AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Humpalas

Go down 
+4
Undead
zeloco
liega
1213
8 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Humpalas Empty
PostTēma: Humpalas   Humpalas Petite13Piektdiena Aprīlis 18, 2014 10:14 am

Vai lietoto apģērbu veikali. Varbūt ir vēl kaut kas sakarīgāks par Humanas veikaliem? Varbūt kāda zin, kur vēl ir humpalas, kur apģērbu uz svara pārdod. Bet varbūt tas nav izdevīgi.
Vienkārši gribētos atrast kādu humpalu veikalu, kur ir somas normālākā daudzumā nekā "Humanā", jo dažreiz tur ir pārsvarā tikai nobružātās grabažiņas, tirgus bābu somas.
Labi, atrast var tikai ejot un meklējot un tā, bet vēl jautājums šim brīdim - tā pati Humana, nez, šodien strādā vai rīt, pirms Lieldienām?  bunny 
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Piektdiena Aprīlis 18, 2014 11:24 am

Zini, cik esmu novērojusi, labākās lietas var atrast mazpilsētu humpalās, jo tur cilvēki nevelk tādas lietas, kas piesaista mūs  Happy Rīgā reti eju uz humpalām, jo reizi 2-3 mēnešos braucu pie senčiem uz Cēsīm, tad arī izurbju visus sakarīgākos humpalniekus un tāaaadas lietas atrodās, ko ārzemju gōtu veikalos tikai var atrast. Nu jā, vienīgi vajag kādu radu vai draudzeni mazpilsētā  Happy 
Humanā es vispār neko nemāku atrast, kaut ir viss salikts pa krāsām, man labāk veicās RDA. Uz svaru neesmu mēģinājusi neko pirkt
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Piektdiena Aprīlis 18, 2014 11:48 am

Njā. Bet nez kuras humpalas šodien strādā - pirms Lieldienu piektdienā Very Happy esmu nokaitināta nedaudz, gribu ārā iziet, kaut kur pavalkāties  cyclops 
atceros, ka pirmās humpalas, kurās iepirkos, bija DGS vai Degas, kaut kas tāds Preiļos, vēl 2007. gadā. Pirms tam mamma tur pirka drēbes uz svaru, bija ļoti lēti. Varēju vēlāk gan strīpainas šalles nopirkt, gan kādas jancīgas somas. Bet tagad, pēdējoreiz, kad tur biju, tad vispār jau tik novalkātas lupatas, kādas pat labdarībai būtu kauns atdot.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Piektdiena Aprīlis 18, 2014 11:02 pm

+1 par ārpusrīgas humpīšiem - lētāk un noteikti var atrast visādus brīnumus, man pieredze bijusi ar Valmieras humalām. Principā, ja ir laiks un, ideāli, ja ritenis, tad var vnk aizlaist uz kādu tuvāko pilsētu, apbraukāt pa ieliņām un tos veičus var uziet.
Par brīvdienām gan neko nezinu, visticamāk, ka mazie ir ciet.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Sestdiena Aprīlis 19, 2014 2:47 pm

Jā, brīnumus var dažnedažādus atrast. Daudzos Rīgas humpalu veikalos ieejot tāda sajūta, ka tur viss tumši gotiskais, normālākais jau sen izzvejots  scratch 
Šodien biju Humana Vintage, Ģertrūdes ielā 16, kur dikti modīgi pagājušā gadsimta apģērbi, raibi un visādi. Kas tik tur nav. Bet tāpat sev neko neatradu. Bet Šeila gan - vai kas tā bija, tāda dāmīte ar puscentimetru īsiem matiem un atsvariem ausīs..
Eh nu labi. Neskatoties uz skaistajiem apģērbiem, ja izdodas ko atrast, mani, maigi sakot, fascinē KRĪPĪGIE krekli, tādi kā šitais te. Like.. Wtf?? Very Happy šis vēl nav tik traks. Redzēju vēl tādu ar uzrakstiem "Why Kirk is better then Spot?" un tad pierakstīti iemesli un abu bildes, Kirk vai Spot, kkas tāds, par Zvaigžņu karu varoņiem.. Vai krekls ar vemjošu īru rūķi  dumb 

Humpalas 3a9ymrhr66cekjzlh306
Atpakaļ uz augšu Go down
Undead
needles
needles
Undead


Number of posts : 42
Age : 28
Registration date : 23.04.14

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Ceturtdiena Aprīlis 24, 2014 6:26 pm

Es personīgi bieži vazājos pa Ogres humpalām. Tur ir kādas 3 bodītes viena otrai blakus un tur var atrast ļoti sakarīgas lietas, ja māk meklēt un ja ir pacietība. Cenas arī ir normālas. Protams, ka izliktas priekšplānā būs visādas garlaicīgas brendu lietas pa gandrīz 10 eiro, bet pašos kaktos var atrast džemperus pa 1 eiro, piemēram.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Ceturtdiena Maijs 01, 2014 10:26 am

Heh, varbūt kāda, kam tuvumā ir tādas brīnumhumpalas, grib taisīt biznesu, nopirkt tur un pārdot lētāk forumā?  Mephistopheles  Atkal pienācis pavasaris, tā nu man atkal (mūžīgā) apavu problēma. Rīgas humpalās grūti ko labu atrast, bet manā miestā tikai vienas ir, un tās pašas drausmīgas.
Tieši par humpalām, kur drēbes uz svaru pārdod, runājot, agrāk bija netālu no Āgenskalna tirgus, taču tagad viņi pamainījuši politiku: vairs nepārdod pēc svara, bet gan ir katru dienu noteikta maksa par drēbes gabalu. Tā nu vairs galīgi nav tik izdevīgi..
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Ceturtdiena Maijs 01, 2014 8:50 pm

Piedod, ka neko jēdzīgu nevarēšu ieteikt, un tagad jau maija brīvdienas, tā sakot...Very Happy

Bet, kuras humpalas es atceros - Humana ir visur kur, kad jaunie pievedumi, ticu, ka var ko atrast, bet cenas -_-, toties, kad ir pirms jaunā pieveduma - tad ir beidzot cenas kā humpalās :)toties piedāvājums sarūkt minūšu laikā Very Happy uun - tad jau atkarīgs no tā kā gadās, kur esi - es pēdējo reizi uz Humana nocenoanu uztrāpīju Imantā pie tā Anniņmuižas Rimi, atradu drēbes, kas par lielu vai savādāk ne gana labas, man šķiet, bet mani apmiernāja, ka beidzot, kas jauns priekš manis ^^

Uhh Degas - tagad tas ir apmēram tik pat dārgs cik Humana - tikai nekad tam nav atlaides [ man šķiet?] tur var šo to atrast, bet es cenu dēļ tur neiegriežos

DGS - Degas lētā versija ^^ hm... Man ļoti labu iespaidu atstāja tā Maskavas,,nē Krastmals, nēē, Krasta masīva DGS - pareizi? lieli! un tiik daudz kas! ,es atkal, proams atradu lietas ar defektiem un ne savā izmērā - bet idejas, idejas, kā radās :Dgribēju vēlreiz iegriezties, bet tad kaut kādu iemeslu dēļ tika aizslēgts - netā lasīju O_ooo tgd sen neesmu tur garām devusies - nezinu vai beidzot vaļā.... gribētos vēlreiz paložņāt pa turieni. Toties ārpusRīgas DGS, ko es zinu ir Aizkrauklē - tas sanāk Tirdzniecības centra ēkā, rozā lkm [vai bija?] aiz Poliklīnijas, ejot no Autoostas - tur es pagājušā gada vasarā atradu korseti - sarkanu un krāšņu, tikai kaut kādam M-L-XL izmēram paredzētu Very Happy- beet es nevarēju - es to nopirku - es varu pārdot, ja kādu interesē, bet jā, izmērs ir virs S, jo savādāk paturētu Very Happy:D

Atceros, kā laikam ap 16 gadiem, tā laika piemājas humpalās Koknesē, atradu Lostprophets t-kreklu - puišiem, bet nuuu, toreiz biju -wowowow, tas nekas, ka gurnos par šauru bija :DD: bet, cik tgd esmu tur iegriezusies-  vairak tādu atradumus tur nerodu Sad- pārāk dziļa nomale xdd Plus, tās vienīgās humpalas, ko Koknesē, pie šosejas zinu, arī nemaz nav lētas 0_0

Hm.. ā un uz svaru - beet nuu tur jau man liekas ir trakāk par augstāk minētajiem pēc kvalitātes standartiem! Tas ir tas - Eiro - vai kā saucās - tiešam neatceros, viens ir Zolitūdē blakus tai nelaimīgajam tirdzniecības centram...... nu jā, neatceros pieturas nosaukumu tai vietā, beet tur -toreiz, kad biju, klāsts ... nē, tur neko neatrastu, man šķiet, kaut gan - vrb kaut ko Happy
   (Starp  citu, otrpus drupām, vēl ar vien tai pašā ielas pusē, otrā tirdzniecīįs centrā "IXO" ir DGS, kur man patīk iegriezties, pēdējā reizē atradu, bērnu nodaļā, tīneidžeru melnu jaciņu, kas man atgādina žaketi - pēc izskata, bet pēc materiāla jaka vien ir - interesnti, bet man patīk [tik žēl, ka par platu - cik tad apaļīgi ir mūsdienu tīneidžeri O_o ] Jā - šajā DGS man arī patīk iegriezties, k.gan nezinu, vai tur vnm, ko var atrast....] - es tur atradu tādu piemīlīgu tumši zilu mēteli ar ko pārziemoju, kaut gan tas paredzēt pavasarim/rudenim Very Happy- man patika, ka tas tāds jūrnieka/angļu stils [ nezinu, kurš vairāk un ko tieši ar to domāju O_o ]


Jā, Centrā ir daudz humpalu - Humana, un vienas ir tās sveramās "eiro" vai kaut kā savādā ksaucas, bet tur izvēle ir kā šķidra mērce, man liekas, bet vrb... Tad ir tā Otrā Elpa, noteikti, zināms nosaukums, kur nekad neesmu pirkusi cenu dēļ, ja pareizi atceros Very Happy


Un lasot to, kā Cēsīs labi ar humpalām, visu laiku kārojas tur nokļūt, bet man tur neviena nav T_T  


un attiecībā uz apavu humpalam ir tāds um.. "viens pāris/ divi pāri/ ..." vai kaut kā tā - firmas krāsa ir oranžā, uun viens atrodas uz Marijas ielas, lkm piie Avotu ielas krustojuma un otrs ir Āgenskalnā, ejot uz kaut kādu Maximu, kas ir tā kā ejot uz Šampēteri vai tā sakot uz Rietumiem - skaista arhitektūŗa - vēl kaut kādas humpalas, ka tik nebija dgs? uun Maxima - kur ieēst :Dun ieejot tā kā nostūrīt, nost no ielas, tur ir arī tas ... Pāris.... uun , tur es redzēju vienreiz kerziņas augstās ^^, bet plaformenes gan nē Sad. Ā un vēl viens šis apavu humpalis ir kaut kur pie Bērnu pasaules, bet tas ir maziņs un toreiz, kad iegāju, neatradu meklētās platformenes ,ak xdd


- vispār jā - mani interesē atrast platgormenītes kādas jaukas, ikdienā nēsājamas - vai Latvijā kur var rast? Vai vien internets jāņem talkā? @_@
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Piektdiena Maijs 02, 2014 12:50 am

Starp citu baigi labie ir tie pus-humpaļi zem nosaukumiem Domino/Primavera un gan jau ka vēl kāds. Viņiem tur laikam k-kāds overstock pārdodas, arī apavi, parasti var foršas un jaunas lietas atrast, principā visos (bet aziātu, līdz ar to, ja uz apģērba L/XL, tad tas droši ir S/M) ir visi izmēri un saprātīgas cenas pat priekš žīdainā zeloco.
Viens ir uz brīvības ielas, tajā saktas mājā, tad viens uz barona un elizabetes stūra, tad, ja nemaldos, viens nedaudz tālāk no centra uz priekšu pa barona ielu, ā un vēl viens pagrabiņā uz barona ielas starp merķeļa un to mazo ieliņu, kas sākas blakus Benjamiņu namam (turpat blakus kaut kāds audumu veikals un coffee inn).

Bet es vispār jūtu, ka kaut kad drīzumā kādam būtu jāuzņemas saorganizēt kārtējo humpalu reidu - izstrādat maršrutu un varbūt kaut kādas pirms (kamēr savācās) vai pēc (lai atpūstos) izklaides (kaut vai to pašu pikniku). Tur gan jābūt tīmworkam, lai zinātu visas vietas, varbūt pat kāds var piedāvāt izvadāt pa ne-Rīgas humpīšiem, ja zina pietiekoši daudz vietas.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Piektdiena Maijs 02, 2014 11:32 am

zeloco rakstīja:
Bet es vispār jūtu, ka kaut kad drīzumā kādam būtu jāuzņemas saorganizēt kārtējo humpalu reidu - izstrādat maršrutu un varbūt kaut kādas pirms (kamēr savācās) vai pēc (lai atpūstos) izklaides (kaut vai to pašu pikniku). Tur gan jābūt tīmworkam, lai zinātu visas vietas, varbūt pat kāds var piedāvāt izvadāt pa ne-Rīgas humpīšiem, ja zina pietiekoši daudz vietas.

Uuu, tas būtu jauki! ^^ Tikai, ja šis veido diskusiju, es jau tgd ierosinu, lai izvēles datums ir jūnijā kaut kad, jo mans maijs pieder skolai Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Piektdiena Maijs 02, 2014 5:31 pm

Ui, mani riktīgi tāds pasākums ieinteresētu.. it īpaši, ja izstaigātu nevis Rīgas centra veikalus (kas aptuveni tāpat zināmi), bet kaut kāduz mazos, nomalēs.
Pati gan, diemžēl, nekādu dižo informāciju nevaru šajā sakarā piedāvāt.
Atpakaļ uz augšu Go down
Undead
needles
needles
Undead


Number of posts : 42
Age : 28
Registration date : 23.04.14

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Piektdiena Maijs 02, 2014 8:35 pm

Šodien biju uz Ogres humpalām. Tur jauns veikaliņš atvēries. Nu jau 4as bodītes viena otrai blakus. Pa 15 eiro es nopirku 2 vintage stila blūzes, 2 vasaras krekliņus, rūtainu kreklu, džemperi, svārkus un jostu. Tā nu gan ir īsta zelta bedre.  heart Ja būtu nauda, brauktu tur katru mēnesi.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Piektdiena Maijs 02, 2014 10:11 pm

Oho! Par 15 eiro 8 drēbju gabali - izklausās jau feini.
Atpakaļ uz augšu Go down
Undead
needles
needles
Undead


Number of posts : 42
Age : 28
Registration date : 23.04.14

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Otrdiena Maijs 13, 2014 4:10 pm

Man gadījās nopirkt pāris lietas pa 1 eiro, kas bija ieliktas tādā kā īpašā daļā "lētāk", kur viss ir lēts un novalkāts. Tā nu gadījās, ka arī tur varēju atrast labas lietas. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Ceturtdiena Maijs 15, 2014 11:24 am

O! nu tad uz Ogri jālaiž!
Man jūnija sākums ie brīvāks c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Undead
needles
needles
Undead


Number of posts : 42
Age : 28
Registration date : 23.04.14

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Ceturtdiena Maijs 15, 2014 3:24 pm

Ja interesē Ogres humpalu atrašanās vietas, tad droši jautājiet.  Yay! 
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Piektdiena Maijs 16, 2014 8:08 pm

Undead - tu arī varētu varbūt tad aŗī visu saorganizēt? Nosaki datumu, laiku etc
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Undead
needles
needles
Undead


Number of posts : 42
Age : 28
Registration date : 23.04.14

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Sestdiena Maijs 17, 2014 12:23 pm

Tā, tā.. Nu es brīva esmu tikai pēc eksāmeniem, kas ir pēc 29. maija. Kaut kad nākamnedēļ varēšu minēt precīzāku datumu. Vispār es varētu izveidot jaunu diskusiju pie pasākumiem, lai varam savākties kāds bariņš un doties iekarot humpalas, ne?
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Sestdiena Maijs 17, 2014 2:20 pm

Uu, jā, es piesakos doties līdzi  excited  tas ir, ja sanāktu kādā brīvdienā saorganizēties.
*nepacietīgi gaida, kādu sīkāku informāciju*
Būtu feini, ja tam apģērbu meklējumu pasākumam varētu pievienot vēl kādu pikniku vai fotosesiju, nu, katrā ziņā kādu tamlīdzīgu pasākumu. Undead, kā Tev šķiet, tā nesanāktu? (Vai šos jautājumus labāk atlikt, līdz būs tā atsevišķā diskusija pie sanākšanu tēmas izveidota)?
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Svētdena Maijs 18, 2014 5:11 pm

+1 par jaunu tematu
+1 par to, ka varētu pēc iespējām pievienot kaut ko tematisku/pikniku/fotosesiju
Ja nebūšu galīgi tukšā, tad totally pievienošos c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Undead
needles
needles
Undead


Number of posts : 42
Age : 28
Registration date : 23.04.14

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Svētdena Maijs 18, 2014 7:02 pm

Man arī patīk ideja par pikniku, bet man galīgi nav organizatora prasmju vai ideju. Es varu uzņemties gida lomu pa humpalām, bet man noteikti vajag, lai kāds palīdz izdomāt kaut ko par fotosesiju vai tematiku vai kaut kā tā.
zinu, ka esmu offtipicā, bet negribējās taisīt jaunu diskusiju - taisam kaut kādu pasākumu kaut kad tikai es nezinu ko mēs tur darīsim un kad tas būs Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Otrdiena Maijs 20, 2014 4:13 pm

Undead, uztaisīju diskusiju šim mērķim.. šiten ir
Es varu mēģināt palīdzēt ar visu plānošanu, bet, ja pasākums Ogrē, tad tomēr ceru uz tādu kārtīgu sadarbību no Tavas puses, jo Ogre man sveša vieta
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Trešdiena Jūnijs 25, 2014 6:26 pm

Arrow


Pēdējo reizi labojis 1213 Trešdiena Oktobris 05, 2016 1:41 pm; labots 2 reizes
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Ceturtdiena Jūnijs 26, 2014 1:19 pm

1213- nu es tieši Humanās esmu atradusi daudz ko labu Happy Tikai reizēm tur ir cenas tik augstas kā veikalos, ja nav nekādas laimīgās stundas vai dienas- viss par tik un tik eiro...xD
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13Otrdiena Augusts 26, 2014 7:11 pm

Tā tikai gribu padalīties ar iespaidiem, kas jauns no pēdējā humpalu apciemojuma (šodienas). Secinājums - Humanās atkal kā parasti nekas nav mainījies, vismaz man tā šķiet. R.d.a arī tas pats, kas iepriekšējo reizi. BET - Rīgā, pretī Bērnu Pasaulei kur ir Maxima, 2. vai 3. stāvā kas tas iznāk nezinu, kāpjot uz augšu pārdod lietotas drēbes un tur ir vislielākā yes somu izvēle, kādu jebkad esmu redzējusi (biju tur pirmoreiz). Tur ir sasodīti daudz parastās somas, sporta somas, arī mugursomas un kas pārsteidz, ka pat sakarīgas somas, nevis kā es saucu - tirgus bābu somas (ādainas un vienmuļas). Atradu pat 2 Ed Hardy somas (pa 10 eiro, ja ar atlaidi tad 7 eiro) - viena ar tīģera uzšuvi un viena līdzīga šai, tikai foršāka -

Humpalas Uy0ct00c98hjimzqzc6

Tagad tur ir 30% atlaides, cenas tiešām dažādas. Kādai parastai somai cena var būt 7 eiro, kādai foršākai somai pat 4 eiro. Pati paņēmu šādu somu:

Humpalas G272jklgkh91u4ng0jep

jo šī likās praktiska. Arī kvalitatīva. Lakāda (?) Suspect  vismaz kad lietus līs, neizmirks cauri, jo vakar riktīgi nogāza lietus un mana monētiņu soma bija viscaur pārmirkusi.

Šajā veikalā (kur Maxima, bet 2. stāvs) ir ļoti daudz, daudz apģērbi. Visādi. Tīkliņkleitas, pumpainas bikses, cepures, pat skrituļslidotāju ceļu aizsargi. Daudz dažādas lietas, bet kur esmu bijusi, somu izvēle šeit ir neizmērojama. Somas man pa prātam bija maz, bet uz kādām 100 somām 5 sakarīgas ir labs rādītājs


Pēdējo reizi labojis 1213 Otrdiena Augusts 26, 2014 7:16 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Humpalas Empty
PostTēma: Re: Humpalas   Humpalas Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Humpalas
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Resursi :: Latvija-
Pāriet uz: