AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Second hand veikali Rīgā.

Go down 
+8
Sonõra
Paranoid.
Hachikuro
Suigintou
kjeepa.nr88
masq
platformene
zeloco
12 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
Viesis
Viesis




Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Otrdiena Septembris 01, 2009 12:24 am

Forumieši, iesakiet kādu labu un vērtīgu lietoto apģērbu/apavu/aksesuāru utt. bodīti.. materiālie apstākļi sāk spiest un, protams, nebeidzamās alkas pēc kā orģināla! clown
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Otrdiena Septembris 01, 2009 8:17 pm

D-āāāudz.. where do I start...
Uz avotu un aiz tās sekojošajām ielām ir daudz
Uz matīsa ielas netālu no Lāčuka ir Humana
uz lācplēša ielas ir Degas
Āgenskalnā ir vairākas, tirgū, pie pieturas priekšā tirgum, uz netālās zeļļu ielas etc... vieglāk parādīt nekā izskaidrot.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Otrdiena Septembris 01, 2009 11:11 pm

(varbut kaut kad jaasariiko kopistiska humpaloshana... lai gan, gan jau daudzas gribeesim to pashu izkjert XD)
noteikti iesaku humanas, tās var atrast dažādās vietās. cenas ok, man kurpēs parasti gadās īpaši atradumi.
degas parasti pa-dārgas, bet ir viss kas XD
ap matīsa tirgus/čaka ielas rajonu ir ļoti daudz humpalu, reiz izrakstīju adrešu sarakstu no 1188, bet reāli tur ir vairāk, nekā internetā uzrādās. vietas dažādas, reizēm kārtēja nevalkātā, dārgā next produkcija, reizēm riktīgas humpalas
tāpat ģertrūdes baznīcas tuvumā ir vairākas - jāuzstāda sev mērķis tās atrast, un īstenībā izrādīsies, ka tās uz katra stūra Very Happy

tad uz skolas ielas ir viena humpala, kur uz svara var dabūt tiešām pa lēto, līdz latam. bet tu ir jāveicas.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Ceturtdiena Septembris 03, 2009 1:42 pm

tagad vispār ir atvērušās vēl jaunas humpalas visur, tip krīze un tā, domāts laikam, ka vairāk tādās iepirksies nekā līdz šim, nezinu. bet ir vienas jaunas uz brīvības un ģertrūdes stūra. neesmu vēl gan bijusi pati tur XD
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
kjeepa.nr88
stitches
stitches
kjeepa.nr88


Number of posts : 380
Age : 36
Location : citur
Registration date : 13.09.07

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Pirmdiena Septembris 07, 2009 3:48 pm

Degasa cenas aug, bet neparādās nekas jauns, interesants.
Humana ir labs, vienreiz vēl trāpījos uz "laimīgo stundu", kad viss maksāja 50sant.
Bet taisnība Masq, tagad visur verās vaļā mazās humpalu bodītes, tik jāskatās.
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Pirmdiena Septembris 07, 2009 9:19 pm

inčīgi, nekad tadas neesmu gajusi iepirkties giggle interesanti,interesanti
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Pirmdiena Septembris 07, 2009 10:18 pm

Suigintou - tu esi palaidusi garām veselu pasauli Very Happy

on topic - izrādās arī Āgenskalnā tagad ir atvērušās Degas. Visas cenas (pieņemu, ka par "iepazīšanās"cenām) no 1-3 vai 4 latiem. Sapirkos kaudzi - pie desmit latiem atstāju Very Happy I easily get carried away.. Blush
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Otrdiena Septembris 08, 2009 4:54 pm

oooo, ir tāda lieta kā iepazīšanās cenas? ftw!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Trešdiena Septembris 09, 2009 5:40 pm

nu zinot kādas cenas ir Lāčplēša ielas Degās neticas, ka arī turpmāk viss būs "pa latu" Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Hachikuro
thread
thread
Hachikuro


Number of posts : 76
Registration date : 26.06.09

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Ceturtdiena Oktobris 08, 2009 4:10 pm

šodien aizgāju līdz tiem avotielas 23 foruma izslavētajiem humpāļiem, bet nācās aplauzties,jo šķiet viņu tur vairs nav ;_; tā ka tāda skumja vēsts
un āgenītī degās tās cenas joprojām ir 1.50, 3.00.tad jau iespējams,ka tā arī paliks ō_ō


Pēdējo reizi labojis Hachikuro Ceturtdiena Oktobris 08, 2009 8:50 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Ceturtdiena Oktobris 08, 2009 7:43 pm

varbut ari, bet jo cik seconhand veikalos esmu bijusi nekas interesants nebij, vel ta smaka dazkart ta aizbaida ;D bet bus japieraxta adreses, maybe tajos bus kas labs, tik ja jus jau nebusiet visu izkjerushas xD
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Piektdiena Oktobris 09, 2009 4:06 pm

šodien biju vienos, atradu victoriana garos sienamos zābīšus (ne manā izm.), brūnu garu mēteli (it was sooo steampunk!! <3) un iegādājos steampunkīgu jostu ^^ nemaz nerunājot par zīda pidžamu, kas bija apdrukāta ar kabatas pulksteņiem un neskaitāmus awsumīgus krekliņus (esmu gan tik tālu izlepusi, ka krekliņš pa 3 ls šķiet dārgs Very Happy) - a day well spent Happy

PS! gribēju pateikt, ka uz ģetrūdes un brīvības ielas krustojuma (tajā daļā, kur uz stūra gerkens) agraka Ibero bižutērijas veikala viet'ir k-kāds pseido-humpals/outlet veikals. Piedāvājums nav liels, bet tur bija ļoti daudz lietu, ko es labprāt iegādātos.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Sestdiena Decembris 19, 2009 9:09 pm

Paceļu tēmu, jo gribēju jautāt, vai kādam nav kādi jauni atklājumi humpalu ziņā? Varbūt kaut kur kādas atvērušās, vai vienkārši nejauši uzietas iepriekš vēl neredzētas. Protams, ja nav žēl padalīties.
Jautāju, jo 100 gadus neesmu bijusi un vēlos vienu dienu veltīt pastaigai pa humpalām. Ir arī konkrēts mērķis - brūni, pusgari šņorzābaki. ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Sestdiena Decembris 19, 2009 9:57 pm

Es redzēju brūnus garos šņorējamos uz Barona ielas Degām. Tur pat bija vairāki. Tas ir uz Barona ielas starp Lāčplēša un, laikam dzirnavu... tur netālu ir Barona centrs.

Vēl es redzēju, ka jaunas atvērušās uz Ģertrūdes (?) un Avotu krustojuma (krustojumam pāri ir drogas), tur gan nebija iespēja ieiet.

Vēl nesen pārdaugava atradu pāris jaunas. Vienas bija netālu no Āgenskalna tirgus (uz nometņu ielas ir Maxima, kur uzejot līdz 3 stāvam ir Degas, 80% preču ir cenās no 1 līdz 3 Ls. Iegādājos tur žaketi par 1.50 Ls) un vēlvienas, kuras varu vienīgi parādīt, izskaodrot nesanāks.

Ā un visa tallinas iela ir pilna ar humpalām. (virzienā no barona uz čakmarijas ielu)

hope this helps
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Svētdena Decembris 20, 2009 11:33 am

O, liels paldies! Būs vien jāvelta viena diena tikai sirojumiem pa humpalām. Varbūt pati kaut kam uzskriešu virsū, un tad jau noteikti padalīšos. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
kjeepa.nr88
stitches
stitches
kjeepa.nr88


Number of posts : 380
Age : 36
Location : citur
Registration date : 13.09.07

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Svētdena Decembris 20, 2009 4:15 pm

Tagad visur centrā veras vaļā humpalas "singa lukss" vai kaut kā tā skanēja nosaukums, nav gan vēl sanācis pabūt, tāpēc atsauksmju no manas puses nebūs, bet varbūt kāda var dot savu verdiktu. Avotu ielā (~ starp Lienes un Matīsa ielu) ir vairākas jaunas atvērušās. Vēl arī Purvciemā, kur agrāk bija MNL un vēlāk banka ( tieši Nīcgales pietura) tagad ir mega giga liels "Humana" veikals, man, pimēram, tieši "Humana" vislabāk patīk.
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Svētdena Decembris 20, 2009 6:51 pm

mjam tieshi man blakam skolai ;D bet tai jaunajas nekadas ipashas kurpes neatradu..
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Pirmdiena Decembris 21, 2009 5:46 pm

Tā kā neesmu no Rīgas, savas mazpilsētu humpalas izstaigātas, un nabadzīgais piedāvājums izskatīts. Pagaidām gan konkrētu plānu nav, bet ir jautājums - ja es kādudien nolemtu aizbraukt uz Rīgu, no kuras neko nezinu, tieši ar mērķi humpaloties, vai varētu sarunāt kādu vietējo zinātāju no šejieniešiem par gidu? Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Trešdiena Decembris 23, 2009 2:05 pm

domāju, ka viss būs atkarīgs no laika un cilvēku aizņemtības. Kad izdomā konkrētu laiku, kad doties uzdod šo jautājumu vēlreiz, varbūt kāds nebūs aizņemts Happy Sliktākajā gadījumā varētu uztaisīt karti ar punktiem (starp citu kādu laiku atpakaļ bija doma par digitālu karti (ala google maps), bet es nez vai tur tā man var ieķeksēt tāda muļķības Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Aruku
thread
thread



Number of posts : 66
Age : 35
Location : Aiz otrās zvaigznes pa kreisi, un tālāk līdz rītam.
Registration date : 11.02.10

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Otrdiena Marts 09, 2010 12:16 am

Ir tā ka ar humpalām līdz šim neaizrāvos, jo līdz šim man zināmajās (tuvākajās) cenas bija no 2,50 -17ls... kas manuprāt ir diezgan absurdi jo pa 17 ls es varu ne tikai humalās kleitu nopirkt bet arī veikalā un par 17 vispār var no pilnīgi jauna auduma pats sašūt (kā es nesen esmu atklājusi Very Happy)

Bet zolitūdes tirgū ir paliels humpalu stūrītis (kurā pa daļām par sari (indiešu tērpi) ir dabūnami par 1ls.
Liela daļa kreklu, džemperu, jaku un baiku ir pa 30-50 snt.
Kleitas par 1ls.
Lieli lakati 50snt-1ls.
Aizkari ir daudz biezie, viegliem tērpiem nederēs, plānie ir pārsvaŗa pelēki un balti, gaiši zili ir manīti.

Jā, kā ievērojāt es uzreiz par šūšanu, jo tas ir būtiskākais iemesls kāpēc mani šīs iestādes ir ieinteresējušas, iespēja ka atradīšu kaut ko kas man gatavā veidā patiks ir laikam 0.5% Razz
Jo kopš sapratu ka varu pati sašūt Very Happy
Man galva ir vienmēr bijusi pilna ar dizainiem un idejām Happy tikai nebija iespējas realizēt.

Man vairāk ir jautājums vai nav kāda lēta XXL izmēru veikala (Jo es pieļauju ka XXL apģērbam ir daudz vairāk auduma veselos gabalos Very Happy )
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Trešdiena Augusts 25, 2010 5:59 pm

Atkal ir radusies vajadzība pabakstīt šo kādu laiku jau nedzīvo tēmu. Tātad, iepriekšējo reizi meklēju brūnus zābakus, tagad savukārt, savajadzējās somu. Very Happy Ir vasaras beigas un galīgi vairs nav laika staigāt pa visiem veikaliem pēc kārtas un meklēt, tādēļ, ja kāds ir redzējis ko šādu -
Second hand veikali Rīgā. The_bridge_5
Second hand veikali Rīgā. Camel+brown+messenger+bag
Nu, vārdu sakot, nekas pārdabisks, vienkārši brūna soma vintage stilā, tāda, kuru var pakarināt uz pleca un gana liela lai ielīstu pāris skolas grāmatas un tā. Ja ir manīts kaut kas līdzīgs pēdējā laikā, būšu ļoooti priecīga un pateicīga par informāciju, jo aiztaupīs daudz laika meklēšanā.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Ceturtdiena Augusts 26, 2010 12:26 pm

Man liekas, ka es šitādas redzu katrās humpalās, kur ieeju Very Happy Pamēģini Humana (jebkuru), tur toč tāda būs.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Ceturtdiena Augusts 26, 2010 1:43 pm

Teorētiski tā vajadzētu būt, bet man laikam neveicas, jo kaut vai pēdējo reizi, kad biju Humanā, tur visas bija ja brūnas un tāda tipa, tad maza izmēra. Ja lielas - tad melnas un pēc formas pavisam nejēdzīgas. Bet nu labi, tas bija pirms kādām pāris nedēļām, aizstaigāšu tuvākajās dienās uz Humanu atkal, varbūt paveiksies. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Svētdena Oktobris 02, 2011 6:50 pm

Gribu atdzīvināt šo tematu. Jo vajag atsvaidzināt skapi, kā arī modē tagad vintage Very Happy protams, ieeju veikalā - cenas astronomiskas. Ieeju tuvējā Humpalā - cenas ne tik astronomiskas, drēbes graujošas. Ieeju modīgajos hipster/humpalu/nevar īsti saprastkas veikalā - drēbes ir ok, cenas atkal jau astronomiskas.

Es pat īsti nezinu, kur iet. Neviens nezin kādu mistisku bodi, kurā va atrast drēbes zem 5ls? Very Happy Jo negribas par lietotām drēbēm maksāt vairāk, kā par jaunām. Kurās iestādēs jūs parasti iegriežaties? Man kādu dienu vienkārši gribas iet reidā cauri veikaliem un arī kaut ko iegādāties :p
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13Pirmdiena Oktobris 03, 2011 8:10 pm

Man gan liekas, ka pilna Rīga ar humpalām.. un lētām... Tallinas un avotu ielas nosētas ar humpalām.. Maskavas ielas rajonā 100 punkti ir lētās (nekas nav bijis laika nočekot). Ja gribi lētāk - iesaku braukt uz ārpusrīgas humpalām, tikai tur toč vajag kādu, kas zina, kur iet. Es zinu pāris Valmierā, bet 100 gadi nav būts, so tās tur tikpat labi varētu vairs nebūt...
Man gan liekas, ka tādi humpalu reidi jātaisa vasarā - kad ir silts, var braukt ar riteni un ir nedaudz vairāk laika.
Esmu gatava atkārot iepriekšējo reidu, bet šobrīd man nav tam lieku līdzekļu.. Varu brīvā dienā pavadāt pa Āgenskalna humpalām, ja kādam ir vēlme. Ir degas, ir apavu humpals (nav īpaši lēts, bet atkarīgs no tā, ko pērc. Ādas apavi pa 10 ls ir LĒTI), ir NEXT un ir nondescript humpalas.
Humpalas ir pacietība un ērgļa acis (ā un vēl timings - ja ir happy hour/atlaides), ja tev nav vismaz vienas lietas, tad diez vai izdosies kaut ko atrast. Just sayin'
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





Second hand veikali Rīgā. Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Second hand veikali Rīgā.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Audumu veikali.
» Hand Made

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Resursi :: Latvija-
Pāriet uz: