AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Coastal Scents 120?

Go down 
+2
Belladonna
poisonous.
6 posters
AutorsZiņojums
poisonous.
thread
thread
poisonous.


Number of posts : 68
Registration date : 04.06.10

Coastal Scents 120? Empty
PostTēma: Coastal Scents 120?   Coastal Scents 120? Petite13Pirmdiena Decembris 06, 2010 9:41 pm

Kādam šeit viņa ir? o.o
es jau labu laiku uz viņu skatos,bet,tā kā es bieži braukāju apkārt,man vnm kkas jāņem līdzi un tādu...monstru es līdzi negribētu staipīt. x_X
Bet es varētu kko izdomāt,ja zinātu,ka tā palete ir 100% awesome.
Little help,pls? x-x
Atpakaļ uz augšu Go down
Belladonna
needles
needles
Belladonna


Number of posts : 38
Age : 32
Location : Grindhouse
Registration date : 29.03.09

Coastal Scents 120? Empty
PostTēma: Re: Coastal Scents 120?   Coastal Scents 120? Petite13Otrdiena Decembris 07, 2010 12:29 am

Tā palete ir identiska ebayā atrodamajām 120 krāsu paletēm pa 12$, tāpēc iesaku nesūtīt no Coastal Scents, nav vērts. Man ir tā ar 88 krāsām un par to nevaru teikt neko sliktu. Nav arī nemaz tik gigantiska, nav problēmu to iemest somā kaut kur dodoties, tikai 120 varētu būt drusku smagāka. Krāsas ir pigmentētas un labi klājās, ja zem tām izmanto bāzi vai konsīleru. Anywho, ļoti labi noder iesākumam un eksperimentēšanai.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://morriganne.deviantart.com/
poisonous.
thread
thread
poisonous.


Number of posts : 68
Registration date : 04.06.10

Coastal Scents 120? Empty
PostTēma: Re: Coastal Scents 120?   Coastal Scents 120? Petite13Trešdiena Decembris 08, 2010 4:19 pm

hmm,laikam būs japarakājās vairāk. xDD
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Coastal Scents 120? Empty
PostTēma: Re: Coastal Scents 120?   Coastal Scents 120? Petite13Svētdena Janvāris 13, 2013 6:20 pm

Es pasūtīju no BH Cosmetics 120 toņu - pārsvarā visu ir atsauksmes par minēto un manis iegādāto.

Pati no eBay esmu 4 paletes 120 toņu pirkusi. Pirmā bija laba, bet nokrita un visa izbira, pārējās bija galīgi garām, lai arī pēdējo paņēmu no tā paša pārdevēja. Gan jau vienkārši uz kvalitati sākuši ietaupīt, lai lielāka peļņa, bet sarēķināju, ka izdevīgāk paņemt vienu 5-6x dārgāku nekā visu laiku pirkt jaunas un lādēties, ka nesanāk normāli uzkrāsot, jo krāsas kā pūderis birst nost un galīgi nelīp pie ādas.

Savukārt BH cosmetics izskatījās košas gan bildēs krāsotās, gan video recenzijās.
Tad jau redzēs kā būs - jāgaida paciņa, jānomaksā nodokļi un, ja kāda man atrakstis/atgādinās, varēšu arī kādu labu vai striktu vārdu pateikt.
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Coastal Scents 120? Empty
PostTēma: Re: Coastal Scents 120?   Coastal Scents 120? Petite13Trešdiena Jūnijs 19, 2013 2:00 am

Tādad, nopirku BH Cosmetics 120 toņu paleti un lielo, kur pats var sakombinēt ēnas un esmu dziļi vīlusies.
120 toņu paletei kvalitāte, kā eBay pirktajām un otrai pāris krāsas ir labas, kvalitatīvas, bet lielākā daļa pēdējie mēsli, kas knapi krāso un ātri nāk nost.
Vārdsakot, labi izmesta nauda.
Atpakaļ uz augšu Go down
Undead
needles
needles
Undead


Number of posts : 42
Age : 28
Registration date : 23.04.14

Coastal Scents 120? Empty
PostTēma: Re: Coastal Scents 120?   Coastal Scents 120? Petite13Trešdiena Aprīlis 23, 2014 9:33 pm

Es pirms kāda laika pasūtīju 120 toņu paleti no ebay. Vēl neesmu saņēmusi. Ja toņi būs tik koši kā bildītēs, tad būšu laimīga Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Coastal Scents 120? Empty
PostTēma: Re: Coastal Scents 120?   Coastal Scents 120? Petite13Piektdiena Aprīlis 25, 2014 9:13 pm

Tās miljonskrāsu paletes parasti ir ok, bet vajag apakšā likt to acu ēnu bāzi (primer) lai tās labi turētos un būtu spilgtas.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Coastal Scents 120? Empty
PostTēma: Re: Coastal Scents 120?   Coastal Scents 120? Petite13Sestdiena Aprīlis 26, 2014 6:35 pm

Hmm, nedaudz pacūkošu šo diskusiju.. negribas speciāli veidot jaunu.
Par acu ēnām te jau zinātāji izteicās.
Bet kā ir ar košām lūpu krāsām visādos crazy toņos?
Ebay visādi vilinoši komplektiņi, taču - nav ne jausmas, kāda kvalitāte (bildes jau smukas, bet - kā dzīvē izskatās, tas cits jautājums)...
Varbūt kādai ir pieredze ar šo firmu ražojumiem?

NYX, šķiet, varētu būt viskvalitatīvākais variants, bet arī visdārgākais - par 3 gb lūpu krāsām (pēc izvēles) ap 25$
Coastal Scents 120? Rlkyvcq7goqnbabycr

Vēl uzmanību pievērsa... hm... Janet - ? - lūpu krāsas, par šīm 6 ap 26$ (tātad apm. divreiz lētāk par iepriekšējām). Un esot UV gaismā košas.
Coastal Scents 120? Ohsfvldwkatpjaqggph3

un, nenoliedzami, diezgan daudz Kleancolor Femme lūpu krāsas, nedaudz zem 30$ par 12 gb (no kuriem, tiesa, es droši vien izmantotu labākajā gadījumā pusi).
Coastal Scents 120? Uwawikoh414wsryf2hn
Tās pēdējās var arī mazākā skaitā nopirkt, amazon.com pārdodas dažādu krāsu komplektiņi pa 4 gb, tikai tajā lapā nevar saprast, cik piegāde maksātu.. Pēc atsauksmēm neko daudz nevar saprast.

Varbūt šeit ir kāds košāks cilvēks, kas tādas lūpu krāsas ir izmēģinājis, var iekomentēt, kuras lietojamas, kuras nē?
Atpakaļ uz augšu Go down
Undead
needles
needles
Undead


Number of posts : 42
Age : 28
Registration date : 23.04.14

Coastal Scents 120? Empty
PostTēma: Re: Coastal Scents 120?   Coastal Scents 120? Petite13Sestdiena Aprīlis 26, 2014 7:58 pm

Tikko saņēmu no ebay 120 acu ēnu komplektu. Kvalitāte ļoti neslika, salīdzinot ar citām acu ēnām no lētā gala. Uzreiz pamēģināju košāko rozā toni, kas tur bija un godam visu dienu noturējās pat bez acu ēnu bāzes. Ar bāzi būtu vēl kolosālāk. Atļaušos ielikt savu ģīmi, lai var redzēt kā tas izskatās. Very Happy
Coastal Scents 120? 2a9obvb
Un runājot par lūpu krāsām, man ļoti patīk Lime Crime toņi, bet cenas ir... ehh..  hysterical Coastal Scents 120? Lime-crime-opaque-lipstick2
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Coastal Scents 120? Empty
PostTēma: Re: Coastal Scents 120?   Coastal Scents 120? Petite13Sestdiena Aprīlis 26, 2014 8:02 pm

Undead - smuki izskatās Happy
Par Lime Crime lūpu krāsām - nujā, smuki, bet tādās cenu kategorijās  pale  es tiešām nemaz neskatos..
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Coastal Scents 120? Empty
PostTēma: Re: Coastal Scents 120?   Coastal Scents 120? Petite13Svētdena Aprīlis 27, 2014 11:26 am

Man vienmēr šķitis, ja nav tāda baigā ieraduma staigāt ar lūpu krāsu un vispār ar krāsainām lūpām, tad iemēģināšanai labs variants ir vnk lūpu balzāms + acu ēnas vai, kā bērnībā (un ne-tik-bērnībā) darīju - ar acu zīmuļiem krāsot un pēc tam ar balzamu pāri.. bet tā, no mana cheap-ass viedokļa..
Un es atkal ar savu etsy, bet tur var atrast lieliskas lietas dažreiz.. Piemēram, pēc īsas lūpu krāsas meklēšanas 6gab par 20Eur ieskaitot sūtīšanu -> https://www.etsy.com/listing/166374898/petite-lipstick-lip-paint-rainbow?ref=shop_home_active_5
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Coastal Scents 120? Empty
PostTēma: Re: Coastal Scents 120?   Coastal Scents 120? Petite13Svētdena Aprīlis 27, 2014 11:35 am

zeloco - tā gan ir, ka lūpu krāsas lietoju reti (esmu pārāk nevīžīga, lai visu laiku sekotu līdzi, vai nav jāatjauno utt., kā arī zobi dzeltenīgi, un to negribas speciāli akcentēt), bet tā, joka pēc reizēm gribas nedaudz klauniski košu kaut ko. :)Bet - jā, arī tā, lai lūpu krāsa kaut cik noturīga būtu.

Klau, bet laikam mans nesaprast (par etsy). Tur pie shippinga info rakstīts, ka piegāde 9$ (ja nepērk ne ar ko kopā), tad ar piegādi nesanāk 29?
Un... vai tādas paštaisītās / ļoti dabiskās vispār būtu noturīgas?
Atpakaļ uz augšu Go down
Undead
needles
needles
Undead


Number of posts : 42
Age : 28
Registration date : 23.04.14

Coastal Scents 120? Empty
PostTēma: Re: Coastal Scents 120?   Coastal Scents 120? Petite13Svētdena Aprīlis 27, 2014 3:20 pm

Nu dīvainākais lūpu krāsas tonis, kas man pieder, ir melna. Un to pašu nopirku vietējā krāmu veikaliņā komplektā ar nagu laku. Man liekas, ka ar to lūpu krāsu noturību nav jēgas iespringt, jo tas ir kā paveicas. Piemēram, man ir koši sarkana lūpu krāsa no avon, kura ir tik noturīga, ka vakarā nevar nomazgāt, bet tās pašas sērijas citi toņi noiet jau pēc 15 min. Pat dārgas lūpukrāsas mēdz būt nenoturīgas, tāpēc man jau ir izveidojies reflekss ik pēc kāda laiciņa paskatīties telefona atspulgā vai lūpu krāsa vēl ir. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Coastal Scents 120? Empty
PostTēma: Re: Coastal Scents 120?   Coastal Scents 120? Petite13Svētdena Aprīlis 27, 2014 3:38 pm

Undead - varbūt jaunībā tā var atļauties, bet manā vecumā (un ar manu stilu) ar izsmērētu lūpu krāsu staigāt izskatās nepiedienīgi Un ne visos gadījumos tas ir vēlamais efekts. (Dažos varbūt ir).
Par relatīvi dārgajām lūpu krāsām - nu, pati vienreiz esmu "uzrāvusies" uz Manic Panic ražojumu, problēma nebija ar noturīgumu, bet pati par sevi viņa kaut kāda.. khm.. dīvaina bija. Iespējams, ka ilgi nostāvējusi noliktavā pirms pārdošanas vai kas tāds...  confused 
Lai vai kā, drusku bail pirkt, nezinot lietotāju atsauksmes. No NYX man bijusi tikai skropstu tuša (vispār nebija slikta), bet tās pārējās firmas vispār nedzirdētas.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Coastal Scents 120? Empty
PostTēma: Re: Coastal Scents 120?   Coastal Scents 120? Petite13Svētdena Aprīlis 27, 2014 10:01 pm

man etsy viss uz eiro pārlikts, pārbaudīju, man tik un tā kopā sanāk ~tie 20Eur (šipings kaut kādi 6/7 eur, laikam jau tie paši 9 $ sanāk)

Par tām firmām, iesaku YT paskatīties, nereti var atraust daudz review par konkrētiem neparastiem produktiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Coastal Scents 120? Empty
PostTēma: Re: Coastal Scents 120?   Coastal Scents 120? Petite13Svētdena Aprīlis 27, 2014 10:25 pm

Nu.. tad ebay varianti gan lētāki, gan arī drošticamāki šķiet.. vismaz man izskatās, ka tās "hand made" etsy lūpu krāsas ir vnk dabīga sastāva lūpu balzāmi, kam piebērts vairāk pigmenta klāt.
Tad droši vien izvēlēšos mazāko risku un pirkšu NYX ražojumu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Coastal Scents 120? Empty
PostTēma: Re: Coastal Scents 120?   Coastal Scents 120? Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Coastal Scents 120?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Skaistumkopšana un padomi-
Pāriet uz: