AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Darbs dīvaiņiem

Go down 
+9
valante
night iridescence
Hachikuro
Sonõra
Dīvainīte
žurka-žurka
zeloco
Veronika
1213
13 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorsZiņojums
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Svētdena Maijs 05, 2013 8:03 pm


Veronika - es nezinu, laikam man izlikās jau jā, laikam, vienkārši redzēju meiteni ar ļooooooooti košiem oranžiem matiem, kas uz galiem aiziet sarkanīgi, tad pēc tavas vienīgās zināmās bildes profilā nu arī nodomāju, vai tik tā neesi tu Very Happy Tvīda brauciens - tas ir riteņbraucēju pasākums, kas norisinājās šodien, Zeloco izlavināts Yay! (Zeloco tādēļ, ka ja viņa to nepublicētu šeit sadaļā pie pasākumiem, nebūtu aizgājusi un neredzētu ko neikdienišķu un nomuļļātu dienu).
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Svētdena Maijs 05, 2013 8:25 pm

ā nu es nebiju Rīgā vsp Very Happy
nu skaidrs. a tā bilde jau nav mana bilde, kas man te ielikta Very Happy bet jā, nu man ir līdzīga matu krāsa kā tai bildē hello cat

a vsp klausoties to kā apraksti sevi man arī tāds gļuks, ka atceros kkad vasarā Vienības gatvē meiteni ar čirkainiem tirkīziliem matiem un laikam bija arī pīrsingi, garos melnos svārkos un domāju- awww tik superīgi mati heart
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Pirmdiena Maijs 06, 2013 10:00 am

Veronika - nu, nevar jau domāt vienmēr, ka tas, kas te profilā ielikts, ir īsts foto paša cilvēka, bet tā kā matu krāsa bija ļoooti oranžīga un tāda kā tev tajā mazajā bildē, tad nu padomāju, vai tas nav kāds no šejienes Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Ceturtdiena Maijs 23, 2013 10:38 pm

Atgriežoties pie tēmas... Very Happy
Savā nestandarta izskatā esmu strādājusi noliktavās (pārsvarā, jo viņiem vienalga, kā izskaties, ja vien labi padari savu darbu), internetveikalā par preču licēju, 3 mēnešus McDonaldā un tagad spoguļeglē, bet pēdējos 2, jāatzīst, krāsoties uzkrītoši nedrīkst, matiem jābūt sataisītiem un pīrsingus vēlams izņemt. Eglē gan redzēju meiteni ar septumu, bet uz darba laiku tas tiek izņemts, man pagaidām par industriālo un pārējiem auskariem nekas nav aizrādīts. (giggle)
Līdz ar to, ja meklē darbu, kur pieņemtu arī nestandarta cilvēciņus, drīzāk ieteiktu Egli (darbiniekiem arī šobrīd ir tik daudz maiņu, ka varētu pat pieņemt kādu interenetu), BET jārēķinās, ka darbs ir ļoti smags, sāpēs kājas, mugura un roka no smago paplāšu nēsāšanas (nogurums lielāks kā pēc McDonalda maiņām), maiņas bieži var beigties pusnaktī vai pēc pusnakts, bet maksā puslīdz sakarīgi.. Pašai gan pagaidām neliekas, ka īpaši ilgi izturēšu - pārāk liels nūģis esmu un pārāk tālu no centra dzīvoju ;D
Jā, vēl runājot par darbiem, šodien smagi sasmējos, jo saņēmu e-pastu no Spirits & Wine, ka, diemžēl, mani darbā nepieņemšot Very Happy Šodien.. Very Happy Par izsūtīto CV februāra sākumā Very Happy
Bet nu tas tā - mani visur iegāž minimālās krievu valodas zināšanas, citādi jau sen būtu labāku darbu atradusi..
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Ceturtdiena Maijs 23, 2013 11:35 pm

Dīvainīte, nevajag jau teikt, ka slikti māki krievu val, raksti CV, ka tjipa māki, viņi tak pārsvarā nepārbauda Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Ceturtdiena Maijs 23, 2013 11:39 pm

Nu, man Eglē darba intervijā lika runāt visās 3 valodās Very Happy
Es jau pati nevaru produktīvi strādāt un būt labs darbinieks, ja ikdienas saskarsmē valoda nepieciešama - nav jēgas uz papīra melot un pēc tam saņemt pārmetumus un/vai darba uzteikumu..
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Ceturtdiena Maijs 23, 2013 11:42 pm

man tā bija tikai vienā darba intervijā, kad gribēju strādāt Arēnā Rīga, ka lika runāt 3 valodās.
nez, es strādāšanas procesā apguvu krievu val, mana māsa arī sākumā mocījās, ka nemāk krievu val, bet beigās jau daudz maz iemācījās Very Happy
tas kā kurā darba vietā prasa, jo varbūt esi ievērojusi, ka vairāki darbinieki (piem, veikalā vai kafejnīcā) jēdzīgi nemāk latviešu valodu, kad ar viņiem runā latviski.
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Ceturtdiena Maijs 23, 2013 11:52 pm

Es vairāk biju tēmējusi uz kādu salona/viesnīcas "aiz galda sēdētāja" (administrators izklausās pārāk kruti Very Happy) vai citu tamlīdzīgu amatu (konsultants, pārdevējs..), kur tiešām nepieciešama valoda gan uz vietas, gan pa telefonu.
Pēc jaunās darba vietas ir kļuvis skaidrs, ka vēlos darbu, kur nav jāmokās un pēc maiņas jāmirst nost, jo atveseļošanās procedurās aiziet gandrīz visa alga Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Piektdiena Maijs 24, 2013 12:22 am

Dīvainīte - tas, ka atbild vispār ir apsveicami. Parasti pat to neizdara un tu sēdi kā idiots, cerot uz neko.
Darbā ar klientiem 100 punkti vajadzēs valodas. Vai nu jāmeklē kaut kas uz konkrētu valodu specificēts (teiksim, k-kādas konkrētas valsts klientu apkalpošana (tad būtu k-kād telemārketings or smth uz ārzemēm) vai arī tur, kur tev ir mazāk darba ar tiešajiem klientiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Sestdiena Maijs 25, 2013 11:42 am

Es kaut kur iepriekš par ļoti līdzīgu jautājumu šajā forumā biju sarakstījusi palagu, tad nu atļaujos iekopēt. Very Happy

Citēt :
Ar darbiem ir tā - vispirms strādāju juvelierveikalā. Tas arī bija tas ķēžainais periods, kad bija grūti to riebīgo formu un klasisko stilu nēsāt. Bet ātri no turienes aiztinos, jo darbs nepatika. Pēc tam strādāju planetārijā, vadīju cilvēkiem lekcijas par astronomiju, kur arī bija forma (viens neglīts t-krekls), bet vismaz spaikus un kerzveidīgus zābakus nēsāju. Galu galā priekšniece uzbrauca, ka vajag klasiski ģērbties. Bet tas ir slidens temats, jo pie obligātā krekla mans stils piestāvēja labāk nekā tas, ko mana priekšniece gribēja. Nu nevar tak kostīmsvārkus vilkt pie zila t-krekla, kas man 3 izmērus par lielu (vīriešu griezums pie tam). Tad strādāju tulkošanas birojā, kur priekšnieks pats bija metālists (turklāt grupā vēl spēlē) - tur nu varēju izklaidēties kā gribu. Ja arī kolēģi reizēm jokaini paskatījās, tad zinu, ka priekšniekam nekas iebilstams pret manu ģērbšanos nebija. Visbeidzot aizceļoju uz Ķīnu, kur strādāju par skolotāju. Šķita, ka atkal būs jāģērbjas klasiski, bet izrādās, ka ķīniešiem pilnīgi vienalga, ko tie trakie ārzemnieki viņu zemē dara. Protams, gluži kā uz rokkoncertu stundas nevadīju, bet principā varēju ģērbties, kā gribu.


Gribu vēl piebilst, ka nu esmu atpakaļ tajā tulkošanas birojā un par kolēģiem varu teikt tikai labāko - nevienam nekad nekas nav bijis sakāms (nokrāsoju matus priekšpusē baltus - te arī kaut kur bildes ir -, un visiem tieši bija interesanti pakomentēt, padalīties ar savām krāsošanas pieredzēm). Tur katram ir savs stils (neviens gan nav īsti alternatīvs, izņemot bosu), un nevienam nav jānēsā kostīms, ja pats to negrib. BET es apzinos, cik ļoti man paveicies, tiekot tādā kolektīvā un darot to, ko esmu mācījusies un kas patīk. Es zinu, ka tāds darbs būs viens no 1000.

1213, gribu atgādināt, ka izskats nav vienīgais, kā dēļ ir grūti atrast darbu. Tagad vispār ir grūti, visiem un it visur. Es zinu, ka tas nav mierinājums, bet darbu nevar atrast arī cilvēki, kam ir augstākā izglītība, profesionālas zināšanas par to, kā uzvesties intervijās un parasts ģērbšanās stils. Un es arī ļoti labi tevi saprotu un zinu, cik grūti ir piespiesties uzvilkt to klasisko kostīmu. Liekas, ka ir bezjēdzīgi jātēlo kaut kas, kas tu neesi. Varbūt līdzēs padoms iegalvot sev, ka darba vietā tu īsti "nedzīvo" - tu drīzāk ej tur mehāniski pelnīt naudu, tāpēc jo ar uzviju stilistiski iztrakojies ārpus darba laika. Šis padoms īsti nederēs, ja gribi saglabāt zilos matus, protams, un mēs visi zinām, ka Latvijā cilvēki ir mietpilsoniski, bet mēs visi arī piekritīsim, ka ir vietas, kur klasiskā forma ir jānēsā. Vārdu sakot, centies neuztvert šīs lietas tik traģiski. Tev nav darba dēļ jākļūst par pelēko masu.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Sestdiena Maijs 25, 2013 7:00 pm

Sonõra - kaut kā sagadījās, ka neilgi pēc šīs žēlabainās lielās domas uzrakstīšanas es arī dabūju labu darbu. Sakrīt viss, ko gribēju - netālu no mājām, kolēģi latvieši, nav ar klientiem vai pircējiem jātiekās, nervi jābojā, ģērbties varu kā gribu, pat Zeloco atpirktos biezos zābakus uzdrošinājos uzvilkt vienu dienu Very Happy alga laba, darbs tikai darbadienās, var iziet paēst kad grib. Pie tam darbs radošajā jomā. Un tur kā izrādās strādā ne tikai tādi kā es - viens rokeris ar izpalīga Boba (Simpsoni) pričeni, meitene, kas braukā ar moci un arī tāda alternatīvā, kā arī vispār priecīgi un pozitīvi cilvēki, ļoti pretīmnākoši. Sūdzēties nevaru, tikai darbs uz kājām, bet priekš 8-stundu darba dienas ir ok :] depresija vismaz pārgāja.
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Svētdena Maijs 26, 2013 4:16 pm

1213 forši, ka izdevās atrast darbu Happy interesanti, kur tu tagad strādā ? cat
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Pirmdiena Maijs 27, 2013 5:22 am

Āha, es arī pievienojos ar apsveikumu ar gandrīz ideālā darba atrašanu Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Pirmdiena Maijs 27, 2013 8:53 pm

Veronika - apģērbu druka ^_^ giggle
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Pirmdiena Maijs 27, 2013 8:54 pm

Zaptesburka - paldies ^^ vismaz sajūta, ka esmu uz strīpas un neviens nevar pārmest, ka slinkoju un sēžu mājās excited
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Pirmdiena Maijs 27, 2013 8:57 pm

Super! Apsveicu! c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Trešdiena Maijs 29, 2013 2:26 pm

Citēt :
vismaz sajūta, ka esmu uz strīpas un neviens nevar pārmest, ka slinkoju un sēžu mājās
Oi, ceru, ka arī man drīz tāds laiks pienāks... Pagaidām tikai varu aizbildināties ar tiem vācu valodas kursiem Very Happy
Bet vispār - izklausās feins Tev darbs! Super! Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Ceturtdiena Maijs 30, 2013 3:58 pm

Citēt :
vismaz sajūta, ka esmu uz strīpas un neviens nevar pārmest, ka slinkoju un sēžu mājās

Hahah, cik pazīstami c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Ceturtdiena Maijs 30, 2013 6:12 pm

Super, nu apsveikums no manis arī! Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Ceturtdiena Maijs 30, 2013 8:20 pm

paldies Party
Atpakaļ uz augšu Go down
Hachikuro
thread
thread
Hachikuro


Number of posts : 76
Registration date : 26.06.09

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Svētdena Jūnijs 02, 2013 11:06 am

starp citu, gribu piedāvāt tieši darbu uzdruku jomā, kur ģērbties tiešām var kā grib, darba laiks un alga daudzmaz sakarīga. Interesenti? Zaptesburka varbūt?
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Svētdena Jūnijs 02, 2013 1:16 pm

Hachikuro, jā, ieinteresēji... Kādi ir darba pienākumi un kur / kad var pieteikties? Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 3:10 pm

man arī ir liela, liela problema lūk šī. vēl jo smagāk, ka man riebjas cilvēki un nevaru ikdienā ar tiem pavadīt daudz laika, tas man izraisa smagu depresiju un suicidālas tieksmes. man ir teologa augstākā, bet šī izglītība ir sev nevis maizes pelnīšanai. iespējams, iziešu kādus datoriķu kursus, jo man gudra galva, tas vēl šķiet sakarīgs darbs.
bet starp citu, kā ir ar etsiju? alternatīvie cilvēki taču pārsvarā ir ļoti radoši. kādai ir izdevies normāls bizness šajā sfērā?
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 3:20 pm

starp citu, esmu Tiger veikaliņā bieži rezējusi alternatīvus cilvēkus kā kasierus. čali ar pilniem tattoo slīviem, alternatīvu meiteni ar diezgan brutālām rētām vēnu zonā un tā. Rimi arī ņem tādus, jo kasieru drošivien vienmēr trūkst, tas taču tik nereāli smags darbs. var dabūt darbu arī Laimā, labi maksā, bet viegli droši vien nav. Ja ir pilnīgs izmisums, var iet uz picērijām, tur arī paņems, bet tas ir vienkārši murgs, es Lulū picā pat 1 nakti neizturēju Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 3:39 pm

ja plāno iet datoriķu kursus un gudra galva, tad labāk iet uz programmētāju nevis grafisko dizaineri. tagad programmētājam vieglāk atrast darbu, jo visiem vajag programmētājus. dizaineru ir tik daudz saradies, ka labu darbu atrast ir nereāli grūti. Es kādus 2-3 gadus mocījos līdz atradu labu darbu. Protams var frilancēt vai iet uz viduvēju firmu, kur maksās kapejkas par lētiem dizainiem, bet, manuprāt, tas nav tas labākais variants.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Darbs dīvaiņiem - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Darbs dīvaiņiem
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 4Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Offtopiks :: Beztēma beztēmā-
Pāriet uz: