lietām, ko tie spēj pasākt >: D

Youko - par to Dievu izcēlies Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Urban_Fairy
stitches
stitches
Urban_Fairy


Number of posts : 351
Age : 35
Location : Alastona
Registration date : 22.09.07

ghoooouuusts Empty
PostTēma: Re: ghoooouuusts   ghoooouuusts Petite13Trešdiena Marts 11, 2009 8:54 am

Man domāt, kaut kas pārdabisks un mums nesaprotams pastāv, jā. Tomēr jāpiekrīt Paranoid - ne jau tāds kā mums rāda Holivuda vai, piemēram, masu mediji, kas mēdz popularizēt spokus kaut vai tikai kādas vietas reklāmas dēļ.
Atpakaļ uz augšu Go down
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

ghoooouuusts Empty
PostTēma: Re: ghoooouuusts   ghoooouuusts Petite13Sestdiena Marts 14, 2009 4:39 pm

Ziii, es nopietni. xDD (bet man vispār gribētos palasīt kādu grāmatu par tām psihes lietām - nu, attiecībā uz to, ko mēs dēvējam par spokiem)

Bet ir viens tas raidījums Ceturtdienās, pa ltv7 - kur stāsta visādus atgadījumus, kas norisinājušies dažādās Latvijas vietās. Piemēram, vienreiz bija par Rundāles pils spokiem. Un tā tālāk.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

ghoooouuusts Empty
PostTēma: Re: ghoooouuusts   ghoooouuusts Petite13Pirmdiena Marts 16, 2009 5:50 pm

Nu es varu piedāvāt vienu labu grāmatu, ja ir interese, nosaukums "Nemirstiiba".

tas raidījums gadījumā nav k-kādi leģendu mednieki or smth?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





ghoooouuusts Empty
PostTēma: Re: ghoooouuusts   ghoooouuusts Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
ghoooouuusts
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Offtopiks :: Beztēma beztēmā-
Pāriet uz: