AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 I hate blonde

Go down 
+3
žurka-žurka
Nemesis
nightMare
7 posters
AutorsZiņojums
nightMare
needles
needles
nightMare


Number of posts : 42
Age : 34
Location : Zem Tavas gultas
Registration date : 19.07.10

I hate blonde Empty
PostTēma: I hate blonde   I hate blonde Petite13Otrdiena Februāris 19, 2013 9:43 pm

Pēdējā laikā piesekoju - pa reizītei - šai blondajai būtnei.
Tāds interesants stiliņš izveidots.

Links uz lapu: http://ihateblonde.com/
Atpakaļ uz augšu Go down
http://klab.lv/~melnbaltalapsa/
Nemesis
needles
needles
Nemesis


Number of posts : 24
Location : Riga
Registration date : 04.04.12

I hate blonde Empty
PostTēma: Re: I hate blonde   I hate blonde Petite13Trešdiena Februāris 20, 2013 8:45 am

Es laikam gan to par interesantu stiliņu nenosauktu Very Happy.
Paskatījos mazliet, stils gandrīz visās bildēs pilnīgi identisks - masīva augšdaļa (liels džemperis vai arī dīvains pūkains-kažokveidīgs izstrādājums), un apakšdaļā īsi šortiņi/svārki (tāds salikums vienmēr man liek domāt par to, ka valkātājs vēlas pilnīgi un noteikti nodemonstrēt, ka nav resns Very Happy)

Atpakaļ uz augšu Go down
nightMare
needles
needles
nightMare


Number of posts : 42
Age : 34
Location : Zem Tavas gultas
Registration date : 19.07.10

I hate blonde Empty
PostTēma: Re: I hate blonde   I hate blonde Petite13Trešdiena Februāris 20, 2013 10:40 pm

Stils, kura nosaukums - You now, I'm not fat. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://klab.lv/~melnbaltalapsa/
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

I hate blonde Empty
PostTēma: Re: I hate blonde   I hate blonde Petite13Ceturtdiena Februāris 21, 2013 6:38 am

Nedaudz no pelēkās masas atšķiras. Tas pozitīvi. Kopumā gan viņas stils galīgi "ne priekš manas gaumes", lai gan atsevišķas lietas ir feinas (garās zeķes, dažas no kurpēm...)
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

I hate blonde Empty
PostTēma: Re: I hate blonde   I hate blonde Petite13Piektdiena Februāris 22, 2013 10:27 pm

Verī stailiš. Viņa ģērbjas tajā, ko es saucu par Tumblr modi. Tur viss pilns ar šitādiem. Bet es tā padomāju, ka šis ir scene kid/hipster mashups. Kā "level up".
Bet nu vispār man ir shoenvy :c es arī gribētu būt filthy rich americana.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

I hate blonde Empty
PostTēma: Re: I hate blonde   I hate blonde Petite13Sestdiena Februāris 23, 2013 3:09 pm

Šķiet, ka viņa nevar izvēlēties starp cacu, hipster un alternatīvām lupatām. Man domāt, ka šad tad tas mikss nav sevišķi labi izdevies. Sleepy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

I hate blonde Empty
PostTēma: Re: I hate blonde   I hate blonde Petite13Trešdiena Februāris 27, 2013 6:36 pm

Kā stils jau tas ir interesants, un daudzām tumblr meitietēm sanāk pat tīri labi un smuki gaumīgi. Kaut vai tie paši lielie džemperi un sīkie svārciņi. Paskatīties ir forši, bet dzīvē reti kad izskatās tik labi kā bildēs, un pati arī negribētu tā ģērbties.
Bet, vot, kas mani kaitina... Very Happy
Šīs daiļavas, kā jau te iepriekš izteicās, nevar izvēlēties, no kā īsti iedvesmoties. Man ļoti, ļoti nepatīk, ka viņas bieži izmanto alternatīvās modes elementus (spaikus, plēstas zeķubikses, ādas apģērbus... pat tās zeķes garumā virs ceļa manās acēs vairāk izplatītas starp "melnajām" dāmām). Kad viņas izmanto šos elementus, man rodas priekšstats, ka viņas grib parādīt, ka prot novērtēt, kas ir atšķirīgs, bet uzskata to zem sava goda "nolaisties" līdz patiesam alternatīvismam. Tā vietā viņas spēlējas ar citāduma simboliem, rādot, ka ir patiesi atšķirīgas un citādas, bet vispārīgi stilīgās modes robežās.
Kāpēc tik kritiski? Jo es uzskatu, ka tie ir simboli. Tos nevajadzētu novazāt, ja tie tiek uzskatīti vienkārši par spēcīgiem akcentiem. Bez tam tas jau robežojas ar bezgaumību - pie adījumiem vai mežģīnēm likt kaut ko raupju un smagnēju, kā, piemēŗam, spaikotu sprādzi. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
Nemesis
needles
needles
Nemesis


Number of posts : 24
Location : Riga
Registration date : 04.04.12

I hate blonde Empty
PostTēma: Re: I hate blonde   I hate blonde Petite13Ceturtdiena Februāris 28, 2013 7:53 am

Sonõra rakstīja:

Jo es uzskatu, ka tie ir simboli. Tos nevajadzētu novazāt, ja tie tiek uzskatīti vienkārši par spēcīgiem akcentiem. Bez tam tas jau robežojas ar bezgaumību - pie adījumiem vai mežģīnēm likt kaut ko raupju un smagnēju, kā, piemēŗam, spaikotu sprādzi. Happy

It kā varētu piekrist, bet tomēr nē. Very Happy Neuzskatu, ka metālistiem/alternatīvajiem būtu kādas ekskluzīvas tiesības uz spaikiem utt. Ja jau raugāmies no tāda skatpunkta, tad kerzas vispār drīkstētu nēsāt tikai armijnieki (tāpat kā visas pārējās militāra stila drēbes, piem., skaistos mēteļus Very Happy ), jo, lūk tas ir simbols Very Happy.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

I hate blonde Empty
PostTēma: Re: I hate blonde   I hate blonde Petite13Piektdiena Marts 01, 2013 6:53 pm

Nu, armijnieks kerzās tak neieliek dziļo domu, tie viņam vnk izturīgi zābaki, lai pa ierakumiem var staigāt. Very Happy
Nu, bet vai tad cilvēki neskatās šķībi uz cacām, kas sev uztetovē zālītes lapiņu, peace simbolu pakar kaklā vai nēsā gredzenus ar kastetēm? Un vai mums nenāk smiekli par baltajiem reperiem? Ekskluzīvas tiesības ir tikai Apple uz 70 procentiem pasaules patentu, nekas cits nevienam nepieder. Very Happy Bet jā - visas šīs lietas ir simboli, kurus ieraugot uz personas, rodas noteikts, stereotipizēts priekšstats. Būtu debili aizliegt kādam nēsāt citas kultūras vai stila simbolu, bet ir ļoti jauki un kulturāli un karmiski pareizi, ja šis simbols pats tevi ir pie sevis pievilcis, nevis TU esi racionalizējis, ka šis simbols tev ir vajadzīgs kaut kādu iemeslu pēc. Varbūt te jau sākas manis pašas neiecietība, bet es tiešām neticu, ka tumblr meitenes spaikos redz ko vairāk kā tikai modīgu pričendāli.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

I hate blonde Empty
PostTēma: Re: I hate blonde   I hate blonde Petite13Piektdiena Marts 01, 2013 8:32 pm

Hm... savā ziņā var piekrist.
Bet tā jau ir ar daudzām lietām, ka tās cacīgās meitenes gribētu izlikties, ka ir īpašas un atšķirīgas, lai gan tā patiešām atšķirties no bara drosmes pietrūkst.
Man šķiet, ka Amerikā tas ir ļoti svarīgi - piederēt pie "stilīgajiem", nevis pie "dīvainajiem" un "alternatīvajiem". Vismaz pēc kaut kādiem redzētiem šoviem un raidījumiem tāds iespaids palicis.
Un arī tos "alternatīvos" aksesuārus, man šķiet, viņas uzdrošinās vilkt tikai tāpēc, ka laiku pa laikam kaut kas tāds parādās modes skatēs vai tml.
Atpakaļ uz augšu Go down
Nemesis
needles
needles
Nemesis


Number of posts : 24
Location : Riga
Registration date : 04.04.12

I hate blonde Empty
PostTēma: Re: I hate blonde   I hate blonde Petite13Sestdiena Marts 02, 2013 8:43 am

Sonõra rakstīja:
Nu, armijnieks kerzās tak neieliek dziļo domu, tie viņam vnk izturīgi zābaki, lai pa ierakumiem var staigāt. Very Happy
Jautājums - kādu dziļo domu kerzās ieliek metālisti un citi tādi? Es vienkārši vēlos zināt Very Happy. Piem., es kerzas valkāju, jo tie ir ērti zābaki un man vienkārši patīk, kā tie izskatās Very Happy. Bet tā man vispār ir sapnis, ka kādreiz es varētu atrast sava izmēra jackboots .

Sonõra rakstīja:
Nu, bet vai tad cilvēki neskatās šķībi uz cacām, kas sev uztetovē zālītes lapiņu, peace simbolu pakar kaklā vai nēsā gredzenus ar kastetēm? Un vai mums nenāk smiekli par baltajiem reperiem?

Skatās, protams, ka skatās šķībi, bet es neredzu nevienu iemeslu, lai pieminētās cacas kaut ko tādu nedrīkstētu nēsāt. Mēs dzīvojam demokrātiskā sabiedrībā, lai taču nēsā. Man drīzāk nāk smiekli par to, kā parasti izskatās black metal grupas (nesaku neko sliktu par žanru, mēdzu klausīties, bet tas ārējais izskats man uzdzen tikai smieklus Very Happy).

Sonõra rakstīja:
Bet jā - visas šīs lietas ir simboli, kurus ieraugot uz personas, rodas noteikts, stereotipizēts priekšstats.

Un tieši šī iemesla dēļ visiem ir jāatbilst stereotipiem? Tātad, ja metālists (vairāk tāds, kam patīk black metal), tad pa naktīm skraida apkārt, galina kaķus un pielūdz sātanu to izlietajās asinīs (sorry, bet tas arī ir stereotips Very Happy)

Sonõra rakstīja:
Būtu debili aizliegt kādam nēsāt citas kultūras vai stila simbolu, bet ir ļoti jauki un kulturāli un karmiski pareizi, ja šis simbols pats tevi ir pie sevis pievilcis, nevis TU esi racionalizējis, ka šis simbols tev ir vajadzīgs kaut kādu iemeslu pēc.

Hmm, bet varbūt tās cacas spaiki pievilka? Un, manuprāt, spaikiem nav tik liela nozīme kā simbolam, tas ir vienkārši rotājums. Turpretim, piem., dzelzs krusts gan ir simbols, ko, lai cik man ļoti arī tas patiktu, manuprāt, pelnīti drīkst nēsāt tikai militārpersonas.


Es vispār uzskatu, ka parasti visāda šāda šūmēšanās ap to, ko kāds velk, sākas tad, ja kāda grupa nez kāpēc uzskata, ka viņiem pieder elitāras tiesības uz kaut ko. Nu sorry, kaut vai melno iecienītais ankhs - ja nu kādam uz to ir tiesības, tad jau tikai senajiem ēģiptiešiem Very Happy.
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

I hate blonde Empty
PostTēma: Re: I hate blonde   I hate blonde Petite13Trešdiena Marts 06, 2013 4:08 am

Citēt :
Un vai mums nenāk smiekli par baltajiem reperiem?

Kas tad tas par izteikumu? Man noteikti nenāk.

Es vispār piekrītu Nemesis par tām elitārajām tiesībām. Man tas vienmēr licies bērnišķīgi, uzskatīt, ka kāds nav true metālists/gots/panks/hipijs, ja neatbilst visiem stereotipiem un tāpat arī, domāt, ka kāds apģērba gabals drīkst būt pieejams tikai kādai konkrētai cilvēku grupai. Tas ir tikai apģērbs. Kādam varbūt nav, bet ja tu esi, piemēram, kristietis, tad tikai tādēļ, ka kāds cits krustu kaklā nēsā lai rotātos un nepiešķir tam nekādu nozīmi, nenozīmē, ka tu pats zaudē šī simbola enerģiju vai nozīmi, ko tā nes priekš tevis paša.
Stereotipus, kas saistīti ar vizuālajām izpausmēm vajadzētu atmest, nevis uzskatīt par normu. Kad man bija 14-15, es vilku tikai kerzas/kedas, mūzikas grupu T-kreklus, jo man bija svarīgi lai mani identificē ar kaut kādām subkultūrām. Es to pāraugu, man tas vairs nav svarīgi, man pietiek ar to, ka cilvēks uzzina kādu mūziku es klausos kad man to pajautā, un ja es velku kādu no tiem T-krekliem, tad tāpat, jo man patīk. Un varu arī pievilkt pie rozā legingiem, ja vēlos, un tagad vienmēr ir amizanti vērot, kā cilvēki noskatās domājot, ka esmu kaut kāda tur random beibe, kas uzvilkusi T-kreklu ar tādu un tādu grupu lai izskatītos badass un droši vien nezina nevienu dziesmu. Very Happy Kerzas arī tagad mēdzu pievilkt pie jebkā, nevis kā agrāk - tikai pie "īsta" metālistu apģērba un gluži tāpat ir gadījies manīt, kā kāds alternatīvā stila pārstāvis uzmet man naidīgu skatienu, domājot, ka es pati nesaprotu ko daru.
Par tiem spaikiem arī man gribētos dzirdēt. Domāju, ka ja uz ielas aptaujātu metālistus, kādi 70% vispār nevarētu atbildēt kāpēc nēsā spaikus, kādi 10% atzītos, ka tādēļ, ka vienkārši tas pieder pie stila, kuru viņi pārstāv un atlikušie 20% sniegtu visgodīgāko īso atbildi "jo man patīk". Nu labi, varbūt to pēdējo būtu vairāk un pirmo līdz ar to mazāk, atkarīgs no tā cik ļoti gribās tēlot true un badass.

Un uhh, es nesaprotu kāpēc visus, kas nav alternatīvie jāsauc par pelēko masu. Bars melnā tērptu cilvēku ar spaikiem un kerzām arī ir tikai tāda masa, tas tevi nepadara par labāku, ja tai piederi. Tā ir tikai viena no daudzajām subkultūrām.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

I hate blonde Empty
PostTēma: Re: I hate blonde   I hate blonde Petite13Piektdiena Marts 08, 2013 11:08 pm

Citēt :
Man tas vienmēr licies bērnišķīgi, uzskatīt, ka kāds nav true metālists/gots/panks/hipijs, ja neatbilst visiem stereotipiem un tāpat arī, domāt, ka kāds apģērba gabals drīkst būt pieejams tikai kādai konkrētai cilvēku grupai.

Šis. It kā vienmēr redzu citus (un sevi arī) it kā mēģinot neitralizēt stereotipicēšanu (?), bet tajā pašā laikā izmantojot to kā argumentu. Izmaiņām jāsākas mūsu pašu galvās.


Citēt :
.. nepiešķir tam nekādu nozīmi, nenozīmē, ka tu pats zaudē šī simbola enerģiju vai nozīmi, ko tā nes priekš tevis paša.

šo es bieži dzirdu no wicca/pagāniem un, manuprāt, tā ir taisnība. Katram sava realitāte un mazā asociāciju pasaulīte zināmā mērā. Vienam pentagrama ir vnk zvaigzne, citam tad šķiet visa ļaunuma iemiesojums. Viss ir relatīvs.




Citēt :
..esmu kaut kāda tur random beibe, kas uzvilkusi T-kreklu ar tādu un tādu grupu lai izskatītos badass un droši vien nezina nevienu dziesmu. Very Happy Kerzas arī tagad mēdzu pievilkt pie jebkā, nevis kā agrāk - tikai pie "īsta" metālistu apģērba un gluži tāpat ir gadījies manīt, kā kāds alternatīvā stila pārstāvis uzmet man naidīgu skatienu, domājot, ka es pati nesaprotu ko daru.

Hahah, tu tikko sarakstīji manas "sliktākās bailes" Very Happy Katru reizi, kad uzzinu k-ko super-awesome (piemēram, noskatos dažas Star Wars filmas), tad man ir iekšējā bremze lietot kaut vai tos pašus krekliņus, ja vien neesmu pavadījusi dienas, lai noskatītos visas jaunās un vecās filmas, uzzinātu visu Wookiepedia saturu un vēl trivia infu par aktieriem, jo galvā spēlē filmiņa, kad es sastopos ar die-hard SW fanu, viņš/-a ierauga manu krekliņu, automatiski pieņem, ka es visu zinu no galvas, sāk man uzdot jautājumus un es palieku "muļķa lomā", jo zinu tikai vispārēji. D:
Tas pats par alt lietu izmantošanu "parastā" garderobē. Galvā kaut kāda doma, ka visi domā, ka tu esi k-kāds wannabe.
Dīvaini to teikt, bet jo vecāks kļūsti "the less shits you give". *parausta plecus*


Hahah, to aptauju toč derētu veikt Very Happy Tas būtu fun! Varētu nākošajā mītā uzorganizēt un uzbāzties cilvēkiem Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





I hate blonde Empty
PostTēma: Re: I hate blonde   I hate blonde Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
I hate blonde
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Dalamies iespaidos-
Pāriet uz: