AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Drēbju tirdziņš?

Go down 
+7
vivianna
Suigintou
valante
zeloco
Shirohime
žurka-žurka
nightmarrre
11 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorsZiņojums
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Sestdiena Augusts 17, 2013 10:35 am

Pag, uz cik stundām tas pasākums paredzēts?
Tā kā nedzīvoju Rīgā, tad man arī jāierēķina laiks ceļam, nu, negribas tā pavisam vakarā pārrasties mājās un uzreiz iet gulēt. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Shirohime
needles
needles
Shirohime


Number of posts : 34
Age : 35
Location : Riga
Registration date : 12.11.12

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Sestdiena Augusts 17, 2013 11:43 pm

zaptesburka es nezinu kā jums bija ar iepriekšējo pasākumu un vispār lolitu saietiem vai jūs pasākumus rīkojat līdz kaut kādam noteiktam laikam tjip tā tagad 8 visiem jāiet mājās vai vnk cilvēki sanāk uz noteiktu laiku un beidzas viss kamēr pēdējais cilvēks izdomā doties mājās?
varam sākt 15.00 vai 16.00 vai šis laiks visiem ir ok un nu ja vajag konkrēti minēt ilgumu tad nu vismaz 4,5  kamēr visi kuri gribēs pielaikosies apmainīsies ar drēbēm,kamēr paies kāda filma,par ko šobrīd domāju...kāds žanrs jūs saistītu visvairāk?
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Svētdena Augusts 18, 2013 6:14 am

Shirohime, protams, nē, nebija līdz noteiktam laikam, kad visus dzītu prom, bet aptuveni jau var apjaust, cik laika tas viss aizņemtu (atkarībā no tā, ko vispār plāno darīt). Happy
Pagaidām izskatās, ka tieši tirdziņa daļa negūst neko pārāk lielu atsaucību, biju cerējusi, ka ap šo laiku vairāk cilvēku būtu salikuši iekšā vai aprakstus vai attēlus ar to, kas viņiem ir, vai ar to, ko gribētu iegūt (šķiet, ka mēs ar zeloco divatā varēsim viena ar otru tirgoties). Varbūt tomēr vēl kādam ir interese? Būtu feini, ja tad katrs par to iekomentētu nedaudz.
Tātad paliek otrā pasākuma daļa, par ko pagaidām man nav skaidrs, kas būs. Lomu spēles vispār man saistās vai nu ar psiholoģiskiem eksperimentiem, vai ar seksuālām fantāzijām, tāpēc nezinu, ko par to domāt. Very Happy Vairāk ceru uz kādu labu filmu.
Nesen noskatījos "Blue Velvet" (samērā veca filma), tā ka tagad neveiksmīgi cenšos atrast vēl kādas tamlīdzīgas filmas, bet nav pretenziju arī pret šausmu komēdijām ("Tucker and Dale vs Evil", "Shaun of the Dead" un taml.)
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Svētdena Augusts 18, 2013 8:36 am

24., 25. datumi man atkrīt pilnībā. Tad jau laikam citreiz ^^

Jāsaka, pa pagājušreiz drēbes sanesa diezgna daudz cilvēki (4? Es īsti neatceros, atmiņa kā vecais tantei) un visa mainīšanās neaizņēma vairāk par 30 min... Bet nu ar tiem laikiem var jau darīt tā, ka tie, kas atnāk sākumā skatās filmu (morāli iesilst) un tad uz vakaru, kad sanāk vairāk - mainās. Bet nu jā, jāskatās cikos/kas tiek.


(Just a tip. Kad visi laiki un vietas norunāti, vajadzētu updeitot pirmo postu, lai vieglāk atrast info. Un ļoti labi strādā, ja turpat arī uztaisa sarakstu ar cilvēkiem kas plāno ierasties)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Svētdena Augusts 18, 2013 9:01 am

Es foto ar lietām varēšu ielikt rīt, kad dabūšu kameru.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Svētdena Augusts 18, 2013 2:40 pm

Es šobrīd vēl droši neņemos teikt, ka ieradīšos. Laika ziņā tas man der, taču - ja beigās izrādīsies, ka ne no tirdziņa, ne filmas nekas tāds, kas man patiktu, man nespīd, tad diez vai būšu. Pagaidām nezinu, ko no pasākuma gaidīt.
Atpakaļ uz augšu Go down
vivianna
needles
needles
vivianna


Number of posts : 28
Age : 31
Registration date : 13.08.13

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Svētdena Augusts 18, 2013 9:18 pm

ak vai! izklausās tik forši, un es būtu stabils pircējs, diemžēl gan kādā citā reizē.
ceru uz trešo saietu c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://halucogen.deviantart.com
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Pirmdiena Augusts 19, 2013 2:50 pm

Ehh.. Bik pa vēlu izlasīju.. Pietiecos jau 24. datumā uz konci Liepājā braukt. Varētu varbūt kādreiz, kad tukšāka māja, pie sevis tirdziņu uzrīkot tikai māja tukša man ir reti un tas tiek uzzināts dienu vai labākajā gadījumā 3 pirms konkrētās dienas ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Pirmdiena Augusts 19, 2013 4:53 pm

Bail jau ieminēties (jo ar šitādiem jautājumiem es vienu pasākumu izjaucu), bet... ja nu tik daudzi cilvēki netiek, tad varbūt ir vērts apsvērt domu pārcelt pasākumu uz vēlāku laiku?
Atpakaļ uz augšu Go down
Shirohime
needles
needles
Shirohime


Number of posts : 34
Age : 35
Location : Riga
Registration date : 12.11.12

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Pirmdiena Augusts 19, 2013 5:19 pm

kā ir cilvēkiem tad teiksim ar 31. augustu?
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Otrdiena Augusts 20, 2013 12:08 pm

Man pēc 8. datuma tikai brīvāks. Varbūt tajā 31. varētu atskriet ātri, ja visi darbi taps laicīgi sadarīti (maza cerība, though).. Bet nu es neesmu rādītājs. Skolas laikā atkal kaudzei cilvēku nebūs laika, so 31. izklausās labi.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
nightmarrre
thread
thread
nightmarrre


Number of posts : 56
Age : 24
Location : Teika
Registration date : 28.06.13

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Otrdiena Augusts 20, 2013 4:49 pm

31. pagaidām izklausās tik pat labi,kā 24. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Otrdiena Augusts 20, 2013 5:44 pm

OK, mans ierosinājums tad ir tāds: tie, kas gribētu iet uz pasākumu, katrs par sevi uzraksta, cik lielas iespējas katrā no datumiem tikt (tāda kā nobalsošana) + kādas filmas labprāt skatītos.
Ar mani ir tā, ka tieku gan 24., gan 31. datumā, tā ka vienīgais jautājums paliek, vai tur būs ko darīt Very Happy
No savas puses - labprāt noskatītos vai nu kādu klasisku, vecu un labu šausmu filmu (Jeepers Creepers; Hellraiser vai taml.), vai jau augstāk minētās šausmu komēdijas, vai arī ko David Lynch uzradītu.
Vēl par ko man ir interese, bet ko neesmu redzējusi (tātad nav ne jausmas, vai ir laba vai nē), ir Dark City.
Šobrīd nekas cits nenāk prātā.
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Otrdiena Augusts 20, 2013 6:01 pm

Es par 31. jo citādāk netieku Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
vivianna
needles
needles
vivianna


Number of posts : 28
Age : 31
Registration date : 13.08.13

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Otrdiena Augusts 20, 2013 7:31 pm

31. tiktu. skatītos jebko, patīk viss minētais. c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://halucogen.deviantart.com
Shirohime
needles
needles
Shirohime


Number of posts : 34
Age : 35
Location : Riga
Registration date : 12.11.12

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Trešdiena Augusts 21, 2013 2:10 pm

tad paliekam pie 31.augusta? vismaz cilvēku ziņā izskatās pozitīvāk nekā 24.
sākums varētu būt kkur ap 14.00
kā vienu no filmām kā būtu ar Dark Shadows?
ja būs gribēšana tad pēc tam joprojām piedāvāju kādu spēli,to gan klātienē varētu izstāstīt.
Atpakaļ uz augšu Go down
nightmarrre
thread
thread
nightmarrre


Number of posts : 56
Age : 24
Location : Teika
Registration date : 28.06.13

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Trešdiena Augusts 21, 2013 3:35 pm

Tieku bez maz vai jebkurā datumā līdz pat 1. septembrim Happy
Par filmu - tas man ir gluži vienalga,skatīšos jebko. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Trešdiena Augusts 21, 2013 3:48 pm

Ja kāda vēlas kaut ko no mana piedāvājuma, lai līdzi paņemu, lūdzu, dot ziņu šeit vai privāti: http://www.atverskapi.lv/u/Inky
Domāju būšu uz 31. datumu, ja pēkšņi neuzradīsies kāds superduper pasākums, uz kuru vēlos aiziet, jo sākot no septembra jūgšos pa skolu un darbu ar 1-2 brīvdienām mēnesī, kurās noteikti gulēšu, tāpēc vēlos iztrakoties pa pēdējām atlikušajām dienām, pasakot ardievas savai sociālajai dzīvei ;D Līdz ar to, lūdzu, neuztveriet personīgi manu neizlēmību - jūs esat foršas giggle 

Pašai, ja nu kādai ir ko piedāvāt, interesē: http://fotki.lv/lv/Kaamissio/885027/

Par filmu, gluži Dark Shadows otrreiz skatīties nevēlētos, bet varu atsēdēt jebkuru. Noskaņojums, ja vispār uz filmām, tad uz Safety Not Guaranteed vai tada tipa, bet, ja godīgi, filmas apnikušas ;D
Otrs, nezinu, cik forši ir skatīties šausmenes pa dienu, kad ārā gaišs..
Atpakaļ uz augšu Go down
Laumina
sketch
sketch
Laumina


Number of posts : 3
Age : 33
Location : Riga
Registration date : 22.08.13

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Ceturtdiena Augusts 22, 2013 9:52 pm

Es arī labāk esmu par 31. augustu, kā ne - 24tajā pa dienu man jāstrādā un vakarā tikai iebraucu Rīgā.
Bez tam - 24tajā notiek arī kaut kas tāds ---> vē vē vē punkts draudzigs punkts el vē (man neļāva rakstīt adresi)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/lauminphoto
Shirohime
needles
needles
Shirohime


Number of posts : 34
Age : 35
Location : Riga
Registration date : 12.11.12

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Piektdiena Augusts 23, 2013 1:00 am

Laumina SVEIKS JAUNAIS BIEDR,PRIEKS,KA PIEREGISTRĒJIES:)
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Piektdiena Augusts 23, 2013 5:17 pm

Zinu, ka palieku uzmācīga ar šo jautājumu, bet - tad kādu filmu plānots skatīt?

Ā, un - nightmarrre - būtu feini, ja Tu savā pirmajā postā pievienotu klāt informāciju:
kad pasākums plānots (sestdien, 31.08.),
cikos sākas (ap plkst. 14.00),
kur (pie Shirohime? ak, jā - kur aptuveni tas ir, ar kādiem transportiem var tikt?),
kuri cilvēki varētu būt... u.c. lietas, kas varētu būt svarīgas.

Un vēl - ja kādu tomēr interesē kas no mana piedāvājuma, tad varu mainīt ne tikai pret materiālām lietām, bet arī pret friziera pakalpojumiem, ja nu kādai ir prasmes šajā jomā Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Shirohime
needles
needles
Shirohime


Number of posts : 34
Age : 35
Location : Riga
Registration date : 12.11.12

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Piektdiena Augusts 23, 2013 7:55 pm

ok tātad maziņš apkopujums
kad: 31. augusts
cikos:15.00 (jautājums vai labāk būtu,ka visas savācas centrā un tad braucam pie manis vai var visi mēģināt pa taisno?)
kur: jugla silciema iela 15/2 dz 26
transports no centra: vistuvāk pietur 40. autobuss pietura Veikals un tad ir 6. tramvajs līdz galapunktam
dalībnieki:Shirohime,nightmarrre,platformene,zeloco (uz kādu mirklīti) Dīvainīte (ja būs kāds pieteicies kko pielaikot)vivianna,zaptesburka (ja būs ko darīt te)Laumina,black_boll un vēl viena draudzene no malas


Filma: tas ir visgrūtākais,jo nekad nevarēs iztapt visām gaumēm

ok piedāvāju Dark  Shadows,Vampire lesbian killers,Kick ass 1. daļu, house at the end of the street,perfume
kas škiet draudzīgāks jūsu gaumei? + vēl filmu ierosinājumi
Atpakaļ uz augšu Go down
nightmarrre
thread
thread
nightmarrre


Number of posts : 56
Age : 24
Location : Teika
Registration date : 28.06.13

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Sestdiena Augusts 24, 2013 5:51 pm

Tātad,mazliet editoju šo postu.. Pievienoju informāciju par tiem,kas piedalās.
+ varu mazliet vēlāk safočēt un salikt šeit bildes (ja vajag) ,ko es varētu kādam piedāvāt,bet jau laicīgi brīdinu,ka man nav īsti nekā no alternatīvā stila Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Sestdiena Augusts 24, 2013 6:06 pm

nightmarrre, par ļaunu bildes nenāks, saliec tāpat Happy cerams, ka arī pārējos iekustināsi, lai saliek bildes ar savām lietām + vēlmju sarakstus, ko gribētu iegādāties...
Ā, un, kas attiecas uz filmu - kā būtu ar Frankenweenie? Vispār mani Dark Shadows arī interesēja, bet nedomāju, ka tā būtu piemērota izvēle - ja kāds jau ir redzējis un otrreiz to pašu filmu skatīties nevēlas.
Atpakaļ uz augšu Go down
nightmarrre
thread
thread
nightmarrre


Number of posts : 56
Age : 24
Location : Teika
Registration date : 28.06.13

Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13Sestdiena Augusts 24, 2013 8:17 pm

zaptesburka - oh well,salikšu Happy pēc kādām 2h,vai varbūt mazāk,varat gaidīt bildītes.. ^.^ manā vēlmju sarakstā noteikti ir tavi M izmēra svārciņi heart heart heart  Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Drēbju tirdziņš? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Drēbju tirdziņš?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 4Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Paziņojumi :: Fotosesijas un sanākšanas-
Pāriet uz: