AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Drēbju tirdziņš?

Go down 
+7
vivianna
Suigintou
valante
zeloco
Shirohime
žurka-žurka
nightmarrre
11 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorsZiņojums
nightmarrre
thread
thread
nightmarrre


Number of posts : 56
Age : 24
Location : Teika
Registration date : 28.06.13

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Sestdiena Augusts 24, 2013 8:52 pm

Jautājums no manas puses - kā tad īsti tos apģērbus maina? Svārkus pret svārkiem , krekliņus pret krekliņiem , aksesuārus pret aksesuāriem ? Vai tas tomēr pēc pašu ieskatiem?
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Svētdena Augusts 25, 2013 6:54 am

Nav jau nekādi notikumi, kā sarunā, tā maina. Nav tā, ka obligāti 1:1.
Jau teicu, ka es, piemēram, varu ko "iemainīt"  arī pret friziera pakalpojumiem.
Var arī pirkt/pārdot, ja mainīties nesanāk.

Ā, un es savām lietām pievienoju arī 1 La Riche Directions matu krāsas ķopsīti, tonis Mandarin. Nav atvērts. Ls 3.00.


Pēdējo reizi labojis zaptesburka Ceturtdiena Augusts 29, 2013 6:04 pm; labots 2 reizes
Atpakaļ uz augšu Go down
vivianna
needles
needles
vivianna


Number of posts : 28
Age : 31
Registration date : 13.08.13

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Svētdena Augusts 25, 2013 8:57 pm

ooooh~ frankenweenie ir ļoti laba filma, divreiz redzēta, neapnīk c:
varu ieteikt jebko no studio ghibli daiļrades (ja ir tīka uz animācijas fimām) - howl's moving castle, spirited away (miljards reizes redzēta), ponyo ...
protams, arī visas tim burton filmas ir teicamas, tikai pieņemu, ka visi ir tās redzējuši ... svīnijs tods ir vnk lielisks mūzikls!
parfīms man patika, tieši pirms gada saņēmos un izlasīju grāmatu - iesaku ļoti ļoti
piekrītu uz jebko, ko rādīs. man patīk viss c:
pēdējā salīdzinoši feinā filma, kas redzēta pirms divām dienām - kick-ass. smieklīga, nezinu gan, vai gribētu redzēt vēlreiz .. bet ir laba
Atpakaļ uz augšu Go down
http://halucogen.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Svētdena Augusts 25, 2013 9:00 pm

No filmām tiešām iesaku kaut ko, ko neviens nav redzējis. Cik saprotu visiem ir ok par šausmenēm, tā nu ņemam palīgā imdb un nosaucam 2-3 filmas, kas nav redzētas un ko gribētos redzēt. Es gribētu redzēt World War Z (2013), I Am Legend (2007) un The Revenant (2009). Esmu par frankenweenie!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Svētdena Augusts 25, 2013 9:23 pm

Es labprāt šo to nopirktu, bet man ir aizķērušās gotiskas kamejas, pasūtītas no ebay, kuras man pašai nevajag (ar sikspārni (mells uz balta fona) un divas ar kraukļa galvaskausiem) un vēl būtu šis tas maiņai vai pārdošanai, bet šobrīd man grūti kko konkrēti pateikt par dalību, jo iepriekšējā naktī ir Naktsmaiņa Andrejsalā Mephistopheles 
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Svētdena Augusts 25, 2013 10:33 pm

es esmu savākusi 2 maisus ar lietām no kurām vēlētos tikt vaļā, man būtu grūti visu aizstiept, tāpēc būtu jauki, ja pateiktu kādas lietas vēlētos..lielākoties gothic stuffs..
es jau gadiem vairs nenēsāju, bet vienkārši skapī nostāvējies..tāpēc domāju, ka tikai lielākoties pārdotu..un ja varbūt kaut kas iekristu acīs, tad mainītu..but I have no money xD

Korsete

Demonia apavi (37 izmers)
citas lietas
šo kleitu
Man ir vēl kādas 2, 3 korsetes, tikai fake type korsetes xD man ir gan blūzes, svārki, bikses..ahh etc etc

volānu kārtu svārki
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/707/4n1k.jpg/
es pirku par vairāk kā 100Ls BET atdošu par 55 Ls ~melnie volāni, zili apakšvārki un vēlvienu apakšsvārku kārta..

3 kārta ir ļoti kupla, puffs būtu milzīgs (nav bildē, bet pievienotu ja kāds vēlas redzēt or smth bet man nav labu kvalitāšu bildes).. gothic princess look~
tikai kādas 2 reizes vilkts

Blūze~
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/10/b6ue.jpg/
Kleita
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/802/la0k.jpg/
Bikses
(jrock style)
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/838/v0qw.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/24/a4z6.jpg/

~D'espairs Ray DVD Live Tour 2006
~Evanescence DVD

Piesakieties uz lietām, lai zinātu vai man jēga braukt vai nē, jo jugla ir tālu un es nespēju to visu panest ;p
par cenām var arī vienoties~
but that's not all im selling, man vienkārši sliktas kvalitātes kamera, melno slikti uztver :/
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Pirmdiena Augusts 26, 2013 5:06 am

zeloco - esmu redzējusi The Revenant, otrreiz skatīties nevēlos (bēdīga filma). Gribas ko nedaudz pozitīvāku.
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Pirmdiena Augusts 26, 2013 9:47 am

Es gibu redzēt pufīgos bruncišus!
Atpakaļ uz augšu Go down
Shirohime
needles
needles
Shirohime


Number of posts : 34
Age : 35
Location : Riga
Registration date : 12.11.12

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Pirmdiena Augusts 26, 2013 11:24 am

Es jau pieteicos uz tām kurpītēm pielaikot:)
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Pirmdiena Augusts 26, 2013 8:02 pm

3 apakšvārku kārtu es ņemtu lidzi tikai, ja kāds vēlas to pirkt, man nav jēgas staipīt līdzi...gandrīz kā tādai kāzu kleitai...

yeah ok, protams varēs pielaikot.. būtu jauki, ja cilvēki vēl pieteiktos un teiktu ko vēlas..
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Pirmdiena Augusts 26, 2013 8:06 pm

Suigintou, kāds izmērs un cena biksēm?
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Pirmdiena Augusts 26, 2013 8:37 pm

šīs ir manis šūtās~ S izmērs~ 5 ls
otrās (šīs)varētu būt kaut kur M or something, jo man tās par lielu..~1,50 Ls
Atpakaļ uz augšu Go down
Shirohime
needles
needles
Shirohime


Number of posts : 34
Age : 35
Location : Riga
Registration date : 12.11.12

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Trešdiena Augusts 28, 2013 12:46 pm

tātad filma,ja te izskanēja vairākiem,a labprāt skatītos Frankenweenie tad davai būs arī ši filma ;]
kas vēl iedošu savu tel. nr arī 20658727 jo ā sapratu tad tie,kas vēlēsies brauc pa taisno?
Atpakaļ uz augšu Go down
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Ceturtdiena Augusts 29, 2013 10:44 am

gh, ar visiem darbiem bij aizmirsusi par šo pasākumu un, ka solījos ielikt bildes. bet domāju vai man i vērts vispār tās tagad likt, ja 31ajā nemaz netieku... hm
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Ceturtdiena Augusts 29, 2013 5:52 pm

Shirohime - zuper! Vēl tikai jautājums (no manis kā žurkveidīga zvēra, kas lielu daļu savas dzīves pavada ēdot) - kas ar uzkožamajiem? Katrs ņem līdzi, ko pašam kārojas, vai arī vienojas par sastāvdaļām un kaut ko sameistaro uz vietas?

Suigintou - hm, ja viņas pārāk daudz vietas neaizņem, tad es gribētu pamērīt tās S izmēra... Bet, ja tomēr tas sagādā grūtības, tad nē, jo nevaru solīt, ka pirkšu (reti, kuras bikses man labi der, jo vispār esmu tieva, bet gurni bieži vien "iegāž"). Ak, jā, un - varbūt interesē kas no manām lietām maiņai?

Un vispār (jautājums arī pārējiem) man ir vērts ko no savām lietām līdzi paņemt? (Zeloco, Tevi interesēja ko piemērīt? Vai tomēr nē?)
Atpakaļ uz augšu Go down
vivianna
needles
needles
vivianna


Number of posts : 28
Age : 31
Registration date : 13.08.13

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Ceturtdiena Augusts 29, 2013 6:44 pm

man baigi neforši - uzradās vēl jauni plāni vakaram, tapēc ilgi nebūšu - galvenais drēbes, varbūt uz filmu pat nepalikšu :c

Suigintou - vēlos uzmērīt blūzi, man arī iepatikās tevis pašūtās bikses <3 tikai zinu, ka toč nederēs. ceru, ka zaptesburkai derēs :3
Dīvainīte - vēlos uzmērīt kurpes (tu jau zini, kuras) c:

tiekamies sestdien! <3

Atpakaļ uz augšu Go down
http://halucogen.deviantart.com
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Ceturtdiena Augusts 29, 2013 7:04 pm

nav jau nekas smags, ja es ņemtu tikai tās drēbes pie kurām ir pieteikušies, domāju, ka varbūt vairāk cilvēku kaut ko gribētu..vēl padomāšu ko lai paņem, varbūt taustāmā veidā kādam sagribētos nopirkt lolol

es lielākoties tikai pārdot, mainītu tikai ja varbūt būtu kāda lolitīga lieta~
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Ceturtdiena Augusts 29, 2013 9:54 pm

Mjam, biju pilnigi aizmirsusi par Nakts Maiņu un tā kā naudas taksim līdz mājam būs žēl, palikšu centrā un mantas uz darbu un pēc tam pasākumu un apkārt vazāties līdzi nevēos ņemt, man tomēr laikam izpaliks :/
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Ceturtdiena Augusts 29, 2013 10:02 pm

Esmu dikti slima, nez vai paspēšu izveseļoties līdz pasākumam, bet, ja jutīšos gana labi, piekāpšu! Man ir sagatavota soma ar dažādām drēbēm/apaviem, bet nebija iespēja tos iepostot.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Shirohime
needles
needles
Shirohime


Number of posts : 34
Age : 35
Location : Riga
Registration date : 12.11.12

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Piektdiena Augusts 30, 2013 4:06 pm

zaptesburka domāju,ka katrs labāk vnk paķer to,kas kuram garšo vislabāk.  no sevis visas varu pacienāt ar kādu tēju un cepumiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
nightmarrre
thread
thread
nightmarrre


Number of posts : 56
Age : 24
Location : Teika
Registration date : 28.06.13

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Piektdiena Augusts 30, 2013 5:51 pm

zaptesburka rakstīja:
Shirohime - zuper! Vēl tikai jautājums (no manis kā žurkveidīga zvēra, kas lielu daļu savas dzīves pavada ēdot) - kas ar uzkožamajiem? Katrs ņem līdzi, ko pašam kārojas, vai arī vienojas par sastāvdaļām un kaut ko sameistaro uz vietas?

Suigintou - hm, ja viņas pārāk daudz vietas neaizņem, tad es gribētu pamērīt tās S izmēra... Bet, ja tomēr tas sagādā grūtības, tad nē, jo nevaru solīt, ka pirkšu (reti, kuras bikses man labi der, jo vispār esmu tieva, bet gurni bieži vien "iegāž"). Ak, jā, un - varbūt interesē kas no manām lietām maiņai?

Un vispār (jautājums arī pārējiem) man ir vērts ko no savām lietām līdzi paņemt? (Zeloco, Tevi interesēja ko piemērīt? Vai tomēr nē?)
Vēl aiz vien runājot par M izmēra svārkiem - tu gribēji kaut ko lietišķu.. Man nav strīpaini krekliņi , bet ir tāda kā blūzīte kurai piedurkņu vietā ir jaciņa. /nemāku paskaidrot , ielikšu bik vēlāk atverskapi.lv savas pārdodamās lietas,varbūt kaut kas iepatīkas Happy /
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Piektdiena Augusts 30, 2013 6:15 pm

Es netikšu Crying Man arī uzkrita citi darbi
Atpakaļ uz augšu Go down
nightmarrre
thread
thread
nightmarrre


Number of posts : 56
Age : 24
Location : Teika
Registration date : 28.06.13

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Piektdiena Augusts 30, 2013 6:56 pm

zaptesburka - lūdzu , mans links Happy / http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=17036 / ceru,ka atradīsi ko iemainīt pret svārciņiem.. Happy

citi- arī apskatiet manu linku , tiesa , tur nav nekā no alternatīvajiem stiliem.. Crying Crying 

Un arī informācija pārējiem - visticamāk ka būšu tikai uz mainīšanās daļu,jo visur jāskrien.. Sad Bet varbūt,ka sanāks palikt arī mazliet ilgāk.. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Piektdiena Augusts 30, 2013 8:38 pm

nightmarrre, apskatījos Tavas lietas, diemžēl nekas nav īsti manā stilā... Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13Piektdiena Augusts 30, 2013 10:44 pm

Netiekuu, too much stuff to do D:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





Drēbju tirdziņš? - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Drēbju tirdziņš?   Drēbju tirdziņš? - Page 3 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Drēbju tirdziņš?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 3 no 4Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Paziņojumi :: Fotosesijas un sanākšanas-
Pāriet uz: