AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Nika nozīme

Go down 
+43
koijots
Mazzerin
Hello Mr Green
Sanonira
poisonous.
Killish
Kefirs
mAlViinE
maga
Meitene
Nihil
Dead Art
Trisha.
Yukita
Urban_Fairy
Marionette
Klejotajs
merciless.audrey
vellata666
Cain
sikums
wraa
Youko
Kawaii_nora
Uzpurnis
priede
Betty
ewucew
valante
Stihija
5FF
Gāzmaska
Mada
Selene
Silhouette
Shade_de_Monesko
Paranoid.
kjeepa.nr88
romance
platformene
wienna_lee
Wilting
zeloco
47 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorsZiņojums
sikums
sketch
sketch
sikums


Number of posts : 1
Age : 30
Registration date : 21.07.08

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūlijs 24, 2008 9:29 am

Man ir bijusi vairaki niki ,bet pedeja gada laika sis ir vis patstavigakais... izdomats uz atru galvu un slikta garastavokla iespaida ,bet tomer nav mainits un palicis kads ir...

Nozimes vinam nav iipasi nekadas ja nu vienigi tas ,ka niks "sikums" vairak atspogulo tadu mazu cilveku Laughing kaut ari butiba tas mani neraksturo...
Atpakaļ uz augšu Go down
Cain
sketch
sketch
Cain


Number of posts : 9
Age : 33
Location : Riga
Registration date : 09.09.07

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Piektdiena Augusts 22, 2008 11:11 am

Iz komiksiem, kaa jau viss manaa dziivee, naacis mans niks. Very Happy


Pēdējo reizi labojis Cain Svētdena Augusts 24, 2008 8:19 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.last.fm/user/smerdelis
vellata666
thread
thread
vellata666


Number of posts : 93
Age : 32
Registration date : 06.08.08

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Sestdiena Augusts 23, 2008 9:46 pm

nuu mans niks...khmm ta mani viendien draudzene nosauva "vellata"
nuu tas nozime velns tikai sieviesu dzimtee Wink
nu jaa tomeer biezi vien manii ardaas velnins...
un skaitlis 666 man vienkarsi patiik...nu un ka tas saistiits ar satanu..
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Pirmdiena Augusts 25, 2008 1:57 pm

offtop - 666 ir "the number or the beast", ja nemaldos bībelē tika teikts, ka tas ir cilvēka skaitlis.


Pēdējo reizi labojis zeloco Sestdiena Augusts 30, 2008 1:50 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
merciless.audrey
thread
thread
merciless.audrey


Number of posts : 70
Age : 34
Location : retro
Registration date : 29.08.08

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Piektdiena Augusts 29, 2008 12:36 am

Tā kā te bieži palasījos tēmiņas, bet nebiju reģistrējusies, jūtos ne jauniņā, bet par savu lielisko niku noteikti jāuzraksta xd

Niki bijuši visādi, bet šis radās, jo biju aptrakusi ar vārdu Audrey, pateicoties Dir en grey dziesmai ar tādu pašu nosaukumu un aktrisei Audrey Hepburn, savukārt Merciless laikam atnāca no tiem pašiem Dir en grey un viņu Merciless Cult. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://londoninwinter.tumblr.com
Klejotajs
sketch
sketch
Klejotajs


Number of posts : 1
Age : 29
Registration date : 10.09.08

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Trešdiena Septembris 10, 2008 10:46 pm

No sākuma bija Klejotājs_Tumsā
pārtapa vienkārši par Klejotāju Happy patīk man šis vārds.. Love
Atpakaļ uz augšu Go down
Marionette
needles
needles
Marionette


Number of posts : 35
Age : 32
Registration date : 08.09.08

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Ceturtdiena Septembris 11, 2008 8:05 pm

Mans niks ir saistīts ar dzīvi kā tādu, jo dažkārt apkārtējā vide un cilvēki cenšas pārāk ietekmēt, es pretojos, bet nesanāk.
Nu,lūk tā,kad neesmu noteicēja savā dzīvē, tad esmu vienkārši lupatu lelle, ko aukliņās raustīt.
Atpakaļ uz augšu Go down
Urban_Fairy
stitches
stitches
Urban_Fairy


Number of posts : 351
Age : 35
Location : Alastona
Registration date : 22.09.07

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Svētdena Septembris 14, 2008 11:23 am

Mans niks radies savienojot divus diezgan pretējus jēdzienus. ''Fairy'', jo man patīk pastaigāties pa mežu, patīk zaļā krāsa un visādas feju tematikas lietiņas. Un ''urban'' , jo es dzīvoju pilsētā un man patīk arī industriālais novirziens. Saliekot šos divus vārdus kopā izveidojas niks manai pretrunīgajai personībai Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Yukita
sketch
sketch
Yukita


Number of posts : 2
Age : 32
Location : Latvija- Sigulda -Marss
Registration date : 17.09.08

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Trešdiena Septembris 17, 2008 6:00 pm

Nu mans niks nāk no Cinema Bizarre ģitārista Yu tīņa gadu iesukas Yukito.. pārveidoju par Yukitu, un te nu es esmu ^^ albino
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/sabineonmars
Trisha.
sketch
sketch



Number of posts : 15
Registration date : 17.08.08

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Svētdena Oktobris 05, 2008 8:23 pm

Man manu niku deva viena mana draudzene.
Pat isti nezinu iemeslu, bet man patik.^^
Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Dead Art
thread
thread
Dead Art


Number of posts : 98
Age : 32
Registration date : 06.10.08

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Otrdiena Oktobris 07, 2008 5:32 pm

Pēkšņi pazaudēju `reply` pogu. x.x Knapi atradu. ;D
Lai nu kā.. tad par to niku.

Jau vairākus gadus lietoju vārdu Dead dažādās interneta lapās utt. Tas vnk nenormāli piesaista.. un parasti to papildinu ar vel kādu vārdu, šajā gadījumā Art, kas ir 75 % no mana īstā vārda, kas ir Arta. Very Happy Šādu niku [Dead Art] lietoju vel šut tur citur, taču pierutos arī pie nika Art`a vai TheArta, jo tā `Art` daļa simbolizē arī mani - manu aizraušanos [māksla].
Umm. Es ceru, ka pārāk nesarežģīju savu stāstāmo.. o.o
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.thearta.blogspot.com
Trisha.
sketch
sketch



Number of posts : 15
Registration date : 17.08.08

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Svētdena Oktobris 19, 2008 8:15 pm

Tiko uzzinaju, ka kaut kur arzemes ir meitenes vards Trisha.^^
Atpakaļ uz augšu Go down
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Pirmdiena Janvāris 19, 2009 5:56 pm

Mans niks ir uz sitiena izdomats,sim forumam,jo gribeju registreties ar citu,bet tads jau bija
Atpakaļ uz augšu Go down
Meitene
needles
needles
Meitene


Number of posts : 40
Age : 28
Registration date : 04.01.09

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Otrdiena Janvāris 20, 2009 4:40 pm

Man šķiet, ka mana nika nozīme ir pašsaprotama. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
maga
sketch
sketch



Number of posts : 15
Age : 39
Location : Berlin
Registration date : 11.04.09

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Svētdena Aprīlis 12, 2009 9:57 pm

Maga ir jaunkundze man iemiiljotaa rakstnieka Hulio Kortaasara graamataa "Klasiishu speele". Sieviete, kura juut ar sirdi, ne praatu. Lai arii vinja censhas buut dalja no sava miiljotaa viiriesha un vinja draugu praata speeleem, Maga ir paaraak primitiivi dabiska, tachu tomeer tai pat laikaa dazbriid piekljuust vieglaak dziives patiesiibaam. Briidii, kad izveeleejos niku cibai, Kortasaars bija mana biibele. Taadeelj shad un tad joprojaam internetaa esmu maga.
Atpakaļ uz augšu Go down
mAlViinE
sketch
sketch



Number of posts : 1
Age : 31
Location : maggots laircom
Registration date : 14.07.09

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Otrdiena Jūlijs 14, 2009 6:50 pm

nū mans niks radās pavisam vienkārši. malvīne no pasakas par pinokio. zila matu krāsa. mana pašreizējā matu krāsa.
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Piektdiena Jūlijs 24, 2009 9:23 pm

ietekmējos no soundarcade albuma ''daughters of molestia''. gadās dažreiz iebrist smagos, tumšos dzīves purvos..
Atpakaļ uz augšu Go down
Kefirs
sketch
sketch



Number of posts : 1
Age : 28
Registration date : 29.07.09

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Trešdiena Jūlijs 29, 2009 11:14 am

Njā. Niks Kefīrs man ir radies, jo sākumā visi mani pazina kā Kefīra māsīcu [mana brālēna iesauka bija Kefīrs] BET tad.. vienā dienā brālēnam uzradās jauna iesauka... un tā kā neviens man negribēja domāt jaunu iesauku tad vienkārši nosauca par Kefīru. Kautgan esmu meitene Love
Atpakaļ uz augšu Go down
Killish
sketch
sketch
Killish


Number of posts : 17
Age : 87
Registration date : 14.07.10

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Trešdiena Jūlijs 14, 2010 1:49 pm

es nezinu,kā mans niks radās,tas jau bija kādus 2.gadus atpakaļ.
man ļoti patīk,ka man praktiski vienīgajai ir tāds niks- visur,kur reģistrējos,šis niks ir brīvs. Happy
jā,te nu būs padarbojusies mana fantāzija ar vārdu ''kill.'' Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
poisonous.
thread
thread
poisonous.


Number of posts : 68
Registration date : 04.06.10

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Trešdiena Jūlijs 14, 2010 6:41 pm

es esmu mazs,indīgs zvērs.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sanonira
sketch
sketch
Sanonira


Number of posts : 17
Age : 34
Registration date : 25.07.10

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Svētdena Jūlijs 25, 2010 12:21 pm

Tā nu sagadījies, ka divi citi niki ko izmantoju citos forumos, šeit bija jau aizņemti, tādēļ nācās domāt citu. Šis ir ņemts no romāneļa ko jau pāris gadus rakstu. Tas ir pilsētas nosaukums un reizē dzimtas uzvārds. Tā kā sevi jūtu šīs dzimtas filozofijā, tā nu esmu Sanonira. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Hello Mr Green
sketch
sketch
Hello Mr Green


Number of posts : 4
Registration date : 08.08.10

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Svētdena Augusts 08, 2010 10:51 am

Mans niks radās kā jau vairākumam - pateicoties dziesmai Rolling Eyes
Atpakaļ uz augšu Go down
Mazzerin
sketch
sketch
Mazzerin


Number of posts : 5
Age : 32
Location : down in it
Registration date : 20.10.10

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Trešdiena Oktobris 20, 2010 2:16 pm

Sveiki, labdien! Šis mans niks ir pagrābts no tādas vecas un lieliskas datorspēles kā Arcanum, un Mazzerin ir tēls, kurš pats tur neparādās, bet ir atstājis aiz sevis tādu kā puzli, tādu kā mīklu, sauktu par Mazzerin's Mystery, kuru atrisinot var uzzināt, kā var iegūt visu dievību svētības ^_^
Atpakaļ uz augšu Go down
koijots
sketch
sketch
koijots


Number of posts : 12
Age : 31
Registration date : 16.10.10

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Ceturtdiena Oktobris 21, 2010 3:40 pm

Heilūu. Tā tad nika izvēle.. pirms daudziem gadu, kad zāle bija zaļāka, cik nu zaļa var būt, cilvēki (ciematā) sāka mani saukt par koijotu Shocked laikam nespēja pieņem atšķirīgus cilvēkus.... so, man iepatīkās un aizbraucot, no šīs zaļās un nelaipnās vietas, šo niku vel dažreiz izmantoju, uzskatu, ka vārds koijots nebūt mani neatspoguļo, bēeet man patīk kā skan cat
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13Ceturtdiena Oktobris 21, 2010 8:50 pm

interesanta diskusija, forši uzzināt par citu nikiem Very Happy

es katrā vietā reģistrējos ar citu niku..
Veronika nav mans vārds, bet kāds cilvēks mani tā sauca un man iepatikās. skaists vārds, vienmēr ir paticis un uzskatu, ka man piestāv hello cat
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Nika nozīme - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Nika nozīme
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 3Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Oficiālā daļa :: Iepazīšanās-
Pāriet uz: