AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 matu krāsošana

Go down 
+7
žurka-žurka
platformene
Dīvainīte
zeloco
Nihil
merciless.audrey
Veronika
11 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

matu krāsošana Empty
PostTēma: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Trešdiena Augusts 15, 2012 8:05 pm

diskusiju par savu tēmu nemanīju, bet runājot par matu krāsošanu- man tas vienmēr sagādā mocības.
agrāk krāsoju ar tiem estel un tml krievu balzāmiņiem, kuri nokrāsoja man ne tikai matus bet arī galvas ādu, seju utt un izmazgāt bija nereāli grūti, berzu galvu 3 reizes ar šampūnu kamēr bija daudz maz ciešams skats. apnika čakarēties, gribējās spilgtu krāsu, tāpēc pasūtīju internetā cerot, ka tā būs NORMĀLA krāsa. bet nē, tā bija arī kkāda želeja kas nokrāsoja ādu, vannu utt un ātri izmazgājās no galvas.
varbūt kāds var ieteikt normālu spilgtu sarkanu matu krāsu? esmu krāsojusi arī ar Garnier, kas ir tepat drogās, bet viņa galīgi nav smuki sarkana.
vēl mani kaitina tas, ka visas tās sarkanās krāsas galu galā ir rozā lai gan rakstīts ka sarkanas Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
merciless.audrey
thread
thread
merciless.audrey


Number of posts : 70
Age : 34
Location : retro
Registration date : 29.08.08

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Trešdiena Augusts 15, 2012 10:36 pm

Par to, ka matu krāsas nokrāso visu iespējamo, ne tikai matus, ir skaidrs. It īpaši tie krievu šampūni - užas vienkārši!
Es pati vienmēr kārtīgi "iepakojos" vai nu dvieļos, vai tādā plēvē, ko izmanto frizētavās, tas vispār vislabākais, jo dažreiz žēl sakrāsot dvieli, bet to plēvi var vai nu saķēzīt un izmest (skaitās jau vienreizlietojamas), vai arī paskalot, izžāvēt un lietot atkal.
Parasti uzreiz pēc krāsošanas notīru visus nesmukumus (cik nu pati redzu) nost ar kkādu stiprāku kosmētikas noņēmēju, lai nekas neieēdas ādā. Vēl var izmantot metodi, ka netīrās vietas paberzē ar to pašu matu krāsu, viņa tā kā pati sevi izēd, bet pēc tam protams atkal ar to kosm. noņēmēju jātīra. Šitas parasti žurnālos rakstīts, cik esmu mēģinājusi, lieka ņemšanās, bet nu moš.
Var arī pirms krāsošanas pieri un ausis noziest ar riktīgi treknu krēmu vai vazelīnu (vislabāk), tam cauri grūtāk krāsa iekodīsies.
Ja tu pati sev krāso matus un sanāk šitā noķēpāties, laikam labāk uzticēt to citam..jo otrs tomēr labāk redzēs tev aiz ausīm un uz kakla - ir netīrs, vai nav. Ja krāso sev pats, tad tā ļoti uzmanīgi, jo ir tik viegli to krāsu uzmālēt visur, kur nevajag..
Par galvas ādu - īpaši to nokrāso tie baisie krievu šampūni. Un tāpat priekšā pie matu saknēm tā krāsa biku var būt..tas normāli, ja saknes gribi nokrāsot, tā krāsa tur būs un tā uzreiz neizberzīsies. Manuprāt. Ja ir čolka, tad jau vienalga.
Vanna - nu tas gan ir neizbēgami, loģiski, krāsa mazgājas ārā un vanna arī nokrāsojas, bet nu man tā nekad nav bijis, ka krāsa tā ieēdas, ka nevar izberzt no vannas.

Ja gribi riktīgi sarkanu krāsu, meklē profesionālām firmām tos toņus, kuri skaitās akcenta toņi..starp ziliem, violetiem, oranžiem parasti ir arī izteikti sarkani. Ir Keunei, Goldwell, Londai, Wellai, nu daudzām prof. firmām tādi būs. Tas tad, ja negribi vilties, ka sarkanais ir rozīgs vai orandžīgs + ātri iziet + nav jāsūta no ārzemēm. Ja grib lētāk tikt cauri, jāsamierinās laikam ar Drogām. Kaut gan ir arī prof. firmām krāsas ap 3ls.

Sorry, ka tik gari, iespējams, ka tu jau visu šito zini un es te pa velti izmuldējos Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://londoninwinter.tumblr.com
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Trešdiena Augusts 15, 2012 10:43 pm

Kā jau te minēja, tad seju un ausis var ieziest ar pamatīgu krēmu,lai tik ļoti neieēdas un varētu vieglāk to krāsu notīrīt, es parasti cenšos pieri un kaklu uzreiz notīrīt cik jau iespējams un tad vēl esmu sākusi ausis aptīt vienkārši ar skoču. Very Happy Mazliet čakarīgi jau ir, bet vismaz tās ausis tik traki nenokrāsojas.
Atpakaļ uz augšu Go down
merciless.audrey
thread
thread
merciless.audrey


Number of posts : 70
Age : 34
Location : retro
Registration date : 29.08.08

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Ceturtdiena Augusts 16, 2012 11:30 am

Hahaha, Nihil, labs padoms par ausīšu apskočošanu, nosmējos Laughing
Bet kāpēc gan ne, ja reiz tas attur krāsu no ieēšanās ausīs Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://londoninwinter.tumblr.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Piektdiena Augusts 17, 2012 12:19 am

Parasti pirms krāsošanas izmantoju treknā krēma metodi, ko pieminēja Audrey, bet ja tomēr ieēdas (un nav pārak jūtīga āda), tad es ar nagu lakas noņēmēju paberžu, parasti viss nonāk nost. Tas gan bija zilajiem toņiem. Sarkans ir infamous ar to, ka to nevar dabūt ārā :/
Good luck?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Piektdiena Augusts 17, 2012 6:16 pm

paldies par ieteikumiem, laikam jāizvēlas par labu mocībām krāsojot nekā krāsot ar garlaicīgajām Drogu krāsām Very Happy bet ar krievu balzāmiem gan vairs negribu..
atradu to krāsu ko pirku Very Happy
http://haircrazy.com/product/fire-crazy-color/
tā nebija krāsa, bet kkāda želeja ko smērē galvā un man mati nesanāca kā tajās bildēs bet gan rozā Very Happy bet bija jau labs tonis, ļoti spilgts, vienīgais tonis bija ne tas Very Happy
varbūt kāds ir mēģinājis citas krāsas no šīs adreses? hello cat nu tur jau ir vairākas firmas
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Piektdiena Augusts 17, 2012 6:27 pm

http://haircrazy.com/product/vermilion-red/

domāju sūtīt šo, cerībā ka tā būs sarkana nevis rozā Very Happy kāds ir izmantojis šīs firmas krāsu?

sooory, ka tik daudz jautājumi Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Pirmdiena Augusts 20, 2012 5:25 am

Pēdējā noteikti ir La Riche Directions. Lietoju citu toni un šī ļoti izteikti nokrāsoja galvas ādu.
Es gan speciāli pirms tam neizbalināju matus, tāpēc tonis sanāca mazliet savādāks kā gribēju, bet it kā krāsa bija ok priekš semi-permanentās - tik paskaties, vai eBay nesanāk lētāk. Un galu galā - kas neriskē - tas nevinnē Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Trešdiena Augusts 22, 2012 10:49 am

Es lietoju Directions "Fire" toni
Jābrīdina, ka saule labi balina tās krāsas ārā.
Rekur pēc nedēļas jau paliek oranžāks (otrā bilde)
Ausis un kaklu krāsoja, bet visu varēja izmazgāt. Varbūt arī uzmanīgi galvā klāju matu krāsošana 511881



matu krāsošana A0m5LdGCUAAffhh matu krāsošana A01k5JWCYAAK0yM
pēc otrās nedēļas krāsa kļūst pasteļoranžrozā:
matu krāsošana A0DctRvCcAEdqO2 matu krāsošana Az8A1jDCAAExq2z

Veronika, var gadīties, ka klāšanas vaina, jo pirmajā reizē, kad krāsoju matus, tas pats Fire bija krietni rozāks. Atjaunojot sanāk sarkans. Nezinu vai to savādāk var saukt matu krāsošana 812575


āa rekur bilde no pirmās krāsošanas reizes:
matu krāsošana AzOhhrCCQAA52qM
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Trešdiena Augusts 22, 2012 4:31 pm

smuks tonis tev Happy
es krāsoju ar Crazy color- Fire un man bija totāli rozā, šo neesmu mēģinājusi, bet gaidu toni Vermillion no Directions, tad jau redzēs kas sanāks Very Happy
nu jā, man tgd tas rozā ir ārā un ir diezgan riža galva un matu saknes gandrīz blondas izbalējušas Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Trešdiena Augusts 22, 2012 4:35 pm

a Directions krāsa ir jājauc ar emulsiju?
tā vsp ir krāsa vai kkas šampūnveidīgs? Very Happy
man vnk angļu val ir sliktā līmenī, kad nopirku iepriekšējo krāsu ar draudzeni kopā centāmies iebraukt kā jākrāso Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Ceturtdiena Augusts 23, 2012 6:46 am

Nav jājauc nekas - krāsa jau gatava ziešanai matos, tpc sanāk samērā dārgi ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Ceturtdiena Augusts 23, 2012 8:47 pm

jup, tieši tā, vairāk kā šampūns, jo nav jājauc - jāatstāj matos vismaz 20 min
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Sestdiena Augusts 25, 2012 11:20 am

Question of the day - cik ilgi tu to turi galvā? Zinu, ka uz paciņām rakstīts, ka neturēt ilgak par stundu vai divām, kā nu uz kuras, bet tos tonerus toč var turēt iiiilgi. Es to savu zilo parasti uz nakti atstāju (maisiņā Very Happy ), turējās kā sātans! Iesaku, ja tas ir tas šampūnveidīgais, nekas ar matiem nevar notikt, toties krāsa 10x ilgāk turās un ir stipri spilgtāks pigments.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Sestdiena Augusts 25, 2012 12:37 pm

Opā!! Es turu tikai stundu. Turpmāk turēšu ilgāk Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Svētdena Augusts 26, 2012 1:28 pm

Totally. plus, tā krāsa ko toreiz lietoju arī uzreiz neizmazgajās uz blondo (bet varbūt tā bija konkrēti tās krāsas pigmenta specifikācija), tikko pēc krāsošanas bia foršs gaišs indigo tonis, tad attiecīgi pēc mazgāšanām bija -> Royal blue tonis -> dziļš, tumšs azur -> azūrīgs -> sky blue un tālāk par to es parasti negaidīju un močīju pa jaunam (ap to laiku saknes jau bija ataugušas super garas Very Happy tas viss aptuveni 3 mēnešu spanā)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Piektdiena Augusts 31, 2012 10:17 pm

šodien dabūju krāsu un, protams, nespēju nociesties un izmēģināju Very Happy
krāso ādu un vannu nedaudz mazāk, varbūt tāpēc ka tonis ir rižs nevis rozā, tāpēc teiktu ka diezgan laba krāsa.
mati ir ne ta sarkani, ne ta riži, kkas pa vidam.
gan jau kādreiz es uztrāpīšu uz toņa, kas ir nevis rižs vai rozā bet SARKANS Very Happy
nu bet kopumā nav ne vainas Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Piektdiena Augusts 31, 2012 10:23 pm

http://challengher.deviantart.com/art/Red-Hair-67319589

man ir apmēram šādi mati Very Happy savu bildi nelikšu jo esmu kautrīga Very Happy un pietam kad mobīlajā nofočēju tā krāsa nav tāda kāda viņa ir reāli
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Sestdiena Septembris 01, 2012 1:09 pm

Moš uzmočī pa virsu to rozā, lai sarkanāks?

Es arī agrāk krāsoju tādus tr00 sarkanos, tik tagad vairs neatceros firmu, krāsa bija šitāda:
matu krāsošana Shimmer6

Man liekas, ka tas bija kaut kāds garnier or smth. īstenībā, ja paskatās tajās paraudziņu (ar matu šķipsnām) grāmatās, tad tur var diezgan ok atrast to krāsu. Varbūt tev vnk pārbalinati mati? Dažreiz, kad pilnībā izdedzina matu, tas vairs neņem pretī krāsu. šito krāsu es, man šķiet, pat močīju pa virsu saviem ziemeļniekpelēkbrūnajiem matiem bez balināšanas..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Sestdiena Septembris 01, 2012 7:28 pm

nop, nav pārbalināti.. es matus vsp nebalinu, es viņus krāsoju ar gaišu krāsu un tad lieku tonējošo balzāmu, jo nav jau vajadzības matus bojāt balinot ja to pašu var panākt ar gaišu krāsu.. un tad es vnk nokrāsoju saknes gaišas, kad ataug.
esmu krāsojusi ar garnier, man nesanāca nekas labs. kā jau teicu šī spilgti oranžā krāsa ir diezgan forša, nav tas ko gribēju bet nav ne vainas Very Happy
vismaz interesantāk ka katru reizi man sanāk kkas cits, neapnīk vismaz Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Piektdiena Aprīlis 26, 2013 5:36 am

Arī gribu tikt pie sarkaniem matiem, tiesa gan - oranžīgi sarkaniem (meitenei Veronikas ieliktajā bildē matu krāsa šķiet izcili skaista). Cerēju, ka kāda varētu dot padomu, kā labāk darīt - vai pirkt matu krāsu, kas vienlaikus matus balina un krāso (šķiet, ka Estel firmas, ir nopērkama frizieru veikalā... laikam paredzēta šķipsnu balināšanai), vai arī vispirms matus izbalināt un pēc tam krāsot ar kādu no 'semi permanent' krāsām? Pēc dabas mati samērā patumši
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Svētdena Aprīlis 28, 2013 11:36 am

pie oranžīgi sarkaniek, imo, ir visvieglāk tikt. Domāju, ka krāsai (balināt atsevišķi vai pirkt speciālu krāsu) nav īsti nozīmes. Iespējams, ka iepriekš balinot iegūsi tīrāku toni (tas ir pieņēmums, kas nav uz neko bāzēts). Nesaprotu kpc tu gribi lietot tieši semi-permamentās krāsas pēc balināšanas? Tās balo ārā, ja gribi rudi-sarkanus matus - vnk ņem tādu toni un nopērc norm krāsu, kaut vai tajās pašās Drogās.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Svētdena Aprīlis 28, 2013 1:39 pm

Tās izmazgājamās krāsas gribu, jo man radies iespaids, ka tās mazāk bojā matus (vismaz pēc atsauksmēm sriežot). Vispār baidos no balināšanas (par cik nezinu pārāk daudzus cilvēkus ar gariem balinātiem matiem), gribētos iztukot, kurš no variantiem būtu mazāk kaitīgs.
Ideāli būtu, ja varētu kaut cik oranžus dabūt vispār bez balināšanas - nevar saprast, cik tas reāli (dažas Manic Panic mājas lapā saliktās bildes liek domāt, ka arī vidēji tumši mati drusku to krāsu ņem).
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Svētdena Aprīlis 28, 2013 7:57 pm

es tev iesaku Estel rubin balzāmiņu! beidzot esmu atradusi ideālo krāsu kādu gribēju, starp citu- noturīgāks nekā krāsas, ko esmu pirkusi drogās. es parasti nebalinu,lai nebojātu matus, bet krāsoju ar blondu matu krāsu bez balinātāja un tad pa virsu balzāmiņu, rezultāts man patīk labāk nekā jebkam citam. protams ja ir ļoti tumši mati tad labāk izbalināt, bet man uz dabiski tumši brūniem ar krāsu bez balinātāja sanāca blondi. ja tev ir krāsoti mati- tumši brūni vai melni, tad bez balināšanas neiztiksi, ja nu vienīgais krāsas noņemšana frizētavā.
ā vienīgais ar to rubin toni nesanāk oranžīgi, bet vnk sarkani, bet aizej origo tunelī, tur ir visvisādi varianti tiem estel, ja kas man mājās ir spilgti oranžs balzāmiņš, varu paskatīties numuru ja vajag Happy tieši tāda matu krāsa kā manā foruma bildē
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13Pirmdiena Aprīlis 29, 2013 5:38 am

Pavisam tumši mani mati nav - tādi vidēji, parasti. Saprotu, ka pavisam ideālu toni bez balināšanas nedabūt, bet varbūt pie kaut cik ciešama varētu tikt. Savādāk tagad staigāju ar dažādu toņu Venita Natura hennas pulveru pēdām matos, no kuriem daži skalojas ārā, bet daži jau nez, cik mēnešus paliek confused Vispār jācer, ka mani krāsošanas eksperimenti nebeigsies ar kaut kādu pavisam negaidītu krāsu pēc tā Very Happy
Veronika - par tiem krāsojošajiem matu balzāmiem nemaz nebiju domājusi, vienmēr licies, ka tie nav neko pārāk spilgti. Paldies par ieteikumu, paskatīšos.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
matu krāsošana
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Skaistumkopšana un padomi-
Pāriet uz: