AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Sirošana pa humpalām

Go down 
+10
liega
Suigintou
niāra
elemainel
zanmon
vivianna
1213
zeloco
Undead
žurka-žurka
14 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorsZiņojums
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Otrdiena Septembris 22, 2015 8:58 pm

Pagaidām izskatās, ka es arī varētu tikt Party
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Piektdiena Septembris 25, 2015 5:45 am

Kāds "balsojums" par laikiem, cikos braukt? (Es jau gribētu pēc iespējas agrāk, lai pietiek laika visus veikaliņus izstaigāt).
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Piektdiena Septembris 25, 2015 12:49 pm

superagri negirbētos, bet uz kādiem 10, šķiet, būtu ok, imo
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Piektdiena Septembris 25, 2015 9:35 pm

Emm... Suspect kurš tieši no vilcieniem skaitās "uz kādiem 10"?
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Sestdiena Septembris 26, 2015 11:05 am

neskatījos uz vilcienu laikiem.. 9.45 izskatās ok
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Sestdiena Septembris 26, 2015 8:22 pm

Ja ap 10, tad es no Kokneses puses varu būt 10:16 (reti tie vilcieni kursē) Ogrē. Tad jau no Rīgas puses sanāk atiet ar vilcienu 9:46 un Ogrē būt 10:21.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Sestdiena Septembris 26, 2015 10:24 pm

izklausās labi c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Svētdena Septembris 27, 2015 8:42 am

OK, tad nolemts, no Rīgas vilciens plkst 09.46.
Zeloco, kā Tu skaties uz to, ka varētu izsūtīt atgādinājumu par plānotu pasākumu tiem, kas pieteikušies saņemt par šādām lietām paziņojumus e-pastā?
Un tad kā ar tematiku, visi piekrīt? Varbūt ir kādas citas idejas? (Tad droši sakiet, lai nesanāk beigās tā, ka es vienpersoniski izdomāju tematiku, kas nevienam citam neder).
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Svētdena Septembris 27, 2015 9:46 pm

Par to, ka es nereizi nebiju uz Briinumzemes Alises tematiku tikusi (bet ticu, ka taada jau ir bijusi) - esmu par! Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Pirmdiena Septembris 28, 2015 9:55 am

Es vienmēr par Alises tēmu c:
iesaku pirmajā postā ielikt tikšanās laiku, pieņemu, ka laicīgi atnākušie pus 10 iet pirkt biļetes un lēnām dodas uz peronu, kamēr vēlākie dodas pa taisno uz peronu. Vajadzētu kādu kontakttālruni no tiem, kas noteikti zinās, ka būs laikā (es vienmēr kavēju > . < un šoreiz varbūt pat braukšu ar kādu citu transportu, bet to redzēs, ka tuvāk nāks laiks )
Iemetu fb lapā, tūlīt sūtu ziņas meiling listei
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Pirmdiena Septembris 28, 2015 10:47 am

Tādos tērpos tak mērīt neko negribēies.. Vai arī Ogrē tādas cenas, ka izdevīga grīdaslupata nederēšanas gadījumā..?
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Pirmdiena Septembris 28, 2015 11:00 am

Nu tas pašam jāņem vērā. Es parasti pērkos uz aci, ja vien nav kaut kas kam toč jāder.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Pirmdiena Septembris 28, 2015 3:09 pm

Dīvainīte - tērps pēc katra paša izvēles, vari vilkt cakainus brunčus caku cakām un būt Alise, vari uzlikt Češīras kaķa meikapu un iet strīpainā pidžamā, vari kaut vai par tējkannu saģērbties - galvenais, ka pašam ērti un silti! Domāju, ka neviens arī neies kritizēt cita apģērbu un teikt, ka - nē, šitā galīgi nav "pareizā" interpretācija par doto tematiku... Tā ka var droši improvizēt Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Pirmdiena Septembris 28, 2015 3:33 pm

Nē, es ne par interpretāciju vai tērpa piemērotību runāju. Es par to, ka smuki sataisoties tā apģērbšanās un noģērbšanās ir stipri sarežģītāka kā taisoties sirot pa veikaliem Very Happy
Piem., zinot, ka gribēšu kaut ko uzmērīt, parasti velku apavus ar rāvējslēdzēju vai vsp iešļūcamos + legingi + brīva, viegli uzvelkama/novelkama kleita.
Ejot uz pasākumu parādās dubultie topi, korsetes, jostas, grūtāk uzvelkams apģērbs (kaut vai blūze ar podziņām), kura uzvilkšana vai novilkšana, savukārt, prasa daudz lielāku laika, spēka un gribas patēriņu. Jā, es bieži veikalā kaut ko neuzmēru/nenopērku, jo slinkums visas parpalas vilkt nost un virsū Very Happy
+ šāāāāāusmīgi riebj, ja kādam uz mani ir jāgaida.

Par 1€, protams, var mēģināt pirkt arī nemērot, bet cik Rīgā humpalās būts, gluži par brīvu to apģērbu nepārdod. Nezinu, kā ārpusRīgas pilsētās.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Pirmdiena Septembris 28, 2015 4:27 pm

Viss atkarīgs kā gadās ko atrast. Izvērē, ko vēlētos atrast (ja kas konkrēts un ģērbties attiecīgi, neviens nedzīs prom, ja atnāksi legingos ar gumpīšiem Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Pirmdiena Septembris 28, 2015 5:16 pm

Nuja, bet to jau es saku - vari šai tēmai pieiet, kā vien vēlies - neviens nevar aizliegt Tev būt Alisei T-kreklā un legingos!  What a Face  un tematikai no kartona izgrieztas tējkanniņas piestiķētas auskariem klāt Wink
Saģērbties pieskaņoti kādai tematikai ne obligāti nozīmē n-tās drēbju kārtas, korsetes, podziņas, rišiņas, šņorītes utt., (tas ir, ja vien tematika nav lolitas vai kaut kas aristokrātiski gotisks). Var arī pa vienkāršo, bet tik un tā smuki un atbilstoši tēmai
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Trešdiena Oktobris 07, 2015 10:44 am

hei, jaunieši ir piedāvājums par transportu - man draudzene arī domā piedalīties un piedāvā 4 vietas mašīnā (par benzīnu 1 eur par galviņu). Skaitīju, sanāk, ka salienam, jo Zanmon, cik atceros no otras puses brauc un Niāra būs jau Ogrē?
Padodiet ziņu, ja ir interese un tad pārrunās detaļas c:
Atpakaļ gan viņa brauks uz Doles salas pusi, tā kā, sanāks tikai vienā virzienā un/vai ja kādam uz to pusi vajag, tad var paķert c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Trešdiena Oktobris 07, 2015 5:37 pm

Es tā kā ļoti gribēju, bet šobrīd ir temperatūra un rītdien vēl vienas darba pārrunas, ja nenoliekos, tad gribētu ar jums kopā. Vēl jautājums, vai tiku ieskaitīta braucēju galviņās?
Ja tiku ieskaitīta, vai var sarunāt, ka izbraucat nieka 10km/7-10min līkumu (pa Bauskas šoseju uz Ogri, tad sanāktu braukt pa A7 šoseju A6 šosejas vietā), no savas puses benzīna podiņā ieliktu 3€ (ja vajag, var vairāk). Celties vairāk kā stundu agrāk, lai brauktu uz centru un pēc uz praktiski to pašu pusi atpakaļ liekas tā nedaudz skumji, ja ir automašīnas iespējas :/
Tas, protams, ja temperatūra atkāpjas, nav jau liela.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Ceturtdiena Oktobris 08, 2015 5:32 am

Zeloco - OK, feini, kur un cikos jābūt?
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Ceturtdiena Oktobris 08, 2015 9:46 am

Par vietām sadaliet pašas - ir 3 vietas.
Tikšanās visticamāk centrā, bet vēl nav runats.
Dīvainīte - var mēģināt izmest līkumu, bet vēl jāuzjautā, plus, tev tad jāizcīna vieta.
Principā šobrīd pieteikušās Dīvainīte, Žurka un Liega, varbūt darām tā, ka jums arī būs tās vietas. Pēc principa - pirmais brauc, pirmais maļ.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Ceturtdiena Oktobris 08, 2015 11:25 am

Es domāju, godīgāk ir tām, kuras pirmās pieteicās uz pašu pasākumu un, ja man vietiņa arī tiek, tad braukšu Happy

Vakar iemetu acis uz Barona ielas esošajās humpalās (Barona/Merķeļa stūris), ieraudzīju savas, par normālu naudu pirktās River Island bikses par 0.05€, sirds aptecējās Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Ceturtdiena Oktobris 08, 2015 12:14 pm

Nu, nesarežģīsim, kamēr gaidīs kamēr kāds cits piesakās. Citēju draudzeni par to ceļu:
"varu izbraukt pa bauskas shoseju, bet lidz kekavas aplim. atpakal ari varu aizvest, ja dzivo kekavaa." Ja tas tev der - padod ziņu.

norm dīls Very Happy Es ņemtu ar, ja iepriekšējās labas bijušas un uzskatītu, ka abas dabūju par puscenu Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Ceturtdiena Oktobris 08, 2015 12:23 pm

Aiz Ķekavas jau daudz lielāks līkums sanāk kā 10km, vienīgās izmaiņas, kas maršrutā jāveic ir šosejas izvēle (dzīvoju starp Rīgu un Ķekavu, sīkāk privāti info nosūtīšu), citu lieku līkumu nav. Man pat pēc tam ar Ķekavas mikriņu uz mājām daudz ātrāk un ērtāk sanāk nekā caur Rīgu Very Happy Tādā ziņā šausmēlīgi izdevīgs dīls.
A par biksēm, iepriekšējās paspēju gan īsākas nošūt, gan platumā iešūt un joprojām praktiski ideālā stāvoklī - labs materiāls, lai cik ļoti gribējās nopirkt arī otras, jēgas no viņām nebūtu, iepriekšējās manā īpašumā jau ir vairākus gadus, ātrāk apniktu kā novalkātos Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Ceturtdiena Oktobris 08, 2015 1:01 pm

Dīvainīt - es droši vien par 5 centiem tādu apģērba gabalu, kas patīk, paņemtu kaut tikai kā rezerves variantu, lai ir, ko vilkt, kad pirmās bikses mazgājas Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13Ceturtdiena Oktobris 08, 2015 1:05 pm

Būtu kur glabāt, paņemtu, bet tūlīt pārvākšos uz mazākām telpām un man jau šobrīd mantām pietrūkst vēlviena 2-3 durvju skapja.. Very Happy
Cenšos ierobežot savu "gan jau noderēs" un pirkt tikai to, ko tiešām vajag un vilkšu. Tik tā, bija jāpadalās ar humpīšu piedzīvojumiem Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Sirošana pa humpalām - Page 5 Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām - Page 5 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Sirošana pa humpalām
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 5 no 8Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Paziņojumi :: Fotosesijas un sanākšanas-
Pāriet uz: