AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 matu krāsošana

Go down 
+7
žurka-žurka
platformene
Dīvainīte
zeloco
Nihil
merciless.audrey
Veronika
11 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13Pirmdiena Aprīlis 29, 2013 11:25 pm

gluži pretēji- tieši tie balzāmi ir spilgtāki nekā jebkura krāsa, ko vari atrast Drogās. cik esmu pirkusi internetā spilgtās matu krāsas- tās arī bija nevis krāsas bet tādi balzāmi, protams, pieņemu, ka krievu balzāmi nav tas labākais un veselīgākais matiem, bet man patīk. nu otrs variants ir pirkt internetā tās spilgtās krāsas.
es tgd izbalināju, man dažviet ir gaiši rozā, dažviet gaiši riži, dažviet blondi Very Happy gribēju pa virsu likt balzāmiņu, bet man iestāstīja, ka man piestāv šī dīvainā krāsa Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13Pirmdiena Aprīlis 29, 2013 11:30 pm

ja no internetkrāsām, tad šitā bija oranžīgi sarkana, kad pabalēja, tad bija oranža
http://haircrazy.com/product/vermilion-red/
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13Otrdiena Aprīlis 30, 2013 9:09 pm

Nu balināšana nav matiem veselīga, lai kā to grozītu. Ja tev ir "ziemeļnieku pelēkbrūnais" kā man, tad vnk liec iekšā to balzāmu un būs ok tonis. Es lieku savos briliantzaļu toni bez balināšanas - sanāk foršs, spilgts tonis, tikai nedaudz "putekļains".
Par hennām biju pavisam aizmirsusi, bet jā, hennas ir vislabākais, veselīgākais variants.
starp citu, man nav īsti bijusi pieredze, bet esmu dzirdējusi, ka virsū hennai nemaz tos ķīmiskos nevar dabūt virsū - mets neņemot pretī.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13Trešdiena Maijs 01, 2013 9:08 am

Man pēc krāsošanas ar hennu gan pārkrāsot varēja, gan balināt. Tas kā kuram. Es tā arī nezinu kādā krāsā man īsti ir mati Very Happy bet nu - tumši brūni. Visās varavīksnes krāsās un nekrāsās bijuši. Gribās dabīgos matus, kaut kas sāk iet uz dabīgās puses cienīšanu, bet vēl nevaru šķirties no zilās matu krāsas.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13Trešdiena Maijs 01, 2013 12:00 pm

zeloco, nebiedē mani! Protams, vienmēr jau paliek iespēja nogriezt pavisam īsus un sākt audzēt no jauna, bet tas ir tik ilgi...
Par krāsām nezinu droši, bet domāju, ka varētu būt atkarīgs - kāda veida krāsa. Venita Natura pulveriem, ar ko matus krāsoju es, hennai jau bija kaut kas vēl pielikts klāt.

1213, jā, man arī pašai savi mati tīri labi patīk (un, jo vairāk p vidu ir sirmo, jo labāk sāk patikt), bet tā pulvera krāsa man nemazgājas laukā, tāpēc jāturpina vien krāsot. Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13Trešdiena Maijs 01, 2013 12:38 pm

Neiesaku balināt, būtu zinājusi, ka ar krāsu var panākt to pašu efektu, nebūtu balinājusi savus garos matus. Tiesa, uzmetu uzreiz oranžo pa virsu, bija ļoti koši. Tagad krāsoju ar Loreal preference pure paprika toni (pērku Drogās parasti uz atlaidēm, jo tā maksā 1 paka ap 7 ls), ļoti labi nokrāso ataugušās saknes un visas citas šausmas, ko ik pa laikam sastrādāju (nopērku semi-permanent košās krāsas un bliežu indīgas šķipsnas iekšā, jo tās krāsas sakni neņem), visu pēc tam nokrāso smuki, vienmērīgi. Un vēl būtisks apstāklis - no balinātiem matiem pirmās reizēs ļoti skalojās laukā krāsa, paliks tādā blāvā tonī, kamēr atkal tiksi krāsot.

Ak jā, manas ataugušās matu saknes nevaru nokrāsot ar krāsojošajiem balzāmiņiem. Tur, kur vecā krāsa virsū, tur labi ieēdās, bet saknes paliek tumšas (vēl nesen paķēmojos ar slaveno krievuToniku, atradu, kur to var dabūt). Tā ka, tas kā kuram.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13Sestdiena Maijs 04, 2013 5:05 am

Moš tas atkarīgs arī no tā, ar kādiem šampūniem, kondicionieriem mazgā. nezinu, vai tam ir nozīme, bet tas varētu būt iemesls. no otras puses, kad tev blakus ir spilgts svaigi krāsotais tonis, tad diez vai tev redz to, kas nokrāsojies uz dabīgajiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13Trešdiena Oktobris 16, 2013 6:09 pm


Varbūt būtu jāsāk jauna tēma, bet pagaidām uzdošu jautājumu šeit - kāds kaut ko reāli no dzīves saprot par melno hennu (basma) vai hennu vispār. Kur pirkt, kādēļ neiedarbojas vai kāds ar to krāso matus šeit un tā.. Mephistopheles 
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13Trešdiena Oktobris 16, 2013 6:43 pm

Nu... man šķiet, ka basma ir kas cits. Viņu gan parasti jauc kopā ar hennu, jo savādāk mati sanāk nedaudz zaļgani, henna to "nolīdzsvaro".

O, te smuki aprakstīts: http://www.calis.lv/spogulis/skaistums/matu-kopsana/matu-krasosana-ar-hennu/

Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13Ceturtdiena Oktobris 17, 2013 12:40 pm

Zaptesburka - nu jā, basmu jauc kopā ar hennu, savādāk tikai ar basmu var iznākt zaļganīgi. Ko es darīju, sekoju instrukcijai, vispirms ar Irānas hennu - stundu laikam vai cik tur bija, tad ar Irānas basmu - krāsoju, 2 stundas noturēju. Tagad atspīd brūngani riži, ko man principā negribētos. Jo ar basmu krāsoju un ilgi turēju, jo gribējās melnīgus (darīju visu kā aprakstīts). Bet kopā nejaucu basmu ar hennu, vispirms ar vienu, tad otru nokrāsoju, tā kā uzrakstīts. Rīt būs trešā diena (tonis 3 dienu laikā pieņems spēkā), bet es nedomāju, ka rīt pamodīšos kā Sniegbaltīte.. Very Happy
tad nu atcerējos par melno hennu - un instrukcija ir viens, bet nekādīgi nevaru saprast, kur lai es viņu dabūju. Ja būšu izmeklējusies līdz pēdējam un nebūs nekur, nu ko - darīšu visu atkal ar ķīmisko, ko man principā negribētos.. Bet uz ziemu gribās melnīgsnējus, ja godīgi - tik melnus, cik vispār šai pasaulē var dabūt Very Happy mānija, mānija.. Bet dikti gribās.
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13Ceturtdiena Oktobris 17, 2013 8:10 pm

es gan neesmu specs, bet šķiet kkur lasīju, ka ja krāso ar hennu tad pēctam nevar ar citu krasu nokrāsot jo mati neņem pretī...
beeet varbūt es kļūdos..
man šķiet vislabākās ir krēmkrāsas bez amonjaka,neieēžas matos pārāk smagi un arī pārāk smagi nebojā..
bet nu.. katram jau savs viedoklis Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Eishe
sketch
sketch



Number of posts : 2
Registration date : 29.04.13

matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13Piektdiena Oktobris 18, 2013 10:43 am

Kādus gadus 4 krāsoju ar hennu + šad tad kādu šķipsnu melnu ar basmu, tagad gan pāriets uz komerciālajiem tonējošajiem balzāmiem, jo gribās košāk un ķēpa apnikusi. Bet henna/basma ir vislabākais matiem - darbojas kā dabas kondicionieris.

No manas pieredzes ir tā, ka henna pieķer ar pirmo reizi, bet basmai vajag kādas 3-4 reizes (katru savā dienā), lai tiktu līdz melnajam - pēc pirmās likšanas ir brūns, pēc otrās tumši brūns un tad melns vai ļoti tumšs. Un vismaz LV nopērkamā basma noskalojas/izbalē ļoti ātri, ar hennaforhair indigo ir noturīgāki rezultāti, bet tāpat izskalojas. Bet henna paliek līdz šķērēm - no matiem laukā var dabūt tikai ar smagu ķīmiju.
Basmai ir īpatnība, ka nevajag atstāt ievilkties - iejauc un uzreiz ķēpā matos, citādāk pazūd krāsas efektivitāte. Un nav jēgas turēt matos ilgāk par stundu, divām. Un ar super-karstu ūdeni apliet arī nevajadzētu, remdenu. Mati krāsojot ir jāietin (piem. pārtikas plēvē), lai būtu siltums.

"Nu... man šķiet, ka basma ir kas cits. Viņu gan parasti jauc kopā ar hennu, jo savādāk mati sanāk nedaudz zaļgani, henna to "nolīdzsvaro"."
Daļēji pareizi. Hennu ar basmu jauc kopā, ja negrib rižu, bet grib brūnu. Ja grib melnu, vajag sākumā nokrāsot ar hennu un tad ar basmu, jo basma ir zaļganzila.

"es gan neesmu specs, bet šķiet kkur lasīju, ka ja krāso ar hennu tad pēctam nevar ar citu krasu nokrāsot jo mati neņem pretī..."
Basma ir dabiskā krāsviela, tāpat kā henna (tikai no indigo auga) un ar hennu draudzējas labi. Komerciālajām krāsām vajag matu atkrāsošanas procedūru vai nogaidīt. Jebkurā gadījumā var sanākt brīnumi. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13Piektdiena Oktobris 18, 2013 12:39 pm

Veronika  - nu tā, sagrēkoju vakar. Nevarēju tomēr atrast normālu basmu, nepietiktu pacietības braukāt un meklēt - ir kur vai nav melnā henna (dažreiz agrāk manīju tādu plauktos) vai basma.. un sagrēkoju - nokrāsoju ar ķīmisko, visus garus, līdz pusmugurai melnus.. Laikam "hennas laiks" pagaidīs - kad varēšu dabūt kvalitatīvu, tad arī padarbošos. Jo ņēmu Drogās un neko daudz basma vispār neiedarbojās, tikai uz pieres īsajiem matiem, un arī, par toni tumšāk nekā mani brūnie bija.
Nu ok, tagad ir visi melni, varu atkal piestrādāt par vampīru vai mošķi vai Sniegbaltīti Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
jolcis
sketch
sketch



Number of posts : 3
Registration date : 29.06.15

matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13Piektdiena Oktobris 02, 2015 2:17 pm

Superīgākās krāsas -

http://www.elady.lv/veikals/matu-kosmetika/tonejosas-matu-krasas.html

Izmeģināju tirkīza zilo, neona zilo un lagūnas zilo toni. Forši turās un viegli krāsot - nekas nav jājauc, ņem gatavu krāsu un krāso!
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13Piektdiena Oktobris 02, 2015 2:22 pm

Tāda sajūta, kā kāds ir reģistrējies pareklamēt veikalu, no eBay lētāk, ja ņem vairāk kā 1 iepakojumu.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13Piektdiena Oktobris 02, 2015 5:09 pm

Piekritīšu Dīvainītei - vairāk kā aizdomīgi, ja cilvēks tikai 3 komentārus rakstījis, un visi ir slavinājumi šim veikalam. Personīgi man šādas reklamēšanās metodes tieši "nosit" vēlmi jebko pirkt. No
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13Piektdiena Oktobris 02, 2015 5:36 pm

Atbildes ir relevantas tēmai, tāpēc man negribētos tās dzēst ārā "tāpat", pat ja tas ir reklāmas nolūkos, tas nav pret noteikumiem, ja vien nav unrelated spam. Var redzēt, ka dzīvs cilvēks rakstījis. Pirkšana/nepirkšana katra paša atbildība un lēmums c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13Piektdiena Oktobris 02, 2015 6:06 pm

Nav jau nekas pret reklāmām par tēmu, tikai smukāk šķiet, ja to kā tādu arī pasniedz (tā arī uzraksta, ka pats vai kāds rads / paziņa strādā veikalā, kura sortiments varētu būt interesants šī foruma lietotājiem), bet šādi komentāri šķiet ne līdz galam atklāti un liek apšaubīt arī visu pārējo rakstīto.
Tā ka beigās sanāk tieši antireklāma.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13Piektdiena Oktobris 02, 2015 6:15 pm

Nu tas katra firmas pārstāvja lēmums.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





matu krāsošana - Page 2 Empty
PostTēma: Re: matu krāsošana   matu krāsošana - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
matu krāsošana
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Skaistumkopšana un padomi-
Pāriet uz: