AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi..

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Empty
PostTēma: Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi..   Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Petite13Pirmdiena Augusts 20, 2012 11:01 pm

Padalīšos ar lietām, kas man neder/nav vajadzīgas un aizņem lieku vietu:
drēbes S-L izmēram (arī korsetes),
apavi pārsvarā 39/40, bet ir pāris arī lielāki un mazāki.
http://www.atverskapi.lv/inky

Ja ir vēlme kko pamērīt/paskatīties uz vietas, piedalīšos arī tirdziņā Rīgā, 25. augustā (sestdien): http://dra.lv/bWAbQ
Atpakaļ uz augšu Go down
merciless.audrey
thread
thread
merciless.audrey


Number of posts : 70
Age : 34
Location : retro
Registration date : 29.08.08

Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Empty
PostTēma: Re: Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi..   Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Petite13Otrdiena Augusts 21, 2012 8:56 pm

Paskatījos, šis tas jauks tev tur - nosūtīju tev ziņu, ceru, ka saņemsi! ^^ (nekad neesmu iepirkusies atverskapi.lv, mazliet apmulsu, kā tur viss notiek, tā kā, ja tev nav ziņa meilā no Ievas, tad pasaki man Very Happy)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://londoninwinter.tumblr.com
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Empty
PostTēma: Re: Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi..   Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Petite13Otrdiena Augusts 21, 2012 9:02 pm

Saņēmu, saņēmu (giggle)
E-pastu pārbaudu ik 2 minūtes, kad esmu mājas..

Es parasti tā forumos nespamoju, bet parastajiem mirstīgajiem īpaši neko melnu iepārdot neizdodas.
Atpakaļ uz augšu Go down
merciless.audrey
thread
thread
merciless.audrey


Number of posts : 70
Age : 34
Location : retro
Registration date : 29.08.08

Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Empty
PostTēma: Re: Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi..   Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Petite13Otrdiena Augusts 21, 2012 9:22 pm

Yay, tagad sapratu, kā tad darbojas tas atverskapis Happy

Protams, tas ir tikai saprotami - vienīgais, ko varbūt kāda kinky cacīte varētu no tevis iekārot, ir tās korsetes (ne valkāšanai ikdienā, bet nu speciālos momentos) un dažas kurpītes uz augstajiem papēžiem ^^ (protams, arī manī ir kkas no tādas meitenes un es arī to iekāroju Very Happy) Pārējās lietas jau tomēr nevar iedomāties mugurā kādam cilvēkam, kurš ģērbjas vnk krekliņā+džinsos visu laiku.
Anyway. Es jau arī savādāk nebūtu apskatījusies tavas lietas, ja nebūtu te ielikusi! Tā kā tas labi!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://londoninwinter.tumblr.com
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Empty
PostTēma: Re: Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi..   Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Petite13Trešdiena Septembris 05, 2012 9:59 pm

Hey, es it kā nosūtīju ziņu, bet laikam nekas neaizgāja or smth. Very Happy
Man šeit būs drošāk paprasīt un aizprasīt-tātad, interesē šie skaistuļi http://www.atverskapi.lv/?lp=prod&pid=77484&lg=lv kad un kur būtu iespēja piemērīt un arī vēlējos zināt, kāpēc pārdod?
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Empty
PostTēma: Re: Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi..   Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Petite13Ceturtdiena Septembris 06, 2012 1:02 am

Pārdodu, jo pašai neder, diemžēl.
Par laikiem mēģināšu nosūtīt privāto ziņu Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Empty
PostTēma: Re: Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi..   Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Petite13Sestdiena Septembris 08, 2012 4:55 am

šī kleita -> http://www.atverskapi.lv/?lp=prod&pid=91223&lg=lv
Cik kopumā tā ir gara?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Empty
PostTēma: Re: Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi..   Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Petite13Sestdiena Septembris 08, 2012 7:48 am

89cm Wink
Sanāk mazliet virs ceļgaliem uz 1.70m garu augumu.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Empty
PostTēma: Re: Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi..   Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Petite13Sestdiena Septembris 15, 2012 12:34 pm

aw.. Sad par īstu.. ok, kāda odere ir svārkiem? kaut kāds neilons/poliesteris gan jau, ja?
uz 84 cm krūtīm nebūs par lielu?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Empty
PostTēma: Re: Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi..   Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Petite13Trešdiena Jūnijs 19, 2013 2:08 am

Ja nu kādai vēl interesē + visādi jaunumi ik pa laikam uzrodas, viņiem pārejot uz jauno versiju, nomainījās links:

http://www.atverskapi.lv/u/Inky
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Empty
PostTēma: Re: Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi..   Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Petite13Trešdiena Jūnijs 19, 2013 8:01 am

Mani ieintriģēja underbust melnā korsete. Kāds izmērs tai īsti skaitās uz birkas?
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Empty
PostTēma: Re: Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi..   Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Petite13Trešdiena Jūnijs 19, 2013 8:07 am

XS, uz ciešāko savelkot 60cm, bet vēlams tomēr kādus 3cm, kā minimums, atstāt. Pašai 68cm viduklis, bet man gurni par lieliem, lai labi izskatītos bez kupliem svārkiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Empty
PostTēma: Re: Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi..   Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Petite13Trešdiena Jūnijs 19, 2013 8:21 am

Eh, žēl. S(niegbaltīšu) izmērā vēl varētu mēģināt spīlēties, bet XS tad toč' nederēs Blush
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Empty
PostTēma: Re: Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi..   Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Petite13Trešdiena Jūnijs 19, 2013 8:25 am

Es visām korsetēm pērku S un vienmēr der, lai gan esmu standarta M, un pēdējās reizes izdevās aizšņorēt uz stingrāko, tāpēc šo ar drošu sirdi pirku un ieberzos :/
Lētās korsetes vēl kādai cacai interesē, bet kvalitatīvās turi skapī ka dekoratīvo elementu ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Empty
PostTēma: Re: Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi..   Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Petite13Trešdiena Jūnijs 19, 2013 8:34 am

Es korsetes esmu pieradusi skatīt collās, ja viduklis man ir apm. 28 collu, tad ņemu 24, kaut gan pie kārtīgas korsetes moš derētu arī 22, kas pie augšējās robežas varētu būt 60 cm savilkums. ko lai dara, ko lai dara scratch
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Empty
PostTēma: Re: Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi..   Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Petite13Trešdiena Jūnijs 19, 2013 8:49 am

Yup, uzliku savu 24" korseti, sanāk 22". Un tā kā man ar manu 26" vidukli neizskatās, diez vai arī derēs, bet tagad vismaz zināšu, kam dot ziņu, ja pasūtīšu kādu jaunu kvalitatīvo korseti (devil)
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Empty
PostTēma: Re: Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi..   Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi.. Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Gotiskas un citas melnas drēbītes/apavi..
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Melnas kerzas.

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Pārdodam/pērkam-
Pāriet uz: