AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Platformu u.c. apavu "seils"

Go down 
+4
masq
kjeepa.nr88
Sonõra
zeloco
8 posters
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Platformu u.c. apavu "seils" Empty
PostTēma: Platformu u.c. apavu "seils"   Platformu u.c. apavu "seils" Petite13Trešdiena Janvāris 20, 2010 9:22 pm

Varētu nedaudz dramatizēt un teikt, ka esmu uz bankrota robežas (tālu jau nav), bet man tiešām sāk aptrūkties naudas nepieciešamajam un šodien ieraudzīju divas lietas, ko man VAJAG. anyho.. Esmu pieņēmusi smagu lēmumu atbrīvoties no savām platformenēm u.c. man mīļiem apaviem, jo man to vnk ir par daudz (kaut gan apavu NEKAD nevar būt par daudz!) un daļu es vairs nevelku/nevaru uzvilkt. Without further adieu (moar/detail pictures)

1. Demonia combat
38/39 izm
8 Ls
Diezgan pabriesmīgā stāvoklī (visa iekša visuāli nobružājusies (note the price), ņemu vērā, ka cilvēki ar augstākiem standartiem kā es, vēlēsies tos aiznest pie kurpnieka (ā un tās ir diezgan netīras... >_>)), bet staigāt pavisam noteikti var (vēl pirms dažām dienām vilku). Labojamās vietas būtu vienas kājas ārpusē (šeit var redzēt), pie papēža (ne zoles, bet augstāk) jāsašuj (vienai kājai jau sašuvu, turās vēl joprojām ļoti labi) un iekšpusē papēža daļā ir atplīsusi "odere" abām kājām(man pēda vnk bija lielāka nekā izmērs, bet kā saka, skaistums prasa upurus). Vēl laikam vajadzētu ielikt jaunas pēdiņas, bet tas katram pašam jāskatās. Ziemā ideālas (par spīti, ka tās nav ar kažociņu un ir no mākslīgā materiāla), jo pēdai un līdz ar to arī kājai ir silti (pagājušgad aukstākajā laikā valkāju un viss bija ok, šogad valkāju kerzas un man ir auksti jau -10 grādos Very Happy)

Platformu u.c. apavu "seils" 4290222659_67ea5d611c_o

2. Smilškrāsas sndales
39 izm
5Ls
Ideālā stāvoklī (pāris reizes vilktas). Smuki izskatās uz kājas. 3 cm platforma, 10 cm papēdis. priekš sava augstuma ērtas.

Platformu u.c. apavu "seils" 4290244091_e4ce258452_o

3. Demonia Keras - SOLD!

4. Astoņkāja un bizbizmārīšu laiviņas
violetās 39, sarkanās 38 izm
4 Ls 1 pāris vai 7Ls par abiem
Mans neveiksmīgais biznesa plāns, tā kā tās stāv manā plauktā un apput, nolēmu atdot. Ne reizi nav vilktas. Uz kājas ļoti ērtas (man ir tādas bijušas).

Platformu u.c. apavu "seils" 4290991842_d193070626_o

5. platformas sandales
39 izm
7 Ls
Sasodīti izturīgi un ērti apavi, kādas 5 sezonas ar tiem nostaigāju un siksniņas pat ieplīst nav sākušas. Zole paškrāsota, tāpēc dažās vietās noberzusies. Viens krāsas pūtiens un tās izskatās kā jaunas.

Platformu u.c. apavu "seils" 4290247823_e377ece59b_b

6. Baltas augstpapēžu kurpes
38 izm
7 Ls
Ļoti skaisti izskatās uz kājas, viegli nobrāzumi iekšpusēs un priekšā (nepamanāmi), vilkti pāris reizes, jo 10 -effing- cm papēdis! Bet pārsteidzoši ērti (man neberza, tikai grūti tik augstos pastaigāt, ja iepriekš staigāts tikai kedās Very Happy).

Platformu u.c. apavu "seils" 4290251437_3d7ed703e8_o

7. Zamšādas zābaki - SOLD
8. Skeletgalviņas - SOLD

Piesakās komentāros, tālāk PM. Jautājumi šeit.


Pēdējo reizi labojis zeloco Piektdiena Janvāris 22, 2010 9:38 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Platformu u.c. apavu "seils" Empty
PostTēma: Re: Platformu u.c. apavu "seils"   Platformu u.c. apavu "seils" Petite13Trešdiena Janvāris 20, 2010 10:05 pm

Vāks... es piesakos uz platformas zābakiem!!!

Tiesa gan, var gadīties, ka viņi man būs nedaudz par mazu, jo man ir 39/40 izmērs. Katrā ziņā piesakos un labprāt noorganizētu uzmērīšanu.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
kjeepa.nr88
stitches
stitches
kjeepa.nr88


Number of posts : 380
Age : 37
Location : citur
Registration date : 13.09.07

Platformu u.c. apavu "seils" Empty
PostTēma: Re: Platformu u.c. apavu "seils"   Platformu u.c. apavu "seils" Petite13Trešdiena Janvāris 20, 2010 10:11 pm

Atļaušos pakaulēties - pa 5ls demonia kera ņemu uzreiz. M?
Atpakaļ uz augšu Go down
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

Platformu u.c. apavu "seils" Empty
PostTēma: Re: Platformu u.c. apavu "seils"   Platformu u.c. apavu "seils" Petite13Trešdiena Janvāris 20, 2010 11:06 pm

daudz kurpīšu 0.o
ja man nestāvētu kaudze ar apaviem skapī, es varbūt pat kaut ko izdomātu, ka vajag. Bet nevaru saprast, vai tad, ja nopirktu, man ar to būtu ko iesākt, ne tikai atkal nolikt skapī cyclops
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
Black Angel
thread
thread
Black Angel


Number of posts : 88
Age : 36
Registration date : 07.04.08

Platformu u.c. apavu "seils" Empty
PostTēma: Re: Platformu u.c. apavu "seils"   Platformu u.c. apavu "seils" Petite13Trešdiena Janvāris 20, 2010 11:13 pm

Es metu aci uz tām skeletgalvu kurpītēm.. Bet man tā kā vairāk ir 37. nevis 38.izm. Sad
Es vēl drusku padomāšu līdz nākamai nedēļai un tad varbūt sarunāsim mērīšanu, ok? Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Platformu u.c. apavu "seils" Empty
PostTēma: Re: Platformu u.c. apavu "seils"   Platformu u.c. apavu "seils" Petite13Trešdiena Janvāris 20, 2010 11:58 pm

es novēršu skatienu, lai nebūtu pārāk sāpīgi, jo tur ir ļoti feini apavi - man par lielu kājā
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Shade_de_Monesko
handsewn
handsewn
Shade_de_Monesko


Number of posts : 525
Age : 36
Location : Smoke cloud
Registration date : 14.11.07

Platformu u.c. apavu "seils" Empty
PostTēma: Re: Platformu u.c. apavu "seils"   Platformu u.c. apavu "seils" Petite13Ceturtdiena Janvāris 21, 2010 8:48 am

Ehem... Tātad es gribu tos zamšādas zābakus. Tā kā toslūdzu aizsist priekš manis. Izmērs nav svarīgs, es viņus gribu un gan jau kaut kā iestūķēšu savu kāju tur iekšā Very Happy

Otrs uz ko es arī metu acis ir skeletgalvu kurpītes. Ja BA tās neņems, tad es piesakos ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.shade999.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Platformu u.c. apavu "seils" Empty
PostTēma: Re: Platformu u.c. apavu "seils"   Platformu u.c. apavu "seils" Petite13Ceturtdiena Janvāris 21, 2010 1:43 pm

Missle - man tev ir sliktas ziņas, uz manu 38/39 kāju tās ir par pusizmēru par mazu. Tiešām mēģināsi mērīt? Ja tā, tad PM man ar laikiem, kad tiec.

Kjeepa
- par 8 atdodu Very Happy

Black Angel
, tad tikmēr dodu mērīt Shade.

Shade
- anytime you feel like it Very Happy 5dien starp 11un 14 esmu centrā.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
kjeepa.nr88
stitches
stitches
kjeepa.nr88


Number of posts : 380
Age : 37
Location : citur
Registration date : 13.09.07

Platformu u.c. apavu "seils" Empty
PostTēma: Re: Platformu u.c. apavu "seils"   Platformu u.c. apavu "seils" Petite13Ceturtdiena Janvāris 21, 2010 2:13 pm

Zeloco, aizsūtīju Tev PM. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Black Angel
thread
thread
Black Angel


Number of posts : 88
Age : 36
Registration date : 07.04.08

Platformu u.c. apavu "seils" Empty
PostTēma: Re: Platformu u.c. apavu "seils"   Platformu u.c. apavu "seils" Petite13Ceturtdiena Janvāris 21, 2010 7:08 pm

Ok, ja Shade neder, tad es ar sarunāšu mērīšanu ! Rolling Eyes
Atpakaļ uz augšu Go down
Shade_de_Monesko
handsewn
handsewn
Shade_de_Monesko


Number of posts : 525
Age : 36
Location : Smoke cloud
Registration date : 14.11.07

Platformu u.c. apavu "seils" Empty
PostTēma: Re: Platformu u.c. apavu "seils"   Platformu u.c. apavu "seils" Petite13Ceturtdiena Janvāris 21, 2010 7:15 pm

Es varētu būt centrā ap 14 >__> Man no 12 līdz kādiem 13:30 ir dziedāšanas stunda.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.shade999.deviantart.com
Paranoia Agent
thread
thread
Paranoia Agent


Number of posts : 59
Age : 33
Location : Never,never, land..
Registration date : 07.06.09

Platformu u.c. apavu "seils" Empty
PostTēma: Re: Platformu u.c. apavu "seils"   Platformu u.c. apavu "seils" Petite13Piektdiena Janvāris 22, 2010 8:40 pm

3. Demonia Keras
38/39 izm (US 8 )
10Ls


Can I haz them? Jeb ir vēl pieejamas?
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Platformu u.c. apavu "seils" Empty
PostTēma: Re: Platformu u.c. apavu "seils"   Platformu u.c. apavu "seils" Petite13Piektdiena Janvāris 22, 2010 9:42 pm

Paranoia Agent - nope, šodien paņēma. Bet ir vēl sandales *hint* zei ār asum.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Black Angel
thread
thread
Black Angel


Number of posts : 88
Age : 36
Registration date : 07.04.08

Platformu u.c. apavu "seils" Empty
PostTēma: Re: Platformu u.c. apavu "seils"   Platformu u.c. apavu "seils" Petite13Svētdena Janvāris 24, 2010 10:19 pm

Atceļu savu kandidatūru uz skeletgalvu kurpītēm - jāiet labot zobu, kurpēm nesanāks pale
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Platformu u.c. apavu "seils" Empty
PostTēma: Re: Platformu u.c. apavu "seils"   Platformu u.c. apavu "seils" Petite13Pirmdiena Janvāris 25, 2010 1:31 am

skeletgalviņas jau atdotas.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





Platformu u.c. apavu "seils" Empty
PostTēma: Re: Platformu u.c. apavu "seils"   Platformu u.c. apavu "seils" Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Platformu u.c. apavu "seils"
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Kurpes ar platformu
» Gotisko, platformas un citu veidu apavu lapa.

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Pārdodam/pērkam-
Pāriet uz: