AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 awww, i'm so happy xD ♥

Go down 
+3
Sonõra
zeloco
night iridescence
7 posters
AutorsZiņojums
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Piektdiena Oktobris 19, 2012 4:20 am

te nebija nekas interesants Wink


Pēdējo reizi labojis night iridescence Ceturtdiena Decembris 11, 2014 2:35 am; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Svētdena Oktobris 21, 2012 2:32 am

ohh... žēl, ka šis forums izskatās mazliet miris awww, i'm so happy xD ♥ 496805
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Svētdena Oktobris 21, 2012 8:54 pm

Sveika!
Ohõ! Teoloģija un kvantu fizika? Nu gan savienojums. Bet laikam, no otras puses, gudri izzināt no "abām frontēm" c:
Nav īsti miris, mums vnk ir super-īpatnējs apmeklējums. Gadiem cilvēki šeit iegriežas 1x mēnesī Very Happy Bet sasparojas, kad veidojas kāds neliels mītaps c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Pirmdiena Oktobris 22, 2012 10:26 pm

night iridescence, tu man patīc. Yay!

Pēc teoloģijas pārsviesties uz eksakto pusi... es gluži vienkārši zinu cilvēku, kas mani iedvesmoja un kurš pats studēja teoloģiju nevis tāpēc, ka bija kristietis, bet gan tāpēc, ka tā bija vienīgā iespēja izzināt sevi un saprast savu pagātnes mantojumu. Tāpēc, lai arī pati esmu ateiste, es uzmanīgi izturos pret tiem, kas ieinteresēti teoloģijā.

Bet zinātne, it sevišķi astronomija... ak jel, tas ir kolosāli! Šī zinātne mani saista (kādreiz profsionālā līmenī, nu vairs tikai kā hobijs), un man vienmēr ir tāds prieks redzēt jaunus cilvēkus, kurus joprojām fascinē nezināmais zinātnē. Ak jel, ak jel, ak jel, kā man patīk!!! Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Pirmdiena Oktobris 22, 2012 11:21 pm

Tagad jau pamanīju pati šo īpatnību par ieiešanu reizi mēnesī, bet forums tomēr aktīvs. Forši, ka vēl dzīvs Happy

Jā, man patīk dziļie dzīves meklējumi dažādās sfērās


Missile es neesmu kristiete, bet teoloģija ir interesanta Happy Un ateisti patiesībā bieži vien zina par reliģijām vairāk nekā ticīgie Very Happy
Esmu mācījusies gan sengrieķu, gan senebreju valodu, mums ir arī psiholoģija un filosofija, + bija arī jāmācās par visām citām reliģijām.

Es vēlētos nodarboties ar astronomiju profesionālāk, tāpēc domāju iet studēt fiziku. Bet nu redzēs kā būs Happy Tik ļoti gribētu teleskopu

Prieks iepazīties awww, i'm so happy xD ♥ 408995 awww, i'm so happy xD ♥ 282600
Atpakaļ uz augšu Go down
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Sestdiena Oktobris 27, 2012 10:36 pm

Sveicināta bariņā! Party
Ak šīs interesantās būtnes, tas man liek apdomāt to, cik galīgs dārzenis esmu. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Svētdena Oktobris 28, 2012 3:54 am

ohai ;D
awww, i'm so happy xD ♥ 408995
Nu nezinu, man gan šeit praktiski visi šķiet interesanti Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Svētdena Oktobris 28, 2012 1:59 pm

esam interesanti. sveicu ar pievienošanos Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Otrdiena Oktobris 30, 2012 11:46 pm

galvenais ar sevi iepazīstinot ir pateikt, ka ir bipolārā mānija un psihiskas problēmas Very Happy tas nav uzbrauciens, vnk parāva smiekli.
bet nu sveika forumā hello cat nav jau tā, ka esam miruši, vnk nonstopā te nesēžam Very Happy
veiksmi atrast draugus Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Piektdiena Novembris 09, 2012 2:49 am

Veronika - kam tad to nav Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Piektdiena Novembris 09, 2012 10:27 am

tīri pēc statistikas Eiropā katram 3. xD
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Svētdena Novembris 11, 2012 12:34 am

Drīzāk nevis katram trešajam, bet katram pa trīs Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Svētdena Novembris 11, 2012 9:40 pm

šobrīd laikam bipolārie traucējumi ir topā, pirms kādām 2 ned lasīju delfos un rēcu- aprakstīts nu dajebkurš cilvēks- brīži, kad ir ļoti slikts garīgais, brīži, kad ir ļoti labs garīgais, brīži kad viss besī.. tjipa kam tad tā visa nav? Very Happy bet nē- tie ir bipolārie traucējumi, so we all are crazy xD xD lets go to the doctor un take some pills ^^ Very Happy and party hard Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Svētdena Novembris 11, 2012 11:34 pm

Nu citiem gadās, ka vnk slikts garīgais, bet ir arī tā, ka tas pilnībā nomāc darbaspējas un daži nevar pat izlīst no gultas ārā, lai kko darītu. Un tad citi viņus vēl par sliņķiem un sevis žēlotājiem sauc. Ja parādās jau parādības , kā biežas galvassāpes un atmiņas traucējumi, tad tā vairs īsti nav joka lieta. Bet šo lietu saprot tikai tie, kas paši tai kuļas cauri. Un vispār kkur lasīju, ka pastāv iespēja dažos gadījumos, ka bipolārie var pāraugt pat šizofrēnijā. Nu es cīnījos līdz pēdējam, bet tad aizgāju pēc tām ripām. Man šausmīgi nepatika antidepresanti, es tos pārstāju dzert, tagad ja nu vienīgi kādu trankvilizatoru naktī izdzeru, kad pārāk mokošas panikas lēkmes un smakšana uziet. Jebkurā gadījumā tā ir smaga cīņa uz visu dzīvi.

Anyway lkm totāls off topic, bet pati vainīga, ka kko tādu pieminēju
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Otrdiena Novembris 13, 2012 3:28 pm

dažiem cilvēkiem ir tendence sev meklēt slimības un bipolārie traucējumi man liekas nevis diagnoze, bet kaut kāds sviests, manuprāt tas apraksts vienkārši raksturo emocionālu būtni..vai nu ok- pārāk emocionālu Very Happy

ammm sorry, es jau nezināju, ka tev tik traki, sajutos nelāgi :/ :/
a vai tad tā vnk nav veģetatīvā distonija?

varētu jau šo to pastāstīt, bet negribas publiski Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Sestdiena Novembris 17, 2012 7:10 pm

Night, pēc apraksta tiešām vairāk izklausās pēc veģetatīvās distonijas. Varbūt tev vajag aiziet pie cita ārsta, kurš noteiktu citu diagnozi. No veģetatīvās distonijas ir relatīvi viegli izārstēties - zinu, jo manai mammai tā nesen bija. Tā ietekmē gan psihisko (depresijas pazīmes), gan fizisko stāvokli (kā tu rakstīji, uznāk panika un smakšana). Tas nav uz visu mūžu. Padzer brīdi īstās zāles, un būs viss kārtībā. Un jā... negribu biedēt, bet bipolāras garastāvokļa maiņas tieši varot būt šizofrēnijas pazīme. Very Happy
Veronika, man likās, ka par bipolārajiem traucējumiem vēl populārāks ir aspergers, kas katram otrajam amerikānim. Very Happy Bet jā, tas slimību kults nāk no ASV - turienes ārstiem ir slimīga vēlme visus kategorizēt, un diagnozi viņi spēj uzstādīt pat parastam, emocionālākam cilvēkam. Tāpēc arī nerimst diskusijas par to, vai lielākā daļa no šīm slimībām tiešām ir uzskatāmas par slimībām. Definējošo simptomu robežas ir izpludinātas, jo visādi tipiņi, kas grib būt EMOtiski/hipsterīgi dziļi un piedēvē sev sazini ko, bojājot kopējo statistiku. Bet tie paši bipolārie traucējumi var būt ļoti mokoši, ja tādi cilvēkam ir pa īstam.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
Hachikuro
thread
thread
Hachikuro


Number of posts : 76
Registration date : 26.06.09

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Svētdena Novembris 18, 2012 10:34 pm

@Missile Redz,kā! Es atkal vairāk esmu pieredzējusi,ka ar SVD vnk pasūta tālāk dzīvot svaigā gaisā, vēl jo labāk burbulī, kur būsi pasargāts no visiem stresiem, un noteikti ar daudz fiziskām aktivitātēm. Par ķīmiju gan nekas nav minēts.
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Pirmdiena Novembris 19, 2012 12:12 am

Missile, es nebiju dzirdējusi par aspergers, kas tas ir? Very Happy

Citēt :
jo visādi tipiņi, kas grib būt EMOtiski/hipsterīgi dziļi un piedēvē sev sazini ko, bojājot kopējo statistiku
aha, mani arī tas tracina. viņiem vnk ir uzmanības deficīta sindroms, gribas būt slimiem ar visu.

es arī zinu vienu meiteni, kas izārstējās no panikas lēkmēm, viņai bija bail pat iziet uz ielas, bet tagad viss ok, tā kā ja atrodi sakarīgu speciālistu un pareizas zāles, viss ir ok Happy bet trankvilizatori neārstē, tas ir glābējlīdzeklis lēkmēm + rada atkarību
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Pirmdiena Novembris 19, 2012 1:21 pm

Veronika, šeit par assburger, kā šo slimību reiz nodēvēja Cartman no South Park. Very Happy http://en.wikipedia.org/wiki/Asperger_syndrome

Hachikuro, diez, cik tas ir labi vai slikti, bet tiešām izskatās, ka, cik ārstu, tik pieeju. Bez tam, ir jau arī svarīgi, cik lielā mērā tā distonija izpaužas. Manai mammai bija ļoti smagi - diennakts tumšajā laikā viņai nāca panikas lēkmes un radās problēmas ar sirdi, kaut viņai jau tā ir asinsspiediena problēmas citu iemeslu dēļ. Jaunākiem cilvēkiem varbūt pietiek, ja, kā tu teici, iekārtojas bezstresa burbulī. Bet nu mērenās, saprātīgās devās es atbalstu zāļu lietošanu, un, ja pati saskartos ar šo slimību, negribētu lieki ciest, ja ir iespējams iedzert kādas ripiņas, kas palīdz noņemt briesmīgākos simptomus.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13Pirmdiena Novembris 19, 2012 4:09 pm

ā tjipa autisms? man iet slikti ar angļu val Very Happy bet tā vispār autisms ir ļoti smaga diagnoze, nezināju, ka tas skaitās tik populāri..

man arī ir bijušas panikas lēkmes, bet nav tik traki. reizēm ir doma- moš aiziet pie ārsta, bet atkal- kur ir garantija, ka aiziešu pie sakarīga ārsta un ka velti neizmetīšu naudu par vizīti un tabletēm.. es vnk laikam skatos uz to diezgan skeptiski. bet panikas lēkmes tiesām ir kkas drausmīgs un neforšs..
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





awww, i'm so happy xD ♥ Empty
PostTēma: Re: awww, i'm so happy xD ♥   awww, i'm so happy xD ♥ Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
awww, i'm so happy xD ♥
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Oficiālā daļa :: Iepazīšanās-
Pāriet uz: