AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 e-bibliotēka r.i.p. ?

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
vilhelms.otrais
thread
thread
vilhelms.otrais


Number of posts : 76
Age : 31
Location : Under sea
Registration date : 26.01.10

e-bibliotēka r.i.p. ? Empty
PostTēma: e-bibliotēka r.i.p. ?   e-bibliotēka r.i.p. ? Petite13Pirmdiena Marts 22, 2010 9:36 am

Tagad no rīta atvelkos uz prakses vietu un tā kā prakses vadītāju nekur neredzu nolēmu parakstīt prakses darbu, kam man vajag M. Rurānes grāmatu "Ražošana", kuru praktiski nekur nevar atrast, priecīga nolēmu izmantot e-bibliotēku, lai varētu uzrakstīt teoriju prakses jautājumiem un man uzmet paziņojumu, ka failu nevar atrast. Skatos tālāk un izrādās, ka viss kopumā ir aiklapēts vairāk vai mazāk ciet. o-o
Kādas ir jūsu domas par e-bibliotēkas pazušanu?
Mana gadījumā šī rīcība liks man kā vajprātīgam kāmītim skraidīt pa bibliotēkām, lai sadzītu rokās grāmatu. Mad
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

e-bibliotēka r.i.p. ? Empty
PostTēma: Re: e-bibliotēka r.i.p. ?   e-bibliotēka r.i.p. ? Petite13Pirmdiena Marts 22, 2010 12:49 pm

Godīgi sakot, nemaz nezināju par tādas pastāvēšanu.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
vilhelms.otrais
thread
thread
vilhelms.otrais


Number of posts : 76
Age : 31
Location : Under sea
Registration date : 26.01.10

e-bibliotēka r.i.p. ? Empty
PostTēma: Re: e-bibliotēka r.i.p. ?   e-bibliotēka r.i.p. ? Petite13Pirmdiena Marts 22, 2010 2:47 pm

Espati zināju, bet neizmantoju, jo parasti māsa grāmatas no parastās bibliotēkas atstiepj, bet tā kā man vajadzēja pagrūti atrodamu grāmatu tā vietne bija lielisks risinājums
Atpakaļ uz augšu Go down
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

e-bibliotēka r.i.p. ? Empty
PostTēma: Re: e-bibliotēka r.i.p. ?   e-bibliotēka r.i.p. ? Petite13Pirmdiena Marts 22, 2010 7:44 pm

Hm, hm es arī neko tādu nebiju izmantojusi līdz šim.
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

e-bibliotēka r.i.p. ? Empty
PostTēma: Re: e-bibliotēka r.i.p. ?   e-bibliotēka r.i.p. ? Petite13Pirmdiena Marts 22, 2010 10:44 pm

Nebija vajadzības izmantot, bet domāju, ka tāds mirklis būtu pienācis...nu, vairs jau laikam nē.
Kas tur ko domāt? Neko labu nedomāju. Dzirdēju, ka to esot panākuši lielās izdevniecības. Neiedziļinos, patiesība vai nē, bet skumji, ka nauda atkal uzvar un kārtējo reizi tiešām noderīgi projekti tiek aizklapēti. Tāda nu ir tā demokrātija. ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





e-bibliotēka r.i.p. ? Empty
PostTēma: Re: e-bibliotēka r.i.p. ?   e-bibliotēka r.i.p. ? Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
e-bibliotēka r.i.p. ?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Offtopiks :: Beztēma beztēmā-
Pāriet uz: