AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Second hand veikali Rīgā.

Go down 
+8
Sonõra
Paranoid.
Hachikuro
Suigintou
kjeepa.nr88
masq
platformene
zeloco
12 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Second hand veikali Rīgā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. - Page 2 Petite13Ceturtdiena Decembris 08, 2011 1:11 pm

Es pirms divām dienām vazājos pa Āgenskalu, bet tur tā foršā bodīte ir aizklapēta Crying nu tā netālu no fizmatu fakultātes.
reāli tur pavadījām stundu, atradām 2 daudz maz sakarīgus veikalus, bet man šķita, ka prasīt 7 ls par kleitu humpalās ir tā kā bišķi pa daudz..
varbūt varētu konkretizēt, kur ir kāda forša humpalu bodīte? Very Happy
es nez vai esmu stulba vai kā, bet nu nesanāca man atrast.. moš nepareizās vietās gāju?
Humanas ir ok, ja uztrāpās uz lēto stundu, bet tā Humanas nav lēts, pirku tur topiņu pa 3,50 ls, tas jau tā maksā arī New Yorker utml veikalos.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Second hand veikali Rīgā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. - Page 2 Petite13Piektdiena Decembris 09, 2011 1:42 pm

Tā, ka bija netālu no fizmatiem ir pārcēlusies nedaudz citur. Ja zini, kur tur ir maxima, tad no tā ejot pa mazo bruģēto ieliņu tu nonāc sākumā pie apavu humpala Pāris un tālāk ejot pagrabiņā ir tas, kas bija pie fizmatiem. Ja ej vēl uz prekšu pa to ielu (Mārupes iela, ja nemalos), tad tur ir vēl dažas nondescript humpalas, kas tad ir un tad nav.. nevaru saprast, kaut kad agrāk tur bija vismaz piecas uz tās mazās ieliņas vien.
Ja iet uz pretējo pusi (pāri ielai, bet pa to pašu taisni, kur bruģētā ieliņa, tad tur nedaudz uz priekšu arī ir vienas humpalas. Tad vienas ir tirgus pagrabā (tjip laikam Next). Tas tā, ko atceros uz sitiena.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
kipi04
sketch
sketch



Number of posts : 2
Registration date : 13.06.12

Second hand veikali Rīgā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. - Page 2 Petite13Trešdiena Jūnijs 13, 2012 10:11 pm

Čau visiem! Lūdzu, kāds varētu pateikt kuros second veikalos var būt vīriešu somas? Līdzīgas kā uz bildes.

Un vēl - kur var pameklēt uzvalkus? Im big fan of it ) Thanks )
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Second hand veikali Rīgā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. - Page 2 Petite13Piektdiena Jūnijs 15, 2012 12:35 am

Degas Sky&More veikala 2.stāvā (Uz krasta ielas) Tur, man liekas, ir VISS
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
kipi04
sketch
sketch



Number of posts : 2
Registration date : 13.06.12

Second hand veikali Rīgā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. - Page 2 Petite13Trešdiena Jūnijs 20, 2012 9:48 am

zeloco rakstīja:
Degas Sky&More veikala 2.stāvā (Uz krasta ielas) Tur, man liekas, ir VISS

Čau! Lai precizētu - 1) ir t/c duntes ielā 19a
2) sky lielveikals uz krastas 56

tu par pedējo runāji? )

starp citu tev ir very nice veikaliņš )

update - piezvanīju sky&more un pateica, ka tāda veikala tur nav
Atpakaļ uz augšu Go down
kjeepa.nr88
stitches
stitches
kjeepa.nr88


Number of posts : 380
Age : 37
Location : citur
Registration date : 13.09.07

Second hand veikali Rīgā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. - Page 2 Petite13Trešdiena Jūnijs 20, 2012 12:31 pm

kipi04 rakstīja:

update - piezvanīju sky&more un pateica, ka tāda veikala tur nav
Vēl pagājušā nedēļā bija, varbūt tikai sajuka, jo kādreiz saucās degas, bet tagad dgs.
http://www.dgsapgerbi.lv/index.php/lv/riga-krasta.html
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Second hand veikali Rīgā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. - Page 2 Petite13Trešdiena Jūnijs 20, 2012 10:50 pm

Kipi04 - Paldies ^^ Un jā, runāju par to, kas Krasta ielā. Otrais stāvs, ja kādreiz esi ar autobusu vai mašīnu braukusi pa krasta ielu posmā starp Dienvidu un Salu tiltiem, tad to ir grūti nepamanītu, but tur it gigantisks uzraksts, Kjeepas linkā var redzēt Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





Second hand veikali Rīgā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Second hand veikali Rīgā.   Second hand veikali Rīgā. - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Second hand veikali Rīgā.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Audumu veikali.
» Hand Made

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Resursi :: Latvija-
Pāriet uz: