AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D

Go down 
+8
Belladonna
Sonõra
Suigintou
liega
zeloco
platformene
truba
Veronika
12 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
Hachikuro
thread
thread
Hachikuro


Number of posts : 76
Registration date : 26.06.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Sestdiena Novembris 24, 2012 2:57 pm

zeloco iespraužamie mati ir variants, bet vienīgais meklēt vajadzētu lokainus(lai izskatās dabiski manos lokainajos),kas ir retāka parādība,cik esmu skatījusies(bet ne pārāk daudz,tā ka patiesībā varbūt itin viegli būtu atrast)

Missile ou,ou! Apsveicu! Jums tur jaunus darbiniekus nevajag? Very Happy

Man tāds mazs sapnis atrast darbu,uz kuru varētu iet arī savās drēbītēs, citādi nāksies pirkt normālās drēbes,kuru patiesībā manā skapī gandrīz nav.
Starp citu, dāmas.Kā Jums ar nosacīti radošo darbu pieredzi? Vai tajos ir vairāk piedodams ģērbties dīvaināk, vai viss tikai atkarīgs no priekšniecības?
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Pirmdiena Novembris 26, 2012 4:34 am

Veronika - that the underdog eventually prevails? Cik nu es saskrāpēju no visām YT intervijām, tad viņai ir gājis diezgan sūdīgi tīneidžeru laikos - visi apcēluši, ka tjip lūzere un, kā tu minēji - "slima" u.tml. Bet principā, viņa ir palikusi patiesa saviem uzskatiem un savai personībai cauri visiem šiem sūdiem un tagad tas viņai tikai palīdz (kaut vai pusliski ņemot - ka vienmēr "kaut kas jauns". Ja man būtu resursi un iespēja principā es varētu visu dienu noņemties tikai ar to, tad gan jau, ka es arī parādītos dzeltenajā presē (kā kārtējā Kombuļu Inese? Very Happy)).Kā saka iztēlei nav robežu un, ja tu savu dzīvu nebalsti uz citu cilvēku aizspriedumiem, tad tu vari sasniegt daudz vairāk nekā tu pats iedomājies.
Un nedaudz jādzīvo ārpus savas galvas. Nekačāt "savas tiesības uz to un uz to..", it kā tāpēc, ka esi uz šīs planētas visam jābūt pa tavam prātam. Visiem ir savi sapņi, savas sāpes un traumas, nevajag lietas uztvert par pašsaprotamām. Būt pateicīgam par talantiem un mazām ikdienas dāvanām (tas izklausās.. pārāk kristietiski? Very Happy not a christian, though, far from it). Citiem ir tikpat lielas/mazas tiesības būt šeit kā tev.
Tu esi īpašs, bet tajā pašā laikā, esi daļa no vienota organisma un tev ir izvēle, vai tu būsi pozitīvā baktērija vai vīruss.
Sanāca gari, varbūt nedaudz maldinoši (ir fakin 4:30 naktī!!), bet nu aptuveni tā -es- to uztveru. Katram gan sava prizma.

Hachikuro - vajag vnk dabīgo matu treses - varēs pats krāsot + rullēt/skrullēt kā pašam gribās c: Un vieglak kopt. Man starp citu ir viena mini trese, kas mājās mētājas un netiek lietota, jo man ir īsi matu, bet trese gara (nespēju nogriezt, ja nu izaudzēju matus un tad būs atkal par īsu Very Happy (that will never happen)).
Par radošajiem darbiem, skatoties, ko tu domā ar radošu darbu un vidi. Bet nu jā, nereti galvenais teicējs ir "the man" Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Pirmdiena Novembris 26, 2012 10:29 am

Zeloco, es tavam teiktajam piekrītu, bet tā kā neko par Gagu nezinu, manās acīs viņa ir tāda pati kā visas tamlīdzīgās popzvaigznes.. bet par viņas pusaudža gadiem būtu patiešām interesanti palasīt Happy

lai gan bieži vien ir tā- ja cilvēku baigi apceļ un noniecina, viņam gribās panākt, lai viņu mīl un apbrīno un pievērš uzmanību un pierādīt, ka viņš kaut kas ir. bet labāk tā nekā sēdēt kaktā un graizīt vēnas Very Happy ā pareizi vēnu graizīšana arī ir veids kā pievērst sev uzmanību.. nu katrs atrod labāko vai sliktāko veidu kā izcelties Very Happy

lai gan- katrs, protams, ir atšķirīgs un nekad nevar teikt- visi kam ir tā un tā, dara to un to, tāpēc ka.. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Otrdiena Novembris 27, 2012 3:01 am

Nu viņa vairāk nodarbojas nevis ar kaut kādu mistisku tukšumu sevī pildīšanu, bet vairāk mēgina pateikt citiem, ka viņi nav vienīgie, ka kļūst labāk un, ka tu esi vienīgais cilvēks, kam tu vari uzticēties un to vajag darīt. Viņa zināmā mērā mēģina celt citu cilvēku pašapziņu.
Īstenība gan viņa, gan vispār pēdejos divos gados manā dzīvē notiekošais man ir atvēris acis un es daru visu, lai iznīdētu šo ieaudzināto citu vērtēšanu un stereotipēšanu (vai tas vispār ir vārds..? lol). Tas nenākas viegli, jo vēl ir tie pirmo refleksi uzreiz kaut kā noniecināt to, ko nezini, nesaproti.. Kaut kādas mistiskas bailes.
Lovkraftam laikam bija taisnība - stiprākā cilvēku emocija ir bailes un stiprākās no visām bailēm ir bailes no nezināmā. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Shirohime
needles
needles
Shirohime


Number of posts : 34
Age : 35
Location : Riga
Registration date : 12.11.12

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Trešdiena Novembris 28, 2012 3:50 am

heh es te Anglijā laikam varu priecāties, krāsojies kā gribi, velc ko gribi..bet honestly man pietrūkst rīgas dīvaino skatienu un komplimentu, te visi ir tik pieraduši pie visa...pag vienīgi šī gada sākumā šādā paskatā
saņēmu piedāvājumu precēties no garāmgājēja XD

bet par dokumentiem runājot ir gadijies,ka te mēdz paprasīt pasi lai nazīti vai šķēres nopirktu lol
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Trešdiena Novembris 28, 2012 12:49 pm

Shirohime, ļoti skaists tērps, it sevišķi svārku daļa. Happy

Bet, nu es neteiktu, ka Latvijā cilvēki baigi lūrētu virsū. Agrāk varbūt un uz tādiem netradicionāli spilgtiem tērpiem varbūt (nu, piemēram, ejot uz klubu), bet tā... nez, man liekas, ka Latvijā cilvēki jau diezgan pasen ir pieraduši, ka mēdz būt dīvaiņi, un, ja kāds arī paskatās virsū, tad tikai tāpēc, lai nopētītu tērpu. Bet varbūt es nebūšu īstā, kas par to var spriest, esmu nolūrēta tā, ka, šķiet, vieglāka palikusi. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Ceturtdiena Novembris 29, 2012 4:38 pm

es bieži vien blenžu uz cilvēkiem, kas ģērbjas atšķirīgi vai dīvaini vai kuriem ir netradicionāla matu krāsa, jo vnk interesanti un bieži vien es domāju- wow Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Ceturtdiena Novembris 29, 2012 5:41 pm

Veronika, nu jā, laikam tev taisnība, tas vienīgi. Es arī tā daru. Very Happy
Es laikam paranoītiskā kārtā padomāju, ka runa uzreiz ir par "slikto" lūrēšanu. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Ceturtdiena Novembris 29, 2012 10:19 pm

Shirohime - uhh.. būtu man tāda brīvība Very Happy
Un ar to kleitu nebrīnos, ka jau bildina Very Happy tik glauna!

Veronika/Missle - +1 mēģinu nelūrēt sejā, bet iekšēju spririnu kājiņas un priecājos c: Nesen darbā bija viena kliente, kas bija -smagi- notetovējusies, ārzemniece gan, bet man viena kolēģe uzreiz "ārprāc, kā ta var la, la, la.." Very Happy sasmējos, jo pēc tam viņai teicu "pagaidi pārdesmit gadus un es ar tāda būšu" Very Happy aprāvās ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Svētdena Janvāris 13, 2013 7:54 pm

Aaah, kā es gribu atrast sakarīgu darbu, kur stils ir tikai mazliet jāierobežo un maksā sakarīgi.
Kāpēc Rimi tie alternatīvie strādā? Jo citur neņem un paliek tikai Rimi, pie kuriem par 1.50Ls/h uz papīra jāvergo, kur savukārt citi negrib novergoties.

Pati gan pārsvara pa noliktavām esmu dzīvojusies, kur vienalga, kā izskatās, bet vēlos ko sakarīgāku, savukārt pie cilvēkiem mani laiž tikai atņemot manu induvidualitāti līdz pēdējai pilītei.

Starpcitu, vai kāds pamanīja, ka šis pasākums off-topikā iebraucis bik?.

Par tēmu runājot vai vismaz mazliet tuvāk tēmai [Very Happy], dažreiz gribās iedot pa seju tiem cilvēkiem, kas visus melnos sauc par emo, bet galvenokārt tai lielākajai daļai pasaules populācijas, kas uzskata, ka neierasti ģērbtie un krāsotie cilvēki ir vēl prātā neizauguši tīņi. Tādiem gribās sejā iebāzt video no Wave Gotik Treffen (uz kuru šogad riktīgi gribētos aizbraukt) un kliegt virsū "Tiešām?? Tiešām?? Tik daudz nepilgadīgu, prātā atpalikušu cilvēku? Vēl ar bērniem? O.O Glābiet bērnus no tiem deģenerātiem!!" Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Svētdena Janvāris 13, 2013 8:15 pm

Dīvainīte, pat slimnīcās mēdz strādāt alternatīvie, tev vnk ir jānēsā attiecīgā forma Very Happy un nevajag aiziet pārspīlējumos izskatā darba laikā. bet nu jā, tas atkarīgs no profesijas, nav jau tā ka visi iet tikai uz kkādiem rimi un maximām..

ai tas ir vnk smagi ar tādiem cilvēkiem, ko lai vēl piebilst..ir dzirdēts sakām- "agrāk staigāju melnajā stilā, tad pieaugu"

varbūt es tgd aizskaršu kādu emo dvēseli, bet emo visvairāk man šķiet ir radījuši to stereotipu, viņi pārsvarā ir kkādi tīņi.. jums nešķistu savādi redzēt emo ar vairāk kā 20 gadiem? man tas šķiet bērnišķīgs stils (mans subjektīvais un ļaunais viedoklis), ja salīdzina ar gotiem vai metālistiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Svētdena Janvāris 13, 2013 8:55 pm

Jā, tikai slimnīcās vajag medicīnisko izglītību.
Pēdējā darbā man kosmētika bija uz minimumu, visi auskari no ausīm pilnībā ārā, lai arī tikai mazas pīrsu bumbiņas un industriālis + forma.. Paīstamie mani knapi atpazina. Ilgāk par 3 mēnešiem nenovilku + tiku iekšā tikai caur pazīšanos un tas bija McDonalds.. Very Happy:D:D

Man tiešām bail domāt par manu atlikušo dzīvi Very Happy
Nav jau problēmas ar sabalansētību, problēmas ir ar dajebkāda sakarīga darba dabūšanu, jo priekšroka vienmēr tiek dota cilvēkiem.. Well.. "Pelēkajai masai".
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Svētdena Janvāris 13, 2013 9:11 pm

slimnīcu pieminēju, jo pati tur tgd strādāju.
ir bijis, ka iepriekšējā darba vietā man kolēģe saka- "paskatījos tevi draugos, tu esi gote?! totāli savādāk izskaties." nu jā- darbs iespaido savādāk izskatīties....

nu grūti teikt.. rimi man šķiet ņem gandrīz visus, tur visu laiku paziņojumi- meklējam kasierus Very Happy
a ko tu gribētu strādāt?
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Svētdena Janvāris 13, 2013 9:21 pm

Ja Rimi nemaksātu tik atbaidoši maz, varbūt arī tur roku izmēģinātu..
Pašai vairāk uz kādām kafejnīcām vai bārmeņu amatiem šobrīd velk - darbs ar cilvēkiem, jo ofisā, būsim reāli, mani neņems ne stila, ne nepilnās slodzes dēļ, kā arī nav mašīnas un tiesību, lai varētu kur baigi braukāties.. Ā, un vai es minēju, ka īsti krievu valodu nemāku? Very Happy

Jā, domājot par darbiem un nākotni vien gribās nošauties..

Bet neiegrimsim te detaļās par manu apšaubāmo nākotni Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Svētdena Janvāris 13, 2013 9:31 pm

reizēm ir bijusi doma- tik kruti būtu strādāt par bārmeni klubā, kas man patīk. man jau šķiet, ka tur toč stils nav šķērslis, bet nu jā- kas to lai zin Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Svētdena Janvāris 13, 2013 9:37 pm

Tur jau visas vietas vienmēr pa draugam tiek atdotas un vienmēr aizņemtas. Un tajos sakarīgākajos bāros/kafēs tie personāži nemaz tā nemainās - un, ja bieži mainās, arī ne par ko labu neliecina Very Happy

Ajj.. Atrunas, atrunas. Vnk jāatrod kkādi kruti draugi, no kuriem izspiest krutus darbus Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Svētdena Janvāris 13, 2013 10:45 pm

Nevajag uztvert kā uzbraucienu - bet kas Tev liedza iet un iegūt izglītību kādā specialitātē, lai dabūtu labāku darbu par noliktavas strādnieku? Protams, ir kaut kādas intereses, bet ir nozares, kur saskare ar citiem cilvēkiem nav tik būtiska, piemēram, zinātnē/ pētniecībā, IT sfēra. Un tad vēl ir sfēras, kur no speciālista pat gaida frīcīgu izskatu - mākslinieki, tetovētāji, dizaineri, pat arhitekti var atļauties izteiksmīgāku stilu.
Pati esmu gājusi praksēs uz slimnīcu (mācījos par ārsta palīgu) un zem baltā halātiņa vilku ko vēlējos, protams, pievēršot vērību, lai no halāta laukā nelīstu miroņgalvas un 3 sešinieki un ticīgākiem tantukiem nepiebiedētu augstāku asinspiedienu Twisted Evil Matus sapinu tā, ka izdzītos deniņus neredz, jo apzinājos to, ka pacienti pārsvarā ir konservatīvi un īgni penži, kāpēc man provocēt uz sevi negatīvu attieksmi vai kaut kādu pretestību un komentārus. Bija arī studentes ar pīrsingiem, daži vienk blenž, kāds jautrāks tantuks uzsit klaču, jo arī viņas mazbērnam ir riņķis degunā, gadās arī kāds, kad kaut ko tipa baigi smieklīgi uzdirš. Jārēķinās, ka tādas lietas novērš uzmanību un citreiz tas pat nav labi. Tāpēc arī dzīvoju pēc tādas apziņas, kad iešu uz "savu diseni", tad arī uzcirtīšos pēc pilnas programmas.
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Svētdena Janvāris 13, 2013 10:52 pm

Iegūstu izglītību tikai vēl 3 gadi jāmācās, čupa naudas par to vēl būs jāmaksā un šobrīd manā specialitātē ar tām minizināšanām knapi kko paveikt var - ja maksā, tad mazāk kā rimi kasierēm.
Pie tam nav pārliecības, ka beidzot specialitāti būs kādas lielākas iespējas. Man gan teica, ka papīrs esot liels pluss.

Bet atgriežamies pie tēmas, lūdzu.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Pirmdiena Janvāris 14, 2013 3:15 am

omfg, Liega! ".. ticīgākiem tantukiem nepiebiedētu augstāku asinspiedienu.." XD es vnk gar zemi ;D

Bet nu jā, mācoties vispār es nesaprotu ka vēl var strādāt vienlaicīgi. Es varbūt k-kāda galīgi neizturīgā vai arī vnk nav bijis pārāk liela nepieciešamības spiediens, bet man jau iedomājoties, ka es varētu mēģināt to apvienot, paliek nelāgi.. Varbūt es vnk nemāku menedžet savu laiku. Kolēģes, man, mācās un vēl tusēt paspēj aiziet. Es mēma *shrug*.

Bet jā, es ar gribēju par to klubu/bāru tēmu ieteikt. Var jau vnk iet tur vislaik tusēties, draudzēties ar bārmeņiem un bāzties virsū, lai atceras un, kad būs nepieciešamība, tu būsi pirmais cilvēks, kas viņiem iešausies prātā.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Pirmdiena Janvāris 14, 2013 9:25 pm

Liega, jēj vēl kāds mediķis Very Happy beigās izrādīsies, ka tevi zinu vai vismaz esmu redzējusi Very Happy tu strādā slimnīcā?
tās ikdienišķās prakses, kas bija skolā mani padarīja par nothing special stila pārstāvi xD
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Pirmdiena Janvāris 14, 2013 11:11 pm

Veronika rakstīja:
Liega, jēj vēl kāds mediķis Very Happy beigās izrādīsies, ka tevi zinu vai vismaz esmu redzējusi Very Happy tu strādā slimnīcā?
tās ikdienišķās prakses, kas bija skolā mani padarīja par nothing special stila pārstāvi xD

Es vienu gadu mācījos Med. koledžā, bet maz zb tā sistēma (pēc Kultūras akadēmijas koledža likās kā bērnudārzs un postpadomju "sapnis") un notinos. Šādas tādas prakses izgāju 2.slimnīcā, BKUS, Dzemdību namā, tā ka pašā medicīnas sistēmā izostīju gaisu un visus īpašos cilvēka ķermeņa šķidrumus Party Bija plāns strādāt par mediķi ātrajos, bet man drausmīgi riebjas bomži un alkoholiķi, es viņiem visiem ļautu nomirt Twisted Evil Tāpēc metu mieru, pagaidām... ak jā, arī es tieši tā gada laikā nonūģojos. Bija daudz jāzubrās, no rītiem vienmēr kavēju, bija fiksi jātaisās un īpaši nesekoju līdzi kā izskatos, mans sauklis bija "nūģi uber alles!" alien
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13Otrdiena Janvāris 15, 2013 3:28 pm

Citēt :
doma- tik kruti būtu strādāt par bārmeni klubā
Es gan tādu darbu nevarētu strādāt. Domāju, liela daļa klientu ir kretīni, kas iedomājas, ka, ja viņi pelna daudz, bet Tu viņus apkalpo, tad Tu piederi zemākai kastai un neesi vispār uztverams kā cilvēks. (To ne pēc savas pieredzes sapratu, bet no malas gadījies redzēt tādu attieksmi).

Gan jau, ka var arī kaut kur ofisā dabūt darbu. Atkarīgs tikai, kur un par ko. Ja strādā par grāmatvedi, datu ievades operatoru vai ko tādu, tad jau nav svarīgi, kā izskaties, bet gan, cik labi to darbu dari. Bet tik un tā vismaz sākumā jāatstāj zolīds iespaids, lai to darbu dabūtu.
Man šķiet, ka tai pelēkajai masai priekšroka tiek dota tāpēc, ka, ja cilvēks izskatās "pēc standarta", tad darba devējam arī lielāka pārliecība, ka tas darbinieks uzvedīsies, kā pieņemts, pakļausies noteikumiem un pieņems to, ko viņam uzdod. Savukārt ar atšķirīgāka izskata cilvēkiem - tāpat, kā ar bitēm - neko nevar zināt.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lolita stila grupa

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Diskusijas-
Pāriet uz: