AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 pērku šujmašīnu

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

pērku šujmašīnu Empty
PostTēma: pērku šujmašīnu   pērku šujmašīnu Petite13Ceturtdiena Aprīlis 01, 2010 4:21 pm

Sveiki =)
Varbūt kāds būtu ar mieru lēti pārdot elektrisko šujmašīnu (vienalga kādas firmas)?
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

pērku šujmašīnu Empty
PostTēma: Re: pērku šujmašīnu   pērku šujmašīnu Petite13Sestdiena Aprīlis 03, 2010 11:06 am

Man nav, bet varu ieteikt pameklēt lombardos Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

pērku šujmašīnu Empty
PostTēma: Re: pērku šujmašīnu   pērku šujmašīnu Petite13Sestdiena Aprīlis 03, 2010 9:11 pm

mazliet aizspriedumi pret lombardiem- zagtas lietiņas tur pārdod..nu ne vienmēr, protams Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
kjeepa.nr88
stitches
stitches
kjeepa.nr88


Number of posts : 380
Age : 36
Location : citur
Registration date : 13.09.07

pērku šujmašīnu Empty
PostTēma: Re: pērku šujmašīnu   pērku šujmašīnu Petite13Otrdiena Aprīlis 06, 2010 12:50 am

Ar kādām naudām reiķinies? ~100ls jau var veikalā iegādāt, ja zem - ss.lv sludinājumu ir daudz un pat http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/home-appliances/clean-and-sewing/sewing-machines/kiblh.html
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

pērku šujmašīnu Empty
PostTēma: Re: pērku šujmašīnu   pērku šujmašīnu Petite13Otrdiena Aprīlis 06, 2010 5:10 pm

nu es cerēju, ka varbūt pa 30 ls dabūtu..lētākais, ko redzēju bija 45-50 ls, bet nu būs jāpērk kāda no tām laikam..

kjeepa.nr88 tā šujmašīna tajā linkā manā izpratnē nav normāla elektriskā šujmašīna ;D bet tas tā.
Atpakaļ uz augšu Go down
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

pērku šujmašīnu Empty
PostTēma: Re: pērku šujmašīnu   pērku šujmašīnu Petite13Otrdiena Aprīlis 06, 2010 5:50 pm

Veronika rakstīja:
nu es cerēju, ka varbūt pa 30 ls dabūtu..lētākais, ko redzēju bija 45-50 ls, bet nu būs jāpērk kāda no tām laikam..

kjeepa.nr88 tā šujmašīna tajā linkā manā izpratnē nav normāla elektriskā šujmašīna ;D bet tas tā.

nenovērtē par zemu šādu šujmašīnu (:
ja man nebūtu un vajadzētu, laikam ņemtu ciet : DD
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

pērku šujmašīnu Empty
PostTēma: Re: pērku šujmašīnu   pērku šujmašīnu Petite13Otrdiena Aprīlis 06, 2010 6:07 pm

nu man pašai ir vecā ar roku griežamā, kas daudz maz šuj, bet ar viņu ir baigi grūti-velk audumu, tikai tradicionālais mašīndūriens un vēl pāris problēmas. gribējās beidzot normālu šujmašīnu, tāpēc laikam vien būs jāpērk tā pa 45 ls.. laikam lētāk neviens nedos ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

pērku šujmašīnu Empty
PostTēma: Re: pērku šujmašīnu   pērku šujmašīnu Petite13Otrdiena Aprīlis 06, 2010 6:32 pm

Man agrāk bija čaika (nu tb mammai, bet es arī uz tās šuvu) - ja māk pareizi saregulēt - strādā kā maziņais - ņemt visu pretī.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

pērku šujmašīnu Empty
PostTēma: Re: pērku šujmašīnu   pērku šujmašīnu Petite13Trešdiena Aprīlis 14, 2010 9:43 am

Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Aruku
thread
thread



Number of posts : 66
Age : 35
Location : Aiz otrās zvaigznes pa kreisi, un tālāk līdz rītam.
Registration date : 11.02.10

pērku šujmašīnu Empty
PostTēma: Re: pērku šujmašīnu   pērku šujmašīnu Petite13Trešdiena Aprīlis 14, 2010 2:41 pm

Es ebeyā biju manījusi par apm 50 ls ar visu piegādi jaunas brother šujmašīnas, pieļauju, ka ne tās krutākās, bet funkciju viņām noteikti ir vairāk nekā antīkajām Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
kjeepa.nr88
stitches
stitches
kjeepa.nr88


Number of posts : 380
Age : 36
Location : citur
Registration date : 13.09.07

pērku šujmašīnu Empty
PostTēma: Re: pērku šujmašīnu   pērku šujmašīnu Petite13Trešdiena Aprīlis 14, 2010 3:06 pm

Aruku rakstīja:
Es ebeyā biju manījusi par apm 50 ls ar visu piegādi jaunas brother šujmašīnas, pieļauju, ka ne tās krutākās, bet funkciju viņām noteikti ir vairāk nekā antīkajām Very Happy
Mjā, bet tas sanāk bez jebkādas garantijas. Šajā ziņā čaikas pluss ir tas, ka tā ir vienkārša kā konservu attaisāmais, salūzt tur gandrīz nav kam, un, ja gadās, problēmas ir risināmas. Neba nu es vienīgā būšu ievēŗojusi, ka turpretī mūsdienu tehnikai ir tieksme noplīst ~ pēc 2 gadiem, kas ir apmēram tas laiks, kad beidzās garantijas, turklāt detaļas ir grūti atrodamas un dārgas, lielākoties.
Atpakaļ uz augšu Go down
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

pērku šujmašīnu Empty
PostTēma: Re: pērku šujmašīnu   pērku šujmašīnu Petite13Trešdiena Aprīlis 14, 2010 3:42 pm

kjeepa.nr88 rakstīja:
Neba nu es vienīgā būšu ievēŗojusi, ka turpretī mūsdienu tehnikai ir tieksme noplīst ~ pēc 2 gadiem, kas ir apmēram tas laiks, kad beidzās garantijas, turklāt detaļas ir grūti atrodamas un dārgas, lielākoties.

Mana Brother noplīsa pēc 3 gadiem o.o jā, bet tur bija labojams, lai gan samaksāju 30Ls un bija jāgaida tur pat vai 2 mēneši. Tika mainīta salūzusī plastmasas detaļa pret metāla. Tagad viss atkal labi šujās, bet taisnība par to plīšanu.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
Sponsored content





pērku šujmašīnu Empty
PostTēma: Re: pērku šujmašīnu   pērku šujmašīnu Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
pērku šujmašīnu
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Pārdodam/pērkam-
Pāriet uz: