AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Muldoņa ir klāt!

Go down 
+8
Shirohime
platformene
zeloco
night iridescence
Nihil
Veronika
žurka-žurka
gilinara
12 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2, 3  Next
AutorsZiņojums
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Pirmdiena Oktobris 29, 2012 10:08 pm

Čavīīī! Nu, kā sacīt jāsaka, tad šitā laikam esmu es. Mana dvēsele ir zaļā krāsā, bet ārēji visbiežāk izmantotā krāsa ir melna, jo tajā jūtos vislabāk. Lai gan gadās, ka esmu pat visai krāsaina, bet kaut kas, vienalga, būs mells. Savu stilu es varētu dēvēt par ''Tumšo miksli'', bet pārsvarā dominē gotiskais. Dažreiz mani notur par metālisti, jo esmu kā traka uz visādiem spaikiem un dzelžiem.
Vispār jāsaka, ka esmu traka būtne, ļoti impulsīva un pārdroša, lai arī reizē esmu visbailīgākais cilvēks pasaulē. Laughing Tomēr izskata ziņā esmu patiešām pārdroša, velku visādas trakas lietas, kas izsauc šoku citos ļaužos. Un krāsojos ļoooti, un man vienalga, vai citi par to šauminās vai nē. Ome parasti saka, ka es izskatoties pēc čigānietes, raganas utt., ka viņas laikā meitenes tā nedarīja, bet man galvenais ir patikt sev. Ja patīku citiem, tas priecē, ja ne, nu, man vienalga. Ā, un ir dažas pagalma tantes, kas mani vienmēr sauc par skaisto un foršo meiteni, pat ja man ir zaļi mati un mellas lūpas.
Labi, par stilu pietiks, jo muldoņa esmu liela, bet citiem tas mēdz apnikt. Tātad, esmu traka un jautra, bet reizēm krītu depresijās un apātijās, tā ka dīvaina esmu bez gala.
Kas vēl... Mani mērķi ir:
1)Sasniegt 50 kg svaru;
2)pabeigt to sasodīto 10.klasi(6 gadus notupēju mājās, bet beidzot saņēmos uz mācīšanos, lai gan ne visai izdodas, jo slimoju un vārguļoju daudz par daudz)
3)beidzot dabūt darbu un atsevišķu dzīvesvietu.
Bet man ne visai padodas mērķu sasniegsana, jo es runāju daudz, fantazēju bezgalīgi, bet ar darīšanu tā ir, kā ir.
Tā... Neko daudz neprotu, ja nu vienīgi zīmēt, dzejot, muldēt un kaitināt.
Ko vēl lai pastāsta? Man ir atkarība no humpalām, interneta, runāšanas, šokolādes un siera.
Nu, vienvārdsakot, esmu traka dīvaine, lai gan tur ir vairāk nekā viens vārds.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Otrdiena Oktobris 30, 2012 8:43 am

Čau, čau. Happy
Izklausies zināma, vai nevar būt, ka esam "tikušās" vienā citā forumā?
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Otrdiena Oktobris 30, 2012 11:50 pm

he he, interesants posts Very Happy
sveika Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Trešdiena Oktobris 31, 2012 9:41 am

Zaptesburka - iekš Kleoo.lv, vai ne?
Atpakaļ uz augšu Go down
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Trešdiena Oktobris 31, 2012 9:57 am

Laipni lūgta!
Un novēlu sasniegt izvirzītos mērķus (eh,50kg arī mans sapnis:D) , jo, ko vajag, to vajag.;D
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Trešdiena Oktobris 31, 2012 10:10 am

Gilinara - jā, turpat gan. Very Happy Ko lai saka, forši šeit "satikt" vēl kādu cilvēku, ar kuru vismaz minimāli jau ir gadījies pakontaktēties (arī es šajā forumā nesen esmu).
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Trešdiena Oktobris 31, 2012 3:41 pm

Interesanti, ka nesen esmu satikusi Jūs abas, gan Gilinaru, gan zaptesburku Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Trešdiena Oktobris 31, 2012 4:20 pm

Oho, night iridescence, beigās vēl izrādīsies, ka Tu šeit visus kaut kā jau zini?
Atpakaļ uz augšu Go down
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Trešdiena Oktobris 31, 2012 10:45 pm

night iridescence tak fotografēja man šito bildi, kas te. Cool Tikai es to photoshopā apstrādāju tā, ka izskatos daudz tuvāk vienam savam mērķim... Blush
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Ceturtdiena Novembris 01, 2012 5:22 am

Zaptesburka, nē, šī reāli ir pilnīga sagadīšanās Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Piektdiena Novembris 09, 2012 2:54 am

Hai, hai! Sveicināta c:

Uh, 50kg... izklausās traki. Es atkal mēģinu sev pielikt svaru, lol ^^;
Drīz jaunais gads, īstais laiks, lai uzsāktu jaunus (labus) ieradumus savā dzīvē c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Sestdiena Novembris 10, 2012 12:21 am

Man gan jauni, labi ieradumi rodas nevis, sākot ar kādu īpašu datumu, bet gan pilnīgi spontāni. Nu, jā, tievēt sāku Jāņu rītā, bet ne jau datuma dēļ, bet gan tāpēc, ka nosvēros. Man mājā svaru nav, tā ka parasti izlīdzos ar mērlenti. Laughing Gribētos zināt, cik ta es tgd sveru. Man ar to tievēšanu baigā apsēstība, ārkārtīgi gribu sasniegt tos 50kg. It kā tas ir par maz manam augumam, bet es gribu būt ļooti tieviņa.
Kāpēc,Zeloco, gribi pielikt svaru? Varbūt esmu aprobežota, bet šito es nevaru saprast. Blush Man liekas, jo tievāk, jo smukāk(saprāta robežās, protams).
Vēlreiz atvainojos, ka te bezsakarā muldu par tievēšanu, bet man tā ir ļoti svarīga tēma.
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Sestdiena Novembris 10, 2012 4:17 pm

Man liekas ziemā auksti, ja tievs. Protams, pati labprāt būtu atkal 53 kg, bet viss tik garšīgs, un šobrīd nesportoju. Nedomāju arī, ka man (personīgi) pietiktu apņemšanās, lai veselīgi ēstu mazas ēdienreizes un bieži, pārtraucot sevi pareizajā brīdī. Mans prāts nav tā būvēts. Tad, kad man iet ļoooti jautri, un nedomāju ne-par-ko, tad gan es kļūstu tieva. Heh Muldoņa ir klāt! 511881
Man riebjās diētas, jo tās nepamatoti (mums) liek domāt par lietām, kuras vajadzētu baudīt - ēdienu ir jābauda. Piemēram, stresā tāpat nekas labi nesagremosies. Ilgstoši dažnedažādu iemeslu dēļ neuzņemot labi pārtiku var rasties dažādas komplikācijas ar vitamīnu trūkumiem, un tas var atstāt iespaidu uz garastāvokli, pshihi. Kā teicu - man nepietiek apņemšanās, lai ēstu tās mazās, izplānotās ēdienreizes. Ja nu vienīgi tas kļust par ritmu. Bet tad tam ir jānoris dabiski, jo garšo un gribās. No stress.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Sestdiena Novembris 10, 2012 7:53 pm

A es ēdu visu, kas garšo, tikai mazāk nekā agrāk. Tgd vispār esmu sākusi vairāk ēst, bet tāpat zūd centimetri, tikai lēnāk. Un es vnm baudu ēdienu, nekad neēdu to, kas nav garšīgs... pat ja ļoti maza porcija, ēdu ar baudu.
Un es neplānoju ēdienreizes, kad sagribas - paēdu. Es arī daru nepareizi: sanāk ēst vairāk vakarā un no rīta bieži nemaz, bet es citādi nevaru.
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Sestdiena Novembris 10, 2012 8:33 pm

ja pašsajūta ir laba, tad gan jau ka viss labi Muldoņa ir klāt! 511881 ir forši vilkt visādas drēbes un izskatīties lieliski
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Svētdena Novembris 11, 2012 12:31 am

Nu ar to svara mešanu labak uzmanīgi. Sakumā 50, tad tie liksies daudz un drīz kotēsies jau uz 40.. :/
Nu jau gadus 2-3 esmu veģetāriete un man normāls stabils svars ir bijis 55/56 kg. Tagad lēnām mēģinu sevi iemocīt vegānā uzturā, bet man kaut kā neizdodas. Vislaik kaut ko palaižu garām uzturā saturiski, jo katru reizi (šis ir jau otrais mēģinajums) strauji saku kristies svarā (pēc visiem tiem ķermeņa parametriem šobrīd esmu underweight un mans ģīmis runā pats par sevi Very Happy ). Jāatrod tas brīnums, ko palaižu garām.. Vai arī varbūt vnk jāsāk vairāk ēst? Es jau tāpat vislaik ēdu Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Svētdena Novembris 11, 2012 2:09 pm

zeloco - halva un hummus? fritēti banāni? Muldoņa ir klāt! 812575
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Pirmdiena Novembris 12, 2012 7:08 pm

nu, kad man būs 50kg, tad jau es būšu riktīgi tieva, diez vai es maz būtu dzīva, ja svērtu 40kg. Laughing Man gan arī pēc visiem šitiem rēķiniem sanāk, ka 50 kg būtu par maz, bet es griiibuu.. Twisted Evil
Augums man ir 175cm, diez vai mazāk par 50 būtu normāls izskats. Negribu jau būt riktīgs skelets, tikai gandrīz... Blush
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Otrdiena Novembris 13, 2012 7:54 am

Personīgi man gan nešķiet, ka vajadzētu censties pēc kaut kāda noteikta cipara uz mērlentes vai svaru rādītāja. Ja izskatās OK un jūtās OK, tad tas galvenais.
Pie tam tie "cipari" jau dažādiem cilvēkiem izskatīsies atšķirīgi. Ir ļoti tievas sievietes, kas ir skaistas, bet ir arī tādas, kas izskatās pēc zaru kukaiņiem vai kā tamlīdzīga (kādi nu katram kauli).
Protams, gaumes jau ir dažādas (mani pašu estētiskā ziņā saista nedaudz slimīgi skaistas lietas), tomēr tādas sievietes, kas izskatās pēc kaut kādām dīvainām, stūraini-posmainām radībām (un vēl iedomājas, ka tas kaut kāds sasniegums) nu gan nešķiet skaistas.
Labāk sekot līdzi pašsajūtai un spoguļa atspulgam, nevis svaru rādītājam.


Pēdējo reizi labojis zaptesburka Otrdiena Novembris 13, 2012 11:52 am; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Otrdiena Novembris 13, 2012 11:40 am

turpinot to domu - jāņem vērā arī ka fotgrāfs ir mākslinieks, un fotogrāfijās, kurās kaulu kambari skaisti pozē ir māksla - tā viņas ikdienā neizskatās.

bet es jau ieeju major offtopicā!!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Shirohime
needles
needles
Shirohime


Number of posts : 34
Age : 35
Location : Riga
Registration date : 12.11.12

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Trešdiena Novembris 14, 2012 1:27 am

chaw domāju, ka mani atpazīsi, izklausies pozitīvi mainījusies un apņēmīga man prieks ;]
bet 50 kg hmm tas ir tik cik tagad es, labprāt gribētu nokristies uz 45kg...mazāk gan nē, jo biju 40 un tad jau cilvēki sāka piedāvāt ēdienu xD
Atpakaļ uz augšu Go down
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Trešdiena Novembris 14, 2012 5:54 pm

Čau, Shirohime! Protams, ka atpazīstu.
Man gan patika, kā izskatījies ar 40 kg, hihi. Es esmu krietni garāka nekā Tu, tā ka, tēmējot uz tiem 50 kg, ceru izskatīties kā Tu toreiz.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Sestdiena Novembris 17, 2012 6:51 pm

Gilinara, man rodas iespaids, ka tu neapzinies, ko nozīmē 50kg tava garuma augumam.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Svētdena Novembris 18, 2012 1:18 am

Hmm.. nez.. man ģīmis uzreiz kā badacietējam izskatījās, ne tik ļoti miesās - riņķi zem acīm, neveselīga āda utt. Un vispār tāds konstantais nogurums un "aizpeldēšana domās" vai autopilots. Saprotu, ka vairak eksisteju, nevis dzīvoju. Negribu tā, gribu izjust visu, ko daru.

Bet nu jā.. 50 kg priekš 175 cm ir smagi par maz, imo. Eju pēc primitīva vienādojuma garums - 110 = ideālais svars (plus/mīnus 5 kg). Bet nu ka jau minēja - katram savas ķermeņa īpatnības, bet nu pārsvarā vidējais aritmētiskais parasti ir šāds...

Platformene - viss, kam ir kalorijas Very Happy Avokādo ar (tik, dēmmit, Rimčikā zaļus pārdod!)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13Ceturtdiena Maijs 09, 2013 8:58 pm

Es tagad sveru 77 kg, domāju iet līdz 70 un būs labi. Man jau tgd patīk, kā izskatos, un nemaz vairs negribas būt kaulu kambarim.
P.S.Sen nebiju te iegriezusies, jāpaskatās, kas jauns.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Muldoņa ir klāt! Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Muldoņa ir klāt!
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 3Pāriet uz lapu : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Oficiālā daļa :: Iepazīšanās-
Pāriet uz: