AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Darbs dīvaiņiem

Go down 
+9
valante
night iridescence
Hachikuro
Sonõra
Dīvainīte
žurka-žurka
zeloco
Veronika
1213
13 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorsZiņojums
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 4:16 pm

es patiesībā arī to domāju, tieši programmēšanu vai arī par datortehniķi. datordizaineris, manuprāt, tas pats vien mākslinieks, vienīgi drusku noderīgāks mūsdienu datorizētajā darbatirgū kā regular mākslinieks
Atpakaļ uz augšu Go down
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 4:28 pm

tad jau man liekas, ka tev nebūs grūtības atrast darbu. cik pazīstu programmētājus, tad šie arī frīlansā tīri labi dzīvojas. protams, arī būs darbs ar klientu, bet nav tik traki (ja neskaita to, ka klients reizēm nejēgs dažas elementāras lietas konkrētajā nozarē un gribēs neiespējamas lietas). bet anyways tas i 100 reiz labāk par kasiera darbu.
tā kā veiksmi! *thumbs up*
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 5:34 pm

brutālas rētas vēnu zonā ir arī nealternatīvajiem Very Happy esmu redzējusi pat tādus, kam vnk reāli visa roka vienā švīkās xD un ne tikai roka. a ko darīt ja cilvēkam patīk sevi graizīt, varēja uzreiz nogriezt visu roku Very Happy nebija viņš nekāds emo pat. 

ja nepatīk cilvēki var iet krāmēties visu dienu ar papīriem (lietvedis utml) vai strādāt par sargu skolā vai kkur tml un dirnēt visu dienu pie datora un blenzt monitorus- viens zināms alternatīvs čalis strādā tādu darbu, skatās filmas, čato.. paliek resns.. Very Happy
un grīdu mazgāšanā arī nav komunikācijas ar cilvēkiem. Very Happy šādā darbā pieņem pat šizofrēniķus (ir atkal kāds tāds zināms Very Happy )
ā gaļas paviljons Very Happy (tas special ieteikums vēnu griezējiem)- būs kur izpausties Very Happy

ā par programmētājiem- tā ir pieprasīta profesija, bet par krutākiem uzskata tos, kam ir profesionāla izglītība un kas kko jēdz nevis piecus gadus augstskolās samācās teoriju un nekam nevajadzīgus murgus (tas par RTU). pelna šie pat ļoooti labi. atkarīgs kur strādā.

Laimā ir haļava, gāju tur pie draudzenes for free kafiju dzert un dažkārt kādu kūku iedeva, tur viņai bieži draugi nāca pakavēt laiku. foršs darbiņš, bet neder tiem, kam sociālā fobija.

darba iespēju ir daudz, ja naudiņas trūktu un savādāk nevarētu, tad dajebkā to pelnīt spēsi.

kas man uznācis ne Very Happy filozofēšanas un sarkasma brīži. cerams neaizskaru kādu jūtīgu dvēseli ar skarbās realitātes izpausmēm.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 6:26 pm

Veronika, tieši šodien lasīju kaut kādu raksteli, ka tie datoriķi, kas nāk no RTU, esot visaugstāk novērtēti darba devēju vidū. :DPašai viena draudzene tur mācās, var manīt, kāda haļava. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 6:37 pm

Nu nedomāju, ka var teikt tā par visiem, tiem kam interesē, tie arī māk. Programmēšana jau pati par sevi praktiska lieta. 
Vispār šķiet neslikti tie bezdarbnieku kursi, 70 Ls nav nemaz tik slikta nauda Es visp esmu totāls minimālists praktiskajā jomā, nav mājās ne ledusskapja, ne gultas,ne aizkaru (Zalūzijas ir Very Happy), man pat krēsla sava nav Very Happy un nejūtu nekādu vajadzību, iepērkos maksimā un humpalās, tā ka daudz naudas nemaz nevajag. Tā ir labāk, nekā bojāt savu veselību strādājot smagos darbos. Bet tas protams, ja nedzīvo viens un nav jāveic visi maksājumi.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 7:14 pm

Night, par to haļavu es biju domājusi izglītības kvalitāti. :)Speciālists no RTU iznāks tikai tad, ja pašam būs milzīga interese un dziļa atdeve mācību procesam. Bet, cik starp paziņām novērots, tādi cilvēki parasti paši visu jau sen ir apguvuši. Tieši praktiskā ceļā, kā minēji.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 7:49 pm

tad jau jā, bet , interesanti, pēc kā viņi vērtē to visu "kvalitatīvumu"? jo manu fakultāti arī atzina starp LU par vienu no kvalitatīvākajām, ko es pati gan neteiktu Very Happy Bet, ja tur mācās,tad redz visus mīnusus, kas no ārpuses, iespējams, nav īsti manāmi.
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 10:51 pm

Sonora, mans viens zināms mācījās RTU par datoriķi, viņam tur mācīja pat ķīmiju xD un programmēšanas ziņā- pārsvarā teoriju un progas, kuras mūsdienās neizmanto, bet kas bija aktuāli 80. gados.. varbūt tgd kkas ir mainījies.
beigās viņš aizgāja uz LU un tieši par RTU esmu dzirdējusi vissliktākās atsauksmes.. bet nu.. kā redzams viedokļi atšķiras Very Happy rakstiem es īpaši neuzticos vispār, es vairāk uzticos konkrētām cilvēku pieredzēm, bet pieņemu, ka tās var atšķirties.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Piektdiena Jūnijs 14, 2013 4:51 am

Veronika, par to, ka programmētājiem māca ķīmiju - tā droši vien ir A daļa, ko māca visiem.  Kāda vaina? Lai jau māca ne tikai to specifiku, bet pamatlietas arī no blakus esošām nozarēm.
Tas Tavs paziņa ilgāk par pirmo semestri tur sabija, ka uzticies viņa atsauksmēm?
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Piektdiena Jūnijs 14, 2013 12:24 pm

nu viņš nomācījās gadu ar pusi un tad aizgāja un mans informātikas skolotājs, kas beidza programmētājus arī teica, ka RTU ir sūdīgi. tgd viens draugs domā stāties LU uz programmētājiem un arī teica, ka par RTU dzirdējis sliktas atsauksmes.
bet negribu strīdēties, katrs jau atrod savu ceļu. Happy es, piem, neizprotu kāpēc A (obligātajā daļā) propgrammētājam ir jāmācās ķīmija utml priekšmeti, kas neattiecas uz specialitāti, bet nu nestrīdēšos Very Happy 

tas čalis, kas beidza programmētājus Valsts tehnikumā tgd pelna 600-700 ls ar savu vidējo prof. izglītību, piem Very Happy daudz ko maina cik tu pats mācies arī papildus un ikdienā ar to nodarbojas, jo galvenais ir nevis papīrs, bet prasmes, protams, daudzviet prasa to papīru arī un tas par ļaunu nenāk
Atpakaļ uz augšu Go down
Eishe
sketch
sketch



Number of posts : 2
Registration date : 29.04.13

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Piektdiena Jūnijs 14, 2013 2:05 pm

Varu pateikt dažus vārdus par programmēšanu:

Universitātē nevienam programmēt neiemācīs. Labākajā gadījumā attīstīs algoritmisko domāšanu. Programmēt iemācīties var vai nu pašam bakstot savus projektus vai sākot strādāt.

Jau divus gadus (sāku pēc pirmā kursa beigšanas (tikko biju kļuvusi 20 gadus jauna), kad jomā bija tikai ļoti ļoti virspusējas zināšanas) strādāju lielā ofisā par programmētāju. Teikšu tā - lielākajā daļā gadījumu šajā profesijā visiem būs izteikti vienalga par darbinieku ģērbšanās stilu, ja vien tiks ieturētas standarta pieklājības normas (liels dekoltē, rotaslietas, kas bojā mēbeles, pārāk īsti svārki). Protams ir izņēmuma uzņēmumi un situācijas, kad jāsatiekas ar klientiem, bet visam var tikt pāri.

Tā kā pēc dabas esmu bikls cilvēks, pirmo gadu ģērbos tumšas krāsas smart-casual. Pēdējā gada laikā gan esmu pārgājusi uz lielākoties corporate goth (cenšos iespaidoties no http://sophistiquenoir.com/) un dažreiz saģērbjos "full-out" tumši vai lolitīgi, pārsvarā piektdienās, bet kad nav vēlmes censties, uzvelku svārkus un t-kreklu. Līdz šim neviens neko sliktu nav teicis. Mazliet smieklīgi, ka dienās, kad eju uz universitāti, parasti saģērbjos daudz mierīgāk.

Vienīgi jārēķinās, ka ja vien tu nestrādā no mājām (vienalga vai freelance vai kompānijai), kontakts ar cilvēkiem būs un būs daudz.
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Piektdiena Jūnijs 14, 2013 2:07 pm

"Universitātē nevienam programmēt neiemācīs. Labākajā gadījumā attīstīs algoritmisko domāšanu. "

Eishe, tieši to es te visu laiku gribu pateikt!!
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Piektdiena Jūnijs 14, 2013 10:19 pm

Tāpēc, ka A daļa ietver plašāku priekšmetu klāstu, lai cilvēkam būtu vispusīgākas zināšanas  (tas, kas attiecas tikai uz šauro specialitāti, ir B daļa).
Ne jau baigi padziļināti programmētājiem to ķīmiju māca, vienkārši tik daudz, lai būtu kaut kāda izpratne par lietu kārtību šajā pasaulē.

Tiesa, tas, kā to māca un cik daudz iemāca, jau ir cits jautājums.
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Svētdena Jūnijs 16, 2013 3:24 am

Es mācos, tb, mācījos e-biznesu, t.i., web programmēšana + bizness. Un pēc otrā kursa, tikko, paziņoja, ka tā kā esam maz, priekšmetu varam apgūt tikai neklātienē vai tālmācībā -_- pie tam vienīgā otrā skola, kur šo programmu māca klātienē ir LU, kur nav ne budžeta vietu, ne arī programma precīzi sakrīt un man par šito vajadzēja pačīkstēt, jo lieki stresoju pus gadu un mācījos uz 8+, lai tiktu nu jau vairs neeksistējošajā budžetā.
Katrā ziņā, pēc priekšmetu nosaukumiem, tieši 3. un 4. gadā likās tie nozīmīgākie, jo pagaidām neko daudz nejūtos iemācījusies. Varu uzprogrammēt elementāras web lapas, bet tas arī viss :/
Un tāpēc bail iet uz LU un vispār nezinu, vai ir tās naudas vērts..
Te nu bija mans sapnis par "izskaties kā gribi, dzīvo kā gribi, bet tiec novērtēts pēc padarītā" darbu..
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Svētdena Jūnijs 16, 2013 9:47 am

Bet principā, kā jau iepriekš minēja - vari visu pats apgūt, un, ja nu ļoti, ļoti k-kas nav skaidrs, tad drīzāk to naudu iztērēt konsultācijās pie praktizējoša programmētāja par sasāpējušiem jautājumiem. Atceros, ka agrāk kādas nedēļas laikā caur netu iemācījos html (tad, kad tas vēl bija "pieņemams" programmēšanas veids). Zināju visus tos saīsinātos terminus un caur notepad varēju uzģenerēt norm mājaslapu un kādu laiku vēl norm ar to pelnīju. Informācijas netrūkst, tā kā, kur ir vēlēšanās, kur ir iespējas.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Svētdena Jūnijs 16, 2013 9:52 am

Tikai šobrīd visu to valodu un knifu ir tik daudz.. Html jau ir tas vieglākais no visas web, ko pat vidusskolā māca ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Svētdena Jūnijs 16, 2013 10:27 am

Nu jā, manā laikā mācīja kā ar Wordu apieties :DSo..
Bet nu es saku -izurbies pati un to, ko nesaprotu nokonsultējies pie programmētāja.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Sestdiena Februāris 08, 2014 10:02 pm

Arrow


Pēdējo reizi labojis 1213 Trešdiena Oktobris 05, 2016 1:44 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Svētdena Februāris 09, 2014 2:00 am

Traki, bet noteikti vērts iet prom, ja darbs nepatīk un bojā dzīvi. No pieredzes gan iesaku nesēdēt mājās un "nedzīvot sev" tikai mēnesi, bet uzreiz iet un meklēt darbu, kas tev patīk - tad varēsi baudīt dzīvi vairāk.

ps. par to "spoku" runājot, iesaku drīzāk pačekot savas dzīvesvietas vēsturi, maz kas, tantiņa nomirusi or smth.. you know.. Un par paralīzi - esmu lasījusi par kaut kādu paralīzes slimību tieši guļot (vai esot pusnomodā), aizmirsu kā sauc, bet vērts pameklēt/palasīties.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Svētdena Februāris 09, 2014 9:06 am

Arrow


Pēdējo reizi labojis 1213 Trešdiena Oktobris 05, 2016 1:50 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Svētdena Februāris 09, 2014 9:09 am

Ā, nu par to dzīvošanu sev - aprīlī es sev gaidu vienu nelielu operāciju (nekāda plastiskā, vienam iekšējam orgānam, nu var jau iztikt bez, bet kādu dienu tāpat attapšos, ka vajag). Tāpēc arī kādu laiciņu gribu vēl tam visam sagatavoties, jo man nekādas operācijas nekad nav bijušas, tādēļ nezinu, kā būs. Līdz tam laikam rakņāšos atkal pa internetu Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Svētdena Februāris 09, 2014 12:49 pm

Nu veselība, protams, pirmajā vietā.
Nezinu, es nervu bojāšanu (kā sekas vēl ir veselības problēmas) uzskatu par dzīves bojāšanu.. then again, maybe it's just me...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Svētdena Februāris 09, 2014 9:47 pm

Arrow


Pēdējo reizi labojis 1213 Pirmdiena Oktobris 31, 2016 3:13 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Trešdiena Februāris 12, 2014 12:41 am

+1 par enerģētiku.
Bet nu jā, šeit ir vienkārši pašam jāpieņem (smags) lēmums un jārīkojas. Neviens cits jau to nedarīs.
Ā, un ceru, ka ar operējamajām lietām viss iznāks ok *gingers crossed* c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13Trešdiena Februāris 12, 2014 10:09 pm

Danke. Gan jau būs labi Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Darbs dīvaiņiem - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 3 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Darbs dīvaiņiem
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 3 no 4Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Offtopiks :: Beztēma beztēmā-
Pāriet uz: